Keresés

Részletes keresés

ÉLIÁS Creative Commons License 2002.04.03 0 0 246
Ugye csak viccelsz?Simicskára nem lehet szükségünk!!!Olyan nem kell!!Tisztességes Simicska?Hogy jön ez a kettő össze?Inkább más követendő példád legyen!Mondjuk Bokros.De komolyan!
Előzmény: butcher (240)
logoped Creative Commons License 2002.03.27 0 0 245
Persze, relatív. De mi a mi szempontjaink alapján ítéljük majd meg a tisztességet. Azt előre meg tudom ígérni, nem az ismert Simicska felel meg a fogalmainknak.
Előzmény: butcher (243)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 244
Kukkants be, sőt kukkantsatok be a topic-omba!
"Kérem tegyék meg utolsó tétjeiket"

Hívd az Éliást is, tőle komoly "essay"-t várok!:-)

Előzmény: logoped (242)
butcher Creative Commons License 2002.03.27 0 0 243
ez egy relatív dolog. abszolut tisztességes vagyok/leszek!
Előzmény: logoped (242)
logoped Creative Commons License 2002.03.27 0 0 242
Csak tisztességes Simicskára van szükség. Éliás majd eldönti.
Előzmény: butcher (240)
logoped Creative Commons License 2002.03.27 0 0 241
Valami majd Neked is leesik. Persze szakmai alapon. Türelem.
Előzmény: risso (237)
butcher Creative Commons License 2002.03.27 0 0 240
spin doctor szeretnék lenni ha még van hely a csapatban. olyan háttérben manipuláló elmélet és ideológiagyártó antikrisztus. leginkább a simlicska szerep tetszene.

a hentes

Zugoly Creative Commons License 2002.03.27 0 0 239
Hja, a kéménybe korommal........:) Ahogy illik:)
Előzmény: ÉLIÁS (230)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.26 0 0 238
Ortodox hippy évjárat, erösen megkopott nagy generácio. (Szeretkezz, ne háboruzz!)Falusi gyermekkor értelmiségi család(orvos), késöbb föiskola. Mindenböl kimarad: KISZ, MSZMP. Nem is viszi sokáig sokra. 90-ben ujjászületés: meg lehet nézni a betiltott könyveket, filmeket, zenéket.
Engesztelhetetlen baloldal utálo. Hadd jöjjenek a fiatalok alapon FIDESZ.
risso Creative Commons License 2002.03.26 0 0 237
ti jól elosztottátok a sót egymás közt Éliással, én meg későn érkeztem a közl. miniszteri posztra...
persze szivesen beérem azzal is, ha a kormány a jelenlegi helyemen csak békésen hagy dolgozni.
üdv
Előzmény: logoped (236)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 236
Szia!
Előzmény: ÉLIÁS (234)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 235
Gondoltam, hogy onnan adódik a problémád.
Benne vagyok egy erős balközépben.
Előzmény: ÉLIÁS (233)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 234
Mennem kell, jó volt ma Veletek!!További jó fórumozást!
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 233
Akkor nem lehet probléma!Tehát?Nem jobbközepes,hanem balos pártot kell összehoznunk!///Csak a Centrum miatt gondoltam...
Előzmény: logoped (232)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 232

"Mit szólsz egy erős baloldali párthoz?"
Én alapban balos vagyok.
Előzmény: ÉLIÁS (231)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 231
Meg van beszélve!!!Te leszel a közl.miniszter!Mit szólsz egy erős baloldali párthoz?/////Félek, hogy nem találod jó ötletnek...
Előzmény: logoped (228)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 230
22-én is!!!
Előzmény: Zugoly (225)
Szunya Creative Commons License 2002.03.26 0 0 229
Szunya az 1968-as évjáratot erősíti. Erősen politizáló családi háttér, balról-jobbról, ahogy illik. Disszidens, majd hazatérő rokonok, vegyes etnikai háttér... Üttörő-korszak, majd KISZ, ahonnan "száműzték" az alapszervezetet, összes tagjával egyetemben, én állítólag opportunista voltam. Főiskolán ért a rendszerváltás, azóta ingadozom a bal és liberális között. Neveltetésem miatt sem szídom a szocializmus idejét, az én szüleim értelmiségiek voltak, nem kaptunk lakást, autót... de felneveltek. Azt tanultam, többek között, hogy ne ítélj meg másokat... Igyekszem...
Előzmény: Zugoly (221)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 228
Javaslat?
Hogyne!
Közlekedési miniszternek már jelentkeztem, bár nem tudom annak szántál-e eredetileg?
Előzmény: ÉLIÁS (226)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 227
Várj még!
Majd 7.-én!
Előzmény: Zugoly (225)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 226
Terveim már vannak.Már néhány fórumlátogatóval egyetemben sikerült a posztok egy kis részét szétosztani.Nekem van egy min.elnök-jelöltem, aki nem ír ide a fórumba, de azt hiszem, hogy ő lenne az igazán jó választás.Meg aztán haver a javából, és ez is fontos!!Csak meg kell nézni Viktorékat...Ott is a haverok szerepelnek.Bár Ők számomra nem egy követendő példa!!!Van javaslatod?
Előzmény: logoped (222)
Zugoly Creative Commons License 2002.03.26 0 0 225
......a lényeg: most viszont elmegyek szavazni!
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.26 0 0 224
Kedves kékbarisnya!

