Keresés

Részletes keresés

rinpoce Creative Commons License 2002.03.13 0 0 44
Az tök mindegy.

Megy a dara magátol elbeszélnek az ember mellett, azt hiszem, ma nagyon elkeseredtem. Annyira, hogy átnéztem az origoba, de az meg nem teccett...

Kénytelen voltam visszasündörögni.

Előzmény: Nagyapó (41)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.13 0 0 43
Kicssztem magammal!

Megváltoztattam a jelszavamat, és a papírt, amire felírtam, bedobom egy irathalmaz közepébe. Talán megállom, hogy holnap ne kutassam át az egészet...

rinpoce Creative Commons License 2002.03.13 0 0 42
Kösz.

Kb. 1 honapja cirkálok a pol forumokon, azért volt, amikor még VITATKOZNI is sikerült.Az a véleményem, hogy a többiek tudják, ki kicsoda, és ezzel oriási forral indulnak.

Előzmény: Nagyapó (40)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.13 0 0 41
Mellesleg most látom, hogy hozzászólások számában már amúgy is lekőröztél...
Előzmény: rinpoce (39)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.13 0 0 40
Előbb-utóbb megszokod, hogy csak beírod a véleményed, kvázi széljegyzetként, és nem törődsz vele, ki olvassa. Büszke akkor lehetsz magadra, ha valahol látványosan visszaköszönnek a valóban teáltalad kitalált gondolatok.
Előzmény: rinpoce (39)
rinpoce Creative Commons License 2002.03.13 0 0 39
Én, mint uj egység azt is tanácsolhatom, hogy ne csak egymás közt beszélgessetek.

Gyakorlatilag alig lehet bekapcsolodni, mert kb. 40-50 egyed dumcsizik egymással az összes topikon.

Ki tudja... Igy viszont nem tudok függövé válni....

Előzmény: Nagyapó (35)
1-gy bosszorgánny Creative Commons License 2002.03.13 0 0 38
Tényleg függőséget okoz ez a polfórum.
Mondjuk, amikor a bértollnokok hosszú nyelve lóg csak ki a sorok közül, akkor inkább csak beleolvasok a topikokba - fafejűekkel minek vitatkozzak. Néha viszont van egy-két gondolkodó is, velük érdemes.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.13 0 0 37
Majd letilt Téged a saját, külön bejáratú pénzügyminisztered! Ha tényleg megunja, majd lesz Neked "Anyu-csomag" a megszorító intézkedésekkel!!
Úgyhogy inkább tanulj egy kicsit, hátha attól meghatódik! :-))
Előzmény: Nagyapó (35)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.13 0 0 36
Még jó, hogy végig olvastam, mielőtt szóltam volna!! Már azt akartam kérdezni, hogy mennyi idő alatt keresed meg azt a fél milliót!?! :-))
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.13 0 0 35
Emberi kapcsolataim romokban, nincs időm tanulni, mert az egész délutánt a gép előtt töltöm, a család lassan koldusbotra jut, annyi a telefonszámla...

Tiltsatok már leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Bimbum Creative Commons License 2002.03.09 0 0 34
Már csak április 21-ig. Utána mehettek isten hírével.
Előzmény: IDKFA (24)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 33
Hali! Saját kérésre kitilthattok egy piszok jobbost! Ekkora lehetőséget én nem szalasztanék el a helyetekben...

Komolyan gondoltam. Édesanyámmal ma is vérre menő vitát kellett folytatnom a számítógépfüggőségemről... Tényleg korlátozni akarom magamat!

Előzmény: Nagyapó (28)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 32
Egyébként én is a moderálás ellen vagyok. A kimoderált hozzászólásokkal a hozzászóló általában saját magát égetné le...

Arra viszont jó volt a dolog, hogy az offtopic vitákat át lehetett tenni máshova.

Előzmény: alfredoo (29)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 31
Úgy láccik, ez így nem működik... Magammal kell megkűzdenem?
Előzmény: Nagyapó (28)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 30
Még itt vagyok...

:-))))

A Netton egykor bevezették, hogy a témákat a topicnyitó moderálhatta. A rencer nem volt rossz, de megmaradtak a moderátorok, és egyesek saját topicokat nyitottak, amibe más nem írhatott...

Előzmény: alfredoo (29)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.09 0 0 29
nagyapo

nagyon meghato vagy.

nem lehetne hogy arra IS megkerned a moderatorokat
hogy onmagukat reszlegesen vagy teljesen idolegesen vagy veglegesen tiltsak le a politikai
forumrol? meg kellene probalni.... a kerest es az
onletiltast. meglatnank mi jon ki belole...

