Keresés

Részletes keresés

DJG Creative Commons License 2013.12.12 0 0 9

Az ilyen adapterek vagy működnek, vagy nem. Az utóbbira lényegesen több az esély.

 

Még talán ha találsz egy régebbi routert, aminek van LPT-kimenete nyomtatókhoz.

Előzmény: Gárbrusz (6)
DJG Creative Commons License 2013.12.12 0 0 8

Ilyen butaság soha, senkinek eszébe se jusson!

 

Illesztőt csak a gyártótól, sehonnan máshonnan!

Előzmény: registral (7)
registral Creative Commons License 2013.12.11 0 0 7

A driverek frissítéséhez a Slim Driver ingyenes programot lehet használni.

http://regen.hu/speed_up/driver_update_08_hu-HU.html

Előzmény: Gárbrusz (6)
Gárbrusz Creative Commons License 2013.12.09 0 0 6

Sziasztok!

OKI ML 380-as nyomtatóval szeretnék új gépről nyomtatni. Mivel nem vokt a gépen 25 lyukas párhuzamos nyomtatóport, ezért vettem egy LogiLink UA0054 átalakítót (D-sub 25 pin).

A nyomtatóprogramot telepítettem a Nyomtató hozzáadása varázslóval, ki is tett egy rajzot, de valójában nem látja nyomtatót, ezért nyomtatni nem lehet vele.

Mit javasoltok? (A varázslóban megpróbáltam hozzáadni LPT, Soros meg virtuális usb portokhoz, egyikkel se ment.)

Előre is nagyon szépen köszönök minden segítséget!

mr_ricsi Creative Commons License 2010.06.14 0 0 5
Egy valódi párhuzamos portos gépen kipróbálnám a nyomtatót, hiszen HP, ezért könnyen lehet, hogy a gyárilag tervezett élettartamának most ért a végére.

És kipróbálnám másik driverrel is.
Előzmény: majore11 (4)
majore11 Creative Commons License 2010.06.14 0 0 4
Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni... Windows XP professional-hez szeretnék csatlakoztatni egy HPdeskjet 920c nyomtatót. Van hozzá egy USB to Parellel Convberter, letöltöttem a drivert, látszik a nyomtató, el is indul a nyomtatás, de pár sor után abbahagyja és kiköpi. Ellenőriztem a csatlakozásokat, az USB port jól működik.
Előre is nagyon köszönöm!!

majore11
indextc2 Creative Commons License 2002.03.26 0 0 3
Milyen csatlakozó ? Ha a std Centronics, akkor lehet nyomtatni és ha minden igaz, működik scannerként is. Sőt ! Faxolni is lehet vele. :)
Előzmény: agybaj (-)
Egy polgár Creative Commons License 2002.03.26 0 0 2
a mátrixokon nem feltétlenül szoftverben lehet állítani a nyomtatási képet
inkább a nyomtatón gombokkal
Előzmény: agybaj (1)
agybaj Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1
Azért azt egy mátrixnak is tudnia kéne, hogy vastagabb, uram bocsá' dőlt betűt is nyomtasson, no meg hogy pl. egy számlához szépen meg tudja húzni a táblázat vízszintes és függőleges vonalait.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.17 0 0 0
(Jelenleg az általános/csak szöveg meghajtóval fut, de így nem valami álom.)
Mér? Mátrixnyomtatóból mit akarsz kihozni?
Előzmény: agybaj (-)
agybaj Creative Commons License 2002.03.07 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Egy ismerősömnek van egy régi Samsung S0612 (a típusszámra lehet hogy nem jól emlékszem) mátrixnyomtatója. A kérdésem: honnan tudnék szerválni hozzá meghajtót Win9x alá? (Jelenleg az általános/csak szöveg meghajtóval fut, de így nem valami álom.)
Más: Oki Okifax 740-nel lehet-e PC-ről nyomtatni? (másképp megfogalmazva: van a valami haszna a hátulján a PC-csatlakozónak?)
Várom az ötleteket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!