Keresés

Részletes keresés

aias Creative Commons License 2012.05.27 0 0 12669

Linear panorama a neve. Elméletileg a Hugin is alkalmas rá.

Előzmény: kb. (12662)
P_Oli Creative Commons License 2012.05.17 0 0 12667

Üdv! Belülről is hangulatos a hely :) Sertésvágóhíd a böcsületes neve.

 

 

 

 

A csarnok mellett, a kerítésnél ki van téve egy bazi nagy "megújul és itt épül és naon fasza lesz" transzparens, azon rajta van a tulaj cég neve. Én tőlük kértem engedélyt, e-mailben.

Előzmény: homerx (12649)
farkas77 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 12666

Eladó Kaidan Go Pano tükrös panorámakészítő. Ár:75.000 Ft.

 

Érdeklődni: priviben vagy a natsak@freemail.hu e-mail címen.

Kroy Prince Creative Commons License 2012.05.09 0 0 12665

Nagyon köszönöm a segítséget.

A 8-as verzió hibájára gondoltam először én is, majd telepítettem a 7-est, de az sem jó.

Viszont a 6-os tökéletes, már ki is próbáltam.

Nem is tudom mi lenne a Fórum és a segítőkész fórumozók nélkül?

 

Örök hálám és megegyszer kösz.

 

Szép napot.

 

Üdv.:

 

Kroy

Előzmény: laleeeee (12664)
laleeeee Creative Commons License 2012.05.08 0 0 12664

az 1.8-as verzió sz@rul van becrackelve,nekem is licenszhibát ír ki ha feltöltöm a netre

 

használd ezt(1.6)   ez biztos hogy jó :

http://dl.dropbox.com/u/2525020/PanotourPro_win32.zip

Előzmény: Kroy Prince (12663)
Kroy Prince Creative Commons License 2012.05.08 0 0 12663

Helló Mindenki!

 

Most én kérek segítséget.

A KolorPanotour-ral készített panoráma bemutatókat szerettem volna barátaimnak bemutatni, úgy, hogy feltettem az ingyenes atw.hu-ra készített weboldalamra. Az oldalon minden kitűnően működik, kivéve a gömbpanorámáim. Egyiknél error hibát, míg a másiknál azt írja ki, hogy a KolorPanotour trial verzió, pedig nem az. A PTGui-val készített *.mov működik, csak hát az ugye nem ugyanaz és a mérete is igen nagy.

Ha lenne valakinek ötlete, hogyan lehet a panoráma bemutatókat közszemlére tenni, nagyon megköszönném.

 

Köszönettel:

 

Kroy

kb. Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12662

Régebben láttam olyan összefűzött fotókat, amik nem egy fix ponton elhelyezett fényképezőgéppel készültek, hanem minden kép más gépállásból. Pl. egy szűk utca, illetve Angkor Wat épületei előtt, az épület síkjával párhuzamos vonalban folyamatosan arrébb helyezett gépállásból készült képeket láttam összefűzve. Nem jut eszembe, hogy mi a technika neve, tudna valaki segíteni a névvel, illetve erre alkalmas kép-összefűző program ajánlásával?

 

Érdekelne légifotók összefűzésére alkalmas program is. Ha lehet, akkor nem annyira csillagászati áron, amennyiért ez a cég dolgozik.

olympus44 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12661

Köszönöm, meg van a hiba akkor mit elkövettem.

Mégegyszer köszönöm segítségedet.

Előzmény: Kroy Prince (12660)
Kroy Prince Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12660

Válasz ment képekkel privátban.

Előzmény: olympus44 (12657)
gepesz Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12659

NEM is kellett. Gugliztam. Nem én vagyok a nevezett. Nem önreklám. :-)

gepesz Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12658

Üdv.

Lehet, hogy kicsit nehézkes a bejutás, de talán két, három éve láttam egy kiállítást. Kdezsoe fotóművész műveiből.

Megkeresem a meghívót és bescannelem.

Előzmény: Takoca_ (12656)
olympus44 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 12657

Természetesen körpanorámáról lenne szó de írtam is. Azt szeretné elérni, hogy virtuálisan körbeforgjak. Valahogy úgy mint ahogy a gömbpanorámaitoknál.

