Keresés

Részletes keresés

Sevele Creative Commons License 2019.12.08 -2 1 3802

Miért kell rögtön a nőt rosszindulatúan beállítani, amikor csak az egyik felet hallottuk? 

Egy kapcsolat zátonyra futásához két fél kell. 

Előzmény: Albert Einstand (3800)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3801

A munkahely váltást ő támogatta, hogy többet lehessünk egymással. 

Azt is megbeszéltük, hogy ez anyagilag mennyit jelent, okoz-e problémát. 

Persze lehet, hogy naiv vagyok. Nem haraggal váltunk el, és talán ezért látom másképp. 

Egy valami azért bosszant:  

Fél éve másik autót vettem, mert az előző céges volt. Persze 2 évest vettem, mert megtehettem.

Annak kell egy új garázs, mert a másikban az övé állt. Akkor ne valami tákolt legyen, hanem épüljön a házhoz. 

Ahhoz persze át kell építeni a pár éve készült kerítést. A szakításunk előtt pár héttel készült el.

Ezek mind az én döntéseim voltak, de miért nem szólt akkor, hogy te hülye ne csináld, mert nincs értelme. 

Most pedig ott áll a ház készen, csak egyikünk sincs benne. Ő hazament az anyjához, én pedig albérletbe, mert nem tudok ott maradni egy emlékkel teli házban. 

Előzmény: Albert Einstand (3800)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.12.08 -3 2 3800

"A hivatalos ok: ellaposodott a kapcsolat. 

Én ezt észre se vettem, csak utólag. Csak sodródtunk  rohanó világgal. 

3 éve vettük a házat, felét hitelből. Lassan eljutottunk volna oda, hogy nincs rajta mit csinálni, 

megfelel az igényeinknek. Engem ez is lekötött. Volt egy jó fizető állásom, középvezetői beosztással, kevés szabadidővel.  

Fél éve azt is ott hagytam, hogy végre kicsit "hátradőljek". Ennek persze ára van, kb. 200e ft-al kevesebbet keresek a jelenleginél. "

 

Jelentése nőiről magyarra:
A laposodás azt jelenti náluk, hogy stagnál az életszínvonal, nem tudod már lineárisan tovább emelni, még többet keresni, még nagyobb jólétet beteremteni.

Megpihentél, ez volt a gondja.

Az a minusz 200 is érzékenyen érinthette. 
Még most akart lelépni, mert ha akar gyereket, azt jobb módú pasitól szeretné, olyantól aki tudja biztosítani a folyamatos életszínvonal emelkedést. A nők nagy része nem szeret ha egy pasi pihen mellettük, kivéve ha olyan külsejű pasi, amilyennél jobbat nem találna. .  

 

"Szóval most lett volna az, hogy több időnk jut egymásra. Ha már a ház is oké, több a szabadidőm is, akkor rövidtávú terveim között volt, hogy feleségül veszem, gyerekvállalás. Nem beszéltünk róla, csak magamban terveztem. Ő pedig nem várt. "

Tudta ő ezeket, erre antennájuk van. Épp ezért lépett. 

Előzmény: Tockoló (3794)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3799

Ez így van. Mindig az volt a cél, hogy na még egy kicsit hajtok, hogy ez is meglegyen. Utána még emiatt is egy kicsit- amiatt is egy kicsit.

Az idő meg csak telt. 

Az egészben csak az a bosszantó, hogy ez akkor történik, mikor már próbálok ezen változtatni. 

 

 

Előzmény: Sevele (3795)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3798

Akkor nincs nyert ügyem. Nem bukom a molett nőkre. Eddigi kapcsolataimnál mindig is 5-10 évvel fiatalabb volt a nő. 

A mostaninál 7 év. Talán ez is volt a vesztem. Bepánikolt, hogy ketyeg a biológiai órája. 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3796)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3797

Kieg: -Ne vedd túl komolyan a 4x-es nőket. 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3796)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.08 -2 0 3796

Rá se ránts!
De igazából azt csinálhatod is akár..
Röviden felvázolom a lehetőségeidet.
-Ne társkeresésként álj neki, csak ismerkedni kötetlenül, aztán majd adja magát. 
-Közben fejleszd magad, sport, öltözék, programok. 
-Ha 40-es molett a zsánered nyert ügyed van, mert őket megtalálod a saját utcádban is. 

Előzmény: Tockoló (3792)
Sevele Creative Commons License 2019.12.08 -1 1 3795
Annyira tipikus és annyira szomorú is.
Ha hajtasz, nincs időd, ha nem, nem tudod megteremteni azt, ami kell és utólag jössz rá, hogy mi fontos.
Előzmény: Tockoló (3794)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3794

A hivatalos ok: ellaposodott a kapcsolat. 

Én ezt észre se vettem, csak utólag. Csak sodródtunk  rohanó világgal. 

3 éve vettük a házat, felét hitelből. Lassan eljutottunk volna oda, hogy nincs rajta mit csinálni, 

megfelel az igényeinknek. Engem ez is lekötött. Volt egy jó fizető állásom, középvezetői beosztással, kevés szabadidővel.  

Fél éve azt is ott hagytam, hogy végre kicsit "hátradőljek". Ennek persze ára van, kb. 200e ft-al kevesebbet keresek a jelenleginél. 

Szóval most lett volna az, hogy több időnk jut egymásra. Ha már a ház is oké, több a szabadidőm is, akkor rövidtávú terveim között volt, hogy feleségül veszem, gyerekvállalás. Nem beszéltünk róla, csak magamban terveztem. Ő pedig nem várt. 

Most pedig hiába mondom neki utólag. Mindketten tehetünk róla, hogy így alakult. Ő nem akarja megpróbálni újra, én pedig ha tehetném mindent bepótolnék, amit kihagytam. Csak már késő. 

Most eljöttem albérletbe, amit ebből a fizetésből nem egyszerű kigazdálkodni. Főleg, hogy megszoktam egy életszínvonalat. 

A ház eladó, de a hitel visszafizetése után annak csak a fele összege az enyém. Amivel max. vidéken érek valamit.

A beleölt rakat pénz pedig szinte bukta, mert annyival többért nem lehet eladni.  

 

Előzmény: Sevele (3793)
Sevele Creative Commons License 2019.12.08 -1 1 3793
Semmi előzetes jele nem volt?
Előzmény: Tockoló (3792)
Tockoló Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3792

Sziasztok! Közel 2 hónapja lett vége 6 éves kapcsolatomnak. Hideg zuhanyként, egyik pillanatról a másikra, nem az én döntésem volt.  Előtte 1 évig voltam egyedül, akkor egy 9 éves kapcsolatnak lett vége. Akkor nem is keresgéltem, lekötött a munkám. 

Szóval igen elszoktam már attól, hogyan is kell egy nőt felszedni. Egyenlőre csak tájékozódom, még nem igazán állok semmire se készen. Viszont itt is beleolvastam néhány oldalba és máshol is. Hát.... 

Nem túl jók a kilátások. A legrosszabb az egészben, csak most ébredtem rá, hogy már barátaim se igazán vannak. 

Mindenki elfoglalt. Ami érthető. Egy része már külföldön van, ez igaz a rokonságra is. 

És közeleg a karácsony...

Eddig volt egy normális életem, ami fenekestül megváltozott. Szóval megértem azokat, akik "kattantak" lesznek. 

még az "elején járok", de lassan már én is ott tartok. 

40-es férfi. 

Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3791

Értem. Nem én vagyok az a favágó. 

Előzmény: Kód 001 (3787)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3790

(és nincs máshonnan kompenzálás)

Előzmény: Törölt nick (3789)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 1 3789

Hat igen...,,mi,,, egy helyrol akarjuk ,,behajtani,, az erzelmi reszt...

Előzmény: Törölt nick (3785)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 1 3788

Amugy az a velemenyem, hogyha mar beengedett az ember vkut az intim terebe...ott mar vmi felelossegvallalas nem art. ( Szereto, oromlany, elozetesen tervezett egyejszakas  mas eset)

Kód 001 Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3787

Akkor ezzel valószinüleg választ adtál.

 

Volt anno régen egy FAvágó nevezetű nick, aki többek közt, mint "kockahas ezredes" is szerepelt.

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3786)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3786

Nem értem a kérdésed.

Előzmény: Kód 001 (3783)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 0 0 3785

Teljesen logikus, de az is, hogy én pl nem annyira egészen más okok miatt. Itt vannak a kislányaim, és bőven tompítják az érzelmi éhségem azzal, hogy csiki-partizunk, éjjel mellém fekszik és úgy ébredek, hogy hozzám van bújva és látom az arcán is, hogy ő így boldog. Nem egyedül töltöm a karácsonyt, bármikor felhívhatom őket. Ráadásul viszonylag szoros és jó a kapcsolatom a családommal, testvéreimmel is és van is nem kevés testvérem is. 

Nem helyettesítik a páromat, de részben azért igen. Én nem érzem magam elveszettnek ebben a világban - csupán annyi a gondom, hogy kiteljesedettnek sem. Neked és pl Alinak  egészen mást dobott a gép. Nagyon nehéz a szingliség kérdéseit általánosítani ! Minden ember és sors egyéni. Sokszor csak kívülről látva felszínes háttér információval tűnik az ember zakkantnak első ránézésre.  Addig nehéz akár engem, akár az elbukott párjelölted reálosan megítélni, amíg nem ismered rendesen a helyzetüket, adottságaikat és lehetőségeiket. 

