Keresés

Részletes keresés

fcs943 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 22

Kedves foveon.

Ügyes vagy. Én az életben nemtaláltam volna rá.

Minimális eltérés van, mert az amcsi piacra gyártott

gépekről szól.

foveon Creative Commons License 2010.02.06 0 0 21
sztem az fent van a neten (persze angolul) az amcsi szamozas szerinti is-20 neven:
http://www.olympusamerica.com/files/oima_cckb/IS_20DLX.pdf
Előzmény: fcs943 (20)
fcs943 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 20

Ha valakit érdekel még az OLYMPUS IS-200 kezelési kézikönyve, írjon - küldöm.

Saját gyártmány, mert gyárival nem találkoztam.

fazekas.postbox@gmail.com

Sportsboypaper Creative Commons License 2009.07.19 0 0 19
is 200 minden kiegeszitovel (polar, UV, tele, bortok, stb) elado 06 30 399 7555

ia: 10000
SperS Creative Commons License 2004.12.03 0 0 18

Sziasztok!

 

Én is leírást szeretnék kérni! A cimborám a zsebében hagyta, és az anyja kimosta:-(

Jó lenne angol nyelvű is, lefordítanám.

Az e-mail címem működik. Elég lenne link is...

 

Előre is köszönöm, üdv: SperS

Kisnyul Creative Commons License 2004.11.13 0 0 17

Sziasztok!

 

Olympus IS-1 fényképezőgép magyar leírását keresem.

Ha tudtok segíteni kérlek benneteket e-mailben tudassátok velem. Előre is köszönöm!

szabotazs Creative Commons License 2004.10.06 0 0 16

Karcmentes hibátlan IS 200 gép elado tokkal és új elemmel!!!

 

Ár: 35.000 Ft

 

70 276-14-49

reet Creative Commons License 2004.07.31 0 0 15

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, kellene nekem egy IS-200 magyar nyelvű leírás. Bármilyen formaban érdekelne!

reet@freemail.hu

Előre is köszönöm a segítségeteket!

pillesoft Creative Commons License 2004.07.29 0 0 14

ciao

 

par honapja vettunk mi is ilyen gepet, es nagyon meg voltunk elegedve vele. nagyon jo minusegu kepeket lehet vele csinalni, sot 200-as film eseten a vaku neha meg sok is volt.

viszont most egyik hetvegen a strandon keszult felvetelek kozul majdnem mind alul exponalt lett. 100-as kodak film volt benne, vakut nyilvan nem hasznaltunk es a sport modra allitottam, mert elmenyfurdo, vizeses meg miegymas, hogy minden jol latszodjon.

 

szerintetek mi miatt lett alulexponalt a dolog, ha a sport mod miatt, akkor ez tulajdonkeppen mire jo?

 

Ivan

MZ5 Creative Commons License 2004.04.24 0 0 13
Érdeklődnék,van egy Oly 1000-es gép aminek a zoomja nem müxik egyébként korrekt,hol javítanák ezt meg ?
Balthasar Creative Commons License 2004.03.16 0 0 12
Az IS-200-on is van egy gomb a programtárcsa felett, amivel tamagocsi módszerrel beállíthatod a rekeszt. Zársebesség állítási lehetőség viszont nincs - az mindenképpen automata.
Előzmény: vilagutazo (9)
Balthasar Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11
Eladó egy kb. 6 tekercset használt 4 év körüli IS-200-as tele-konverterrel, Hama UV szűrővel, saját tokkal. Szép állapotú. Irányár: 30K, de bőven lehet alkudni. Semmi bajom vele, csak kell egy váz, amit a távcsövemre tehetek és ez ugye bridge kamera...
playacar Creative Commons License 2003.07.28 0 0 10
Kedves Utazó!

Nincs hozzá telekonverter. :-(( IS-300 annyiban tud többet, (ahogy nekem megvételekor mondták!)hogy dátumozós, és lehet rajta alap szinten rekeszt, stb állítgatni. (igazából nem ismerem, mert én az eos-ra tértem át :-)) )Ha automatán használod akkor ugyanaz a képminőség, és a használat. Maga a gép szerintem jó !!

pc

Előzmény: vilagutazo (9)
vilagutazo Creative Commons License 2003.07.28 0 0 9
playacar, van a gépedhez telekonverter?

