Nem azzal van a baj, hogy az arcát felvarratta. Eddig sem volt egy Alain Delon és láthatólag most sem az. A fő gond, hogy a pasi nem tud olvasni és beszélni. A MASZOP-nál meg senkinek nincs annyi vér a pucájában, hogy a kezébe nyomjon egy Ablak-Zsiráfot és elküldje egy beszédtechnika tanárhoz.
részleteket nem tudok, de olyan csatornán jött a hír, amit nehéz nem elhinnem
egyenlőre marad a friss képek nézegetése, hogy tutira meggyőződjek (, mert még nem vagyok)
A szadesz plakátokat gyárt hülyegyerekeknek. a maszop csinositgatja az uj csodafegyvert:meggyespite. A fidesz meg egyszerüen csak megnyeri a választásokat.
....tud erről még valaki?
nézegetem a mostani fotóit, de egyenlőre rossz felbontású képek vannak a híroldalakon, úgyhogy egyenlőre nem tudom megerősíteni
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.
Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla...