Keresés

Részletes keresés

nemtom974 Creative Commons License 5 órája 0 0 2834

KÖSZÖNÖM!!!

Előzmény: Alibaba85 (2833)
Alibaba85 Creative Commons License 9 órája 0 0 2833

Személyes tapasztalat.

Badoo- vidék borzasztó lányok jelölnek be. Bocs h ezt irom de tényleg. Mind kövér molett arcra is..totál nem..

Talán a Tinder ahol vannak tetsző találatok. De ott meg olyan szinten ellaposodik sok esetben h...vagy baszik írni a tovabbiakban a csaj. De valljuk be nagyon nagyon nehéz interneten keresztül egy vadidegen ember felé őszintén érdeklődni és ezt fenntartani akár több napon át. Csajok es pasin k sokan passzivak. 

Előzmény: nemtom974 (2828)
Alibaba85 Creative Commons License 10 órája 0 0 2832

Hát rám ezek nem igazán jellemzőek. Akkor nincs egóm? :D

Előzmény: Albert Einstand (2829)
Alibaba85 Creative Commons License 10 órája 0 0 2831

Én azt gondolom az egó az ami makacsul védi a saját magunkról kialakított "Én" tudatot. Éppen ezért ha pl elutasítás ér minket feljön az egó hogy védje azt a képet. De akkor mindenkinek mast jelent:)

Előzmény: Albert Einstand (2829)
ElitLangelme Creative Commons License 18 órája 0 0 2830

hasonlo cipoben jarva ET-n talaltam csinos, kedves, 40-es not baratnonek, mar 3 eve

Előzmény: nemtom974 (2828)
Albert Einstand Creative Commons License 30 órája 0 0 2829

"DE, honnan tudjuk mi ami az egó"

Az egó mindig a testiséghez, talmi örömökhöz, függőségekhez, rövid távú haszonszerzéshez kapcsolódik, nem számít neki más csak önmaga, és negatív érzelmek is neki köszönhetők, pl. féltékenység, birtoklási vágy, erőszakosság, vagy a kevésbé negatívok, pl. vágy mások elismerésére. Nagyon szeret kapni, de nem szeret adni, kivéve, ha attól is hasznot remél, pl. a hódítás sikerét.  Előszeretettel gyárt légvárakat és vágyik testiségre egyszer-kétszer látott emberekkel, mert ideákat gyárt róluk, és birtokolni szeretné ezek tárgyát, miközben nem is veszi észre a másikat valójában, nem is érdekli, csak a saját elképzelése.  
Ugyanakkor haszna is van, egy ösztönös túlélő, segít motiválni, és gyakorlatilag mindenki egóból választ párt, mert külső, státusz, egzisztencia mint párválasztási szempontok az egó szempontjai.  A lélek a már meglévő kapcsolat megtartásához elmélyítéséhez kell, mert az egó pár év alatt megunja az aktuális partnert. Hogy ki mennyire lesz sikeres hosszú távú kapcsolatokban, nagyban függ attól, hogy mennyire ismeri önmagát és kontrollálja saját egóját.

Előzmény: Alibaba85 (2823)
nemtom974 Creative Commons License 1 napja 0 0 2828

Bocs, hogy élek!

Nem akartam senkit sem megbántani, bár azt gondolom, hogy ez így ebben a formában általánosítás, és diszkriminatív.

Nyilván amikor párra találtam 25 évvel ezelőtt, nem gondoltam, hogy egyszer vége lesz, de sajnos így alakult. Ebből következően, mivel hűséges típus vagyok, és nem kerestem más lehetőségeket, elment mellettem az idő, és lemaradtam az új technológiáról.  25 év az 25 év, csak érdekeltek volna a mai világ lehetőségei. És erre információgyűjtésnek gondoltam megkérdezem az ezen a topic-on régebben jelenlévők tapasztalatai alapján, mégis merre induljak, ha indulok egyáltalán, a fölösleges mellékvágányokat kihagyva.

Elnézésedet kérem, ha zavartalak, a naívitásommal nem volt célom!

Előzmény: SysR (2827)
SysR Creative Commons License 1 napja 0 0 2827

Ez a másik probléma, hogy az emberek 90%-a 20+25 év után próbálgatja. Azért kapnak a fiatalok idősebb nőktől levelet, a férfiaknak meg pottyantani akarnak újra gyereket a 40+ nők.

Előzmény: nemtom974 (2826)
nemtom974 Creative Commons License 2 napja 0 0 2826

Na de mégis?

25 év házasság után szeretném ezt is kipróbálni!

Hinni nem igazán hiszek én sem benne, de...???

Előzmény: SysR (2825)
SysR Creative Commons License 2 napja 0 0 2825

Összefoglalva a dolgot, arra jutottunk, hogy egyik online társkereső sem jó. Az emberekben van a hiba és a rendszerben.

