Keresés

Részletes keresés

marcony Creative Commons License 2020.10.04 0 0 39861

Szerintem ez egy teljesen gyakori, un. iromba házimacska.

Nekem is 2 ilyen van a ház körül.

Előzmény: Hokkerman (39860)
Hokkerman Creative Commons License 2020.10.02 0 0 39860

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ez a macska csak egy hagyományos házi macska, vagy lehet benne valami keverék? Érdekes a bundája mintázata számomra meg elég elmebeteg tud lenni. Köszi a választ🙂

 

https://indafoto.hu/hokker/image/26782349-e7399922/user

 

 

https://indafoto.hu/hokker/image/26782347-a34db45d/user

 

 

https://indafoto.hu/hokker/image/26782345-93132ecf/user

Usb1970 Creative Commons License 2020.09.27 0 0 39859

Persze ...természetesen...

 

Tibbe Creative Commons License 2020.09.27 0 0 39858

Vidd el az állatorvoshoz.

 

Előzmény: Usb1970 (39857)
Usb1970 Creative Commons License 2020.09.27 0 0 39857

Tisztelt Macskások..A macskánknak akné fertőzése van az álla alatt...Kérnék a tapasztalatokat ...kezelés stb ügyben. 

Köszönöm

Tibbe Creative Commons License 2020.07.02 0 0 39856

aki ilyesmit megvesz, meg is érdemli. virágzik a kisállat ipar.

Előzmény: marcony (39855)
marcony Creative Commons License 2020.07.02 0 0 39855

Ennyiért már kaphattál volna  lényegesen több csirkemellet is. :-))

Az legalább egészséges kaja a macskádnak.

Előzmény: Vajas81 (39838)
Tibbe Creative Commons License 2020.06.29 0 0 39854

„Maaargit, maga nooormális??!"

Előzmény: wizardry8 (39853)
wizardry8 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 39853

Cicát meg lehet tanítani ereszcsatorna kipucolására?

Neki szórakozás lenne ott sétálgatni.

jégkirálynő Creative Commons License 2020.06.17 0 0 39852

Mégegyszer megnéztem mindegyik videot, és mostmár hanggal:D

 

Az első videoban szerintem egyértelműen hányáskényszerre utaló jelek vannak (mozog a pocak, mint az enyémnél, viszont nem látom, hogy nyitná a száját, hogy hányni tudjon!!), nem ehetett a kertben vmi cicapocakba nem illőt?

 

A többi videonál viszont én nem látok hányáskényszert, csak valami hurutos hangot, ami néha minden előzmény nélkül tör elő.   Akár allergia is lehet valamire.

Tibbe Creative Commons License 2020.06.17 0 0 39851

fizikai gond az is, ha egy idegen tárgytól begyullad a légcsöve, hörgő környéke, és azt lehúzzák időnként antibiotikummal.

Ha elmúlik az antibigyó hatása, ismét fellép a gyulladásos folyamat, ami lehet akár idegen tárgytól is.

 

de lehet bármi más is, mindenesetre egy alaposabb kivizsgálás, rtgen, vérvétel nem árt.

Előzmény: QQ (39849)
QQ Creative Commons License 2020.06.16 0 0 39850

Fura ugatos hang meg kohoges, van hangja a videonak

Előzmény: jégkirálynő (39847)
QQ Creative Commons License 2020.06.16 0 0 39849

Szinte biztos nem fizikai gond van hiszen akkor antibiotikumtol miert mulik el?

Előzmény: Tibbe (39848)
Tibbe Creative Commons License 2020.06.16 0 0 39848

Van torokgyulladás macskáknál is.

 

ez az ugató hang olyan, mintha valami elakadt volna a légcsövébe. :(

esetleg nem szippanthatott be toklászt? egy röntgen esetleg kimutathatná.

Előzmény: QQ (39846)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.06.16 0 0 39847

Vagy én vagyok a béna, de hangot nem hallok a videoban.

Vannak öklendezési hangok?

Előzmény: QQ (39846)
QQ Creative Commons License 2020.06.15 0 0 39846

Eloszor en is azt hittem amikor napokig ezt hallgattam de hogy antibiotikumtol egy hetre abbahagyta ez  mar biztos nem oklendezes. Es ez most harmadszor. De doki se mondja mi lehet azt mondja biztos nem torokgyulladas...van egyaltalan olyan macskaknal?

