Keresés

Részletes keresés

aurul Creative Commons License 2004.05.18 0 0 38
Hali!

Én ugyan még nem láttam a STX-et, de ami késik, nem múlik :-)
Engem elsősorban a kolléga filmzenéi érdekelnének (Trek persze), no meg az is, ha valaki jelentkezik a DVD-kép VHS-hang összeillesztéssel kapcsolatban. Hasonló dologgal fogok nemsokára kísérletezni, és egy-két tippnek biztosan hasznát venném.
Elvileg egyébként az alábbiak a teendők:
kell mindenek előtt egy vágóprogram és egy jó számítógép.
Aztán be kell digitalizálni a DVD-filmet, és átnyomni mondjuk AVI-fájlba, mert azt majdnem minden program kezel. Utána be kell digizni hasonló módon a szinkront is a VHS-ről, és végül össze kell illeszteni a kettőt, hogy nem legyen elcsúszás a hang és a szájmozgások, stb-k között.
Ezután, ha megvan a magyar hangos DVD-kép, már csak ki kell írni DVD.formátumban és Voilá!
Elvileg így megy.

Aurul
opcsi@freemail.hu

Sziriusp Creative Commons License 2004.05.17 0 0 37
Én is remélem, hogy még nem halt meg teljesen ez a lap. A Nemezist eddig csak könyvben olvastam (mindjárt, amint megjelent magyarul). A DVD-t még nem sikerült megvennem. Akárhányszor megvolt az elhatározásom, a boltban vagy éppen nem volt, vagy egyáltalán nem is szokott lenni, vagy csak 1 db volt, amit nem tudtak kivenni a kertből. Azért nem adom fel.
Azt én is sajnálom, hogy csak feliratos.
Előzmény: csacsi77 (36)
csacsi77 Creative Commons License 2004.05.17 0 0 36

Sziasztok!
Csak reménykedni tudok, hogy valaki még olvassa ezt a fórumot.
Nekem nagyon tetszett a Nemezis, szerintem ez a legjobb Star Trek film. Most nem írom le hosszan, hogy miért, hiszen nem ezért látogattam el ide.
Mivel csak a feliratos DVD jelent meg nálunk, ezért keresem a szinkronos DVD-t.
Talán van olyan ügyes ember, aki összehozta a DVD képét és a VHS szteró hangját.
Ha van ilyen kérem jelentkezzen. Cserébe filmzenéket tudok felajánlani, de természetesen pénzt is, ha kell.
Előre is köszönöm a segítséget!!

ide írhattok:DILAILAH@FREEMAIL.HU

Csacsi

HT media Creative Commons License 2003.09.09 0 0 35
FRISS HÍREK A STAR TREK VOYAGER HETEDIK ÉVADÁRÓL A http://www.htmedia.freesite.hu/hirek CÍMEN!!! ÉRDEMES ELOLVASNI!
XLBEY Creative Commons License 2003.08.25 0 0 34
Ok , koszi szepen , igy mar akkor ok !
Előzmény: blg (33)
blg Creative Commons License 2003.08.25 0 0 33
olvasd el ezt! Lore-t 2369-ben szedték szét, B-4-t meg 10 évvel később, 2379-ben találják meg.
Előzmény: XLBEY (32)
XLBEY Creative Commons License 2003.08.25 0 0 32
Igy logikus lenne , de mibol derul ki , hogy ez egy masik , ha jol emlekszem nem emlitik ,hogy mar talaltak masikat is .
Előzmény: blg (31)
blg Creative Commons License 2003.08.24 0 0 31
ez egy másik báty. a TNG-ben Lore nevű bátyját találta meg, akit a 7. szezon első részében (Descent II.) Data "megölt" (lelőtte, utána szétszedték)
Előzmény: XLBEY (30)
XLBEY Creative Commons License 2003.08.24 0 0 30
üdv nektek !

Eppen msot neztem meg a Nemesist , es az idovonal nekem nem teljesen egyertlemu .
Tehta most talalatak meg Data batyat , akit a tng-ben mar joooo regen megtalaltak , ok .
Na msot a tng0ben data tovabb el a batyaval torteno elso talalka utan , nem ?

live long and prosper 8-)

Piton17 Creative Commons License 2003.08.15 0 0 29
Szívesen elolvasom majd a novelládat, ha kész lesz! Gondolom, sok ilyen novella készül mostanában... :)) Az én fejemben is továbbszövődött már a történet, hiszen hiába a Nemesis volt az utolsó TNG-mozifilm, a vége szinte ordít a folytatásért...

Szóval az e-mail címem él, várom a mailed!! :)

Piton

Előzmény: MAXIMAL_ASSIMILATOR (28)
MAXIMAL_ASSIMILATOR Creative Commons License 2003.08.13 0 0 28
Én ezt úgy értettem, hogy Data halálát nem fogom szó nélkül hagyni.

A novellával még várhatsz, még el sem kezdtem. De el fogom kezdeni. Majd írok, megnézem az adataidban az e-m@iled. OK?

Előzmény: Piton17 (27)
Piton17 Creative Commons License 2003.08.12 0 0 27
Szerintem szabad, de ha úgy gondolod, akkor küldd el nekem mailben, amire gondoltál!! :)) Érdekel!!

