Keresés

Részletes keresés

Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 59
Irigylem a problémáidat. :) Kampány-időszakban strandolgatunk? Hát hogy fog így nyerni az europeer baloldalunk? :))))
Előzmény: Conspirador (58)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 58
:)

Sajnos nem lehettem ott. Ma peldaul a Costa Bravan kellett napoznom... :))))))))))))

Előzmény: Turulmadár (57)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.25 0 0 57
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)

Nem minden, csak ami jó. ;))
Tényleg feltűnő wolt, hogy egész mondatokat wett át. A többi része wiszont bántóan alacsony színvonalú wolt a beszédnek. Látszott rajta, hogy ő kapta a feladatot, hogy a kongresszus nyugdíjasainak bebizonyítsa, hogy a fiatalok utálják a Fideszt.

Előzmény: Conspirador (44)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.03.25 0 0 56
Bociszemek...
Előzmény: Törölt nick (54)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.25 0 0 55
Valoban igen kellemes! :)

Erdekes modon annak ellenere, hogy gyengem a hosszu, sotet, gondor haj, megis inkabb Novodomszky Eva jon be. Sokkal karakteresebbek a vonasai.

De azert o is tetszik! :)

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 54
khmm...

Előzmény: Fine Tune (19)
Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 53

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: kisibolya (51)
Fermina Creative Commons License 2002.03.24 0 0 52
Ahhh!
Előzmény: Velencei gondolás (50)
kisibolya Creative Commons License 2002.03.24 0 0 51
Sandra Bullock nincs?
:O)
Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 50

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 49

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Egyensúly (48)
Egyensúly Creative Commons License 2002.03.24 0 0 48
Így hirtelen csak ezt találtam :) - mostanában úgyis nagy csönd van a kisgazdák körül.


Lehet csemegézni :)

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 47

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Conspirador Creative Commons License 2002.03.23 0 0 46
Hat igen, azok a karikak a szemuk alatt... :)
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 45
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
Előzmény: Conspirador (32)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.22 0 0 44
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)

Nem tudom, ki o. Van valakinek kepe rola, amit be tud vagni ide?

Előzmény: Turulmadár (38)
butcher Creative Commons License 2002.03.22 0 0 43
a pöszítés egy nőnél szexi!
;-)
Előzmény: Turulmadár (38)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 42
"Élőben is elragadó a hölgy.:))"

Te ilyen mázlista vagy, hogy élőben is láttad?

Előzmény: AnthonySoprano (34)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 41
Érdekes. Csak márkás sört szoktam inni és ha nem vezetek, ez mindig Amstel:)

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 40
Ha ezek után még azt is le mered írni, hogy a kedvenc söröd az Amstel, biz' Isten, azt fogom hinni, hogy Te tulajdonképpen én vagy!! :-)
A hölgy bájos, kedves, intelligens.
Előzmény: Fine Tune (19)
sas1 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 39
Csinos, csinos, de nem hosszú egy kicsit a feje? De lehet, hogy a TV-m nincs jól beállítva.
Előzmény: AnthonySoprano (34)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.21 0 0 38
Nagy Nóra. MSzP-kongresszuson Fidelitas-witairatból lenyúlt mondatokkal tűzdelt beszédet mondott, nagyon durwán pöszén.
Előzmény: Fixpont (16)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 37
WoW, te ismered szemelyesen?! Mazlista! :)
Előzmény: AnthonySoprano (34)
sas1 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 36
Holtversenyben: Kokoma (Kosáné Kovács Magda) és Lévai ?Katalin

Komolyan: a szöszke tót csajszi az m1 sportból, bár az utóbbi időben vészesen öregszik, pihenésre lenne szüksége, eltűnt a hamvassága.

A Károly Creative Commons License 2002.03.21 0 0 35
Szerintem a legszebb csaj a Hacser Józsa
:)))
Ha az elhunytak közül is lehet akkor pedig Zámbó
jimmy
AnthonySoprano Creative Commons License 2002.03.21 0 0 34
Minimum hogy Novodomszki Éva a No.1!!! Élőben is elragadó a hölgy.:))
Előzmény: Fine Tune (19)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 33
Hmm, eselyes, de nalam Eros Antonia a bajnok.
Előzmény: Fine Tune (20)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 32
Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :)
Előzmény: Törölt nick (26)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 31
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: RAMBO (21)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 30
Hmm, jo otlet. Ha hazamegyek, el is kezdem keresni oket :)
Előzmény: butcher (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!