Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.14 0 0 4010
vagy ülj be a kocsiba és kezdj kéktúrázni.
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.14 0 1 4009
szerezz be egy macskát
Előzmény: Tockoló (4006)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.14 0 0 4008
Vidéken
Előzmény: Kód 001 (4007)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 0 4007
Vidéken vagy BP én élsz?
Nyilván az utóbbiban több a lehetőség...
Előzmény: Tockoló (4006)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.14 -1 0 4006

Abban segítsetek, hogy a szakítás utáni időszakot, hogyan lehet túlélni? A hiánya nehéz, de azon még túl teszem magam. 

Viszont a magánytól már lassan megörülök. Barátaimnak nem sok idejük jut rám, főleg az ünnepek előtt. 

A hétköznapok még elmennek, ott csak az esték rosszak. De a hétvége rendes szenvedés. 

Hova lehet egyedül elmenni? Mit lehet csinálni? Főleg egy hideg, szürke, esős időben. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.14 -2 2 4005
nem azt mondom, hogy sosem kell kimozdulni, de van, aki az otthonletet az unalommal azonositja. mintha otthon nem lehetne egy jot beszelgetni, tarsasozni, nevetni, filmet nezni, osszekucorodni, kozosen alkotni valamit, tervezgetni, akarmi.
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 2 4004
Aki mozgékony, az menni akar. Aki nyugodtabb típus, az szereti a bázist.

Mindenki a maga habitusával kell, hogy éljen: aki csupán a trendiség miatt szaladgál, - pedig nem szeret- hát, az meg is érdemli.
Előzmény: Tsega (4003)
Tsega Creative Commons License 2019.12.14 0 0 4003
Alapvetően trendi a folyamatos mozgás, cselekvés, az extrovertáltság sőt úgy érzem ezek jelenleg alapkövetelmények lettek. Nagyon ciki úgymond otthonülősnek lenni.
Előzmény: Kód 001 (4002)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 1 4002
Pedig nem, vannak egyszerűen mozgó tipusuak. Szeretnék utazni, kirándulni, túrázni, programozni..... Ilyen karakterek....
Előzmény: Törölt nick (4000)
Tsega Creative Commons License 2019.12.14 -1 1 4001
Igen, tapasztalataim szerint 10 netes társkereső nőből legalább 6 igazából sofőrt és programszervezőt keres.:)
Előzmény: Törölt nick (4000)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.14 0 3 4000
szerintem ha egy ember a saját otthonában nem talál elég izgalmat, hanem mindenképp menni kell valahova, akkor valamit nagyon elcseszett az életében. ha egy ember a társával csak akkor nem unatkozik, ha valami külső programra mennek, ha egymást otthon untatják, akkor vagy egyik vagy mindkét féllel komoly bajok vannak. az ilyen kapcsolat szar. az ilyen kapcsolatban nem társak vagyunk hanem csak szexpartnerek. az ilyen folyton nyüzsgésre vágyó unatkozóknak előbb a saját értékeiket kellene végiggondolni, vannak-e egyáltalán.
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 1 3999
Asszem, már gond, ha egy nyűzzögni vágyó, vs nyugalmat kereső ember talizik.

Nem harmonikus....

Nem könnyű
Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3998)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.14 0 1 3998

Namost vagy ez a cikk ordas nagy kamu, vagy egészen más keresési szempontjaik vannak a huszonéves srácoknak, mint nekem negyven felett. 

Más negyven feletti pasiktól is hallottam már, hogy arra vágynak, egy partnerrel nyugiban a munkával telt fárasztó hét után bekuckózzanak és megnézzenek egy filmet, és egymással törődjenek. Mert már szénné dolgozták magukat, nyugira és társra ágynak. 
De a negyvenes társkereső nők meg jórészt csupa besózott seggű tyúkok, csak szórakoztató központot keresnek, aki lenyűgözi őket programokkal, és utazásokkal. Mert maguk nem tudnak meglenni öt percig egy szobában, valami értelmes időtöltéssel elfoglalni magukat. Volt, hogy elhívtam filmet nézni. Normális filmeket, mondanivalóval. Figyelem zavaros volt, a film közben elkezdte basztatni a telefonját, nem volt képes követni a történetet...

Előzmény: Kód 001 (3990)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 1 3997
A nőknek másképp szar.A pasik azért vannak gondban, mert a késztetés ük arra irányítja őket, hogy legyen szex..... Aztán persze vannak más, fontos szempontok is, de ez a megközelités.

Így aztán a netes randik elött a pasik azért fohászjosnak, hogy jaj, csak olyan legyen legalább, mint a képen.... Vagy ahogy mondta.

A nők ezzel szemben a randik elött leginkább azért fohászkodnak, hogy:

a: ne kéjgyilkos legyen

b: legalább tudjon értelmesen elnindani 3 mondatot...
Előzmény: Tsega (3995)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 0 3996
Lehet, egymást kerestek.... :)
Előzmény: AliBack (3992)
Tsega Creative Commons License 2019.12.14 0 0 3995
Szerintem a cikk rendkívül egyoldalúan szemléli a netes társkeresést. A "normális" nők nem azért nem találnak "normális" pasit mert kihaltak hanem mert pl. a tinderen is a normalitás egyszerűen nem szempont hisz csak a fénykép dönt. Amúgy pedig tökéletesen tudunk önigazolni. Inkább mondjuk azt hogy minden pasi defektes minthogy magunkba nézzünk és esetleg más preferenciák mellett döntsünk. Megjegyzem a nőnek se könnyű. Hirtelen kapnak ezer megkeresést amit szerintem egyszerűen nem lehet normálisan kezelni.
Előzmény: Kód 001 (3990)
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 0 3994

Jó írás am:)

Előzmény: AliBack (3993)
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 2 3993

Azzal is vitatkozni tudok: "ha ez a nő ennyire kelendő, küzdök érte, már csak azért is az enyém legyen"

Ez sincs így. Nálam nem vágygerjesztő tényező ez abszolút.