Sanya 67 milyen nagy a telekonverter?

Köszi.

Előzmény: Sanya_67 (8)
Sanya_67 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 8
Sziasztok!

Nekem IS-300-asom van telekonverterrel, tokkal és táskával. 2001 karácsonyra kaptam, de nem használtam csak párszor. Nagyon tetszett, de a filmesről már akkor áttértem digitálisra ezért szinte új...
Ha valaki filmes gépen töri a fejét és kényelemre vágyik nem arra, hogy állítgassa a gépet szerintem jó választás...
Ha valaki adna érte 60-at akkor megválnék tőle.
Még az eredeti elem van benne!!!

Sanya

playacar Creative Commons License 2003.07.28 0 0 7
Kedves utazó!

Szerintem a gép tökéletes, ha nem profi szinten szeretnéd a fotózást űzni! Gyönyörű képeket csinál, kezelése egyszerű. Amúgy nekem is van egy eladó, 52-55.000.- Huf között egy éves, össze-vissza 8 tekercs erejéig használtam. Amennyiben 0 kilométerest akarsz inkább, akkor is ajánlom !!

Szia, pc

Előzmény: vilagutazo (6)
vilagutazo Creative Commons License 2003.07.25 0 0 6
Úgy látszik ez a téma se profikat se az amatőröket nem érdekli :-((
Ma valaki azt mondta nekem, hogy nagyon jó az Olympus IS-200, mert üveg a lencséje, mig az ugyanebben az árban kapható tükörreflexes gépek optikája műanyag. Igaz ez?
Előzmény: vilagutazo (5)
vilagutazo Creative Commons License 2003.07.22 0 0 5
Senkit nem izgat ez a gép? Én me mégegyzer megnéztem és egyre jobban kezdek beleszeretni, de várnék megerősítést egy profitól!

Tényleg sokkal jobb az optikája, mint a kompakt gépeknek?

Előzmény: vilagutazo (4)
vilagutazo Creative Commons License 2003.07.20 0 0 4
Most a Photo hall-nál az Olympus IS 200 konverterrel 69900 forint. Szerintetek megéri az árát.

Én túrista célra szeretném megvenni a gépet, de nem tudom mennyire jó ennek a gépnek az opikája és meg tud-e felelni egy igényes túrista elvárásainak?

Előzmény: balas (3)
balas Creative Commons License 2002.03.07 0 0 3
Most, hogy elmeselted, mire hasznalnad, mar kevesbe javasolnam. De gondold vegig.
Makett-fotozasnal fontosak lehetnek:
* kozelfotozas, nagy nagyitassal
* manualis elessegallitas! (mert az automata sem olyan megbizhato, kozelinel meg sokat szamit)

Az elsot (nagy nagyitas) makrooptikaval, nagyitolencsevel, avagy kozgyuruvel erheted el, nem nagy zoommal! Az Oly IS100-zal nem lehetett eleg kozelre elesiteni ahhoz, hogy apro dolgokat fotozzak nagyban.
Marag megoldaskent a nagyitolencse-elotet, ami segithet, de ez rontja a kepminoseget, es nagyitolencsen keresztul nem biztos, hogy fog tudni elesiteni a gep.
A manualis elessegallitast meg egyszeruen nem tudja.
Egyetertunk: neked SLR tudasu gep kellhet ehhez, de ez nem biztos, hogy az a gep.
Ha 60e Ft-bol akarsz kijonni, inkabb javasolnek egy regebbi manualfokuszos gepet, egy jo alapoptikaval es kihuzattal vagy kozgyuruvel. Ehhez viszont valoban meg kell tanulni a szukseges alapismereteket.
Probalj tovabbi konkret kerdeseket (pl. makettfotozasrol) feltenni a Fotozas, tanacsok kezdoknek topicban, ott tobben fognak olvasni!
Udv, balas

Előzmény: hirzel (2)
hirzel Creative Commons License 2002.03.07 0 0 2
Hi skacok!

