Keresés

Részletes keresés

__Feyd Creative Commons License 2013.07.06 0 0 2549

Ne már...

Előzmény: Soshomayer (2548)
Soshomayer Creative Commons License 2013.07.06 0 0 2548

There were absolutely horrific scenes at an amateur football match in Brazil when spectators lynched a referee and put his head on a stake after he had killed a player.

 


    The barely believable incident happened in Maranhao, Brazil, last Sunday.
    According to reports in Brazil, referee Otavio Jordao da Silva (20) fatally stabbed footballer Josenir dos Santos Abreu (30) during a heated moment of a match.
    Santos Abreu is believed to have argued and then struck the referee after being unhappy with a decision.
    It is believed the referee was carrying a knife throughout the match and fatally stabbed the player in retaliation.
    Santos Abreu was rushed to hospital but died from injuries on the way.
    Outraged by the incident, some spectators then apparently decided to inflict a gruesome revenge on the referee.
    According to reports, the referee was tied up, beaten, stoned and quartered. They then put his head on a stake and planted it in the middle of the pitch.
    One man, Luiz Moraes de Souza, 27, has been arrested over the incident. He has admitted to assaulting the referee but denied killing the man. Police are searching for two more suspects.
    They are currently viewing video footage of the incident filmed by a witness with a mobile phone.
    In a statement, the regional delegate of Santa Ines, Valter Costa, who is looking after the case, said: "One crime never justifies another crime. Actions likes this do not collaborate with the legality of state law."

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/south-american-football-referee-beheaded-fans-killing-player-084120459.html

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.22 0 0 2547

Csörgess meg Pityu, visszahívlak.

Előzmény: Wiccairke (2546)
Wiccairke Creative Commons License 2013.06.22 0 0 2546

Egy piros elmaradt....

Wiccairke Creative Commons License 2013.06.22 0 0 2545

Hullanak a bundások:))

Wiccairke Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2544
A világ legjobbja is csak a 75. percben lépett pályára....:)
bendeguz90 Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2543

Nem igazán.

Előzmény: Wiccairke (2540)
Wiccairke Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2542
Igen ezt már tudom,de a hozzászólás előtti időszakban ? Az menni fog hasonlóan ?
Előzmény: Törölt nick (2541)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2541

48'

Paulinho kapott labdát a tizenhatoson belül, és tizenkét méterről a kapura fordulva a jobb alsó irányába lőtt, Kavasima csak hozzáérni tudott. 2–0

Előzmény: Wiccairke (2540)
Wiccairke Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2540
Ennek a paulinho gyereknek volt értelmes megmozdulása?
Panucci Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2539

ez a hulk vmi hihetetlen, nekem tömzsibbnek, izmosabbnak tűnik, már-már kövérnek nevezném, mióta ruszkiba igazolt, de nem, ehhez képest iszonyat hogy még ennyi rápakolt izommal is milyen gyors...:O

Ledesma Creative Commons License 2013.05.14 0 0 2538

Goalkeepers: César-Cavalieri-Jefferson;

Defenders: T.Silva-Réver-Luiz-Dante-Daniel Alves, Jean, Marcelo, Filipe Luis.

Midfielders: Fernando, Hernanes, Luiz Gustavo, Paulinho, Jádson, Oscar.

Forwards: Lucas, Hulk, Bernard, Leandro Damião, Fred, Neymar.

 

Hihetetlen hogy Ramires kimaradt.

BrianGriffin Creative Commons License 2012.05.26 0 0 2537

Kicsit félreérthető volt a Viasat 3-es logó. 

A szünetben 3-0 a braziloknak! 

Előzmény: Törölt nick (2536)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 2536

http://www.sportlemon.tv/v-4/0/126/v-412777.html

 

Tökéletes kép!

 

Jefferson-Danilo, T.Silva, Juan Jesus, Marcelo-Oscar, Sandro, Romulo-Hulk, Damiao, Lucas.

 

Sörensen-Wass, Kjaer, Agger, S.Poulsen-Zimling, C.Poulsen, Schöne, Eriksen-Krohn Dehli, Bendtner.

 

 

Közben 2-0 G: Hulk 7', 13'.

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 2535

Egyik Hulk.

Előzmény: Feyd-Rautha (2534)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2012.05.26 0 0 2534

Ez két külön Lucas a csatársorban?

Előzmény: Törölt nick (2533)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 2533

Dánia-Brazilia 15.30

 

Várható kezdők:

 

Dánia (4-4-2): Sörensen-Jacobsen, Agger, Bjelland, S. Poulsen-Zimling, Kvist, Ericksen, Rommedahl-Krohn Dehli, Bendtner.

