Keresés

Részletes keresés

borfoci Creative Commons License 2006.07.04 0 0 7

Sziasztok!

 

Tud valaki segíteni, hogy melyik videókártyát érdemesebb venni? Alapvetően játékhoz kell (lélekben még gyermek vagyok), 2,8 Celeron van a gépemben. Szóval a 2 kártya:

 

Inno 3D 7600Gs (Nvidia)

(Powercolor) Radeon X1600 Pro.

 

Elnézést, ha már volt a kérdés korábban. Remélem, van valaki, aki nagyon képben van.

 

Kösz!

neodixi Creative Commons License 2004.04.21 0 0 6
ATI Radeon 9200 Series SE 64 MB-os, TV-out-os kártya. DirectX 9.0b. XP. Sajnos nekem is csak fekete-fehér kép meg át a TV-re.Van valakinek biztos megoldása ? Segítsetek mert megbolondulok...:) Köszi
bchacha Creative Commons License 2004.04.20 0 0 5
Sziasztok! Van ATI RADEON 9600 Pro kártyám. Szeretném a TV-re kitenni a jelet. Leirása alapján be lehet állitani a kütyüt, hogy a monitoromon legyen a desktop, a film meg a TV-n. Nos ekkor ki kellene terjeszteni a desktopomat. Mindent a leirások szerint csinálok, de nekem nem jön össze, mindig azt a hibát irja ki, hogy a kiterjesztett asztal egy részét nem tudja megjeleniteni. Csak klón módban megy a monitor meg a TV, de ilyenkor aTV-n a kép csikozódik. Van valakinek 5lete?
Gozo Creative Commons License 2002.03.22 0 0 4
DELL,de már megtaláltuk.Nem normát kell választani,hanem országot ahol használni kivánod.
Azért köszi a segitséget!
Előzmény: Szabcsi (3)
Szabcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 3
Ha Compaq (Armada E500) az ominózus masina akkor BIOS-ban, nem is eldugott helyen, lehet PAL-ra váltani...
yogibear Creative Commons License 2002.03.21 0 0 2
Esetleg a biosban nincs? Láttam már régi ATI-s alaplapra integrált vga-s gépet, amiben ott volt, csak egy kissé eldugva.
Előzmény: Gozo (1)
Gozo Creative Commons License 2002.03.21 0 0 1
Nem scartal hanem RCA-val dogozok.egy másik laptoppal amiben Neomagic vezérlő van tökéletesen müködik.Igaz itt meg találtam a PAL/NTSC kapcsolot a display menüben.Egyébként ha NTSC-ben van akkor fekete-fehér a kép ennél a laptopnál is.Ott a probléma,hogy nem találok a display beállitásoknál olyan lehetőséget,hogy váltani lehessen PAL és NTSC között.
Előzmény: F14A Tomcat (0)
F14A Tomcat Creative Commons License 2002.03.20 0 0 0
Általában a display beállitásokban szok olyan lenni, hogy Switch Display, vagy csak simán Display. Itt lehet váltogatni a VGA-TV out között, itt állitható a TV kép mérete, meg a szinnormák is (PAL/NTSC). De én inkább azt gyanitom, hogy SVideo-SCART-al dolgozol, ahol a SCART bemenet nem fogadja az SVideo mindkét kábelét (Világosság és szinjel) csak az egyiket (világosság). Ilyenkor külön csináltatni (venni?) kell olyan átalakitót, ami erre alkalmas.
Előzmény: Gozo (-)
Gozo Creative Commons License 2002.03.20 0 0 topiknyitó
A kérdésem a következő:adott egy laptop amiben ATI Rage Mobility M1 AGP video vezérlő van.S-video kimenetes.Szeretném TV-re kirakni a képet,ami sikerül is de csak fekete-fehérben.Arra gyanakszom,hogy NTSC-ben nyomja jelet.Hol lehet átállitani,hogy PAL jelet adjon ki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!