Keresés

Részletes keresés

logoped Creative Commons License 2002.03.16 0 0 55
Én az előbb jöttem fel, nevezett halyről 1 órai "lennlét" után. Három kokárdát láttam, pedig figyeltem! Úgy látszik az emberek normálisabbak, mint mi itt a neten.
Előzmény: Törölt nick (53)
ThomasCovenant Creative Commons License 2002.03.16 0 0 54
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Egyáltalán miről beszéltek ti miépesek? Ennyire tisztelitek őseiteket ti igaz magyarok. Szép kis társaság.

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 53
Messze még a hétfő, de akkor jól nyissátok ki a szemeteket, sétálgassatok a körúton, meg máshol: mennyien fognak kokárdát viselni? Pedig Bencsik és tsai meghirdették, hogy ápr 7-ig viselje minden igaz magyar ember! Tévednék, ha hétfőtől alig látok igaz magyar embert? Már csak három nap!
Előzmény: sicmac (52)
sicmac Creative Commons License 2002.03.15 0 0 52
Mi a baj, gyerekek? Senki sem emlékszik szegény történész Katona Tamás 48-szakért?re, aki jó tíz éve a tévében elmondta: a francia forradalom ótza viselt kokárda BELÜLR?L KIFELÉ adja vissza a zászló színét, s ezért az a kokárda, amelyet mi lelkesen viselünk vagy nem viaselünk, zöld-fehér-piros OLASZ kokárda.
Épp ezért én egy 1942-es márc. 15-i Pátzay Pál tervezte Pet?fi-jelvényt szoktam viselni.
logoped Creative Commons License 2002.03.15 0 0 51
És még nem a bolsevizmus jön?
Előzmény: northman (50)
northman Creative Commons License 2002.03.15 0 0 50
Hi!
Kokárda ügyileg úgy tűnik átvettük a szovjetek szokását. Ők kitüntetést tűztek ki még a seggükre is, ezek meg kokárdát.
By
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 49
Központi Bizottsági elnök úr !
Mostanság mi a helyzet Pap Zsolt Péterrel ?
Még mindig elvágnak amikor beiratkoznák ?
A nem hivatalos duma máig az hogy nem alapítunk értelmiségi dinasztiát.
Nagyon begurultam amikor Ön kitüntetéseket adott át !
Semmi közöm Önhöz és az Ön Magyar Népköztársaságához + üdv:
Pap Zsolt Péter
Blue_highway_ACE Creative Commons License 2002.03.15 0 0 48
Hali.

Tegnap jártam a West End-ben és feltűnt, hogy a legtöbb emberen egyen-kokárda (asszem pici masni) van. Aztán kiderült az oka: egy igazán csinos hölgy kosárkából kokárdát osztogatott.
Először elmosolyodtam, mert lám, elég a nemzeti szinü szalag látványa, és máris mennyien kitűzik.
Aztán eszembe jutott, hogy az aki kokárdát akar hordani már aznap, miért nem otthon tette fel, mielőtt útnak indult? Ha pedig már az orra alá tolják a kosarat, miért vesz belőle? Talán rosszul érezné magát ha nem tenné? Nem akar kilógni a sorbol? Nem mintha nem örülnék neki, hiszen az ő dolgok... de elgondolkodtató.
Mi a roszabb, ha valaki azért nem hord kokárdát mert nem tartja fontosnak (nem az ünnepet, a KOKÁRDÁT!) vagy ha azért hordja, hogy ne nézzenek rá rosz szemmel?

Üdv.