 

Brazilia (4-3-3): Jefferson-Danilo, T.Silva, Juan, Marcelo-Sandro, Romulo, Oscar-Lucas, Leandro Damiao, Lucas.

 

V: Brych (GER)

 

 


Törölt nick Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2532

Diego Alves: Valencia, Daniel Alves: Barcelona, David Luiz: Chelsea, Lucas: Liverpool, Hernanes: Lazio, Fernandinho: Shakhtar Donyeck, Jonas: Valencia, Hulk: Porto, Bruno Cesar: Benfica, Alex Sandro: Porto.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2531

http://www.sportlemon.tv/v-2/12/90/v-329000.html

 

 

Egyiptom-Brazilia élőben.

 

Gabon behódolt az európai braziloknak!!!

 

Kétgólos, sima győzelmet aratott Gabon fővárosában Brazília európai légiósválogatottja Sandro és Hernanes találatával csütörtök este. Ez volt az egykori államelnök Omar Bongóról elnevezett, 40 ezres szentély avatója, ahol a 2012-es Afrika-kupa döntőjét is rendezik majd. A világítás kimaradása miatt húsz perc késéssel kezdődött a találkozó, és a gyep is siralmas állapotban volt a pálya bizonyos részein, de mindez nem tudta elrontani a libreville-i futballünnepet.

 

GABON-BRAZÍLIA 0-2 (0-2)
Libreville, Stade Omar Bongo, vezette: Victor Hlungwani (dél-afrikai).

GABON: Ovono - Moundounga, Ebanega, Manga, Moussono - Palun (Moubamba, 78.), Biyogho (Mbanangoye, 84.), Madinda, Mouloungui (N'Guema, 74.) - Aubamenyang, Méyé (Cousin, 63.). Szövetségi kapitány: Gernot Rohr.

BRAZÍLIA: Diego Alves - Fábio (Alex Sandro, 46.), Luisao, David Luiz, Adriano - Sandro (Lucas Leiva, 59.), Elias (Thiago Silva, 84.), Bruno César (Willian, 72.) - Hernanes - Hulk (Kléber, 71.), Jonás (Dudu, 77.).  

 

Szövetségi kapitány: Mano Menezes.
 
Gólszerző: Sandro (12.), Hernanes (35.)  

 

Sárga lap: Moussono (23.), Mbanangoye (92.), ill. Adriano (83.)

 

Afrikában, turnézik a 2014-es világbajnokság házigazdája, ahová európai légiósokból válogatott össze álomcsapatot Mano Menezes kapitány. Csütörtökön Gabonban, jövő hétfőn Egyiptomban szambáznak Hernanesék.

A helyi futballszurkolók nagy bánatára a brazil bajnokság legjobbjai, példuál Neymar és Ronaldinho ezúttal pihenőt kaptak, míg Európából a Real két sztárja, Kaká és Marcelo hiányzott sérülés miatt (Luiz Gustavo pedig nem kapott időben beutazási engedélyt).

Bár a 2012-es Afrika-kupa döntőjének otthont adó Omar Bongo Stadion volt a helyszín, a meccs rajtja közel sem volt gördülékeny, húsz perc kellett ahhoz, míg helyreáll a rend, ami a világítást illeti, arról nem is beszélve, hogy az egyik oldalvonal mellett szinte állt a víz a pályán.

A selecao nem zavartatta magát, s két, némiképp' szerencsés góllal alig több, mint félóra alatt eldöntötte a tesztmeccset, Sandro (Tottenham) talppal, Hernanes (Lazio) fejjel volt eredményes. Hulk (Porto), Jonás (Valencia) vagy Bruno César (Benfica) háromra is növelhette volna az előnyt, de az is igaz, hogy tiszteletre méltóan teljesített a házigazda, közel 10 kapuralövése volt, különösen az ex-milanos Aubameyang volt elemében.

fortune teller_ Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2530

szerintem az messze áll a finom és visszafogott véleménynyilvánítástól, hogy "milyen hülyék, hogy nem viszik ki". így pedig ne csodálkozz, ha a válasz is hasonló stílusban íródik.

és nem, nagyon nem egyszer írtad le, hogy CR jól néz ki :)

Előzmény: Törölt nick (2529)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2529

Én meg azt nem értem, miért cseszitek szét ezt a nyomorult drukkerkocsmát a FOLYAMATOS személyeskedéssel...

 

Van pár játékos akiket kb egyformán bálványozok. Kinek nincs? Xavi, Villa, Del Piero. Régebbiek közül pedig Figo, Zidan.