Köszi a segítséget, de avvan, h én nem tudok fotózni és bevallom, h nem is szándékszom túl komolyan foglalkozni a dologgal (a hobbim a makettezés). Ámde eljutottam odáig, h a fixfókuszos 38 mm lencsés gépemmel egész jó képeket tudok csinálni bulikon sőt tájképek is sikerednek néha, de! Eleinte valami zoomos kompaktban gondolkodtam, 35-50e pénz körül már lehet jókat is kapni, ámde többek között a makettek fotózásához (nincs fotós ismerősöm ám!) mindeképpen slr tudású gépre van szükség (mind lencse, mind szolgáltatások terén), ill. az ilyen szintű kompakt már drágább. Az IS-200 azért tetszett meg, mert nagy zoomja van és eléggé automatának (majdnem kompakt?), felhasználóbarátnak tűnik ahhoz, h egy ilyen láma is próbálkozni merjen vele. Nekem nem fontos több különböző objektív, sőt egyszerűbb egyet használni. Szal tudom, hogy nem egy EOS vagy F60-as, stb... de talán elég lenne.

Allia!
Lehet, h érdekelne, láttam már egy hirdetettet 55-ért, én állapottól, kortól függően (sajna át lehet vágni :-( max 60e-ig bírok elmenni. Fontos lenne, h ne legyen hibája vagy ilyesmi, így beszélhetünk a dologről

Lee

balas Creative Commons License 2002.03.05 0 0 1
En IS-100-zal kezdtem fotozgatni, 3 evig nyuttem, es nagyon jol hasznalhato volt. Csak aztan megjott az etvagyam egy IGAZI tukorreflexesre.
Valahogy ez a gep az SLR-ek es az automata kompakt fenykepezogepek hatranyait egyesiti. Na jo, egy-ket elonyet is.
Automatahoz kepest:
+TTL fenymeres
+szuromenet elol, tele-wide konverter is veheto kesobb
+nagy uveglencse, zoom, jo minoseg
+allithato rekesz
+spot fenymeres
+nagy, kezreallo
-nagy, hulye formaju, ha pakolsz (ugyanaz + es - :-)
SLR-hez kepest:
+elegge kompakt
+jo spotmeres (dragabb SLR-ek tudjak)
-Csak automata programok + rekeszvalasztas, nincs manual vagy idovalasztasos mod
-nem cserelheto optika
-nem tul jo fenyereju optika

Ha megfelel az igenyeidnek a szolgaltatasa, akkor eleg jo vetel a jo minosegu optika miatt is. De ennyi penzert mar egy SLR is kaphato, megfontolasra ajanlanam, ha komolyabban szeretnel fotozassal foglalkozni (az SLR-ek bovithetosege miatt is). Avagy az Olympus MjuII sorozatot, ami kompaktban majdnem ugyanannyit tud, ha hobbyfotozasra szanod.
Minoseg: 3 evig folyamatosan hasznaltam, extrem korulmenyek kozott is (hegyek, hideg, nedvesseg etc.). Ahhoz kepest, hogy nagyon elektronikus es nagyon muanyag-egybeepitett, jol birta. Most 6 eves, es sajnos a zoomja nem funkcional (kolcsonadtam, nem tudom, mi erte :-(.

Hasznalt gep: megerheti hasznaltan venni, ha ertesz annyira hozza, hogy az alapfunkciokat es esetleges seruleseket le tudd ellenorizni. Ha nem, vigyel valaki hozzaertot magaddal. Amugy ugyanis eleg szep dolgokat lehet eleg jo aron kifogni.

Udv, balas

Előzmény: hirzel (-)
Allia Creative Commons License 2002.03.05 0 0 0
Pont egy ilyet szeretnék eladni, de eddig sajnos 0 érdeklődő volt. Neked milyen ajánlatod van (mennyiért vennéd)?
Nekem ez volt az első gépem, és tanulni egész jó szerintem.
Előzmény: hirzel (-)
hirzel Creative Commons License 2002.03.05 0 0 topiknyitó
Hi mindeki!

Gépvásárlás előtt állok ésnem bírok dönteni (vannak anyagi korlátok is), de konkrétan az érdekel, h mennyire jó gép az Olympus IS-200-as (ár-érték viszonyban is!), mi mindenre használható és mi az, amire már nem? Megbízhatóság, minőség, stb...
Hajrá!
Lee

ui.: mennyire érdemes használt gépet venni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!