Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.28 0 0 8

Ápolt Bp. i férfi áldozna fiatal lányra, támogatna, anyagilag, ha heti- kétheti alkalommal erotikusan kényeztené. E mail

drhavasinandor@freemail.hu

bigacsiga2002 Creative Commons License 2003.03.16 0 0 7
Hát nem semmi ez a topic, perszehogy rákattintottam, gratula annak aki kitalálta :)

Sok sikert a gyűjtögetéshez, sajna segíteni nem tudok :(
Aki cdírót, uj alaplapot és procit + 1024 Mb DDR ramot akarna nekem venni természetesen Giforce 4 Titanium VGA val, s egy kis pénzzel pluszban megtámogatna, hogy vehessek pár menő göncöt, egy menő mobiltelefont, meghivhassam csajom elegáns étterembe kajálni, ingyen stbail eggdrop és bnc tárhelyet biztosítana ircezéshez, CS serverhez adna teljes admin jogot, s befizetne nekem egy egy hónapos Jamaicai kirándulásra teljes ellátással, venne nekem hetente 2 g zöldet, és havonta egy adag kokaint, plusz fizetné helyettem adsl és egyéb számláim, a féléves egyetemi költségtéritéses tandijam egy összegben kifizetné (100.000 ft), sőt venne nekem egy 100nm2 es budai lakást full extrás fölszereléssel (házimozi, bőrkanapé minimum), esetleg BMW M3 -sát is kölcsön adná pár körre vagy a felsoroltak közül csak pár dolgot adna, nyugodtan keressen meg emailben. Hejhó :)

ID Creative Commons License 2003.03.16 0 0 6
hát nem akarok szívtelennek látszani, de ha kérnék, legalább olyan emilt csinálnék hozzá, hogy toth.bela@index.hu vagy valami, azért az mégiscsak hihetőbbnek tűnne. miért titkolod el ezeket az infokat? név suli stb
Előzmény: aida77 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.16 0 0 5
Oszt mennyi kő?
;)
Előzmény: aida77 (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.03.13 0 0 4
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.03.13 0 0 3
kamu
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.13 0 0 2
Kaszinó! Elég jók az esélyek! :)
Előzmény: aida77 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.10 0 0 1
Hogy mikek vannak?.......
Ha holnap elvegzem Yale-t engem is var nehany jo allas holnaputan.
xclusiv Creative Commons License 2002.03.10 0 0 0
bazz...

jottem volna 0-zni.
dee igy inkabb csak felhozom

Előzmény: aida77 (-)
aida77 Creative Commons License 2002.03.10 0 0 topiknyitó
...SÜRGŐSEN olyan támogatót, aki 4 hónapra kölcsön tudna adni egy kisebb összeget tanulmányaim befejezéséhez. A fizetésem épp hogy elég a megélhetésre, rokkantnyugdíjas szüleimet is én támogatom, és ha az iskolát nem fejezem be, esélyem sem lesz kitörni mostani helyzetemből. Viszont vár egy remek állás, amihez alapfeltétel az iskolám elvégzése.
Ha Ön úgy gondolja, hogy tudna nekem segíteni, kérem küldjön e-mailt, hogy megbeszélhessük a továbbiakat. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!