Ronaldinho-t nagyobb zseninek tartom mint CR-t, legalábbis valamivel. Egy brazil-portugál meccsen azért inkább a portugálokhoz húzna a szívem, még akkor is ha szemben állnának egymással épp ők ketten, de még akkor is, ha egyikük sem játszana éppen. De kit érdekel, hogy egy focidilettáns hülye kit szeret? Kicsit néha locsogok itt, mert erre van a csevegő fórum.

A brazil meccsel senki sem foglalkozott, szerintem pár szót érdemelt, hát leírtam a véleményem, mivel ez egy olyan hely, ahol véleményeket lehet írni és nem csak szakvéleményeket. Ha tetszik az ügyeletes trolloknak, ha nem... máris kitört a hisztéria...

Az pedig, hogy folyamatosan arra célozgat 1-2 barom, hogy meleg vagyok, mert egyszer le merészeltem írni, hogy CR jól néz ki, csakis őket minősíti... Szánalmon kívül, mást nem igazán tudnak kiváltani bennem, főleg nem azt, amit akarnak, hogy megbántsanak vagy felidegesítsenek....

Előzmény: Emi2 (2528)
Emi2 Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2528

Nem értelek. Leírod, hogy műkedvelő vagy, meg nem értesz a focihoz, ebből kifolyólag valószínű írsz is sok "hülyeséget" (ki nem?), akkor miért sértődsz be, és vágod be a durcást mint egy kislány? Előző hozzászólásodban már elismerted, hogy rajongsz a srácért, nincs evvel baj, de akkor meg mé kell ez? Nem mintha zavarna, csak érdekel, komolyan. CR különben már smafu? :D 

Előzmény: Törölt nick (2526)
oz acosta Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2527

"Argentinok és majd elábrándozom azon is, hogy ott mi lehet a baj... de azt már megtartom magamnak..."

 

gondolom az, hogy cronaldo nem ott játszik. meg egyetlen cronaldo szinten szexis játékosuk sincs.

Előzmény: Törölt nick (2526)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2526

Van egy valag jó focistájuk. A csapatot rakják össze rosszul szerintem.

Ez volt a keret ugyebár:

Maicon, Lúcio, Thiago Silva, André Santos, Lucas, Ganso, Ramires, Lucas Leiva, Robinho, Neymar, Fred, Pato

 

De hát vannak még nekik olyanjaik hogy:

Alves, Kaká, Fabiano, Adriano, Marcello, Luiz - miért nem kerültek be?

Ronalinhot nem írom, mert igazatok van na, tényleg lejárt lemez, csak én bálványozom még mindig... na most örültök?

Össze lehetne rakni komoly csapatot a mostaniak közül nélküle is nyilván. Olyan csapatot, amivel simán nyerhették volna ezt a versenyt.

 

Lucio, Maicon, Silva, Robinho, Pato - velük semmi gondom, a többiek viszont mit kerestek a keretben? Neymar egyedül aki még odavaló, de nem tenném még egyelőre kezdőbe, pláne nem akkor, ha nagy a tét. Pl lehetett volna Kaká cseréje...

 

Nah mind1 nem értek a focihoz... csak műkedvelő vagyok és láthatóan továbbra is tobbzódik itt a DK-ban pár nagyokos troll, aki nem bírja ezt elviselni... úgyhogy kussolok inkább itt, megnézem felvételről hogy, hogy estek ki az Argentinok és majd elábrándozom azon is, hogy ott mi lehet a baj... de azt már megtartom magamnak...

Előzmény: Törölt nick (2523)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2525

Ronaldinho a legjobb és kész!!!!  8-p

Előzmény: fortune teller_ (2521)
fortune teller_ Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2524

na jó, azért Valdez tényleg nem egy matyó hímzés a 100 meccs/10 gólos átlagával :)

a CR-es elemzésekbe nem kötöttem bele, mert ő tényleg egy olyan meghatározó és erős férfi, aki sokszor be tudja vágni, és ezt big 4-nek főképp elhiszem.  de hogy az alkesz Assis...

Előzmény: Feyd-Rautha (2522)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2523

Én is úgy látom, hogy az utolsó ma is játszó brazil extraklasszis Ronaldinho. A pályája neki is lefelé ível sajnos. De a tegnapi csapatba simán befért volna. Szerintem a tegnapi meccsen egy kínlódó brazil csapatot és egy bekkelő (tipikus paraguay-stílusú) ellenfelet láttunk. Hol volt ez egy jó meccstől! Néha én is inkább a női meccsre kapcsoltam inkább...

 

A Real meg szerintem hatalmas hibát követ el, ha 45 mio eurt kifizet Neymarért, belőle nem lesz klasszis.

