Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.28 0 0 16
Én a Sony MDR-Q33LP szereztem be. Tapasztalatok: kényelmes, jól szól, és ha lefekszel sem esik le :) Csak az ára nem egy álom...(egyébként névnapi ajándéknak kaptam :), igaz a névnapomig még 2 nap van).
Inner Circle Creative Commons License 2002.12.26 0 0 15
Nem gond, bírják egymást.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.25 0 0 14
Én is szemezgetek ezekkel, csak egy bajom van: szenüveges vagyok. Vagy ez nem gond? Szóval használható a kettő együtt?
Inner Circle Creative Commons License 2002.03.25 0 0 13
Pont ilyesmivel kacérkodok - ma néztem a Media Markt-ban, Panasonic mittoménhány kék és szürke színben, 2999 forint. Fülkagyló-rögzítő + teljes hangszóró (van fülzsírtologató modell is ugyanennyiért, Philips és Thomson, neonszínekben). Azzal riogatott az eladó hogy amint hanyattdőlök, leesik, ezért nem mertem megvenni.
Szóval szerinted jó és kényelmes? Futáshoz + konditerembe kéne (innen a hanyattdőlés, persze ti rosszra gondoltatok, mi? :))) ), utóbbi helyen fontos hogy minél jobban kizárja a kinti zajt, talán a teljes hangszórós erre jobb mint a fülzsírtologató? Nokia 5510-esre akarom dugni.
Előzmény: szellszabi (12)
szellszabi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 12
Halihó!

Egy Panasonic RP-HS90 mellett döntöttem, ma vettem meg, de tetszik. Az aggályom, miszerint kicsit kényelmetlen elmúlt, teljesen jó, és szuperül szól!!! A vezeték pedig nem a hagyományos, hanem olyan, mintha műszálas madzag lenne, vagyis nem törik meg, szuper! Köszi a véleményeket!

Szabi.

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.07 0 0 11
Huh, meg jo hogy nincs walkman-em, igy csak az itthoniak rohoghetnek? :)
Előzmény: MrPete (10)
MrPete Creative Commons License 2002.03.06 0 0 10
Szerintem elég mókásan néznek ki ezek a fejhallgatók. Mindenkiből Miki-egeret csinálnak :))
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 9
Nekem ilyen van, nagyon jo, sokkal kenyelmesebb, mint a fulzsirgyujto vagy a hagyomanyos. Lehet, hogy elalloak a fuleim, es a hagyomanyos azert nyomja? :-)))))))
Egyebkent Panasonic RP HS50 "Cup on" nevre hallgat. Az ara atlagos volt; eddig a Sony utan a legtartosabbnak bizonyulo fejhallgatom! Egyelore semmi nyoma, hogy a szivacstol meg akarna vallni.
Előzmény: szellszabi (7)
Pittyke Creative Commons License 2002.03.06 0 0 8
szvsz, ha nem lenne kényelmes, akkor csak a divatossága miatt nem hordanák az emberek. Bár ki tudja?

Ha a bicajon nem szabad fülessel zenét/akármit hallgatni, akkor az autókban sem szabad...

Nem hasznos? Dehogynem, akár ütemadónak is elmegy :-)))

Ja, nekem sincs ilyen csiptetősöm :-)

Előzmény: szellszabi (7)
szellszabi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 7
Húú, látom itt a Törzsasztalban elég gyorsan jönnek a hozzászólások, ezt még nem szoktam meg, de tetszik. Igazából nem tudok ilyen tiltásról, bár bizonyosan nem hasznos dolog tekerés közben zenét hallgatni, én mégis vállalom a kockázatot. A kérdésem végülis a cucc kényelmességére vonatkozott volna, viszont ezek szerint ez annyira új, hogy még kevesen próbálták :( Lehet, hogy még alszok rá párat.
pancho Creative Commons License 2002.03.06 0 0 6
Tévedés. Amit nem kifejezetten tilos, azt szabad.
Viszont a gépjárművek műszaki állapotára nam a KRESZ vonatkozik (hanem a franc tudja, milyen törvény, amelyik viszont tiltja a cicomázást), azért nem lehet mindennel felszerelni azokat.
A bicikli viszont nem gépjármű, csak jármű (kivétel, ha robotbiciklista tekeri).
Előzmény: Coolboybadboy (5)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.03.06 0 0 5
Na azt most nem tudom, hogy a KRESZ-ben van-e ilyen rendelkezés, de az köztudott alapszabály, hogy ami nincsen külön engedélyezve a KRESZ-ben, az tilos. Ez hivatott megakadályozni azt, hogy az autónkból, vagy kerékpárunkból karácsonyfát, vagy bohócverdát csináljunk. :o)
Szerintem én azért kaptam inkább a 2 rugós büntit, mert azt kérdeztem a zsarutól, hogy "ugyanmár, most miért ba*****ik velem..." Nem voltam a megfelelő hangulatban egy ilyen atrocitáshoz a részéről. :o)))
Előzmény: Champace (4)
Champace Creative Commons License 2002.03.06 0 0 4
valóban létezik olyan szabály, hogy biciklizés közben nem lehet zenét hallgatni?
én ugyanis nagyon szeretek, vállalva a kockázatot
bár azt hiszem elég körültekintően tekerek
Előzmény: Coolboybadboy (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 3
Én is csak azt tudom mondani, hogy biciklin ne hallgass zenét!
Balesetveszélyes.
Előzmény: szellszabi (-)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.03.06 0 0 2
A fenének írogattam ennyit...
No mindegy...
Előzmény: Coolboybadboy (1)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.03.06 0 0 1
Nulla tapasztalatom van vele,
de a rendőrnek nem fog túlzottan tetszeni az, hogyha biciklizés közben zenét hallgatsz. Engem már dorgáltak meg emiatt (2000 HUF :o(((), bár picit visszapofáztam...
Előzmény: szellszabi (-)
szellszabi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 topiknyitó
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy azok a mostanság elterjedő fejhallgatók, amik a bedugós, és a szokványos között vannak (amik a fülre vannak "csíptetve") mennyire kényelmesek, ill. használhatók? Nekem úgy tűnik, hogy biciklizéshez (ami miatt kellene) elég jó, de nem lehet sehol kipróbálni, és azért 5-8.000 HUF az ugyan nem sok, de kidobni talán nem kevés. Van valakinek tapasztalata???

Szabi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!