Keresés

Részletes keresés

kis pimasz Creative Commons License 2003.05.17 0 0 289
kalifa!

Eddig csakis a személyeskedéseiddel találkoztam. A témához valószínűleg csak oda nem figyelésből szólsz hozzá.

Tudod, aki hülye, az is marad!

Előzmény: bagdadi kalifa (288)
bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.05.16 0 0 288
"Bár a Napkelte műsorát általában színvonalas és korrekt politikai műsornak tartom, a ma reggeli Aczél-magatartáson eléggé megütköztem."

Kispimasz ezzel a beszólással jogot nyertél, hogy Anettkával együtt közösen kilőjjenek a világűrbe...Gratulálok..

Előzmény: kis pimasz (271)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.16 0 0 287
Én beszéltem valakivel, aki anno régóta ismerte Seszták Ágnest, - ma már nem, mert politikailag eltávolodtak - (ugye micsoda marhaság?), szóval ő azt mesélte róla, hogy fiatal korában egy jópofa mindenben benne lévő "belevaló csaj" volt, aki általában a társaság közepe volt stb.

És mára ő is iszonyodik attól, ami ebből a hajdani "belevaló csaj"-ból lett.

Hát ha ez jó neki...

Előzmény: 8ker (285)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.16 0 0 286
Nem ő az első nő a világon, aki átesett a klímaxon, minden nőt elér ez a végzet, ha idejében meg nem hal. Ha minden klímaxos nő úgy viselkedne folyamatosan és annyi ideig mint ő, több rendőrre lenne szükség az biztos...

Nem tudom, te nőből vagy férfiből vagy összerakva, de ha férfiből és mondjuk még nem hallottál a PMS szindrómáról, ami a nők minimum felét érinti valamilyen formában, hát ne csudálkozz, ha néha nem érted meg a nőket... de nem akarok tovább offolni, mert még átraknak a HUSZ-ba.

Előzmény: bean (284)
8ker Creative Commons License 2003.05.16 0 0 285
Seszták Ági már ragyogó szemű kiszesként, a Magyar Ifjúság örök optimista szerzőjeként is ugyanolyan agyament volt, mint most, csak az irányzéka volt más. Tehetség dolgában úgy volt, mint a viccbeli anyós a természettel:
- Mama, szereti maga a természetet?
- Nagyon.
- Csodálkozom. Azok után, hogy így elbánt magával!...
Az azonban még így is igen faragatlan vélemény volt, amit a tehetségével és a Magyar Ifjúsággal kapcsolatban az egyik Kereszttűzben a baloldali lovasbayerbencsik, Kende Péter a képébe vágott.
Előzmény: AliceCsodaországban (278)
bean Creative Commons License 2003.05.16 0 0 284
A problémám azzal volt, hogy a klimaxára utaltál. A többivel egyetértek. Csak ez volt övön aluli.
Előzmény: AliceCsodaországban (283)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.16 0 0 283
Csak azért mert valaki nő, még nem jelenti azt, hogy szolidaritást vállalok vele, miféle hülyeség ez?

Nem tudom egyébként mitől méltatlan a hozzászólásom, minden szavát vállalom.

Előzmény: bean (282)
bean Creative Commons License 2003.05.16 0 0 282
Off.

Méltatlan hozzászólás. Mikor lesz a nők között is végre szolidaritás? A helyedben most azért szégyellném magam.

Előzmény: AliceCsodaországban (278)
kis pimasz Creative Commons License 2003.05.16 0 0 281
Generálsz egy állítást, majd hevesen támadod.
Jól megvagy magadban ...
Előzmény: livefast (280)
livefast Creative Commons License 2003.05.16 0 0 280
A közvélemény alapján kerülnek oda az újságírók?

És Gyárfás vagy Hot Tom méri erről a közvéleményt?
Menj már, pimaszka :-)

Előzmény: kis pimasz (279)
kis pimasz Creative Commons License 2003.05.16 0 0 279
VDGY azért van ott, mert őt tartja a közvélemény a leghiggadtabb orbán-párti újságírónak.
Előzmény: livefast (277)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.16 0 0 278
Sesztáktól én még egyetlen higgadt mondatot sem hallottam, állandóan csak dühkitörései vannak, pedig szvsz. áteshetett volna már a klímaxon.
Előzmény: kis pimasz (274)
livefast Creative Commons License 2003.05.16 0 0 277
VDGY pont azért van ott, hogy ez a képzeted legyen, pimaszka.