Előzmény: Kroy Prince (12655)
Takoca_ Creative Commons License 2012.04.30 0 0 12656

Azért belehet :)

 

http://album.reality.hu/2011/11/27/mozodony-temeto-train-cemetery/

 

és nem is én voltam az első, Lacipano egy pár héttel megelőzött

Előzmény: renesains (12651)
Kroy Prince Creative Commons License 2012.04.30 0 0 12655

Helló!

 

Először is a körpanoráma és a gömbpanoráma (360o) merőben eltés egymástól. Ha gömbpanorámát akarsz, akkor nem elég csak körbe fotózni. Kell pl. panorámafej és állvány a tökéletes fotózáshoz. A PTGui a legtökéletesebb program.

Pontosabb információ kellene. Pl.: milyen géppel dolgozol és valójában mit is akarsz.

 

Üdv.: Kroy

Előzmény: olympus44 (12654)
olympus44 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 12654

Tanácsot szeretnék kérni.

Szeretnék egy körpanorámát csinálni, mondjuk körbe fotóztam ahogy illik. Panorama Maker össze is  rakja szépen de síkban, ha 3600-n akarom hogy csinálja akkor kevés memóriára hivatkozik.  Rendben 4Gb kevés ott egye a fene, PTGui tud ilyent kreálni, hogy mint a gömbnél nyilakkal körbemenni? Ha igen mit kell beállítani? Síkban ez is ok ...

Milyen fálj formátum kell stb...

Bocsánat a sok lüke kérdésért.

 

renesains Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12653

ok, köszi..

Előzmény: homerx (12652)
homerx Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12652

tudtommal el van keritve, de sztem megoldhato a bejutas, meg kell nezni ki a tulaj.

Előzmény: renesains (12651)
renesains Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12651

Nem rossz.

Ez el van kerítve vagy szabadon lehet járkálni.

 

Istvántelki Főmühely lett volna a vágyam, de nem nagyon lehet bemenni oda..Pedig az nagyon jó lett volna..

Előzmény: homerx (12649)
renesains Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12650

vámpusztai szimpi lenne, de elsősorban Bp és környéke lenne izgalmasabb számomra, de azért köszi a tippet.

Előzmény: PETYUS (12648)
homerx Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12649

vagy a kulso mester utcaban ott az a nagy  csarnok.

 

 

Előzmény: PETYUS (12648)
PETYUS Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12648

A vámpusztai kastélyt ismered? Az eléggé ROM, eléggé ANTIK, kicsit sem US. ;O)

 

Előzmény: renesains (12647)
renesains Creative Commons License 2012.04.27 0 0 12647

Arra nem járok mostanában :D

Valamiért azt hittem, hogy itt van nálunk.

Azért köszi a segítséget..

Előzmény: laleeeee (12646)
laleeeee Creative Commons License 2012.04.26 0 0 12646

valahol amerikában

Előzmény: renesains (12645)
renesains Creative Commons License 2012.04.26 0 0 12645

Jaj nem így értettem.

Arra gondoltam, hogy helyileg merre van ez a hely. Valami romos helyszint keresek fotózásra és ez csuda jó lenne.

Köszi

Előzmény: laleeeee (12644)
laleeeee Creative Commons License 2012.04.26 0 0 12644

itt ,egy kicsit lejjebb :

http://www.panoramablog.com/

Előzmény: renesains (12643)
renesains Creative Commons License 2012.04.26 0 0 12643

Óezaz!! Köszi szépen.

Azt tudjuk, hogy ez hol van??

Előzmény: laleeeee (12642)
laleeeee Creative Commons License 2012.04.25 0 0 12642
Előzmény: renesains (12640)
zsolt [HUN] Creative Commons License 2012.04.22 0 0 12641

Köszi, nagyom jó kis program! :)

Előzmény: laleeeee (12639)
renesains Creative Commons License 2012.04.21 0 0 12640

Sziasztok,

 

Volt itt korábban panoráma link ilyen romos korház belső tereíről. Nem tudom pontosan milyen technikával készült, annyira nem vagyok benne, de olyan volt, hogy minden irányba lehetett nézelődni.

Ezt a linket be tudnátok nekem tenni megint, ha emlékszik rá valaki?

Köszi

laleeeee Creative Commons License 2012.04.20 0 0 12639

használj panotour pro-t,sokkal jobb..  átküldtem

Előzmény: zsolt [HUN] (12636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!