B_h_ACE

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 47
Mádl Ferenc a Fidesz-Szélhámosok köztársasági elnöke méltó utódja a Politikai Bizottságnak és Kádár Jánosnak , de semmi köze sincs Pap Zsolt Péterhez
Mádl bohócnak néha gondolkodnia kéne !
Pap Zsolt Péter(16705152033)

skorpio-m Creative Commons License 2002.03.15 0 0 46
off.
én egyetértek a hozzászólásoddal...fáj, hogy mások nem akarják megérteni!:(
Előzmény: figyelő (41)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 45
S még valami.
Politikai életünk meglehetősen zaklatott; március 15. pedig ma is felhívó erejű. Nem kifogásolható, ha bármelyik párt - szándékos hamisítás nélkül, persze - aktualizálja ezt az ünnepet.
Ettől még lehetne közösen _is_ ünnepelni...
Előzmény: figyelő (41)
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.15 0 0 44
Ami igaz, az igaz, meg tudják válogatni. :-)))
Előzmény: noway (43)
noway Creative Commons License 2002.03.15 0 0 43
Akkor csak a követői :-)
Előzmény: James di Fulig (25)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 42
(Kicsit sok a hiba - bocs!)
Előzmény: figyelő (41)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 41
Vannak hagyományok, melyeket külsőségekben is meg kell/lehet őrizni.
Szép a kokárda, ha magamtól tűzöm föl(egyetlen napra, 15-ére!); szép lehet a hivatalos rendezvény is, ha nekem őszintén tetszik, s önként megyek oda.
A legszebb, ha az emberek - kokárdástul, anélkül, de családjukkal, barátaikkal - virágot visznek a különben remknek nem nevezhető Petőfi-szoborhoz... Akkor, amikor arra sétálni van kedvük.

Undorodom, ha lelki terrorral akaják kikényszeríteni a kokárda viselését: Petőfi ma leköpné a "kokárdázókat".

Előzmény: Nyomkereső (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 40
Viktor király ha két böfögés közt , ha valamit elintézne mondjuk EU támogatásilag.
Momentán a "jobboldali" haverjainál.

Mostanság csak a "KERESZTÉNYSÉGET" kapom a pofámba.
valahogy a 32 négyzetméter Pap Zsolt Péter számára, hiába volna pénze, valahogy nem eladó !
Érdekes fazon vagyok, csak azt nem tudom hogy az ÉDESANYÁMAT miért disztingválják ?
leszakadt lehet a II. kerület.
Arany schmukkal verjem az asztalt ?
láttam 1993-ban , tapasztalat is lehet, vagy valakit meg kell venni ?
soltika=Pap Zsolt Péter(1026 Budapest Rhédey u. 5)

Pókerarc Creative Commons License 2002.03.15 0 0 39
Épp a 3. pont miatt kell kokárdát viselni.
Előzmény: Nyomkereső (26)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 38
Mit nem brekegsz, most meg valamiféle kultúráról..? Hogy jött a szádra e szó?
Tisztesség... Merre csavarogtál, hol szedted föl e fogalmat?
(Nem öröm számomra, ha utálnak; de a hozzád hasonló "tisztességesek" utálatát majd elviselem valahogy.)
Előzmény: molotov-koktél (35)
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.15 0 0 37
Nem ismerős a brekegni kifejezés? Mintha ismerős volna egy bizonyos nagykövet asszonnyal kapcsolatban. Így van ez, amikor visszaüt a bumeráng.
Előzmény: molotov-koktél (35)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 36
Egyébként hadd hordja szegény békakirálynő...
Majd Orbán hadat üzen nekik.
Előzmény: molotov-koktél (32)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.03.15 0 0 35
Szdsz-es vitakultúra... Ezért utál benneteket minden tisztességes ember...
Előzmény: figyelő (34)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 34
Mit nem brekegsz..?
Előzmény: molotov-koktél (32)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.03.15 0 0 32
Te nagyon buta, szerencsétlen szdsz-es! Az nem zavar, hogy Brinker nagykövet asszony öklömnyi amerikai zászlót hord a hajtókáján?
Előzmény: figyelő (31)
figyelő Creative Commons License 2002.03.15 0 0 31
A 30-as évek giccses-átkozott mélymagyarkodását újítják föl a fiúk, de - remélem - már nem sokáig tehetik.
Igazán mindent elkövetnek, hogy tisztességes és egészséges össztönű (hehe) emberek undorodjanak tőlük. Hosszabb ideje nincs egyetlen természetes, mondhatni, normális húzásuk sem.
Tombol az idiotizmus: ezek a fiúk-lányok mind Grespik tanítványai...
Előzmény: ThomasCovenant (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 29
Ha tudnád... ! :-)
Amikor megláttam a topic címét, az jutott eszembe a topic nyitójáról, hogy "Na, már megint egy magyarkodó...". Rögtön utána, hogy tűzzön egyet a kokárdáiból a legnemesebb (?) szervére is! :-)
1ébként azt hiszem, ezügyben Nyomkeresővel értek egyet, bár rajtam utoljára általános iskolában volt (a rohadt hazaáruló komcsik elvárták tőlem, hogy kokárdával menjek a márc.15-i ünnepségre ;-) )
Előzmény: ThomasCovenant (-)
Titkos Tibor Creative Commons License 2002.03.15 0 0 28
Mai EU-csúcs, Barcelona

