Keresés

Részletes keresés

hardstyle86 Creative Commons License 2016.02.02 0 0 17

 

 

Veseny!
Figyelem!


2016.02.02-tól 2016.02.15-napjáig Feltöltő verseny!


1. helyezett egy hónap VIP illetve donor csillagnak + 1000 bónuszpontnak lesz gazdája!


2. Helyezett : 10GB Feltöltés


A verseny elkezdődött sok sikert!


Ha versenyre akarod tenni a torrented akkor tedd a neve elé a [v]-szót!


Diamond Staff.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                         http://diamond-torrent.hu/index.php

 

 

hardstyle86 Creative Commons License 2016.02.01 0 0 16

Sziasztok!
A Diamond-Torrent megnyitotta kapuit!

célunk versenybe szállni a nagy oldalakkal, nem akarunk rivalizálni senkivel. Mi ezt az oldalt komoly munkával hoztuk létre és a célja az, hogy egy baráti társaságot kovácsoljunk össze, aki a torrentvilágban jól érzi magát.
Tehát várunk mindenkit, gyere és regisztrálj!
Ha tetszik az oldal, nyugodtan adjátok tovább barátaitoknak! Üdvözöl benneteket a Diamond Stafft!

 

 

 

 

 

 

                                                              http://diamond-torrent.hu/index.php

jozsef1979523 Creative Commons License 2015.11.21 0 0 15

Online filmek adatbázisa ingyen

sok film a neten letöltés nélkül

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.27 0 0 14
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani honnan tudom letölteni a King of thorn-t ( a tövisek urát)?
Bárhogy jó lenne, csak nézhessem meg!
Előre is köszi!
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.05.17 0 0 13
http://projectsub.wox.org/

Nagyjából elkészült a működő Project:SUB portál (ez egy feliratok csapatban fordítására létrejött oldal). Jó lenne, ha tesztelnétek, véleményeket, építő jellegű kritikákat irnátok a fórumba.
Regisztráljátok magatokat a 'Regisztráció' menüpontra kattintva, ha érdekel benneteket a téma!
Előre közlöm, ha azért jelentkezel, mert filmeket akarsz letölteni, ez NEM a te lapod....

prefrontal Creative Commons License 2002.05.02 0 0 12
kosz az otleteket, az ad-ware mar meg is van, fut is es kozben rafutottam a kazaa lite nevu programra amit egy orosz csavo csinalt spyware nelkul. ajanlom...
googleban megtalaljatok
zuglo_14 Creative Commons License 2002.04.30 0 0 11
Árulkodók ellen használj: "Ad-aware" programot.
Érdemes.
prefrontal Creative Commons License 2002.04.30 0 0 10
en a kazaa-t hasznaltam ( a munkahelyemen), eleg jo is volt egy csomo filmet talaltam. viszont azt olvastam, hogy egy csomo spyware-t feltelepita kis szemet es nem merem az otthoni gepemre feltelepiteni ezert. hogy lehet ez ellen vedekezni? firewall vagy micsoda?
nicko Creative Commons License 2002.04.08 0 0 9
van egy link: http://divx.lap.hu ahol rengeteg cucc van.
csijó Creative Commons License 2002.04.08 0 0 8
sziasztok !

Van egy két film amibe nem tudok "beletekerni" a csuszkával mert mindig vissza ugrik oda ahol éppen volt pl.:90 perces filmnél ha megszakitom a lejátszást (STOP) akkor elörröl kell kezdenem :(((

Minden segítséget köszönök

user01 Creative Commons License 2002.03.25 0 0 7
Köszönöm!
Előzmény: yogibear (6)
yogibear Creative Commons License 2002.03.23 0 0 6
felirat.sg.hu
Előzmény: user01 (5)
user01 Creative Commons License 2002.03.23 0 0 5
Tudnátok címet mondani, ahol magyar feliratot ill. hangot lehet filmekhez letölteni?
Köszi!
LaCk0 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 4
Régen én is próbáltam már filmet tölteni kazaa-val, de mivel modemes vagyok, ezért sokszor kellene megszakitanom, folytatnom, de nem mindig folytatja. Valamikor igen, valamikor újrakezdi 0-tól a letöltést.
MÁsnak is csinálja ezt?
Előzmény: Yfel (1)
burhnam Creative Commons License 2002.03.14 0 0 3
Hali!

Nézz el erre a fórumra, itt elég sok filmet raknak fel egy páran, általában napi 2-3 film megfordul ott!

::0dayftp - Part II::

Kérdezz nyugodtan segíteni fognak...

Burhnam

pilóta007 Creative Commons License 2002.03.13 0 0 2
Ciao!!

Mi az a "kaaza"?

Előzmény: Yfel (1)
Yfel Creative Commons License 2002.03.13 0 0 1
Szerintem is kaaza-t kéne kipróbálnod, ott rengeteg filmet le lehet tölteni (már teleírtam velük majdnem 30 CDt) és támogatja a megszakított letöltések folytatását is

Sok szerencsét
Yfel

motoszkal Creative Commons License 2002.03.12 0 0 0
Ez ugyan ftp, és kicsit macerás használni...
icebrg.dns2go.com
user: guest
jelszó: guest

vagy próbáld ki a kazaa-t...

Előzmény: Trab Antal (-)
Trab Antal Creative Commons License 2002.03.12 0 0 topiknyitó
Ki tud ilyen helyet a neten? (Nem árt, ha támogatná a GetRight-tal való letöltést is....)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!