Keresés

Részletes keresés

AgyProTézis Creative Commons License 2002.09.25 0 0 41
Decontrollided Brainer /Bráner/

Kommandéross-Karatélyoss Brigadéros

Agyka Creative Commons License 2002.09.21 0 0 39
ITT megtalálsz mindent, ami az egésznek a kvinteszenciája. Meglátod, nagyon egyszerű! Elég a honlapot megnézzed és meghalgassad, és már érezni is fogod a hatását. És ez még csak a kezdet, ha kifizeted valahol a tandíjat, sok-sok könyvet veszel, meglátod, minden jóra fordul az életedben.... Higgyél nekem!!!!!!!!
Előzmény: problemsolverwolf (38)
problemsolverwolf Creative Commons License 2002.09.21 0 0 38
mi az?
Előzmény: az utolsó kuructigris (37)
Daily Báb Creative Commons License 2002.09.21 0 0 36
Bennem gyerekkoromban, valami véletlen folytán, nem sikerült elfojtsák a természetes (később már csak tanulható) agykontroll tevékenységeket. Ez pontosan olyan, mint ahogy a ma született csecsemő nagyon jól tud úszni.

Nekem az a legfőbb gondom a tanult, tanulható agykontrollal, hogy spontán nem foghat bele az ember, amikor a természetes igény keletkezik, tudod, melóhely, tömegközlekedés, kötelező társasági programok, ilyesmi. Szóval igazi agykontrollt, Casio kalulátorral, naptárral és "jaj, fél óra múlva ráérek agykontrolozni, hála Istennek" szisztémában nem lehet csinálni. És ezt eltitkolják. Ez nekem nagyon nem tetszik. (Van haverom, akinek a melóhelyén megengedik, hogy félrevonuljon a főnök tárgyalójában lévő heverőre, amikor úgy érzi, és még le se kell dolgoznia, mert utána, annyival fittebben dolgozik a csávó.)

A másik gondom az, hogy ami a tanult, tanított agykontrollnál a top, az nálam a rutin kiindulópont már kisgyerek korom óta, ellazulás, erre gondolás, arra gondolás, tatatam, de ezt hagyjuk is, mert aki már elvesztette a spontán agykontroll képességét - amit folyamatosan karban kell tartani! -, azon ez nem segít. Én pedig a nem tanított építmény további részét nem tudom tanítani, nem tudom kidolgozni rá a metodikát, és szvsz nem is lehet.

(Ma felkelés, kevés reggeli után másfél órával, ahogy dolgoztam, el kellett lazítsam magam, elszívtam még egy cigit, aztán telefonkikapcsolás, ágy, rutinok, végül az ébrenlét és a félálom közti állapot után (ezt nem tudom tanítani, az irányított szándékú, és célorientált félálmot) szűk két óra alatt végeztem kb. nyolc órai munkámmal (ami persze szellemi munka, és elég jól fizet). Délután pedig nem 'agykontroloztam', egyszerűen aludtam, és kurva jókat álmodtam.

Előzmény: az utolsó kuructigris (35)
morticia addams Creative Commons License 2002.09.21 0 0 34
én a füvekben sosem kételkedtem,a legjobbaktól tanultam:), csak kár, hogy a Mariska olyan tanácsokat is ad, amik elég gázosak.(pl. vérehulló fecskefű alkalmazása szemre - hát, ha valaki ki akarná égetni a saját szemét, ám tegye...)
a többirôl csak annyit, hogy olyan okos, jó üzleti érzékkel rendelkezô emberek írhatták, akik kihasználták, hogy az emberek nem figyelnek eléggé befele is.(pl. mert nincs idejük) és azért jónéhány maszlag is közé van adagolva...már csak a Gyurcsók guru hiányzik innen..:))
Előzmény: az utolsó kuructigris (33)
rali Creative Commons License 2002.09.21 0 0 32
Jó sok olyat kell olvasni,meg nem kell gondolkodni.
Előzmény: morticia addams (31)
morticia addams Creative Commons License 2002.09.20 0 0 31
amit a Mahjavelli Fruzsi csinált, arra azt mondtam volna, amivel a dédim riogatott még gyerekkorunkban: hogy ne hülyéskedjünk a bandzsítással, mert egyszer úgy maradunk.És akkor úgy kell mászkálnunk, mint a második szomszédja unokájának, akinek szemüvege volt, és annak egyik lencséje folyton beragasztva ragtapasszal...

ehhez képest ez már a "Dobd el a szemüveged!" -tréning...(tudja, volt sok olyan sikerkönyv, mint ez is:pl. Maria Treben füveskönyv, Agykontroll, Testkontroll, Hogyan legyünk sikeresek?-kalauz, stb,..)

