Keresés

Részletes keresés

makopa Creative Commons License 2002.04.21 0 0 169
Csak kívülrôl nézted mindkettôt?
Előzmény: SanyaX (168)
SanyaX Creative Commons License 2002.04.20 0 0 168
Ma néztem meg, szerintem jobb, mint az elvetélt terv.
peacemaker Creative Commons License 2002.04.20 0 0 167
Ezek tudnak valamit a sorsfordító hétvégérôl:

A MŰSOR:

Április 20. 19:30 AZ EMBER TRAGÉDIÁJA :((
Április 21. 19:30 A VIHAR :))

makopa Creative Commons License 2002.04.18 0 0 166
Ugyanakkor továbbra sem tudom, mi van Schwajda Györggyel? Miért nem volt a megnyitón, miért nem kapott kitüntetést?
Előzmény: makopa (165)
makopa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 165
...Orbán pedig megépítette Európa legdrágább, legrosszabb elhelyezésű és legkevésbé kihasznált színházát, a magyar széthúzás örök(?) emlékművét...
Ha esetleg így is lenne, nyílván nem ezzel a szándékkal tette.
Előzmény: kis pimasz (153)
eveis Creative Commons License 2002.03.16 0 0 164
Elmentem megnézni. Igaz, hogy csak kivülröl. Biztos sok embernek fog tetszeni. Minden van, tó, hid, hajó, angyalok, szobrok. Van elsülyedt régi Nemzeti szinház is. Én tudtam, hogy Latinovits van a bejárati szobron, de különben nem ismertem volna fel (a Gobbi, és a Latabár szobor tetszett), amugy a Ruttkai Éva is felismerhetetlen, viszont háttal van a sétánynak, de rá van írva a neve, igy nincs gond. Az épületen mindenki megtalálhatja a kedvenc stilusát. Különben még dolgoztak szorgalmasan, igy biztos még szebb lesz. Jó lenne, ha kihasználnák, hogy a tetöröl az egyik legszebb kilátás nyilik a városra? Viszont hattyú, és özike nem volt.
atipatibarátja Creative Commons License 2002.03.16 0 0 163
Ő meg anyukájának a szégyene:(((( NEM JUTNAK BE!!!
Előzmény: medve (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.03.16 0 0 162
offtopic
Jo reggelt
psycho-pata Creative Commons License 2002.03.14 0 0 161
Csak nem lízingeled a sajátodat is:-DDDD

Kollegiális üdvözlettel: pp

/Az enyém még foglalt!!!/

Előzmény: pszichiáter (142)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.14 0 0 160
Szerintem keresd fel ezzel a problémáddal Pszichiátert, hátha Ö segiteni tud.

Kripto-szdszes?

Hogy mik vannak? Szerintem, provokálsz Te álnok kigyo.

Előzmény: HitetlenTamaska (158)
Perichole Creative Commons License 2002.03.14 0 0 159
Lehet, hogy hiába... :)
Előzmény: rinpoce (154)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.03.14 0 0 158
Kedves rinpoce

Nem gondolod, hogy ezzel a megjegyzéssel minden kritikusan gondolkodó, két lábbal a földön járó embert megsértettél, akik nem "SZDSZ-esek"?
Nyilván te egy crypo-szdszes vagy aki, azt akarja sugallni, hogy aki kritikusan gondolkodik, az csak SZDSZ-es lehet. Ez nagyon csunya kierekesztés töled, ami ellen az én liberális lényem berzenkedik.

Előzmény: rinpoce (152)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 157
Mért? Az jó?
Előzmény: parthus (155)
Perichole Creative Commons License 2002.03.14 0 0 156
Lehet, hogy nem olvastam el figyelmesen a hozzászólásokat, de azt senki nem hallotta meg Magyar Bálint nyilatkozatában, hogy ő, személyesen, még nem járt az épületben? Amit mondott róla, csak hallomásból tudja. Hogyan lehet így véleményt mondani? Főképp ilyen minőségben, legfőképp ilyen nyilvánosság előtt?
parthus Creative Commons License 2002.03.14 0 0 155
Kedves Pimaszka!