A szex részre kitérve szerintem minél magasabb az emberek EQ-ja, annál inkább részeleme a szex a vágyaknak. Ez így normális. Csak te gyermekek nélkül erre vagy jobban kiéhezve, én pedig ebből a részből azért kapok elég szép kis kompenzálást, így az kerül előrébb a fontossági sorrendben, amire nyilván nem bennük keresem a megoldást.  És ez az okfejtés amúgy magyarázza részben azt is, hogy miért keres sok anya inkább csak szexkapcsolatot. Ők kb ugyanúgy vannak, mint én - csak más szemszögből. Illetve jellemzően ők is vágynak a lovagra, de könnyebben pattannak vissza a bizonytalantól, kellemetlentől, mert a gyermekeik által van hova visszapattanniuk a biztonságba.

Előzmény: Törölt nick (3772)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.08 -1 0 3784

Értem én - csak kérdés, hogy ez érdekli-e a másik felet egyáltalán..  Budapestnek az az előnye, ami a hátránya is - erre már rájöttem társkeresés közben. Szép nőből és férfiból Dunát lehet rekeszteni a fotók alapján. 

Ilyen válaszék mellett -ha valaki tisztában van az adottságaival/képességeivel - sokkal könnyebben ejti a bizonytalant!

Előzmény: Törölt nick (3767)
Kód 001 Creative Commons License 2019.12.07 -1 0 3783

 

 

 

 

 

Te : Favágó  come back?

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3779)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3782

Ez jó:)

Előzmény: Törölt nick (3778)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3781

az a baj még a szexxel(bizonyos lelkialkatoknál), hogy függésbe is taszítja az embert

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3780

Az a helyzet, hogy valószínűleg idő okiok miatt én se lettem volna párkapcsolatra alkalmas, és ezt ki is írtam és nem is mondtam, hogy azt keresek, ültem a kérdésen, halasztottam a választ. Hajlandó lettem volna áldozatokra, de szétszakadni nem tudok....a talink miatt 2 órát aludtam.

 

Node, az ONS jelenség is taszít...

 

 

na igen, más az, ha van gyerek; instant, kiapadhatatlan szeretetforrás....

 

 

 

 

 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3779)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3779

Nekem sem kell érzelemmentes szexkapcs. Az olyan kb. mint az alkoholmentes sör. 
Viszont én is megfigyeltem, hogy a gyerekes anyukák inkább mennének a szexre, talán mert a kapcsolati intimitást megélik a gyerekeikkel és idejük sincs sok. 
Persze papíron mind hosszú távot akar, de ez kamu.  

Előzmény: Törölt nick (3771)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 -1 1 3778

Van az a mondás, hogy attól félünk a legjobban néha, amire vágyunk. :)

Előzmény: AliBack (3774)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3777

Amugy tetszett a hsz. :)

Előzmény: AliBack (3776)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3776

Nem kifejezetten Rád értettem, sem másra, hanem úgy általánosságban.

Előzmény: Törölt nick (3775)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3775

Sztem ez eleg libikokas, hogy most noi szempobtbol irom, se ingadozik az ember a varakoztatos fapinasag es a nem normalis, tartas nelkuli kozt.  Amugy...sajnos meg is mondta nekem azt is, hogy nem ra hallgattam, ez milyen ugymenet, hanem elvitt a mit illik, mi nem illik, ki mit szol....es mar en se mindig tudom, mi szol ki belolem. A sajat lelkem vagy a tarsadalom szaja..

Előzmény: AliBack (3774)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 -1 2 3774

Az igazság az hogy minden van, de ez a minden minden minden kifogás:) Ez a k nagy helyzet.

Mert a másik ilyen, mert a másik olyan, mert nincs akkor tartása, mert minek van tartása annyi ideig, mert ez és bla bla bla.

Olyan szinten ki vannak már fejtve a dolgok hogy az valami professzionális. De szerintem mindenkinek a fejben van a bibi. És ezt kár tagadni, vagy leplezni, de nem is kell kimondani, mindenki tudja ott legbelül. ahogy ketyeg a vekker egyre inkább - "az egó az szent"...ja és mert talán félünk (hogy mitől, az mindenki maga tudja).

Előzmény: Törölt nick (3732)
Sevele Creative Commons License 2019.12.07 -1 1 3773

Ezzel nagyon sok férfi is így van, legfeljebb még maguknak se merik bevallani. 

Előzmény: Törölt nick (3772)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!