Piton

Előzmény: MAXIMAL_ASSIMILATOR (26)
MAXIMAL_ASSIMILATOR Creative Commons License 2003.08.12 0 0 26
Igen, van ennek értelme. Ugyanis ezzel kapcsolatban írni fogok egy novellát, mikor Data emlékei átveszik az irányítást, vagy valami ilyesmi. De nem fogom szó(és tett :-)) nélkül hagyni, hogy...de ez SPOILER. Vagy azt itt szabad?
Előzmény: Piton17 (24)
mercatoris2 Creative Commons License 2003.08.05 0 0 25
nekem is másodjára tetszett jobban (igaz, az már magyar felirattal volt). Egy ismer?sömnél láttam.
Piton17 Creative Commons License 2003.08.04 0 0 24
Szerintem idővel meg lehet szokni a Nemesist. Én igy voltam vele: eredetileg baromira nem tetszett, de most már bejön... :) Jó, jó, Shinzon is bejön, de az már egy más kérdés...

Bár nem terveznek új TNG mozifilmet, azért mégis nyitva hagyták a kiskaput a halott Data-nak, akinek elméje azért bekerült B-4-ba... Vajon miért? Van ennek bármi értelme?

Piton17

rapcalvinka Creative Commons License 2003.03.14 0 0 23
Pedig elvileg ki van adva DVD-n is, úgyhogy hamarosan meg kell lenni. Imeshen sincs.
Előzmény: Tyb (21)
Vil-Arnis Merras Creative Commons License 2003.01.25 0 0 22
Tegnap volt szerencsétlenségem Bécsben megnézni a Nemesist. Hát ekkora csalódást én még nem pipáltam. A Nemesis a legrosszabb Star Trek film, amit valaha csináltak. Logan állítólag nagy Trek rajongó - hát bekerülhet a Guiness rekordok könyvébe, a legdrágább és legrosszabb fan-fiction mozi kategóriában.
A karakterek nullák, a jó színészi játék a semmin viszont nem sokat tud javítani. Shinzon tele lenne lehetőségekkel, de azt is elcseszik. Worf egy "yes, captain, no captain" nudli - holott ő azért egy TNG és egy DS9 után többet érdemelne. B-4 egy köcsög, szellemifogyatékos idióta.
A Star Trek meghalt a First Contact-tal és a DS) utolsó epizódjával.
Tyb Creative Commons License 2003.01.01 0 0 21
Honnan lehet lekapni? Kazaa-val próbálkoztam, de eddig minden, amit leszedtem, fake volt...
Előzmény: kla (20)
kla Creative Commons License 2002.12.26 0 0 20
Hat ha mar itt ez a tema, megkerdeznem, kinek hogy teteszett a film maga ?

Ha meg nem lattatok, akkor meg siessetek a megnezessel, hogy valaszolni tudjatok a kerdesre :))

Nekem NAGYON tetszett, de nem hiszem, hogy nem-trekkerek szeretni fogjak. De ez mind1 is, a lenyeg, hogy nekunk legyen jo :)))

Előzmény: JSK111 (19)
JSK111 Creative Commons License 2002.04.07 0 0 19
És a forditás hogy áll? (csak hogy legyen forgalom:)))
Előzmény: renof (18)
renof Creative Commons License 2002.04.07 0 0 18
Nos, mivel talán én olvastam egyedül, jókat irogathatnék magamnak(és még spoilerektől se kellene félnem)
JSK111 Creative Commons License 2002.04.06 0 0 17
Benéz ide néha valaki? Vagy kihalt ez a fórum?
JSK111 Creative Commons License 2002.03.28 0 0 16
Figyelitek hogy mik rörténnek a STARTREK topicban? Csak igy kitörölgetnek hozzászólásokat amiben semmi spoiler nincs! Söt kérdéseket is amiben semmi spoiler nincs. Ezt a bunkóságot! Meg is montam nekik a magamét! Mit szóltok ehhez? Cenzurázzák a topicot! Pofám leszakad!!
JSK111 Creative Commons License 2002.03.27 0 0 15
Hogy áll a forditás?
Dob Creative Commons License 2002.03.27 0 0 14
A hivatalos oldalon van cikk.. semmi extra, de talán az első kép, ami napvilágot lát:
http://www.startrek.com/production/startrekx/articles/032602.asp
renof Creative Commons License 2002.03.23 0 0 13
Semmi oka még, hogy ott legyen a forgatókönyv szerint, de benne lesz, mint CAMEO. Így fog még szerepelni Whoopi Goldberg és Bryen Singer is. SZVSZ az esküvőn fognak szereplni.
Előzmény: Larel Anorien (12)
Larel Anorien Creative Commons License 2002.03.22 0 0 12
Wesley miért lenne benne? Vagy később van rá ok? Még nem olvastam végig...Mindegy, remélem, "kifelejtik".

Szerencsére elmentettem az oldalt.:))

Előzmény: renof (10)
JSK111 Creative Commons License 2002.03.22 0 0 11
Azé lementetted ugye? Wesley (fujj) nekem egyáltalán nem hiányzik. A romulánokkal való harcban is lehetne több hajó, nem csak az E-E. A Voy. is előkerülhetne a végére. A "Nemzedékek"-ben is szerepeltek Kirk-ék is, itt is megjelenhetne Voy. a végén. A következő filmben szvsz bennelesznek.
Előzmény: renof (10)
renof Creative Commons License 2002.03.22 0 0 10
Na, törölték az oldalt, szóval ez a forgatókönyv eredetiségét bizonyítja.

Viszont ez nem a végleges forgatókönyv, szerintem olyan 90-95%-a lehet a véglegesnek. (A képek alapján Shinzon kopasz és nem szőke, az üvegkupola a falon van és nem a plafonon, Wesley karaktere sincs még benne, valamint remélem a romulánok szerepét is felnagyítják, mert így elég sokan csalódni fognak benne, akik végre egy romulános részt vártak)

JSK111 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 9
Részletekben is jöhet!
Előzmény: Larel Anorien (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!