Nyomkereső Creative Commons License 2002.03.15 0 0 26
Én hosszú évek óta nem vagyok hajlandó kokárdát viselni.

Elmondom, hogy miért nem.

1. '89 előtt azt jelentette a kokárda: nem kérünk az állami diktatúrából. Kitűzzük a kokárdát, hogy bizonyítsuk: merünk másképp gondolkodni, mint akik vezetnek minket.

2. Manapság ezt jelenti a kokárda: kitűzzük a kokárdát, hogy bizonyítsuk: nem is akarunk másképpen gondolkodni, mint akik vezetnek minket.

3. A kokárda viselése a következőt jelenti ma: jobboldali vagyok. Ennek az oka főleg az, hogy a Fidesz lenyúlta a "nemzet" és a "magyar" szavak jelentését. Ők, egyébként politikailag nagyon okosan, azzal érvelnek, hogy aki magyar, akinek fontos ez a nemzet, az kokárdát tűz. Ezzel voltaképpen azt mondják, hogy aki nem tűz kokárdát, az nemzetellenes, azaz baloldali. Összemosva a magyarral és a nemzettel pedig: hazaáruló.

4. Meglehetősen nyugtalanítana, ha mondjuk Szlovákiában vagy Romániában járva teszemazt február 9-én azt látnám, hogy minden polgár kitűzött egy zászlót magára. Hülyén érezném magamat tőle. Engem az egyenruhás felvonulásokra emlékeztet a magamra kötözött zászló.

5. Nem tartom európai dolognak a kokárdaviselést. Sem SZDSZ-es rendezvényen, sem MIÉP-es rendezvényen. Magyarnak lenni annyi, mint európainak lenni, állította a mai napon Áder János. Nagyon helyes. Magyar vagyok, de nem hangsúlyozom ezt úton-útfélen.

6. Gyűlölöm a pártmegmozdulásokat az ünnepnapokon. Nem érdekel, melyik párt megmozdulásai. Inkább a Vidámparkba megyek.

7. A kokárda szerintem a múltba mutat. Szeretném, ha az életem a jövőbe tartana.

Kimagasló tisztelettel:

Nyomkereső

Előzmény: NyilasMisi (16)
James di Fulig Creative Commons License 2002.03.15 0 0 25
Ha a válsztópolgárok hallgatnak John Smith-re, vagyis a választásokig kézenjárnak, akkor ki az elmebeteg, egyedül ő, vagy a követői is?
Előzmény: noway (20)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.15 0 0 24
Mostanság lavoár(franciáknak lavor)méretű kokárdát , aki nem visel , az nem magyar.
Még jó hogy a "besúgóelvtárs" szlovák Csurka mostanság egy Oláh mellett kampányolt.
A Hegedűs familit attól a magyarellenes Gárdonyi Gézától már régen ismerem .

A IV. Birodalmat utáló , "hazaáruló " üdv:
Pap Zsolt Péter
ThomasCovenant Creative Commons License 2002.03.15 0 0 23
"A hozzád hasonló pimasz libsik ezeket az embereket sértik meg."

Tudod én némelyek szerint nem vagyok magyar, illetve nem vagyok jó magyar. Ezért már össze is készítettem a pizsamámat és a fogkefémet és várom a feketeautót, mert ilyen pimasz libsi vagyok, hogy van saját véleményem és akit tisztelni érdemes azt tisztelem, de a hülyéket nagyon hangosan kinevetem.

Előzmény: Májsz (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!