Keresés

Részletes keresés

di manó Creative Commons License 2002.03.19 0 0 23
Felhozom ezt a topicot, talán vannak új hírek.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.16 0 0 22
En tudom. :)
Amikor jon Viktor vitazni, akkor a korabban leteritett szonyegre szekfuszirmokat szornak, mikozben a mutato es kozepso ujjukbol V betut formazva hangos eljenzessel fogadjak Magyarorszag miniszterelnoket....:))

Előzmény: visszafogott (-)
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 21
Azé' szóljál ám a Vikusnak is. Nehogymá' azt higgye, hogy a Megyónak tapsolsz. Vagy kiteszel magadra egy táblát, hogy I love Ovi?
Előzmény: IDKFA (19)
ÉLIÁS Creative Commons License 2002.03.16 0 0 20
Megérdemlitek egymást!
Előzmény: IDKFA (19)
IDKFA Creative Commons License 2002.03.16 0 0 19
Én ott leszek, de természetesen nem Medgyessynek tapsolni.

Én Orbánnak fogok ott tapsolni...


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: dodóka90 (18)
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 18
Nofene IDKFA !

Tényleg ott akarsz lenni a Medgyessy melletti szimpátia-tüntetésen. Lelki támaszt akarsz neki adni? Úgy látszik még engem is érhetnek meglepetések.

Előzmény: IDKFA (16)
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 17
Nézd, jelen felállás szerint egyik fél sem lehet biztos a győzelemben. A folyamatosan manipulált közvéleménykutatási adatok miatt nincs ember ma Mo-n, aki meg tudná mondani ki alakít kormányt április 22-én. De egy biztos. Semmiféle tömegdemonstrációval, aggresszív rendezvénnyel nem fognak szavazókat szerezni egyik oldalon sem (egy párt azért lehet kivétel ez alól). Mivel a kampányokat nem hülyék csinálják, ezt nyilván tudják is. Lehet, hogy csak azért foglalták le a teret, hogy a MIÉP-esek ne vonuljanak oda hűségesküt tenni OVI mellett. Vagy szerinted ez nagyon nagy hülyeség?
Előzmény: visszafogott (15)
IDKFA Creative Commons License 2002.03.16 0 0 16
"Medgyessy mégis ott lesz április 5.-én!?

Minden jel arra mutat, hogy a Medgyessy kampánycsapat látva az MSZP elkezdődött mélyrepülését mégis arra a döntésre jutott, hogy április 5.-én miniszterelnök jelöltjük elmegy a vitára, menteni a menthetőt.

2002-03-16 02:39:49

Minden jel arra mutat, hogy a Medgyessy kampánycsapat látva az MSZP elkezdődött mélyrepülését mégis arra a döntésre jutott, hogy április 5.-én miniszterelnök jelöltjük elmegy a vitára, menteni a menthetőt.

A jelek:

A Századvég Politikai Iskola április 5-re és 19-re is kibérelte a Közgáz nagy előadó termét, a tervezett Orbán-Medgyessy-vita színhelyét.

Egyelőre csak terembérletről van szó - nyilatkozta Varga Zoltán , a Századvég Politikai Iskola Alapítvány ügyvezető igazgatója hozzátéve, hogy nem szerveznek semmit a rendezvénnyel kapcsolatban, csak a lehetőséget szeretnék biztosítani a vita megtartásához.

Lendvai Ildikó az MSZP alelnöke Medgyessy-Orbán vita ügyében a két országos kereskedelmi televízió vezetőinek küldött levelet.

A levél megérkezése után pár napra , a TV2 közreadta új választási müsorrendjét amelyben április 5 így szerepel: "Április 5. "Ki lesz a miniszterelnök?" - Szemtől szemben Orbán Viktor és Medgyessy Péter"

Az MSZP nagy sietve helyfoglalási kérelmet adott be a Közgáz előtti térre április 5-re. Arról azonban, hogy milyen jellegű rendezvényt tartanak, még nem nyilatkoztak. Egyes értesülések szerint , Medgyessy melletti szimpátia tüntetésre, amolyan lelki támasz adására készülnek a bent vitázó miniszterelnök jelöltjük számára.

Mindenesetre az a lényeg, hogy minden valószínűség szerint mégis lesz Orbán-Medgyessy vita. "Hunnia.Net 2002.03.16

ÉN IS OTT LESZEK!!! GYERTEK TI IS!!!


