Keresés

Részletes keresés

Egy_felhasználó Creative Commons License 2002.03.15 0 0 23
Te csak unalomból írogatsz?? Vagy alapból vagy értetlen?

Mit is kéne megértenem ?

Előzmény: őfelsége (19)
Robin Food Creative Commons License 2002.03.15 0 0 22
Orbán 38 éves, libuskám. Az neked az ötödik X? Te kis matekzseni.
Előzmény: Leia Morgana (20)
timi182 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 21
Én a helyedben, nem lennék rá büszke, hogy az alapján döntöd el kire szavazol, hogy mennyire joképü.
Előzmény: Leia Morgana (20)
Leia Morgana Creative Commons License 2002.03.15 0 0 20
Orbánka meg hiába is varratná,még úgyis ronda maradna.
Régebbeb sem volt egy deli vitéz,de így lassan az 5. X-be lépvén,már elég csúnyácska a lelkem.

Leia

Előzmény: Gurg (-)
őfelsége Creative Commons License 2002.03.15 0 0 19
Egy_felhesználó
Te csak unalomból írogatsz?? Vagy alapból vagy értetlen?
Előzmény: Egy_felhasználó (14)
Gurg Creative Commons License 2002.03.15 0 0 18
"....az vesse az első követ......"
Előzmény: karma police (17)
karma police Creative Commons License 2002.03.15 0 0 17
Egyelőre (és nem "egyenlőre"!!) tanulj meg magyarul. Utána írj.
Előzmény: Gurg (4)
Kolozsváry Áron Creative Commons License 2002.03.15 0 0 16
Ha Medgyessy azért varrtta fel a képét, hogy egy kicsit visszavegyen a nagy arcából, akkor jó, csak szerintem már késő.
dodóka90 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 15
Nem azzal van a baj, hogy az arcát felvarratta. Eddig sem volt egy Alain Delon és láthatólag most sem az. A fő gond, hogy a pasi nem tud olvasni és beszélni. A MASZOP-nál meg senkinek nincs annyi vér a pucájában, hogy a kezébe nyomjon egy Ablak-Zsiráfot és elküldje egy beszédtechnika tanárhoz.

Ilyen favorittal meg nehéz nyerni.

Előzmény: asszír (8)
Egy_felhasználó Creative Commons License 2002.03.14 0 0 14
300, vagy nem 300 ?
timi182 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 13
Ez nagyon, de nagyon politikai jellegü volt!!!!
Előzmény: psycho-pata (7)
asszír Creative Commons License 2002.03.14 0 0 12
Feri bácsi,mikor fejezi be ezt az action gratuit-t? nem unja még?
Előzmény: psycho-pata (11)
psycho-pata Creative Commons License 2002.03.14 0 0 11
Szia!
Látom adaptáción vagy:-DDDD
Előzmény: asszír (9)
Egy_felhasználó Creative Commons License 2002.03.14 0 0 10
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.

Én úgy tudom, hogy a 3 kiló, az 300Ft.

Előzmény: Gurg (-)
asszír Creative Commons License 2002.03.14 0 0 9
Ugye milyen vicces az öreg álorvos?
Előzmény: timi182 (3)
asszír Creative Commons License 2002.03.14 0 0 8
Ha csak a plasztikával lenne baj? A gatyáját kellett volna felkötni,de nem hallgatott Kuncze úr kérésére.
psycho-pata Creative Commons License 2002.03.14 0 0 7
Te pedig az antibébi helyett a tamponodat kaptad be:-)))

Előzmény: timi182 (3)
psycho-pata Creative Commons License 2002.03.14 0 0 6
Csurkának pedig biztos forrásból tudom zsírfeltöltése volt. Mert indul a sumoVB-n. Frankó:-))))
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 5
Az Orbánnak meg számítógépre cserélték az agyát.
Előzmény: Gurg (-)
Gurg Creative Commons License 2002.03.14 0 0 4
részleteket nem tudok, de olyan csatornán jött a hír, amit nehéz nem elhinnem
egyenlőre marad a friss képek nézegetése, hogy tutira meggyőződjek (, mert még nem vagyok)
Előzmény: őfelsége (1)
timi182 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 3
A szadesz plakátokat gyárt hülyegyerekeknek. a maszop csinositgatja az uj csodafegyvert:meggyespite. A fidesz meg egyszerüen csak megnyeri a választásokat.
Gurg Creative Commons License 2002.03.14 0 0 2
....tud erről még valaki?
nézegetem a mostani fotóit, de egyenlőre rossz felbontású képek vannak a híroldalakon, úgyhogy egyenlőre nem tudom megerősíteni
Előzmény: Gurg (-)
őfelsége Creative Commons License 2002.03.14 0 0 1
És erre mikor volt ideje??? Engedte az utazó cirkusz??? Kovács cirkuszigazgatóra is ráférne... Egy komplett arccserével, gerincpótlással.
Előzmény: Gurg (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 0
0!
Ez aztán a jóhiszemű politikai hír!
Kissé gyengeelméjű próbálkozás.
Mért nem azt írod inkább, hogy 3 töke van?
Előzmény: Gurg (-)
Gurg Creative Commons License 2002.03.14 0 0 topiknyitó
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.

Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!