Keresés

Részletes keresés

RnD Creative Commons License 30 perce -3 2 192017

Nadából is az ETO-felnőttben lett balszélső, előtte a juniorban irányító volt mintha...

Előzmény: mislenyi (192016)
mislenyi Creative Commons License 45 perce 0 2 192016

Nati nálunk és Mohácson is lövő volt, a NEKA csinált belőle szélsőt.

Előzmény: Bamberg58 (192004)
Tonio 2.0 Creative Commons License 3 órája -3 6 192015

Javaslom, hogy lépjünk ezen túl, mert eddig is többet beszéltünk róla, mint arra bárkinek is igénye lett volna. :-D

Előzmény: RnD (192014)
RnD Creative Commons License 4 órája -12 6 192014

Akkor ne akard megmagyarázni hogy két és fél NBI-es szezon csak valamivel több mint hat NBI-es meccs.

Mert ez is hülyeség...

Előzmény: Tonio 2.0 (192013)
Tonio 2.0 Creative Commons License 4 órája -3 4 192013

Hol írtam olyat, hogy nincs különbség? Sehol, újabb szalma-báb tőled...

ON

Előzmény: RnD (192012)
RnD Creative Commons License 4 órája -10 8 192012

Most nehogy megmagyarázd itt nekünk hogy két szezon és hat meccs között nincs különbség. Már az edzésmunkában, felkészülési meccsekben is jelentős a különbség.

Ahogy FU mondaná, "hülyeségeket azért ne beszéljünk"...

Előzmény: Tonio 2.0 (192010)
hatosfalat Creative Commons License 5 órája -2 3 192011

Tóth Niki jobban teszi sztem ha elmegy tőlünk kölcsönbe. Nem fog nálunk beépülni Misi és Zizi mellett. Ha meg Zizi visszavonul, akkor túl nagy rizikó lenne Nikire majdnem nulla tapasztalat mellett építeni (és elég sokat volt eddig sérült is).

Előzmény: Márti.it (192002)
Tonio 2.0 Creative Commons License 6 órája -1 0 192010

OK, akkor több, de az 1. évében nem játszatta agyon Edina, és akkor sem mindig a posztján, a 2. szezonja meg félbeszakadt.

Előzmény: RnD (192009)
RnD Creative Commons License 6 órája -13 8 192009

".....Nati Érden, Újvárosban játszott eddig, valamivel több az NB1-es rutinja..."

Valamivel több...?

Natinak ez a harmadik NBI-es szezonja. Míra eddig hat NBI-es meccsen játszott.

(Azért a szavakat használjuk már a jelentésüknek megfelelően......:S)

Előzmény: Tonio 2.0 (192005)
újprimavis Creative Commons License 6 órája -4 0 192008

Nem egészen, csak hasonló. Nem csak az új játékost kell/lehet beépíteni, hanem az ő kvalitásait is figyelembe kell venni ahhoz, hogy maximálisan teljesíthessen!  Ha pl. Planéta jönne, akkor nem változna semmi a csapatjátékban? 

Előzmény: nembal (192000)
újprimavis Creative Commons License 6 órája -2 2 192007

Pena improvizál, azt nehéz előre kiszámitani, mig ő a csapat játékát ismerte, ami adott! 

Előzmény: bandineee (192001)
RnD Creative Commons License 6 órája -8 7 192006

Nati tehetséges szélső, persze még nem Fradi-szint de nem is ez a cél, ha fiatalt akar a Fradi igazolni. Fel kell őt építeni, és Vámos Míránál például előbbre tart, mert több éve játszik már a felnőtt NBI-ben.

A fiatalszabály is Nati leigazolása mellett szól, légióst balszélre semmiképpen nem hozott volna a Fradi.

Előzmény: Tonio 2.0 (192005)
Tonio 2.0 Creative Commons License 6 órája -6 1 192005

Mint azt már sokszor beírtuk, többek között FU is néhány napja, Schatzl Nadine helyett vagy fiatal, perspektivikus magyar jön, aki jelenleg nyilván gyengébb játékos, mint Nada, vagy pedig ide is veszünk egy külföldit. Aztán ha előbbi mellett döntünk, hogy a fiatal magyarok közül kit akarunk, azon lehet vitázni, de kb 2-3 jelölt jöhet(ett) szóba.

Egyébként egyre több helyen olvastam Schatzl Natalie nevét, szóval valószínűleg ő jön.

Rendkívül gyors, de nem érzem benne, hogy akár a saját korosztályában nemzetközi szinten extra  lenne. Mondjuk én a gyorsaságon kívül - ami Natalienál is adott - Fodor Csengében sem éreztem ezt, aztán az utóbbi évben elég szépen felfejlődött Győrben. Ebből is látszik, mennyire értek hozzá.

Nati Érden, Újvárosban játszott eddig, valamivel több az NB1-es rutinja, mint pl Vámos Mírának, de én nem láttam eddig kiemelkedőnek.

Mindenesetre ha valóban ő jön, esztétikailag kiváló választás lesz, ha jól is játszik majd, a szurkolók elalélnak tőle... :-D

Bamberg58 Creative Commons License 6 órája -3 1 192004

Nekem is kis Schatzl a logikus választás”

Az lenne, ha jó lenne, de nem az. Futni ugyan nagyon tud, de hiányzik a megfelelő szélső technikája. A nővére pl az ő korában sokkal jobb volt. Ráadásul ha fel is lenne építve, ott példa előtte hogyan és hová  kell lelépni.

Én inkább a Vámost Mirát választanám, akkor nővérét is könnyebb lenne elhozni, aki pont ma mondta hogy a BL-ben akar játszani. Ő pedig 2023-tól lenne szabad.

