Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 11
Én többször is utaztam így, az Oszkár telekocsival . Idegen emberekkel is igen élvezetes közös utunk volt, nem beszélve arról hogy gyorsabban felértem Budapestre (na meg olcsóbban is)

Ajánlom mindenkinek, telekocsizzatok :)
filipes Creative Commons License 2008.10.22 0 0 10
www.utazzunkegyutt.hu
krisztian98 Creative Commons License 2008.10.22 0 0 9
Debrecen-Budapest-Zalaegerszeg ingázás személygépkocsival

Sziasztok, utasokat és csomagokat keresek!

Minden péntek délután megyek Zalaegerszeg -Budapest - Debrecen útvonalon személygépkocsival, majd vasárnap délután Debrecen-Budapest-Zalaegerszeg útvonalon vissza. Az autópálya melletti települések jönnek szóba (M3, M7). Ár megyegyezés szerint, hogy mindenki jól járjon. Tel: 0630/92-95-668 ill 0630/47-11-243, vagy OSZKAR.Com -on nyomon követheted az utazásaimat.

Üdv:
Pénzes Krisztián
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.11.22 0 0 8
kis kitéröre hajlandóak az autósok? Bár autósa válogatja gondolom. Meg kitéröje.
Előzmény: bldbld (7)
bldbld Creative Commons License 2002.11.22 0 0 7
Van, működőképes a dolog. Utasként is mentem már, meg utast is vittem már.
Cest la guerre Creative Commons License 2002.10.23 0 0 6
Foglalás törölve:)
Előzmény: Cest la guerre (0)
Cest la guerre Creative Commons License 2002.10.15 0 0 5
Na írhatok én Magának, ha rá se hederít:)
Előzmény: Cest la guerre (4)
Cest la guerre Creative Commons License 2002.10.14 0 0 4
Holnap merre jár az a kocsi, hátha találhatnánk valami csatlakozást?:)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.09.15 0 0 3
Pont megyek! Mákod van:)
Előzmény: Cest la guerre (2)
Cest la guerre Creative Commons License 2002.09.15 0 0 2
Tőlem, vagy úgy általában?:))
Apropó, mára Alagra érdekelne egy hely:)
Előzmény: Cuoresportivo (1)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.09.15 0 0 1
Végre egy értelmes hozzászólás
Előzmény: Cest la guerre (0)
Cest la guerre Creative Commons License 2002.09.14 0 0 0
Sajnos egyik formában sincs tapasztalatom, de szívesen "beneveznék" Pozsonyra, a Breeders Cup-ra :)))
Előzmény: Cuoresportivo (-)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.03.17 0 0 topiknyitó
Van valakinek tapasztalata erről az utazási megoldásról? Akár autósként, akár utasként.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!