Keresés

Részletes keresés

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 49

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Egyensúly (48)
Egyensúly Creative Commons License 2002.03.24 0 0 48
Így hirtelen csak ezt találtam :) - mostanában úgyis nagy csönd van a kisgazdák körül.


Lehet csemegézni :)

Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 47

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Conspirador Creative Commons License 2002.03.23 0 0 46
Hat igen, azok a karikak a szemuk alatt... :)
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 45
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
Előzmény: Conspirador (32)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.22 0 0 44
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)

Nem tudom, ki o. Van valakinek kepe rola, amit be tud vagni ide?

Előzmény: Turulmadár (38)
butcher Creative Commons License 2002.03.22 0 0 43
a pöszítés egy nőnél szexi!
;-)
Előzmény: Turulmadár (38)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 42
"Élőben is elragadó a hölgy.:))"

Te ilyen mázlista vagy, hogy élőben is láttad?

Előzmény: AnthonySoprano (34)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 41
Érdekes. Csak márkás sört szoktam inni és ha nem vezetek, ez mindig Amstel:)

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 40
Ha ezek után még azt is le mered írni, hogy a kedvenc söröd az Amstel, biz' Isten, azt fogom hinni, hogy Te tulajdonképpen én vagy!! :-)
A hölgy bájos, kedves, intelligens.
Előzmény: Fine Tune (19)
sas1 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 39
Csinos, csinos, de nem hosszú egy kicsit a feje? De lehet, hogy a TV-m nincs jól beállítva.
Előzmény: AnthonySoprano (34)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.21 0 0 38
Nagy Nóra. MSzP-kongresszuson Fidelitas-witairatból lenyúlt mondatokkal tűzdelt beszédet mondott, nagyon durwán pöszén.
Előzmény: Fixpont (16)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 37
WoW, te ismered szemelyesen?! Mazlista! :)
Előzmény: AnthonySoprano (34)
sas1 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 36
Holtversenyben: Kokoma (Kosáné Kovács Magda) és Lévai ?Katalin

Komolyan: a szöszke tót csajszi az m1 sportból, bár az utóbbi időben vészesen öregszik, pihenésre lenne szüksége, eltűnt a hamvassága.

A Károly Creative Commons License 2002.03.21 0 0 35
Szerintem a legszebb csaj a Hacser Józsa
:)))
Ha az elhunytak közül is lehet akkor pedig Zámbó
jimmy
AnthonySoprano Creative Commons License 2002.03.21 0 0 34
Minimum hogy Novodomszki Éva a No.1!!! Élőben is elragadó a hölgy.:))
Előzmény: Fine Tune (19)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 33
Hmm, eselyes, de nalam Eros Antonia a bajnok.
Előzmény: Fine Tune (20)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 32
Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :)
Előzmény: Törölt nick (26)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 31
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: RAMBO (21)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 30
Hmm, jo otlet. Ha hazamegyek, el is kezdem keresni oket :)
Előzmény: butcher (18)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 29
Ez igaz. Prognozisom: hatalmas tehen lesz belole. Mar most is vannak erre utalo jelek.
Előzmény: James di Fulig (15)
butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 28
csak csendben jegyzem meg, hogy már 4 gyerek a penzum...
Előzmény: Törölt nick (26)
Labor Creative Commons License 2002.03.21 0 0 27
Komám, nem kell ahhoz fideszesnek lenni, hogy azt érezze az ember egy helyre kis titkárnőt látva, hogy most aztán ihaj! :))))
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 26
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?
Előzmény: kis pimasz (23)
Labor Creative Commons License 2002.03.21 0 0 25
Hö! :))))
Te gonosz.
Előzmény: RAMBO (21)
butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 24
szállnak ezek a fickók virágról virágra, mint a szorgos kis méheccskék...

a fogorvos jó volt ;-)))

Előzmény: kis pimasz (23)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.21 0 0 23
... amíg a miniszterek fel nem csinálják őket.
Előzmény: butcher (18)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 22
:-DDDDDDDDDD
Előzmény: RAMBO (21)
RAMBO Creative Commons License 2002.03.21 0 0 21
Jé, a Selmecigabikának ugyanaz a fogorvosa mint a Köztársasági Elnöknek!
Előzmény: Tamás (0)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 20
Előzmény: Fine Tune (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!