Előzmény: szabopalesz (192003)
szabopalesz Creative Commons License 6 órája 0 1 192003

A kérdés szerintem fiatalszabály szempontjából, hogy mi lesz Pásztorral, mi lesz Szekeressel. 2 beállóval simán lehet menni bajnokira, és akkor Tóth is befér majd a fiatal balszélső mellett.

Nekem is kis Schatzl a logikus választás - nem hiszem, hogy Dunaújvárosban akadályt gördítenek elé.

Előzmény: Márti.it (192002)
Márti.it Creative Commons License 7 órája 0 2 192002

Oké, így már érthetőbb, de nem értem, miért pont az ő neve merült fel, akkor jöhetne inkább olyan, aki több évig megfelel a fiatalszabálynak. 

Most még jól állunk ezzel, de jövőre már csak Tóth Niki lesz, ez érdekesen befolyásolhatja a jövő évi keret összeállítását.

Előzmény: Tonio 2.0 (191985)
bandineee Creative Commons License 11 órája -1 3 192001

A 4 új légióstól fenekestül felfordult a csapat által játszott támadó és védekező játék...

Csak azt em értem, hogy ez a kiismerhetőség vissza felé miért nem működik? A Fradi játékosok nem ismerik annyira Nereát, hogy a mozdulataiból, pozíciójából sejthessék mi következik?

Előzmény: újprimavis (191998)
nembal Creative Commons License 12 órája -1 3 192000

De a taktika tök ugyan az...

pipppen. Creative Commons License 12 órája -1 2 191999

de a jobbcipő jobbcipő maradt :P

újprimavis Creative Commons License 12 órája -2 1 191998

Pena azt ismeri amit akkor játszottunk amikor ő is itt volt! Azóta a csapat fele kicserélődött, jött négy számára ismeretlen légiós! 

Előzmény: hatosfalat (191990)
ido85 Creative Commons License 12 órája 0 0 191997

Sztem nincs mas valasztasuk, onnantol kezdve h elvallaltak a valogatottat az MKSZ kezeben vannak. Nyilvan ki nem szallhatnak mert az nagyon butan jonne le. 

Előzmény: Gojira (191996)
Gojira Creative Commons License 13 órája -3 2 191996
Underhand Creative Commons License 13 órája 0 6 191995

Nem kell rá reagálni, csak kiváltod az újabb szófosási rohamot.

Előzmény: pfefe80 (191993)
codi1993 Creative Commons License 15 órája 0 0 191994

Legjobb 8 az alapelvaras kell hogy legyen. Viszont ha az 5. helyen végzünk és túl jutunk az Odensen akkor a Rostovval jatszunk final fourert amit el kellene kerülni. A 6. vagy a 3. hellyel kerüljük el a két csoport elsőt. (Még persze a fentebb vegzunk de legyünk reálisak.)

A 6. hely az már szinte biztos ha nyerünk egy meccset is akkor már fentebb is végzünk. A 3. helyhez pedig maradék hat meccsből negyet nyerni kellene minimum. 

Előzmény: szabopalesz (191989)
pfefe80 Creative Commons License 16 órája -1 9 191993

Te sosem unod meg a hazudozást és az álhíreidet?

Előzmény: RnD (191977)
nicko Creative Commons License 18 órája -1 0 191992

anyukanak anyuka....Gorbicz

Előzmény: solozo (191978)
szabopalesz Creative Commons License 23 órája 0 0 191991

Mi is ismerjük őt.

Előzmény: hatosfalat (191990)
hatosfalat Creative Commons License 25 órája 0 1 191990

Nerea jelenti szerintem a fő veszélyt. Kívülről ismeri mit játszunk és ezt már néhányszor megszívtuk volt játékosainkkal.

Előzmény: szabopalesz (191989)
szabopalesz Creative Commons License 25 órája 0 0 191989

Egy biztos, hogy jó eredményeket (én szerintem most jó esélyünk van a bajnoki címre, minimum F8 úgy, hogy nem ütnek minket agyon a 4-be jutásért legrosszabb esetben) csak jó Háfrával és mindenkivel lehet elérni. Ezért volt jó látni a múlt hetet, hogy Klujber, Misi és ő is komoly szintet tolt a CSM ellen, mégha voltak is hibák. Stollét is ezért várjuk, hogy végre formába lendüljön, mert ő tényleg az, aki 10-ről felugrik és beveri, ha jó formában van. Úgyhogy bár nagy csalódás, hogy nem marad itt, de ha lehetne menni, akkor is az az érdek most, hogy formába jöjjön, és minden meccsen hozzák Emilyvel a minimum 8-10 gólt.

Reméljük 2-t tudunk előrelépni szombaton is, tartok nagyon a dánoktól, de a tavalyi szezon alapján is azt gondolom (közel volt a kinti győzelem egy sokkal jobb Esbjerg ellen tavaly is), tudunk ellenük játszani (ami a korábbi Mütyilland elleni szerencsétlenkedésekhez képest üdítő és meglepő is). 

Októberben különleges meccs volt részünkről, de az igaz, hogy nem volt szélsőjük a mérkőzésen, van egy Penájuk is most (bár egyelőre nincs nagy formában ebben a szezonban).

Ráadásul, ha (ne így legyen) az 5. helyre futnánk be, akkor az Odense megint csak dán ellenfél lehetne a 8-ért.

Előzmény: Tonio 2.0 (191983)
Tonio 2.0 Creative Commons License 25 órája 0 3 191988

Hát, mert aki 30 alatti, magyar és kiemelkedő, elvitte tőlünk az ETO.

Klujber Keti és Márton Gréti kivételével.

Előzmény: hatosfalat (191986)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!