Keresés

Részletes keresés

A Károly Creative Commons License 2002.03.21 0 0 35
Szerintem a legszebb csaj a Hacser Józsa
:)))
Ha az elhunytak közül is lehet akkor pedig Zámbó
jimmy
AnthonySoprano Creative Commons License 2002.03.21 0 0 34
Minimum hogy Novodomszki Éva a No.1!!! Élőben is elragadó a hölgy.:))
Előzmény: Fine Tune (19)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 33
Hmm, eselyes, de nalam Eros Antonia a bajnok.
Előzmény: Fine Tune (20)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 32
Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :)
Előzmény: Törölt nick (26)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 31
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: RAMBO (21)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 30
Hmm, jo otlet. Ha hazamegyek, el is kezdem keresni oket :)
Előzmény: butcher (18)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 29
Ez igaz. Prognozisom: hatalmas tehen lesz belole. Mar most is vannak erre utalo jelek.
Előzmény: James di Fulig (15)
butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 28
csak csendben jegyzem meg, hogy már 4 gyerek a penzum...
Előzmény: Törölt nick (26)
Labor Creative Commons License 2002.03.21 0 0 27
Komám, nem kell ahhoz fideszesnek lenni, hogy azt érezze az ember egy helyre kis titkárnőt látva, hogy most aztán ihaj! :))))
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 26
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?
Előzmény: kis pimasz (23)
Labor Creative Commons License 2002.03.21 0 0 25
Hö! :))))
Te gonosz.
Előzmény: RAMBO (21)
butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 24
szállnak ezek a fickók virágról virágra, mint a szorgos kis méheccskék...

a fogorvos jó volt ;-)))

Előzmény: kis pimasz (23)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.21 0 0 23
... amíg a miniszterek fel nem csinálják őket.
Előzmény: butcher (18)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 22
:-DDDDDDDDDD
Előzmény: RAMBO (21)
RAMBO Creative Commons License 2002.03.21 0 0 21
Jé, a Selmecigabikának ugyanaz a fogorvosa mint a Köztársasági Elnöknek!
Előzmény: Tamás (0)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 20
Előzmény: Fine Tune (19)
Fine Tune Creative Commons License 2002.03.21 0 0 19

A TV bemondónő kategória győztese, nálam.

butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 18
a jó nőket a politikusok titkárságán kéne keresgélni...
butcher Creative Commons License 2002.03.21 0 0 17
az egy keselyű
Előzmény: Conspirador (14)
Fixpont Creative Commons License 2002.03.21 0 0 16
A jo nok nem a parlamentbe valok. :-)
De ugytudom a maszopnak is van egy szoke cicaja az a fiatal csak a 10 kicsi indian kozul...
/nev nem ugrik be/
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.21 0 0 15
Ez csak akkor derül ki, ha Selmeczi Gabriella is eléri azt a kort.
Előzmény: Conspirador (14)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 14
Na jo, lehet, hogy maradok. :)

Bar szerintem - kor ide vagy oda - David Ibolyka sokkal jobb no.

Előzmény: James di Fulig (13)
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.21 0 0 13
No, azért nehogy megingassalak az ízlésficamommal! :-))))
Előzmény: Conspirador (12)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 12
Oregem, eddig en is azt hittem, hogy a szadira fogok szavazni, de ez turhetetlen. Vagy te vagy en :))
Előzmény: James di Fulig (11)
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.21 0 0 11
Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele.
Előzmény: valaszoljmar (7)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 10
Micsoda????? Ezt?

Mert azt meg megertenem, ha or@lis akciot hajtott volna vegre vele. Addig se beszel... :))

Raadasul a Rost Andrea kategoriakkal jobb no.

Előzmény: valaszoljmar (9)
valaszoljmar Creative Commons License 2002.03.21 0 0 9
Ez még viccnek is rossz. :)
A képet nem kellett volna, még mindig hányingerem van. Hogy volt képes Rost Andrea barátja (nem ugrik be a neve) megpakolni ezt a borzalmat? Még a Lockheed Martin szerződés sem ér ennyit.
Előzmény: Tamás (8)
Tamás Creative Commons License 2002.03.21 0 0 8
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))

Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi.

Előzmény: valaszoljmar (7)
valaszoljmar Creative Commons License 2002.03.21 0 0 7
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.

Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.

Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!

Előzmény: Tamás (0)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.21 0 0 6
Koszonom az elismerest! Meg soha nem tartottak ezen a forumon jo magyar polgarnak! :)
Előzmény: Vajk (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!