1. Említetted a rákszűrést. Meg a pazarlást. A behívólevél, amit kaptál, nem "ablakos" (Nálunk! De felétek is gondolom, mert központi beszerzés volt). Tehát duplán kell nyomtatnunk. A borítékolónak jobban oda kell figyelni, mivel párosítani kell a levelet és a borítékot. Lassabban megy. A borítékra egy helyes házaspár van nyomva. A festék sajnos lejön és tönkreteszi a lézenyomtató égetőhengerét. :-) Ennyi a PR ára.

2. Az természetes dolog, hogy készítmények szavatossága lejár és ki kell dobni. Csak akkor pazarlás, ha ez túlmegy egy szakmailag indokolható mértéken. Ennek megítélésére viszont egy kezdő raktáros nem alkalmas.

3. Az ágyszámleépítést felejtsd el. Az szépen el lett bojkottálva. Másrészt Mikola is akar ágyat leépíteni, de nem propagálja. (A csőd szélén lévő intézményeket szelektíven szanálja.)

Előzmény: kékbarisnya (217)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 223

Bár azt kéne a fejedhez vágjam: nem igaz.
Előzmény: Zugoly (221)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 222
Ok.
Mi lesz?
Ki ki lesz?
Terved?
Előzmény: ÉLIÁS (219)
Zugoly Creative Commons License 2002.03.26 0 0 221
Sziasztok!

72-es évjárat. Bőven a cocializmusban. Ovodás, majd büszke uttörő tisztes polgári léttel. Értelmiségi-munkás családi háttérrel. Nem fikázom a komunistákat, mert az én életem nem volt vesszőfutás. Viszont most sem sírom őket vissza, hiszen a világ változik. (Hogy az irány, amit vett az kétségbeejtő...) Tartalmas - politikamentes! - gyerekkorral. Jelenleg saját családdal. Relatíve tisztes megélhetéssel - nem panaszkodom, bár még saját lakással nem rendelkezünk - szavazni soha nem voltam. A szüleim inkább ránk, mint mi rájuk szorulva. Valahogy úgy adódott, hogy vidékről Pestre szakadva nemigen füllött a fogam hazarohangálni emiatt.
Azt viszont veszettül utálom, ha velem egykorú fiatalok rendületlenül szídják a kommunistákat, mivel az ő értelmiségi családjuk el volt nyomva. Azért érdekes módon az elnyomott szülők révén saját lakás, értékes autó, milliók a bankban, ami a mi családunkban nem jellemző.
Félreértés ne essék nem irígykedem, csak avval van a bajom, ha valaki hülyeségeket beszél. Terror házát emleget, amikor fingja sincs, hogy akkor és ott igazán mi volt. Kiket hurcoltak meg, miért és egyáltalán neki ebből milyen sérelme származott. A mai 20-as 30-as fiatalok hozzáállásától vagyok rosszul. Tudatalnul ordítanak, becsmérelnek olyanokat, akiknek - ha a divat szele mást díktál - feltétel nélkül behódolnak.

ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 220
Én speciel arra fogok.De nem azér'!!!!
Előzmény: logoped (218)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.26 0 0 219
Ne vesszünk összeeeeeee!!!!
Előzmény: logoped (214)
logoped Creative Commons License 2002.03.26 0 0 218
Nem, nem fogjuk!
Én nem arra fogok.
Nem.
Fogak.
Nem, az se jó.
Mit tudom én........
Előzmény: kékbarisnya (217)
kékbarisnya Creative Commons License 2002.03.26 0 0 217
Namármost. Én abszolút kivül vagyok az egészségügyön. Legfeljebb mint páciens vagyok jelen. Most megyek rákszürésre. De! A férjem unokanővére odakerült egy kórházba (nem mondom meg, hogy melyikbe) raktárosnak, és azzal kezdte a munkáját, hogy számtalan készitményt ki kellett dobnia, mert lejárt a szavatossági idejük. Eddig is mondta minden miniszter, hogy a szegénység és a pazarlás egyszerre van jelen az eü-ben. Vagy két éve magam is tudom. Biztos, hogy nemcsak a raktárosok szintjén. Talán ezen a szinten kellene kezdeni, és nem az orvosók, kórházi ágyak és osztályok szintjén. Mert a Bokros program az ágyleépitésről is szólt. Ezt ne felejtse el senki, aki a Maszopra szavaz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!