Én is szégyellem a kérdései 85%-át.
Mondjuk a mait nem láttam.

Előzmény: kis pimasz (276)
kis pimasz Creative Commons License 2003.05.16 0 0 276
VDGY ma reggel a Napkeltében tett egy újabb elvetélt kíséletet (vagy ezredszer), hogy az amerikai invázió legalizációjaként tüntessen fel egy esetleges magyar iraki humanitárius missziót.
Lendvai Ildikó egyetlen perc alatt helyre tette, de oly annyira, hogy VDGY reagálni sem mert a válaszra és hirtelen témát váltott.

Mért van az, hogy a jobbos sajtó képviselői képtelenek értelmesen kérdezni? Mért rágják mindig ugyanazt a virtuális gumicsontot, amit a Pártvezetés a szájukba adott. Ennyire fantázátlanok, vagy ennyire hűséges kutyusok?

kis pimasz Creative Commons License 2003.03.11 0 0 275
Ma reggel hallottam, ahogy a Nap-TV tulaj (Gyárfás?) faggatta a kereszttűzben Schmitt Pált.

Ha a beszélgetés tartalmától eltekitek, akkor azt kell megállapítanom, hogy ez a Gyárfás riporterként egy mogorva, frusztrált, alkalmatlan csődtömeg. Jobban tenné, ha a háttérben maradna.
Nagyjából Seszták Ágnes színvonalán leledzik.

kis pimasz Creative Commons License 2003.03.10 0 0 274
Feltűnt már nektek a Seszták-jelenség?

Ez a nő ma a Napkeltében kiválóan demonstrálta, hogy miért nincs ma Magyarországon jobbos sajtó.
Egy nézői telefonra reagálva önmaga hülyeségeit összefüggésbe hozta a demokráciával.

Ez a nő ahelyett, hogy a feladatát teljesítené, vagyis kérdezne a vendégtől, rendszeresen hisztizik. Célja, hogy meggyőzze a vendéget arról, hogy igenis az ő véleménye és érzelmei a helytállóak.

Természetesen joga van hozzá, hogy nagy nyilvánosság előtt is hülyét csinálhon magából, de akkor ki lesz az a "jobbos" újságíró, akire majd követendő példaként felnézhet a jövő "jobbos" nemzedéke? Ma ugyanis van Orbáni sajtó, de nincs jobbos sajtó.
És ez baj!