Hiszünk neked, nézd tovább a Lagzi Lajcsit!

Előzmény: kis pimasz (153)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.14 0 0 154
139 :) :)
Előzmény: kis pimasz (153)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 153
Valahogy igen jól megvoltam a Nemzeti nélkül is.
Hornékat azért fikázzátok, mert megépíttették Európa legdrágább autópálya-szakaszát, de azon legalább menni lehetett.
Orbán pedig megépítette Európa legdrágább, legrosszabb elhelyezésű és legkevésbé kihasznált színházát, a magyar széthúzás örök(?) emlékművét.
Pfffff! (Ez egy hangutánzó szó volt)
Előzmény: Törölt nick (149)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.14 0 0 152
Hát Tamáska, nehéz lehet neked az élet ezzel a szemlélettel. Már látom, SZDSZ-es vagy.

Én sajnos egy naiv ember vagyok, aki hisz még ebben abban.

Pl. Ha az öreg nénikék elkezdenek gyüjteni valamire, az elöbb utobb megvalosul. És akkor aki megvalositja számithat a bizalmukra. Sok öreg néni van ám!

Előzmény: HitetlenTamaska (147)
parthus Creative Commons License 2002.03.14 0 0 151
Tamáska!

Csak annyi a különbség, hogy az út elkészül, Tocsik pedig a semmiért vette fel a 800 milát, igaz nem magának, hanem nektek, fröcsögésre, óriásplakátra, izráeli tanácsadóra...

Előzmény: HitetlenTamaska (150)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.03.14 0 0 150
Nem nem állitom, mert
1. Sajnos, nincs róla pontos tudomásom, hogy ki mennyit lopott.(Az ilyen tudás nagyon jól fizet)
2. Mivel az ország termelése bövült, többet lehetett belöle lopni is.
Mert valljuk be, mi egy piti Tocskológia egy nagyvonaluan szervezett utépitáshez képest?
Előzmény: parthus (146)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.14 0 0 149
Végre egy kormány, amely nem csak dumált, hanem tett is azért, hogy legyen Nemzeti Szinháza az országnak.
A Horn kormány csak igérte, hogy lesz szinház.Pedig nekik is volt négy évük.

honolulu Creative Commons License 2002.03.14 0 0 148
Arra gondoltatok már, hogy az új Nemzetinek egyszerüen nincs társulata! numero uno: Töröcsik - s ki van még?

Mit érezhetnek vajon a Hevesi téri "Nemzeti" müvészei, akiket tavaly volt szíves ledegradálni a kormány s Új Pesti Színházat csinált belölük.(igaz kiosztottak 12 nemzet színésze címet, hogy befogják a szájukat...)

Miért nem ök játszanak az új épületben???

HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.03.14 0 0 147
Kedves rinpoce
Én egy sokat látott cinikus pali vagyok, aki tudja, hogy amikor egy nagy "nemzeti" nekibuzdulás megindul, akkor azt nagyon is önzö magánérdekek, hiuságok, hatalmi dominanciaigények alapozzák meg, legyen szó akár Gobbi Hildáról, Szinetár Miklósról, Magyar Bálintról, vagy Orbán Viktorról.

A hülye öreg nénikék pedig önként adják fillérkéiket, a kevésbé hülyéket pedig az adóhivatal sarcolja meg ez ügyben, ha tudja.

Előzmény: rinpoce (141)
parthus Creative Commons License 2002.03.14 0 0 146
Tamáska!

Akkor ezzel azt állítod, hogy a FIDESZ kevesebbet lopott, mert nekik futotta a népnek odavetett konc mellett(GYES,GYED, adókedvezmény , lakáshitel kamat hetedére csökkentése...)a színház felépítésére is. Igazad van, öröm veled vitatkozni.:)!

rinpoce Creative Commons License 2002.03.14 0 0 145
Ez most hogy jön ide?