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

visszafogott Creative Commons License 2002.03.16 0 0 15
Én egyáltalán nem vagyok biztos a Fidesz-győzelemben. Ezért tettem föl a kérdést.
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 14
Te, valamit nem értek. Ha olyan magabiztosak vagytok, akkor nem tökmindegy, hogy mit csinál a MASZOP a közgáz előtt? Vagy bárhol 5-én? Amúgy "a normalizálódó kampány"-nyitó mérsékelt hangjába hogy fér bele a "szaros Werber", meg a "húzna belet az anyjába"? Ha esetleg érveket szednél elő, biztos nagyobb lenne a hozzászólásaid hatása.
Előzmény: kormanyoldali (12)
SENKI ALFONZ Creative Commons License 2002.03.16 0 0 13
Talán a MASZOP provokálni akar, sőt meg akarja félemlíteni a FIDESZ párti kzönséget. Nem tudják, sőt ha erőszakos kampányt folytatnak, még kiütésesebb vereséget szenvednek. A magyar közönség nem vevő a Werber-féle negatív kampányra. Gondolom Izraelben és Romániában is többen tudnak mesélni (ez utóbbi esetet Magyar Nemzet riport is igazolja) e kampány szörnyű voltáról.
Márpedig
"Már mi nálunk hetedikét az jön a szokásba
Nem szedik a medgyessy-t csak a narancsot szavazó kosárba. A bankár-jelölt csúfosan égni fog, bármit tesz.
kormanyoldali Creative Commons License 2002.03.16 0 0 12
Nyitottam egy topicot, normalizalodik a kampany?- cimmel-Bocsika,elismerem,tevedtem....Hogy is gondolhattam volna valami pozitiv dolgot a maszoprol.....ez a helyfoglalas-trukk mar megint a szaros Werber legujabb mutatvanya-jo lenne mar,ha huzna a belet az anyukajaba!!!!!!nem tudom,mi sul ki ebbol-de nem hiszem,hogy ebbol a maszop kerulne ki jobban-azert vezet ennyivel a fidesz,mert leleplezodtek a maszop mocskos trukkjei,es ha valami nagy dobasra keszulnek,a nep mar elgondolkodik azon,hogy mar megint milyen szemetseg van a dolog mogott-ez szerintem egy utolso,ketsegbeesett szanlmas vergodese kovacslacikaeknak......
Libego Creative Commons License 2002.03.16 0 0 11

Szerintem lőni fognak.
Ahogy tették '56 októberében és novemberében, úgy most sem lesz másképp.
:-)
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 10
CSak bejelentkezett nála. Kell neki az ingyenreklám, mert nagy szarban vannak. Alig jöttek össze a kopogtatócédulák, a FIDESZ is inkább Csuripityubára kacsintgat, naná, hogy nem hagy ki az öreg egy ilyen lehetőséget.
Előzmény: MajomEmber (9)
MajomEmber Creative Commons License 2002.03.16 0 0 9
Legujabb hirek szerint Torgyika varja 3-an Megyót :-)
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.16 0 0 8
Azt azért még én sem feltételezem a MASZOP közismerten zseniális kampánystábjától, hogy kampánycsend előtt 5 perccel egy jó kis MIÉP licenc szerinti tüntetést csinálnak. Valszeg ezzel berúgnának egy akkora öngólt, amivel az utolsó esélyüket is eljátszanák. A hír mindenesetre érdekes és egyetértek azzal, hogy a kapkodás és szervezetlenség jele.

Gyerekek, ha olvassátok, higgyétek el, még mindig akkor szívtok a legkisebbet, ha Megyó elmegy a Közgázra !!!

Előzmény: Pirítós (7)
Pirítós Creative Commons License 2002.03.16 0 0 7
Persze hogy azon.
Kicsinyke kis eszükkel felfogták, hogy az azért nagyon gáz, hogy 5-én egyedül Orbán kerül a kamerák elé.
Ugyanakkor olyan eszement hévvel estek neki az ötödikének, hogy most már csak óriási presztizsveszteség árán lehetne ott Peti. (Szemlátomást - hála Istennek - nincsenek abban a helyzetben, vagy talán inkább mentális állapotban, hogy alaposan végiggondolják a lépéseiket és a lehetséges következményeket.)

Tehát kell valami eksün, hogy ők is bekerüljenek a közvetítésbe és a híradókba.
Remélem Peti is ott lesz és a kapun kívülről fog befele üzengetni Orbánnak.:-D
Amiből aztán az egyszeri magyar tévénéző már télleg levonhatja, hogy egészen biztosan nem komplett, mert ha odament, akkor már miért nem ment be?
Most akkor oda is ment meg nem is?
Esetleg fogalmazhatunk úgy, hogy a Közgáz parkolótól az előadóig vezető utolsó 50 méteren múlt Peti "malydnem" kiállt vitatkozni?
Szóval egyre viccesebb az egész, egyre nagyobb marhaságokat csinálnak kapuzárási pániklyukban.
És ez így van lyól.
Hali,
Pirítós

Előzmény: di manó (4)
livefast Creative Commons License 2002.03.16 0 0 6
A bucskára. Akkor is, addig is.
di manó Creative Commons License 2002.03.15 0 0 4
OV a Közgázon lesz.
Lefogadom, hogy valami látványos (ellen)tüntetésen törik az agyukat, jelentős médiatámogatással. Szervezik a "pfújolókat", készítik a transzparenseket, szóval valami utolsó nagy durranás készül.
Hogy nem lesz tisztességes, az szinte biztos (sajnos).
visszafogott Creative Commons License 2002.03.15 0 0 3
Ott a pont! :))
Nem, komolyan? Szvsz. elég nagy hibát követett el Wermer, hogy nem javasolta a hely lefoglalását a Fidesznek. Mi lesz? Telefonon fognak vitatkozni? Kivetítő?
Előzmény: Nyomkereső (2)
Nyomkereső Creative Commons License 2002.03.15 0 0 2
Mire készülne? Fel akarják szólítani a népet, hogy szavazzon a Fideszre.

Mi másra?

Előzmény: visszafogott (-)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.03.15 0 0 1
Amilyen bénák, még azt sem tudják, hogy milyen célra foglalták le! És ezt még le is nyilatkozzák! Persze nyilván balhét akarnak.
Előzmény: visszafogott (-)
visszafogott Creative Commons License 2002.03.15 0 0 0
Nincs 0-zás :))
Előzmény: visszafogott (-)
visszafogott Creative Commons License 2002.03.15 0 0 topiknyitó
Puszta kiváncsiságból:

Mire készül az Mszp ápr. 5.-én a Közgáz elött? Miért foglalták le -eddig ismeretlen okokból/céllal- a Közgáz környékét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!