H. Miksa Creative Commons License 2002.09.04 0 0 273
én se kedvelem :P
Előzmény: Vajk (272)
Vajk Creative Commons License 2002.09.04 0 0 272
Acél egy evakult-elvadult balos, nekem sem szimpatikus.
Előzmény: kis pimasz (271)
kis pimasz Creative Commons License 2002.09.04 0 0 271
Hát, ha nem is éppen Kereszttűz, de Napkelte.
Ma reggel Áder és Aczél Endfe vitatkoztak a Napkeltében.
Igen, vitatkoztak. Ez Áder részéről még csak természetes lett volna, no de Aczél itt elvileg riporter volt. Eszembe jutott az m1 reggeli műsora, ahol minden reggel ugyanez folyt több, mint 4 éven át az akkor ellenzéki politikusokkal szemben. Más kérdés, hogy ha valahol, hát az m1-en ennek tilos lett volna előfordulnia.
Bár a Napkelte műsorát általában színvonalas és korrekt politikai műsornak tartom, a ma reggeli Aczél-magatartáson eléggé megütköztem.
Szerintem egy riporternek nem szabad kivetkőznie a szerepéből: kérdezzen és csűrje-csavarja kérdéseket, de ne álljon le vitatkozni a riportalannyal még akkor sem, ha az egy akkora féreg, mint Áder.
Aczél az utóbbi időben egyre gyakrabban kivetkőzik magából - szerintem egyszerűen öregszik.
Nem lenne még itt az ideje átadni a stafétabotot a fiatalabb generációnak?
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.22 0 0 270
Seszták Ágnes ma reggel az ATV-n elkövette soros fröcsögését. Az ellenzék politikai céljairól kijelentette azt, amit bár mindenki tud, de még Orbán Viktor sem merte kimondani: az ellenzék feladata a mindenkori kormány akadályozása, lehetőleg megbuktatása.
Korábban bosszankodtam Seszták kijelentésein, ma már kifejezetten szórakoztatónak találom, pontosan úgy, mint anno Torgyán doktort (igaz, ez utóbbi el is tűnt azóta a süllyesztőben).
Sezsták szerint tehát az ellenzék feladata, hogy akadályozza annak a kormánynak a munkáját és megbuktassa azt a kormányt, amelyet a demokratikus akarat helyezett hatalomba.
T. jobbosok! Szerintetek most akkor vajon a kormánynak, vagy az országnak van ellenzéke? Erősen gyanítom, hogy ezutóbbi minősített esetével állunk szemben, mégpedig olyan mértékben, ami már a demokratikus rend alapjait kezdi felmorzsolni.
uccu Creative Commons License 2002.05.08 0 0 269
Kósa ma reggel is brillírozott a Napkeltében:
- megvédte, hogy a "Polári Összefogás" nevű párt nyerte meg a választásokat.
- el akarta hitetni, hogy a Fidesz emberbaráti szeretetből akarjka megvezetni az új kormány szociálpolitikáját "önzetlen" előmunkálatokkal.
Vajk Creative Commons License 2002.04.18 0 0 268
Épp azt mondtam, hogy szerencsére ezt a fijúk nem vették észre.
Vagy nem bíznak kósában, hogy ilyen feladatot kapjon...
Előzmény: kis pimasz (267)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.18 0 0 267
Lehet, hogy Kósa kiválóan tálalja a hazugságokat, de azt hiszem, nekünk nics szükségünk hazugságokra, és így arra sem, aki kiválóan képes tálalni őket.
Előzmény: Vajk (266)
Vajk Creative Commons License 2002.04.17 0 0 266
Azért ma acél endre sem brillírozott szegény.
Ellenzéki szimpatizáns létemre úgy vélem, hogy a szociknak nagy szerencséjük van abban, hogy a fidesz nem tolte előtérbe eddig kósa lajost.
Meggyőző, szimpatikus stílusával, kellemes orgánumával még a legnagyobb hazugságot is meg tudja etetni az emberekkel, erre pedig a fidesznek igen nagy szüksége lett volna, hiszen kritikán aluli mértékben leszerepelt a vagdalkozásával.
Egy kósa féle tolmácsolásban kevésbé lettek volna kirívóak az égbekiáltó hazugságok.
Előzmény: kis pimasz (265)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.17 0 0 265
Az ATVs Orbán-interjú kapcsán Gyárfás sajnos leszerepelt nálam. Olyan szürke kis senki volt, amire igazán nem számítottam. Mondjuk megengedhette volna a műsorvezetőnek, hogy ő kérdezzen, ha már egyszer ennyire ötlettelen volt, és hagyta menni Orbánt amerre az csak akart.
valasztopolgar Creative Commons License 2002.03.27 0 0 264
Azért itt meg kell emlékezni, hogy rozgics mariska sikeresen elvesztett két perecskét. Tudom a lapok vesztették el: demokrata, meg az ormány napilap.

Nem ez az első eset, hogy e hülye pics@ miatt helyreigazítani kényszerülnek gazdái.

Az itélet _JOGERŐS_!

uccu Creative Commons License 2002.03.25 0 0 263
Varga tán még a legkultúráltabb jobbos újságíró. Én kifejezetten örülök, amikor nem valamelyik klimaxos gyilkos hajlamú nőt látom a kérdezők között.
Előzmény: wizes (260)
liberálmensevik Creative Commons License 2002.03.20 0 0 262
Szerintem teljesen rendben van :
ma is hagoztatta, hogy teljesen rendben van a közpénzek átszivattyúzása a Happy Endhez, hiszen az FMPP nekik köszönheti 1998-as választási sikerét.
Semmi gondja nem volt vele. :-)

Szerintem az ATV-s TelAviv-NewYork tengely hívja meg, hogy lejárassa a nemzetikereszténykonzervatívpolgári kormányt.. :-)
lm

Előzmény: wizes (260)
figyelő Creative Commons License 2002.03.20 0 0 261
Molnár Palika méltó párja...
(Különbség: V. D. sosem volt jó újságíró, Molnár Pál a "kisátkosban" viszont igen... Ja, akkor nem volt olyan közel a hatalomhoz, mint most...)
Előzmény: wizes (260)
wizes Creative Commons License 2002.03.20 0 0 260
Hát ez a varga domokos akkora furkó, mint 1 bálna űlve.
Állandóan belepofázik a másik cövegébe.
A frásznak híjják még az ATV-be?
w.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!