Előzmény: jégkirálynő (39845)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.06.15 0 0 39845

Ez a hányás előtti rész. A Kicsim néha a szőrgombócok, vagy a frissen megevett fű miatt csinálja ezt. Ha nem jön fel semmi, az szerintem nem jó jel. Valami el van záródva. Láttam, hogy több helyre is feltetted az kérdésedet, az index nem enged másolni, fel próbálom tölteni úgy a válaszomat, hogy az Index ne érezze másolásnak

QQ Creative Commons License 2020.06.15 0 0 39844

es nem hanyt nem nyaladzik semmi mas tunete sincs. Most legutobb mar 20 percenkent kohogott majdnem fel napig de attol afel tablettatol elmult neki par oran belul

QQ Creative Commons License 2020.06.15 0 0 39843

Ilyet lattatok mar? allatorvos nem nagyon mond semmit csak azt hoyg szerinte nem torokgyulladas vagy hasonlo amit en laikuskent gondolnak, bar a legelsonel azt hittuk valami megakadt benne. Akkor kapott antibiotikum injekciot, masnapra elmult egy het mulva ujra kezdte, kapott ujra mas injekciot meg otthonra tablettat, elmult, ra ket hetre ujra kezdte, most talaltam a multkoribol meg egy fel tabletat amitol masnaprta megint elmult. itt vannak videok az a legregebbi elso amikor a viragcserepek mellett van https://photos.app.goo.gl/6TtzsePFdB7TGAsn8

jégkirálynő Creative Commons License 2020.06.10 0 0 39842

Itt is mondom, hogy a  rendszer nem enged két azonos hozzászólást, de remélem nem reklám, de ma vásároltam (barátosném szólt) a F.......f-ben 2db almot, és ingyé volt egy nagy alomtartó doboz. Ami azért is jó, mert hiába a használt alom bezacskózása, az még azután is "hangos", és természetesen lusták vagyunk egyből levinni a harmadikról, és az előszobában landol.

Az alom nem a legolcsóbb, de a kezdeti próbálkozások után úgy döntöttem, hogy (szintén a barátosném által javasolt) ezt az almot vásároljuk már vagy 7 éve. Minimális a portartalma, amire az alomtálca melletti fekete felületű tálalószekrény is nagyon bólogat. Tehát ha valaki általában is ezt az almot vásárolja, akkor rohanjon a F-be, mert az ajándék korlátolt számú. (Persze azért közben vettem neki akciós lazacos Gourmandot is:D)

 

Nos, a fotót nem tudom feltölteni, hiába csökkentettem le a méretét a legminimálisra, akkoris azt kéri az Index, hogy töltsem fel az indafotóra.

Tibbe Creative Commons License 2020.06.10 0 0 39841

esetleg megmutathatnád az állatorvosnak, aki műtötte?

Előzmény: Bobed (39840)
Bobed Creative Commons License 2020.06.10 0 0 39840

Sziasztok!

Egy hónapja ivartalanított nőstény macskának egy puha búb maradt a hasán. Szerintetek van esély, hogy felszívódik? Vagy jó eséllyel sérv, szétnyílhatott a varrat belül?

Valakinek volt hasonló tapasztalata? A macskát amúgy nem zavarja és a sebbel se volt gond.

Martok1 Creative Commons License 2020.02.11 0 0 39839

Sziasztok! Kérlek szavazzatok Nasztira az alábbi linken:
https://hazikedvenc.szallas.hu/photo/1098
Köszönöm ☺️

Vajas81 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 39838

Eladó 2kg Applaws kitten cicatáp, sajnos a válogatós cicánk az istennek sem hajlandó megenni :-(
2021 juniusi szavatossági idővel, én december közepén vettem!
Amint a képen is látszik alig hiányzik belőle pár gramm.
Prémium minőségű, gabonamentes, hipoallergén, állatorvosok közreműködésével fejlesztették ki. Anti-szőrlabda formulával készül, újrazárható tasak.

Bolti ára 4500ft.

 

Fél ár alatt 2000ft ért elvihető!!!!

Eger.

tel. 0630 3861892

Vajas81 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 39837

Sziasztok.

