Egy kis segítségre, jobban mondva tapasztalat megosztásra lenne szükségem. Makró fotózáshoz szeretnék vásárolni előtétlencsét, melyhez a segítségeteket kérném. Nem vagyok profi, inkább egy lelkes amatőr, így ekképpen is szeretném fejleszteni. Két lehetőséget látok most (tudom van több is), de dönteni nem tudok.
1, Polaroid makró szett 1x, 2x, 4x, és 10x lencsével
2, Raynox dcr250
Persze van árkülönbség a két termék között, főleg arányaiban nem kevés, de inkább a minőség (különbség) érdekelne, ha van. Tudnám mire költeni a különbözetet, de az ár- érték viszonylata jobban érdekel
Nekem is élesebbnek tűnnek a képeim a gépen. Bár ugye ahhoz hogy feltölthessem a fórumra, le kellett kicsinyítenem a képeket, így minőségileg romlottak.