Részletes keresés
a fogorvos jó volt ;-)))
A TV bemondónő kategória győztese, nálam.
Bar szerintem - kor ide vagy oda - David Ibolyka sokkal jobb no.
Mert azt meg megertenem, ha or@lis akciot hajtott volna vegre vele. Addig se beszel... :))
Raadasul a Rost Andrea kategoriakkal jobb no.
Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi.
Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.
Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!