Előzmény: kétkulacsos túlélőkészlet (30)
kétkulacsos túlélőkészlet Creative Commons License 2002.09.20 0 0 30
REPLAY

--http-- Creative Commons License 2002.09.01 0 0 29
Szia Fruzsi! Mitől félsz?
Előzmény: Mahjavelli Fruzsina (26)
-http- Creative Commons License 2002.06.19 0 0 28
rendben lilla, ne mozgasd a szemizmaidat. gúvadjon rá erre a képre a szemed, és utána dönts.

(minden vicctől függetlenül, miután én a neten keresem a kenyerem, nem árt időnként húnyt pillákkal szemet forgatni - ha 1 óránál többet ülsz a monitor előtt.)

Előzmény: lilla_ (27)
lilla_ Creative Commons License 2002.06.19 0 0 27
...és nem fájdul meg a szeme?
én egy percig se bírtam, mert elzsibbadtak a lencsefüggesztő izmaim
Előzmény: Mahjavelli Fruzsina (26)
Mahjavelli Fruzsina Creative Commons License 2002.06.12 0 0 26
Én rettegek, van is mitől. Úgyhogy mindig körültekintő vagyok.
Előzmény: Verax (25)
Verax Creative Commons License 2002.03.05 0 0 25
Szóval rettegésben él?
Előzmény: marcipa (24)
marcipa Creative Commons License 2002.03.05 0 0 24
Ha nem túlságosan erőltetem rájuk magamat, akkor békések maradnak.
Arra ügyelek, hogy ne ártsak nekik túl sokat.
Előzmény: morticia addams (15)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.05 0 0 23
na jó, elbasztam, ezt akartam mondani. így jó lesz?

egyébként népi szólásmondást választottam: Nem teszi ki az ablakba

csók magába is.

Előzmény: Verax (22)
Verax Creative Commons License 2002.03.05 0 0 22
Inkább lazán, akkor tényleg másképp fogalmazott volna.

"A zene erőt ad az élethez, és élni tanít. "

(de felcsaphat valami szólásgyüjteményt is)

Szépálmokat

Előzmény: morticia addams (21)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.05 0 0 21
képességeim szerint az. maga szerint ne erôlködjem tovább?(másként akartam fogalmazni)
Előzmény: Verax (20)
Verax Creative Commons License 2002.03.05 0 0 20
szoprán?
Előzmény: morticia addams (19)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.05 0 0 19
még járok énekórákra.
Előzmény: Verax (18)
Verax Creative Commons License 2002.03.05 0 0 18
Ebből csak arra tudok következteni, hogy ön szaporódóképes, de kasztrációs vágya erős.
Előzmény: morticia addams (17)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.05 0 0 17
az attól függ, hogy kinek lopták el a Bibliát. (nem hiszem, hogy měélvezetbôl maguknál tartják.)

errôl jut eszembe, épp a napokban akart meglátogatni engem egy kiskosztümös hölgy. testvéries hangulatú elbeszélgetésünk eredményeképp nem merte kimondani, hogy degeneráltnak tart.

én pedig szégyenemben zámbó jimmyt kezdtem letölteni, miután elment.

Előzmény: Verax (16)
Verax Creative Commons License 2002.03.05 0 0 16
Eladom a lelkem az egyháznak. Marketing kérdése az egész. Csak ügyesen meg kell találni, mik az aktuális elvárások. Mert ezek változnak.
A Bibliát is azért loptuk el, hogy a legújabb verziót ne legyen mivel összevetni.
Előzmény: morticia addams (14)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.04 0 0 15
szoktak harapni?
Előzmény: marcipa (12)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.04 0 0 14
és akkor ön majd mit kíván eladni?
Előzmény: Verax (11)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.04 0 0 13
:)
Előzmény: rali (10)
marcipa Creative Commons License 2002.03.04 0 0 12
vigyázat, én nevelem az új degikéket!!
Verax Creative Commons License 2002.03.03 0 0 11
Ezek az úri nyavaják már csak nosztalgia.

A következő lépcső, mikor a gének mixelését a Coca-Cola szponzorálja pápai áldással. Akkor születnek majd igazi marketingzsenik.

Előzmény: morticia addams (9)
rali Creative Commons License 2002.03.03 0 0 10
Dehogynem.Zámbó Jimmyt kell hallgatni.
Előzmény: morticia addams (9)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.03 0 0 9
a legújabb degenerációknak viszont legalább kasztrációs félelmeik sem lesznek.
Előzmény: Verax (7)
morticia addams Creative Commons License 2002.03.03 0 0 8
miért nem megy magának? ne ostorozza magát feleslegesen.
degenerációs válság van.
a tejet a mezôre öntik, az óceánjárókat kávéval fűtik, az agyakat kis kekszesdobozokba raktározzák.

ha esteleg mégsem nézne vissza, jó tárgyalást magának holnapra.

Előzmény: Hosszúfülü Autonóm (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!