Élőben kellene ismerkedni.

Előzmény: nemtom974 (2824)
nemtom974 Creative Commons License 2 napja 0 0 2824

Sziasztok!

Új vagyok itt.

Elkezdtem visszaolvasgatni, de a topic címében szereplő kérdésre nem igazán találtam válaszokat, ezért inkább feltenném direkt a kérdést:

Melyik a legjobb?

Tudom attól függ mire, de mégis...

Sokat böngészgettem, de mindenfélét írnak mindenről, nem igazodok ki.

Hátha ti tudtok segíteni.

Köszönöm!

Alibaba85 Creative Commons License 3 napja 0 0 2823

az egó, tudom az kacifántos egy dolog. Egyet is értek.

DE, honnan tudjuk mi ami az egó és mi ami a kitartás gyermeke, kitartás egy olyan dolog után amiben ott bent hiszünk hogy jó lenne, csak azt nem tudjuk hogy kivel.

Érdekes boncolgatás, talán ott van az egó mikor valakit konkrétan elutasítanak, megmondják kerek perec hogy NEM. És az illető a másik kárára zaklatja őt, és nem képes lemondani róla.

Talán ez az egó megnyilvánulása. De már betegség is egyben, az illetővel nem minden 100 as.

Beszélek mindenféle marhaságot így este..:D

Előzmény: Albert Einstand (2822)
Albert Einstand Creative Commons License 3 napja 0 0 2822

Az egód húz hozzá. Az egónak szokása légvárakat építeni és alaptalan terveket szövögetni. Meg kell tanulni az egót meghaladni, mert jó szolgája tud lenni a léleknek, de nagyon rossz főnöknek. 

Előzmény: Alibaba85 (2821)
Alibaba85 Creative Commons License 3 napja 0 0 2821

Hm.. van egy dolog ami motoszkál bennem. Jól körbe írom mert most ráérek és bonyolítós kedvemben vagyok :)

Van az a lány akiről meséltem, akinek az egyik tevékenysége igen erős ihletet hozott belém úgymond. Erős közös pontot, terveket, hogy jók lehetnénk együtt.-.stbstb..Tetszik is.

Hát megint vissza vissza járok fejben hozzá. A baj az hogy nyilván ezzel egyoldalúan vagyok. Írtam neki párszor, de annyira hézagosan válaszolt, és sokára hogy a szia hogy vagy miujs veled en kívül egy értelmes beszélgetés nem tudott kialakulni, aztán egyik ismételt rá írásomra már nem is reagált semmit. Ellaposodott, nem miattam. A lényeg hogy érdektelen vagyok neki, és öö tovább is lépnék, de valamiért húzok és húzok felé.

A k* elképzelések visznek. Látok fantáziát a dologban ha összejönnénk. Hogy a pöcsbe menjek utána úgy hogy jóformán totálisan tisztában vagyok vele hogy a hajó elment? és egyoldalú az egész. Nekem ez nagyon kellemetlen így. Semmi ráhatásom nincs a lányra, ez nem okés szitu.

Írjak neki, mi a f*nak nem ír vissza. Én bejelölni nem tudtam, ő meg nem jelölt be (me miért is). Zavar hogy lényegében valakivel olyan jól alakul a beszélgetés simán érzi az ember hogy bármikor betolhatná a találkozót, mert jó lenne, benne lenne, és akkor az ilyen lánynál meg egyszerűen feneklik az egész. Fiatal mert fiatal 22 éves, most végzett de, találkozásnál kiderülne hogy oké vagy nem oké a "passolás" próbát megérne sztem. Csak hát kevés ha csak én gondolom így.

Nem értem egyébként hogy mi változott meg hogy ennyire ellaposodott az egész, elsőre annyira lehetett érezni hogy ő is érdeklődő. És mindez gyorsan, na mind1 erre úgyse lesz világos válasz, megannyi ok lehet.

Camellia sinensis Creative Commons License 2019.06.14 0 1 2820

Bele se merek gondolni. Nekem gyerek se kell az agybajhoz. :))

Előzmény: SysR (2817)
ElitLangelme Creative Commons License 2019.06.14 0 0 2819

az agybajon altalaban segit, ha rendesen belelosz a laba koze :DDD

Előzmény: SysR (2818)
SysR Creative Commons License 2019.06.14 0 0 2818

Egy a lényeg:

- a nőket nem szabad kávé közelébe engedni (megfigyelhető az agybaj, hiszti elhatalmasodása kávézás után, még a cégnél is tapasztalható a tünet)

- kellene gyártani Xanax kilőhető töltényeket, mint az állatoknál a kábító inyekció. Ha látod az agybaj elhatalmasodását, akkor Xanax pisztollyal belelősz egyet a combja közé ;)

SysR Creative Commons License 2019.06.14 0 0 2817

Olyan mint az orvosságnál a mellékhatás. A gyógyszer a gyerekvállalás és esetleges mellékhatások között szerepel az agybaj, bölényesedés, stb.

