Keresés

Részletes keresés

liberálmensevik Creative Commons License 2002.03.25 0 0 72
Szelényi Zsuzsa ?
Előzmény: Conspirador (71)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 71
Jaja, monnyon le! :)

Visszaterve az eredeti temara:

nagy hiba volt az a palfordulas 93-94 tajekan...

Odaveszett Ungar Klara, meg az a szep barna haju lany, akinek a neve most akkor se jut eszembe, ha megfeszitesz, pedig itt van a nyelvemen. (Honi soit qui mal y pense! ;) )

Meg persze a Gabor :)

Előzmény: Turulmadár (69)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 70
:DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: szende (68)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 69
Pfff... Itthon meg ez a szemét fideszkormány párszáz megabites gerinchálót épített a felsőoktatási intézményeknek. Skandallum! :]
Előzmény: Conspirador (66)
szende Creative Commons License 2002.03.25 0 0 68

:)))))
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 67
Bar arrol beszelne inkabb...
:)
Előzmény: Turulmadár (65)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 66
Ja igen, hogy mikor!

Mikor azt mondta, hogy az Union kivul is van elet.

Kezdem azt hinni, hogy csak ott. A koliban, ahol lakom, a szerver (ˇˇˇˇˇˇˇA SZERVER!!!!!!!!) 333 megaherzes, 64 megas gep! Amivel egyutt osszesen (OSSZESEN) 8 (NYOLC) gep all vagy 200 diak rendelkezesre. Es akkor a kapcsolatrol meg nem is beszeltem. Az otthoni ADSL vagy masfelszer gyorsabb. Fel birod ezt merni?

Meg egy jot lovoldozni se lehet :((

Lehet, hogy csak kivul van elet?!

;)

Előzmény: Turulmadár (61)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 65
S miben wolt igaza? Tényleg nem nagyon értelek... Spanyolországról mondott wolna walamit? Wagy a napsütésről? :))
Előzmény: Conspirador (63)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 64
Kosz a kepet! :)

Megmondom oszinten, Nora vagy nem fotogen, vagy az, de ez a kep epp nem sikerult, vagy csak nem az esetem. :)

Lehet, hogy voros hajjal jobb lenne. Ez a szoke sapasztja.

Előzmény: Turulmadár (62)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 63
Melyik-melyik? Hat fo-fo-fo-fonok. A Viktor. Persze, hogy o :)
Előzmény: Turulmadár (61)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 62

Nagy Nóra, MSzP
(bár a kongresszusukon, ha jól emlékszem, wörös wolt a haja)

Előzmény: Conspirador (44)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 61
Melyik főnökömnek és mikor is? Tudod sokan wannak és sok okosságot mondanak. :)))
Előzmény: Conspirador (60)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 60
O, kerlek, hetediken otthon leszek - jol felpakolva unios tapasztalatokkal -, aztan majd jol kiverek egy teglat en is a falbol :)

Amugy neha azt hiszem itt, hogy igaza volt a fonokodnek... :(

Előzmény: Turulmadár (59)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 59
Irigylem a problémáidat. :) Kampány-időszakban strandolgatunk? Hát hogy fog így nyerni az europeer baloldalunk? :))))
Előzmény: Conspirador (58)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 58
:)

Sajnos nem lehettem ott. Ma peldaul a Costa Bravan kellett napoznom... :))))))))))))

Előzmény: Turulmadár (57)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 57
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)

Nem minden, csak ami jó. ;))
Tényleg feltűnő wolt, hogy egész mondatokat wett át. A többi része wiszont bántóan alacsony színvonalú wolt a beszédnek. Látszott rajta, hogy ő kapta a feladatot, hogy a kongresszus nyugdíjasainak bebizonyítsa, hogy a fiatalok utálják a Fideszt.

Előzmény: Conspirador (44)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.03.25 0 0 56
Bociszemek...
Előzmény: Törölt nick (54)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 55
Valoban igen kellemes! :)

Erdekes modon annak ellenere, hogy gyengem a hosszu, sotet, gondor haj, megis inkabb Novodomszky Eva jon be. Sokkal karakteresebbek a vonasai.

De azert o is tetszik! :)

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 54
khmm...

Előzmény: Fine Tune (19)
Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 53

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: kisibolya (51)
Fermina Creative Commons License 2002.03.24 0 0 52
Ahhh!
Előzmény: Velencei gondolás (50)
kisibolya Creative Commons License 2002.03.24 0 0 51
Sandra Bullock nincs?
:O)
Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 50

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 49

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Egyensúly (48)
Egyensúly Creative Commons License 2002.03.24 0 0 48
Így hirtelen csak ezt találtam :) - mostanában úgyis nagy csönd van a kisgazdák körül.


Lehet csemegézni :)

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 47

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Conspirador Creative Commons License 2002.03.23 0 0 46
Hat igen, azok a karikak a szemuk alatt... :)
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 45
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
Előzmény: Conspirador (32)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.22 0 0 44
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)

Nem tudom, ki o. Van valakinek kepe rola, amit be tud vagni ide?

Előzmény: Turulmadár (38)
butcher Creative Commons License 2002.03.22 0 0 43
a pöszítés egy nőnél szexi!
;-)
Előzmény: Turulmadár (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!