Keresés

Részletes keresés

flyeer78 Creative Commons License 2012.08.02 0 0 26

Én a Copy Ráday-ba járok

Mindent megcsinálnak azonnal.

http://www.szakdolgozat-kotes.eu/

Előzmény: Csiet (-)
kovikrisi Creative Commons License 2009.04.24 0 0 25
Sziasztok!

Nekem nyomdákkal van tapasztalatom, sajnos rossz is és jó is.
MacKensen, ők elég jók, közepes áruk van, de jó helyen vannak és jó minőségben dolgoznak.
Király nyomda jó és nagyon olcsó, illetve a Monobit-et is szoktam használni, ha meg digitális kell és kisebb a példányszám, akkor színes nyomtatásra a www.copyclub.hu t ajánlom jó árai vannak.
Zola_82 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 24
uhh ez a maskolas ez nem teljesen vilagos. most ez mi hol jelenik meg, meg miert jo ez pontosan?
UtosPubi Creative Commons License 2007.03.26 0 0 23
En 2 fele kepp oldanam meg. A jobbik a "mask"olas. A layer ablakban 2 kulon layer-re tedd be a hatter kepet es a felette levo kepet amit maskolni akarsz. aztabn a felso kepnel a layer ablakban keresd meg a mask-ot es hozz letre egyet.
Na mar most most nemes egyszeruseggel allitsd be a szinezeket feketere..vagy feherre :) amelyik mukszik :) es torolj bele. Latni fogod, hogy a hatteret. A radir-t pedig allitsd be tetszes szerint, hogy mennyire legyen atmenetes es mennyire legyen nagy.
Zola_82 Creative Commons License 2007.03.26 0 0 22
Ilyen kerdeseim nekem is lennenek, csak egyszeruen sehol sem valaszolnak. pl. ha ket kep egymas felett van, akkor hogy oldom meg az atfolyast egyikbol a masikba?
kiscsatri Creative Commons License 2007.03.26 0 0 21
Sziasztok! Ti tudtok segiteni Photoshopos kerdesekben?
UtosPubi Creative Commons License 2007.03.21 0 0 20
Valaszolva kerdesedre. Svajci a srac, hmm hogy milyen szakon vegzett azt nem tudom. En Londonban ismertem meg es ott is ilyen suliba jart. Szoval par ilyen sulit mar lenyomhtatott, de tudom, hogy gepesz mernoknek tanult az egyetemen es azt mondta, hogy ez is hozzasegitt neki abban, hogy a gepi dolgokat valahogy jobban at latja.
egyebkent beszel kb. 7 nyelvet koztuk a japant is.
WiktorL Creative Commons License 2007.03.20 0 0 19
Figy UtosPubi az az ismerosod o magyar? milyen szakott vegzett, hogy ilyen helyen dolgozik? es meg szabad tudni, hogy melyik kocsi markanak a terevzoje? :)
TkfHumus Creative Commons License 2007.03.19 0 0 18
En igazabol egy kisebb es nagyobb ceget ismerek. van ez a http://www.ritternyomda.hu/ ez egy kisebb ceg, de ezek is probalkoznak, ahogy latom a netes formulakkal, es persze a www.print24.hu ami a nagyobb ceg, ami szerintem sokkal korszerubb cucc.
WiktorL Creative Commons License 2007.03.19 0 0 17
Na es akkor meg vagyunk a progikkal, de nyomtatasnal, szoval akkor vegulis mindegy, hogy hol nyomtat az ember? Tudnatok tobb helyet felsorolni elonyokkel hatranyokkal?
WiktorL Creative Commons License 2007.03.14 0 0 16
Akkor jo uton jarok en is :) Szuper. kivancsi voltam nagyon, mert hat annyira nem ismerek mas progikat..szoval ha az ember ilyenen tanul es egyszer csak profi lesz, akkor mas progikat hasznal e. De ugy latszik nem :)
UtosPubi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 15
Az egyik ismerosom o egy nagy kocsi markanak egyik fotervezoje es o mindent photoshopban rajzol meg. Ezen igen csak el csodalkoztam. De a terveket...szoval a kornyezettel mindennel, akar 3D-en...marmint nem animalva persze, de Photoshoppal rajzolja meg teljesen. csak mondjok olyan Screen-en dolgozik amire lehet rajzolni, szoval egy nagy kepernyo ott van az oleben vagy az asztalon vizszintesen es arra rajzol.
WiktorL Creative Commons License 2007.03.14 0 0 14
Igen en is Photoshopot hasznalok, meg illustratort, attol fugg mihez kell. Sok 3d-s motivumhoz, vagy hatterher mostanaban vue5-ot hasznalok. kb ezek, de mozgokephez mar masokat, de ezeket is ha szukseges.
TkfHumus Creative Commons License 2007.03.14 0 0 13
En legtobbszor photoshopot hasznalok es szerintem a nagyok is azt hasznaljak.
marmint attol fugg mire. Szoval minnel tobb program van annal jobb.
WiktorL Creative Commons License 2007.03.12 0 0 12
Megkerdezhetem, hogy ti milyen grafikus programokat hasznaltok? Szoval mi megy szerintetek az elvonalban? mit hasznalnak a nagyok?
TkfHumus Creative Commons License 2007.03.07 0 0 11
kossz en is megneztem, jo otlet volt a reszukrol.
UtosPubi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 10
Szevasztok, most lattam, hogy nagy valtozas volt naluk. Vegre :) az osszes kulonbozo reszleguket most mar egy oldalon keresztul lehet hasznalni. nem tudom, hogy idaig miert nem jutott eszukbe. de most mar a print24.hu -n elerheted az osszes tobbit, az officeprint24.hu, szorolap24.hu,plakat24.hu...meg ami van. Szal jo hir szerintem.
Blaha27 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 9
Felhivtam oket. rendes volt a srac, de o is csak annyit mondott, hogy egyszeruen ez az ar, de nem ment bele a temaba, hogy miert is ennyi.
TkfHumus Creative Commons License 2007.02.28 0 0 8