;))

Előzmény: Camellia sinensis (2815)
Camellia sinensis Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2816

Lehet, a cipekedés miatt. Megsutotte a fejem a nap, h ilyeneket szakértek. :D

Előzmény: SysR (2814)
Camellia sinensis Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2815

Itt több dolog kavarog, azaz gyerekvállalás, agybal, bölényesedés...:D

Előzmény: SysR (2814)
SysR Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2814

A teste is átalakul a gyerek után. Valahogy az agybajjal jár a korosodásos férfias erősödés. Lehet csak az én szemszögömből látszik, ezt más nem látja. Olyan mint az auralátás ;)) Nézd meg a 35 és fölött vagy gyerekkel, korosabb nők kivállasodnak (férfiasodnak) mellük felett is férfias deltás rész alakul ki, vádlijuk is és marcona hátuk lesz.

Előzmény: Camellia sinensis (2810)
Alibaba85 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2813

"Amikor hatalmat adsz a kezébe, pl. egy gyerekkel, akkor már egész másként fog kinézni ez az ordibálás. :) "

Ebben van valami, nagyon van valami.

Előzmény: Albert Einstand (2811)
Camellia sinensis Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2812

Sztem kifejthetnéd itt is a nöi agyi baj tipusokat, szeretnék már vmi ismeroset hallani

Előzmény: SysR (2800)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.06.13 0 1 2811

"szépen kibontakozott a kis hárpia énje ordibáló kényes satöbbi"
Amikor hatalmat adsz a kezébe, pl. egy gyerekkel, akkor már egész másként fog kinézni ez az ordibálás. :)

Előzmény: Alibaba85 (2804)
Camellia sinensis Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2810

Én ezt a mire hizik kommentet nem értem. : D

Előzmény: SysR (2803)
Alibaba85 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2809

Ez a "ferde szó" nagyon csúnyán hangzik ebben a hsz-ben, mondjuk úgy hogy tudta jól hogy én nem akarok babát, de ő azért is, és bizony volt hogy nagyon ráment arra hogy össze is jöjjön. (persze mint írtam figyeltem , azért volt 1-2 k izzasztó szitu, mikor rendesen magamon éreztem a babát)

Szeretnék gyereket, de az az igazság hogy ekkor már én tudtam hogy nem szeretnék családot alapítani a lánnyal más okokból kifolyólag, viszont ezek ellenére szerettem vele lenni, minden téren, szerettem. De van hogy az észnek helyén kell lenni, és túl látni a rózsaszín fátylan.

Előzmény: Alibaba85 (2808)
Alibaba85 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2808

Hát ööö jah biztos van ilyen :DDD megint csak ezt tudom ismételni, de egy futó kalandnál hacsak nem vagy az Apple agya akkor nem hiszem hogy épp a te * vannak épp kiéhezve hogy gyereket nemzenek neked :DD már bocs.

Ez a lány akiről meséltem is volt ilyen ferde gondolata, hogy gyereket akart és volt hogy rendesen nem akart leszállni rólam és minden áron el akarta érni hogy ö, szóval hogy nála végezzek :D

De még ez is tetszett, felcsigázott a kis majomja, nah...most h beszélek róla simán összejönnék vele megint:D Persze az eszem mindig figyelt a dolgokra. De én egy perverz f* vagyok szóval nincs ezen semmi meglepő :D

Előzmény: SysR (2807)
SysR Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2807

Én pl. 100% biztonság emberke vagyok, minden kapcsolatnál, ha olyan még az óvszert is én húzom le magamról, nehogy a csaj ujjára kerüljön és feldugja magának. És a csap alatt kimosom. Tudod hogy félnek ilyenektől a nők? Mint a sátántól. Ahogy tudják úgy intézik (aki) hogy legyen gyerek. Ezzel tudnak sakk-mattot adni aki befutó.

Előzmény: Alibaba85 (2797)
Alibaba85 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2806

Nem hiszem. Jó, van kivétel nem mondom hogy nincs mert mindenre van Nagy az Isten állatkertje ahogy mondani szokták de akkor sem ezt gondolom a nőkről egy kapcsolat elején, meg futó kalandnál.

Előzmény: SysR (2805)
SysR Creative Commons License 2019.06.13 0 0 2805

De tényleg hidd el, hogy vadásznak a spermádra, ha van olyan nő. Kimondja teljesen, hogy akarja a kukid, de burkoltan.

Előzmény: Alibaba85 (2792)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!