Keresés

Részletes keresés

NyilasMisi Creative Commons License 2002.03.07 0 0 20
Gábor: Finoman fogalmazom meg a mondandómat. Az állításodnak nincs köze a valósághoz. (Egyébként a helyes sírásótól továbbra is vehetnél leckéket...)
Előzmény: Iván Gábor (16)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 19

A hazai váléasztási rendszer sajátossága, hogy aki egy kicsivel is nyer, annak azért annál jóval több parlamenti képviselője lehet.

Tahát már a mostani eredmények alapján is simán meglehet a 50% feletti MSZP többség. Az SZDSZ-nek meg jobb, ha továbbra is ellenzékben maradna. Nem való nekik a hatalom.

Előzmény: n0ri (17)
házimacska Creative Commons License 2002.03.07 0 0 18
Ne ezeket a felméréseket nézegesd, inkább azt, hogy hogyan állnak a kopogtatócédulával! Az kicsit reálisabb.
Előzmény: Iván Gábor (15)
n0ri Creative Commons License 2002.03.07 0 0 17
Gábor, megnéztem, kétségtelen, hogy minden közvéleménykutatónál az MSZP vezet, bár a legtöbbnél csak 3 %-kal, így még nem biztos az abszolút többségük, és remélem, a 6-7 %-nyi SZDSZ szavazónak csak nagyon kis része fog az MSZP-re átszavazni.
Másik ok: a szabadelvqség számomra, és remélem még sokak számára van olyan fontos érték, hogy ne hagyjuk kiveszni a parlamentbQl
Előzmény: Iván Gábor (15)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 16

Az SZDSZ Netpátról van csak szó. Az messze nem az egész SZDSZ. Mindenesetre ott dettó úgyan úgy csalnak és hazúdnak egyes vezetők, mint a Fideszben.

Ja pártot alapítok.

Előzmény: dragonyos (13)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 15
Nézd csak meg a mostani felméréseket a Kire szavaznál topikban. Nem járok olyan messze a felmérésektől. Még van egy hónap, hogy teljesen az az állapot álljon be, amelyet várok.

Szonda Ipsos

MSZP
45.0

FIDESZ-MDF
37.0

SZDSZ
6.0

MIÉP
6.0

FKgP
1.0

Előzmény: n0ri (14)
n0ri Creative Commons License 2002.03.07 0 0 14
Gábor,
én libsivel értek egyet, az MSZP 53 %-a csak az ö vágyálmuk! Vagy kiszámoltad? Milyen alapon?
Előzmény: Iván Gábor (9)
dragonyos Creative Commons License 2002.03.07 0 0 13
Kedves Gábor
Ha megharagszol az MSZP-re akkor ki jön?
MIEP FIDESZ
Üdv: Dragonyos %)
Előzmény: Iván Gábor (12)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.03.06 0 0 12

Teljesen reális és lehetséges.
Előzmény: barátfüle (10)
művezető Creative Commons License 2002.03.06 0 0 11
Szerintem szavazz az SZDSZ-re!
barátfüle Creative Commons License 2002.03.06 0 0 10
Ez szinte reális! (MSZP 53%)
Előzmény: Iván Gábor (9)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.03.06 0 0 9

Már miért ne lehetne. Mutatok egy példát:

-MSZP 53%
-FMPP-Lungo Drom-MDF-KDSZ-megatöbbi: 35%
-SZDSZ:6 %
-MIÉP: 5%
többi függetlenn jelölt

Előzmény: n0ri (3)
libsi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 8
Tökéletesen igazad van. Már sem az MSZP, sem a Fidesz-Stb nem növeli szavazótáborát, csak az ún. kispártok, a potenciális koalíciós partnerek nagyságán múlik, ki alakít kormányt.

Az SZDSZ nélkül nincs kormányváltás!

Előzmény: n0ri (3)
juharfa Creative Commons License 2002.03.06 0 0 7
Ki vagy te? Valami funkci a Köztársaság téren? Szánalmas!
Előzmény: Gall Zsolti (-)
Publ Ica Creative Commons License 2002.03.06 0 0 6
Tényleg érthetetlen a számomra, miért szavaz valaki a szadeszre, mikor jól tudja, hogy ezzel nyilvánvalóan az MSZ(M)P ősöreg apparátnyikjainak visszakerülését támogatja.....

Tán mazochistának mondhatnók téged, hogy a kövületek visszatérését kívánod, vagy el sem tudod képzelni, hogy Kunczéék nem feltétlenül a szocikra vágynak partnerként - amely okból esetleg a Fidesz is tárgyal velük a háttérben.

Előzmény: Törölt nick (4)
cybulka Creative Commons License 2002.03.06 0 0 5
Kedves nori
Én sajnos nem ismerlek téged de nyugtass meg ,hogy ezt csak viccnek szántad.
(( :)
Előzmény: n0ri (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 4
Tényleg érthetetlen a számomra, miért szavaz valaki a szadeszre, mikor jól tudja, hogy ezzel nyilvánvalóan az MSZ(M)P ősöreg apparátnyikjainak visszakerülését támogatja. Miért kell ezt mandinerből? Vállalják fel nyíltan Gál Zoltánt, Szekerest, Kósáné Kovács Magdát s a többieket Orbánnal, Áderral szemben!

Nagyon nem akaródzik beismerniük a nyilvánvalót: ha a szadeszre szavaznak, azzal a dinoszauruszok visszatérésére irányuló igényüket közlik.

n0ri Creative Commons License 2002.03.06 0 0 3
Ne tedd, az SZDSZ szavazatai nélkül nincs kormányváltás!!!!
Előzmény: Gall Zsolti (-)
promike Creative Commons License 2002.03.05 0 0 2
Kisüsti! ebben a formában nevetséges vagy.
Előzmény: Törkölypálesz (1)
Törkölypálesz Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1
Zsocikám!
Nem unod még,hogy állandóan valakinek a valagát nyalogatod?
Előzmény: Gall Zsolti (-)
-Dorian- Creative Commons License 2002.03.05 0 0 0
At USA bekaphatja, de amúgy az MSZP-re szavaz0k
Gall Zsolti Creative Commons License 2002.03.05 0 0 topiknyitó
Szavazz az MSZP-re az SZDSZ helyett !

Persze a Fidesz helyett is.

Bush és az amerikai elemzők szerint rájuk éredemes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!