aha tudom...hat elvileg jol mukszik. :) de nyugodtan hivd fel oket..aztan megmondjak. :)

Blaha27 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 7

Ha hozza adok 100-at tobbet..es igy haladok felfele, akkor alig valtozik az osszeg...ha igy van akkor tenyleg jo. :)

Blaha27 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 6

nem tudom, hogy jol mukodik e nalam, de fura a kalkulacio ezen a szorolap24.hu -n ....neha tul olcso...de vannak dolgok ami meg tobb mint gondolnam...pl. a hornyolas az baromi draga...de ha az nincs, akkor meg hihetetlen olcso. :)

TkfHumus Creative Commons License 2007.02.26 0 0 5

Igen szerintem is jo kis desing progi. En photosho[ot hasznalok, de sok ismerosom nem ert a grafikahoz. Szoval szerintem ez egy nagyon jo huzas a ceg reszerol, meg ugye sajat hatteret is betehetsz.

Blaha27 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4
Nekem jol jott :) megneztem ezt az oldalt amirol irtal aztan elkalimpalidtam a freedesign oldalukra es marha jo szerintem. vagyis egy ilyen egyszeru design-hoz igazan annyira nem erto szemlynek baromi jo dolog.
TkfHumus Creative Commons License 2007.02.23 0 0 3
Vicces mi :) nem is figyeltem. :) na de legalabb en is korul nezek ott a nyomdak korul.
optikus Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2
Keresovel raakadtal erre a halott totyikra es valaszoltal egy 5 eves kerdesre? Ugyes...

Egyebkent van egy elo Digitalis nyomtatas topik.
Előzmény: TkfHumus (1)
TkfHumus Creative Commons License 2007.02.19 0 0 1
Ja en hasznaltam egy nyomdat a print24.hu -t ami eleg jo. De valszeg te nem ilyet keresel. De oket hasznalhatod, megbizhato ceg.
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.23 0 0 0
0 forintért?
Csiet Creative Commons License 2002.03.20 0 0 topiknyitó
Kérdezném hol lehet jo minőségben (fotópapírra) szines képet nyomtattatni lehetőleg minnél olcsóbban? Ja és ha lehet Budapesten :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!