Neked mindegy, miröl beszélgetünk, beirod a demagogiádat és punktum?

Lelked rajta. Tényleg meggyöztél, ha másrol nem, az IQ-drol.

Előzmény: kis pimasz (144)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 144
Kedves rinpoce!
Én egy olyan hátrányos helyzetű hozzászóló vagyok, akinek könnyű volt bemagyarázni azt is, hogy az általam befizetett adó is egyfajta adomány. És most tessék, el is hittem. Ettőlfogva viszont fel nem foghatom, hogy mi a fenét lopnak a fideszesek össze-vissza, mikor pedig ők a hamvas demokratikus ifjúság, a tiszta múltú hősök csapata, akik nem voltak ávósok, sőt, Dózsát sem ők ültették tüzes trónra.
Előzmény: rinpoce (139)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.03.14 0 0 143
Kedves parthus

A "Bank" mindenkihez közel állt, aki ebben az országban számit(sajnos én nem), a másik, a bécsi, pedig valószinüleg azért bukott meg, mert a KGB elfelejtette a magyar bankszakmát idejében értesiteni, hogy maffiának képezi át magát.
Egyébként valóban sok lopás volt a Horn kormány ideje alatt is, meg elötte is, meg utána is, ebben nem vitatkozom veled, mert a lopás a mindenkori hatalom gyakorlásának lényegéhez tartozik hozzá.

Viszont marhaság mindent egy kalap alá gyurni: bizony a jelenlegi viszonylagos jólétet a Bokros csomag, meg a Suchmann Tamás által vezetett privatizáció alapozta meg.

Szoval, hogy visszakanyarodjunk a támához, akkor igazán beláthatod, hogyha a politikusoknak el kellett lopniuk, azt ami nekik "jár", a népnek meg oda kellett adni azt amit már nem lehetett elvenni tölük, - és ezek bizony kemény peremfeltételek -, akkor a szinházat sem lehetett korábban felépiteni.

Előzmény: parthus (140)
pszichiáter Creative Commons License 2002.03.14 0 0 142
Drága páciensem, az ön egyszuszra előadott mondatai láttán kezdeményezni fogom, hogy a jövőben nemzeti ünnepeink alkalmával minden SZDSZ-hívő számára térítés nélkül biztosítsanak kényszerzubbonyt...
Előzmény: HitetlenTamaska (125)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.14 0 0 141
Tamáska nem értelek.

Most irom le 100szor hogy civil kezdeményezés volt.

Ahogy kivettem soraidbol MSZP, vagy SZDSZ szimpatizáns(tag?) vagy. Az összegyüjtött pénzt nem lehet ugy elintézni, hogy vetünk egy koncot a nemzetieknek. Vagy az elvek az smafu?

Előzmény: HitetlenTamaska (138)
parthus Creative Commons License 2002.03.14 0 0 140
Kedves Tamáska!

Azért a nagy bukdácsolásotokhoz hozzájárult egy Bank is amely közel állt hozzátok, egy másik amelyik Bécsben osztogatta a milliárdokat, atranszmissziós bandátok(SZOT) akik lenyúlták az üdülővagyont, a Cohn nexusaitok, A Game Over rendszeretek, a VIP listáitok a mindennapi Tocsikolások a hengermalmok proletárjai és a cementgyárak füstje....Hamarabb fel lehetett volna építeni azt a színházat ha nem azzal lett volna elfoglalva a "Zugman" féle fekete kettős állampolgár úr legjobb parádéskocsisa, hogy elkótyavetyélje az energia szektort. Egy- két presztízsberuházás kevesebb kárt okozott volna mint némely szakszervezeti vezető.:)

Előzmény: HitetlenTamaska (131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!