Előzmény: AliBack (3992)
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 0 3992

Tovább olvastam a cikket, én meg "mit nem adnék" (azért egy Tesla-t nem adnék:) ha már belém futna egy egyszerűséggel aranyos lány. És a maga természetes módján alakulna. Látjátok, vannak kivételek. De sose tartoztam a nagy átlaghoz és nem is fogok. Ez is tény.

 

Előzmény: AliBack (3991)
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 1 3991

Jó írás, de már szeretnék reagálni, egyáltalán nem unalmas az olyan nő aki "csak"!!! nő háztartást vezet, dolgozik és vannak önálló gondolatai, unalmas. Már miért lenne unalmas? komolyan mondom az emberek kezdenek megkergülni már..

Előzmény: Kód 001 (3990)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.14 -1 0 3990
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 1 3989

Egyébként amitől én kifejezetten "rosszul vagyok" a bemutatkozó helyén a sok kis bugyuta ikon (ami elvileg azt szimbolizáőlja ami kapcsolódik hozzá sport ez meg az) még nőknél megérti az ember, hálisten pasikat nem dob ki a rendszer, de biztos van aki használja (pasi léttére), hát :)) na nekem ez már nyálas selyemfius idiótaság. (sose tennék ki ilyen marhaságot) akkor inkább szöveg (idézeteket szigorúan kerülve, meg a plátói bölcsességeket):o

Annyira tul variálják sokan ezt a tinderesdit, csak lazán

Előzmény: wonder82 (3984)
AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 0 3988

Pedig ez nem megy másként, újra és újra le kell zongorázni "ki vagy honnan vagy stb dolgokat". Véleményem szerint semmi jelentősége a bemutatkozóknak. Csak annak hatására sose döntöttem másként:) nem vagyunk egyformák

AliBack Creative Commons License 2019.12.14 0 0 3987

Te galád:)  egy match az online térben egy válaszolásra szerződtetett találat is egyben:)

 

Akkor lehet Te voltál akivel a minap találtam irtam es eltünt :)

Előzmény: wonder82 (3984)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3986
jelenleg nem akarok kapcsolatot. azert vagyok fent par helyen, hogy ha megis felbukkanna a nagy o, le ne csusszak rola.
Előzmény: wonder82 (3984)
wonder82 Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3985

Jav:* körülnézzek

wonder82 Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3984

Miért nem az előnyösebb fotód az elsődleges képed? 

Mivel  csak azért regisztráltam, hogy kicsit körülnézünk egy tájképpel voltam fent, de talán így is kb. 60 likeot kaptam. :)

Azért a rend kedvéért volt egy rövid, bemutatkozó szöveg a külsőmre vonatkozóan. 

Nagy meglepetésemre match- eltem valakivel, pedig nem is emlékeztem, hogy jobbra húztam. Írt nekem, én pedig galád módon nem válaszoltam és töröltettem az alkalmazást.:)

Előzmény: Törölt nick (3983)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3983
mondjuk engem meg mindig csak 13-an huztak jobbra, abbol 1 match. van rolam egy szar kep font meg egy jo. valszeg az elsot latva mar huznak is balra. :) bar lehet, hogy a masodikat latva is. de tavaly egy fiu azt mondta, hogy irigyli az ilyen jovagasu fiukat, mint en, szoval elvileg tokre jokepu vagyok. :D
Előzmény: Törölt nick (3982)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3982
en ugyanigy vagyok vele. nekem egy cuki pofi edeskeves ahhoz, hogy bejojjon valaki. egyszer probaltam egy edes butuska csajjal, de a falat kapartam a szellemi kepessegeitol. 2 randira volt eleg. chat.hu-s ismeretseg volt meg ezer eve. ha nem ir magarol semmit, en inkabb balra huzom. nincs kedvem szazszor kifaggatni valakit arrol, ki is o valojaban.

mondjuk en tudok szofoso lenni, szerintem elso talin nekem van a leghosszabb bemutatkozasom. de most minek jatsszak el egy randin valaki mast.
Előzmény: wonder82 (3981)
wonder82 Creative Commons License 2019.12.13 0 1 3981

Tegnap este be is fejeztem rövid Tinderes pályafutásom. Rájöttem, hogy pusztán fotó alapján nem tudom eldönteni hogy szimpatikus e az illető.

Persze voltak elhanyagolható számban jóképű pasik, de őket bizonyára sokan jobbra húzták, van kiből válogatniuk. Illetve mivel nincs bemutatkozó szöveg, így nem tudom szexpartnert vagy sakkpartnert akarnak, illetve hogy el tudnak e számolni kettőig. :)))

Előzmény: Törölt nick (3979)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!