 

Ronaldinho mögött meg csak közepes iparosok vannak - a brazilok sokáig semmit sem fognak nyerni ezzel a garnitúrával.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2520)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2522

Nem jól nézed ezeket a mérkőzéseket. Ronaldinho egy világklasszis, aki egyedül is el tud dönteni meccseket (kivéve, mikor nem), ellentétben a megfáraddt Valdezzel, aki nem tud egyedül eldönteni meccseket (ehelyett inkább továbbjut) Ha már a klasszis szó felmerült (néhányszor), akkor mindenképp emlékezzünk meg a szép C. Ronaldóról, akire egyrészt irigyek vagyunk, mert szép, gazdag és kívánatos, másrészt ő az, aki igazán el tud dönteni egyedül meccseket, akkora klasszis. És ezért játszik ő a Realban. Lényeg a lényeg, Ronaldinhónak mindenképpen ott kell lennie minden tornán, mert ő az egyetlen, aki Brazíliában egyedül el tud dönteni egy meccset, akkora klasszis. És zseni. De nem akkora, mint C. Ronaldo. Csak majdnem.

Előzmény: fortune teller_ (2521)
fortune teller_ Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2521

te miről beszélsz, úgy mégis? ha igazán tökös, Parreira már a 2006-os vb-re sem viszi ki, mert abban az évben is már csak felvillanásai voltak (persze nyilván nem hagyhatta otthon, de attól még az előző mondat igaz). azóta meg durván leépítette magát, a 2008-as olimpián (ami gyakorlatilag egy ifitorna) sem tudott kiemelkedni, nem is szólva a klubbeli teljesítményeiről.

Előzmény: Törölt nick (2520)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2520

Tavaly nagyon berágtam a brazilokra, mert Ronaldinho nem felelt meg nekik, nem vitték ki a vb-re. Csúfosan is szerepeltek. Meg is érdemelték ezért.

A világ egyik legjobb focistájáról beszélünk. Ekkora szuperklasszisuk van és van pofájuk mellőzni nagyképűen, mert hogy ugyebár - gondolják, mondják - nincs eléggé formában és van a keretben bőven hasonló jó vagy jobb is.

Hát lószart mama!

Nincs más ekkora zsenijük jelenleg. Ronaldinho az, aki akár egyedül is képes MÉG MA IS (még ha a formája esetleg nem is tökéletes épp) megoldani egy meccset, ha látja pl, hogy körülötte össze van zuhanva a csapat. (pláne válogatott szinten) Felháborító hogy nem játszatják, pedig még van pár jó éve...

 

Bár valóban önmaga árnyéka a brazil válogatott mostanában, ám szerintem ez a keret amúgy nem volt annyira rossz, még ha hiányzott is sok mindenki. (pl Alves, Adriano, Marcello, Fabiano)

Neymar nagy tehetség (megy is a Realba), Maicon és Robinho parádésan játszottak, e Lucio és Pato teljesítményére sem lehetett panasz. A szép focira sem lehetett panasz, látványos, jó meccs volt. Nem csak az a jó meccs, ahol sok gól van...

 

Ez a meccs tegnap abszolút pech volt a braziloknak. Jól játszottak. A paraguayiaknál sokkal jobbak voltak, irányították a meccset, náluk volt a labda szinte mindig, folyamatosan támadtak, nagyon sok helyzetük volt, csak egy sem jött be. Szerintem volt egy meg nem adott gól is, amikor egy paraguayi védő gólvonalon kívülről fejelt ki egy rálövést.

És megláthattuk a világ legjobb kapusát! Ez pedig bizony nem Juio Cesar, hanem a paraguayi Villar; aki ezzel a meccsel a legnagyobbak közé lépett. A paraguayi csapat nagyon gyenge, egy megfáradt klasszissal (Valdez), aki nem tud egyedül megoldani egy meccset (mint Ronaldinho, Messi vagy C Ronaldo, sőt én még Robinhot is idevenném, bár ezzel sokak nem értenek egyet, hiszen most pl nem igazán tette meg ugyebár...), nagyon haloványak voltak, talán volt egy komoly helyzetük a meccsen, viszont a kapusuk egyszerűen döbbenet, amit csinált, nemhogy nem hibázott, hanem emberfelett teljesített, szuperklasszis kapus. Ezt a meccset ő nyerte meg és ő is játszotta le tulajdonképpen.

 

Neymar nagy tehetség, és legalábbis csereként simán lehetne előre tenni egyelőre egy nagy klasszis mellé. Pl második félidőre vagy az utolsó 10-20 percre, amikor Ronaldinhot - ha játszana - már cserélni kellene (már ha képesek lennének az agyukat használni és játszatnák őt a hülye brazilok)....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!