 

Eladó 2kg Applaws kitten cicatáp, sajnos a válogatós cicánk az istennek sem hajlandó megenni :-(
2021 juniusi szavatossági idővel, én december közepén vettem!
Amint a képen is látszik alig hiányzik belőle pár gramm.
Prémium minőségű, gabonamentes, hipoallergén, állatorvosok közreműködésével fejlesztették ki. Anti-szőrlabda formulával készül, újrazárható tasak.

Bolti ára 4500ft.

 

 

2000forintért félár alatt elvihető!!!!

Tibbe Creative Commons License 2019.07.31 0 0 39836

adj neki porcerősítőt (zöldkagylót) . Valami csak lehet a tappancsával, lehet nem alaposan nézte meg az orvos. Meghúzódott?

Ne ugráljon, ha van rá mód, bár ezt macskáknál nehéz megvalósítani.

Másik orvos?

Előzmény: Gergo.bgy (39835)
Gergo.bgy Creative Commons License 2019.07.31 0 0 39835
Üdv! Van egy 1,3 éves cirmos, ivartalanított nőstény cicánk. Fél éve kb eleg gyakran fáj neki, hol az egyik, hol a másik mellső lába. 2-3 napon belül mindig elmúlik, de eleg gyakran, 2-3 hetente előjön neki. Hozzateszem, h a talpát soha nem engedte birizgálni. Mindig fúj rá, v odakap. Ilyen problémás időszakban meg pláne bedurvul, ha csak közelítek a tappancsa felé, erzekelhetoen faj neki. Voltam vele allatorvosnal, megvizsgalta, nem tapasztalt semmi elváltozást, sem a laban, sem a tappancsán. Ötlet esetleg? Concept for life az étrend, sterilizált cicaknak való. Adjak neki esetleg izulet es porcerositot? Arthat az neki? Köszi
Tibbe Creative Commons License 2019.06.18 0 0 39834

Ivaros a cica?

Szoktatok vele játszani, elvonni a figyelmét, amikor ilyen pörgős hangulatában van?

Előzmény: Horváth Leti (39833)
Horváth Leti Creative Commons License 2019.06.18 0 0 39833

Sziasztok! Új vagyok ebben a fórumos dologban, de a cicám furán kezdett viselkedni, amit nem tudok hova tenni, gondoltam megkérdezem itt. Lassan 1 éve van nálunk, lakásban tartott pörgős cicus. Sose volt nyugodt macska, általában durván játszik, sok karmolásunk van miatta. Többször is megcsinálta azt, hogy magától hozzámbújt, dorombolt én simogattam és egyszer csak harapni kezdett, de ráhagytam, olyankor mindig békén hagytam. Ezt tegnap reggel is megcsinálta kétszer. Utána délután egyedül voltam itthon, ő aludt én pedig leültem mellé, odakuporodott az ölembe én pedig simogattam, egyszer csak ugyanígy harapdálni kezdett és közbe nyivákolt. Nem tudtam hova tenni, elültem mellőle az íróasztalhoz, ő pedig visszaaludt. Aztán egyszer csak odasietett hozzám és megint elkezdett nyivákolva harapdálni. Nem olyan erősen harap, utána nyalogatni kezd, de ilyet még sosem csinált. Később este anyukám és én a kanapén ültünk egymás mellett (apukámmal videochateltünk) a cicusom pedig többször is ráugrott így a kezemre és a hátamra is. Ilyenkor nem harap erősen (bár néha egy kicsit azért fáj) és a harapások mellett nyalogat és nyávog. Mikor ellököm hatalmas szemekkel néz rám. Ez mellett nyugtalan volt, járkált fel-alá, ide oda nézegetett a szobában. Próbált elaludni, de látszott rajta, hogy valami zavarja utána meg ugye kezdte ezt a nyivákolós rámugrást. Anyukám is ott ült mellettem, vele nem csinálta ezt. Nem értem mi lehet a baja, még sosem viselkedett velem így. Ha bárkinek van valami ötlete, azt várom! Köszönöm, ha segítetek. :)

Tibbe Creative Commons License 2019.06.02 0 0 39832

Kitartás, gyógyulást a cicádnak, hány éves? A cicák nagy túlélők, biztosan vigyáznak rá. Nincs kisállat biztosításom, nem is értek hozzá, hátha ír, akinek van.

Előzmény: judit49 (39831)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!