Előzmény: Nagyapó (28)
Nagyapó Creative Commons License 2002.03.08 0 0 28
Elég borzalmas függősség, rám periódusokban tör. Évente átlag két hónapra, bár régen a nettón írtam csak. Ha nem is napi 10 órát, de azért így is megőrjitem a családokat. Márpedig le kell szokni

Éppen ezért

Tisztelettel kérem a moderátort, hogy - ha az átmeneti kitiltás lehetséges - szíveskedjék márc. 31-ig megvonni a hozzászólási jogomat!

Remélem, ez bejön, és nem regisztráltatok újra. Elvégre úgy a szívemhez nőtt ez a nick...

Választások előtt visszatérek!!!

Nagyapó Creative Commons License 2002.03.08 0 0 27
Nem. Általában itt sík hülye, megváltó-komplexusos, befolyásolhatatlan emberek vannak. Engem is ideértve.

Egyébként én nem is hiszem, hogy igaz lenne. Ez csak a kötelező szivatás része...

Előzmény: dez1 (6)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.08 0 0 26
titkos tibor

mesz a mehbe. mesz a mehbe. lehet hogy pont a peti lesz a fonokod. ki tudja? aki meg tudja
nem mondja.

Előzmény: Titkos Tibor (25)
Titkos Tibor Creative Commons License 2002.03.08 0 0 25
Ez csak természetes. Én meg a Petitől, de mostanában elég csóró a csávó, úgyhogy gondolkodom azon, megyek én is a MEH-be...miből kell készülni?:)
Előzmény: IDKFA (24)
IDKFA Creative Commons License 2002.03.08 0 0 24
Nekem ezt a MEH-ben megfizetik. Bőségesen. És a többi jobboldalinak is. Mi mind a MEH-ből kapjuk a fizetésünket. :)))))))))))))


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Titkos Tibor (-)
inverz Creative Commons License 2002.03.08 0 0 23
Ti már rég függőségben vagytok... szinte gyógyíthatatlan...:( tapasztalatból tudom :(
Titkos Tibor Creative Commons License 2002.03.08 0 0 22
Ma kipróbáltam: jó ha összesen félórát fórumoztam!:)

SIKERÜLT!

Csak el kellett foglaljam magam, hehe

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 21
pedig le lehet szokni (ha az olvasasarol nem is - de az is eljon egyszer)

Előzmény: Bibike (4)
dez1 Creative Commons License 2002.03.06 0 0 20
Engem sem, de ha megtudok valamit akkor szólok becsszó.
dez1 Creative Commons License 2002.03.06 0 0 19
Aztat mi normális (bocsi) jobboldaliak sem állítjuk, hogy ez az ország normális lenne, illetve a Fidesz lenne az ideális jobboldali párt.

Sajnos sok gyenge pontja van neki is, meg az MSZP-nek is, a többi pártról nem is beszélve.

Titkos Tibor Creative Commons License 2002.03.06 0 0 18
Én a TEST vagyok:)
Előzmény: eveis (15)
alphanumericus Creative Commons License 2002.03.06 0 0 17
Kedves dez1, kérlek, írd meg, hol vehetem fel a pénzt. Vagy legalább azt, hol lehet itt erre jelentkezni. Egyáltalán, mennyit fizetnek? Kik?

Hogy engem soha nem környékeznek meg. Valamit biztos rosszul csinálok. :-(((

Előzmény: dez1 (6)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.06 0 0 16
dez1

ez olyan mintha azt mondanam ha becsapodik egy meteor rossz lesz.

ha ezt mondta az mszp (en sem tudom) akkor jon a kormany es azt mondja ennyit meg ennyit koltottunk
ide meg ide. a munka minosege megfelelo de felvetesetek tukreben MEGEGYSZER megnezzuk hogy
nem tortent e valami hiba, susmus. utana jelenti
a bizottsag hogy minden rendben van, vagy ez
meg ez a hiba, veszelyforras kerult megallapitasra.

normalis orszagban ez ugye igy van? valaki azt mondja rossz az autopalyaepites minosege. mi tortenik? amit a fidesz epit az nem LEHET rossz.

a nep meg bekajolja 1000-el.

Előzmény: alfredoo (14)
eveis Creative Commons License 2002.03.06 0 0 15
"Igazából úgy kéne felfogni (és itt kapcsolódok az előző kérdésedhez, hogy hogyan lehet abbahagyni), hogy akik itt vannak, azok (nem rossz értelemben, de) nagyon torz képet adnak a társadalomról, pedig a helyzet nem is olyan vészes."

Hát jó lenne. Mellesleg mihez képest. Ahhoz képest, hogy választás jön? Szerintem még egyik választás elött sem durvult el igy a hangnem. Azonkivül úgy gondolom, hogy a helyzet kiélezése felülröl indul. A fejtöl ... A polforumosok már csak a kéz, vagy egyéb

Előzmény: Titkos Tibor (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!