Keresés

Részletes keresés

pernot Creative Commons License 2004.10.25 0 0 176
Aztán mellik igazságára gondolsz, a mostanira, vagy amiket az átkosban irogatott?

Előzmény: Ditel (170)
kékbarisnya Creative Commons License 2004.10.25 0 0 175
Mit tudom én, még gimis koromban a 60-as évek közepén. De nem jut eszembe az eleje.
Előzmény: kékbarisnya (173)
méregkeverő Creative Commons License 2004.10.24 0 0 174

Mikor????

Előzmény: kékbarisnya (173)
kékbarisnya Creative Commons License 2004.10.24 0 0 173
Kibővült még egy sorral. A Sallai-Fürstre után lett még az, hogy a Köztársaság térre. Még az is benne van, az összes vértanúra emlékezz, proletár! De hogy van az eleje?
Előzmény: méregkeverő (171)
perelek Creative Commons License 2004.10.24 0 0 172
1994-ben már nagy-nagy "ásatásokat" folytattak arra felé a közszolgálati tévé munkatársai. Több részes izgalmas műsort készítettek. Mi lett az eredmény? Jó sok pénzt zsebre tudtak tenni, ennyi.
Előzmény: kékbarisnya (165)
méregkeverő Creative Commons License 2004.10.24 0 0 171

Érdekes, én még úgy tanultam, hogy "Sallaira és Fürstre emlékezz proletár!"

 

Tudod, akiket Horthy idején kivégeztek!

 

Mikor változott meg a szöveg??

Előzmény: kékbarisnya (165)
Ditel Creative Commons License 2004.10.24 0 0 170
Igaza van Csurkának.
Előzmény: yozsibacsi (168)
zazike Creative Commons License 2004.10.24 0 0 169

Kun Béla utóda:-)))

Nem kellene minden baromságot beszopni, amit a Zsírtáltos előad:-)

Kevesebbet égnél/égnétek.

Előzmény: yozsibacsi (168)
yozsibacsi Creative Commons License 2004.10.24 0 0 168
Csurka: hatalomátvétel zajlik az országban
2004-10-23 20:55:05



Hatalomátvétel zajlik az országban Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, Hiller István MSZP-elnök és "a mögöttük álló Leisztinger úr" által - mondta Csurka István, a MIÉP elnöke szombaton Budapesten, pártja nagygyűlésén a Hősök terén.


A politikus "bandita holdingnak" nevezte az említetteket, akikben az 1919-es Kun Béla és Szamuely Tibor utódait látja. Most nem Moszkva a megbízó, hanem Izrael. Az Oroszországból és Palesztinából kivándorolni akaró zsidók helyét kell előkészíteniük - jelentette ki a politikus. Csurka István azt mondta, hogy "agresszív nyomulás" tapasztalható a "bandita holdingban", amelynek tagjai a Rákosi-rendszer "egyik leggonoszabb személye", Apró Antal által érkeztek. A Fidesz is "romokban hever". A hatalomgyakorlók közölték vele, hogy a kétpártrendszer már csak úgy képzelhető el, ha "a ti leisztingereitek megegyeznek a mi leisztingereinkkel" - mondta.
wizes Creative Commons License 2004.10.24 0 0 167

Há bammeg nem tuttok semmi újjat?

Közben kiderátt ugyi, hugy köztetek vannak többen!

Nem vóttál te is az, hogy így kajabász?

Égsz mint a molotov koktél,  de csak öntöd magadra a benzint!

Tanájj mán ki újat!

:((

wizes.

Előzmény: Törölt nick (166)
kékbarisnya Creative Commons License 2004.10.24 0 0 165
A Köztársaság téren 1956-ban az MDP fővárosi bizottsága volt. Már előtte is, azóta is keringtek hírek az alattuk rejlő kazamatákról, ahol embereket, pol. foglyokat tartanak bezárva. Archívumokban hozzá lehet jutni korabeli napilapokhoz, mindegyik írt a kétségbeesett keresgélésről, hogy szabadítsuk ki a sínylődőket. Nem véletlenül volt ott lincselés. A mozgalmi dalban azóta is benne van: "A Köztársaság térre emlékezz, proletár". Valószínűleg most is vannak, akik erre emlékeznek, minden oldalon.
perelek Creative Commons License 2004.10.23 0 0 164

Már megint ásni akarnak? Vegye meg a Miép a székházat aztán Csurka ásson, legalább dolgozik egy kicsit és ledob egy pár kilót.

Előzmény: Törölt nick (162)
malaclopo Creative Commons License 2004.10.23 0 0 163
Csurka Pista elveszett identitását
ThomasCovenant Creative Commons License 2002.03.01 0 0 161
Azt te tökfej, hogy ha már mocskolsz, akkor miért nem fogalmazol pontosan. Így az értek a mondandód allatt, amit akarok.
Előzmény: Törölt nick (158)
bubus Creative Commons License 2002.02.28 0 0 160
Mit keresett a MIÉP az MSZP székházánál ?

talán

Koaliciós együttmüködést akartak elő késziteni ?

Székházat akarnak vásárolni ?

Szekfütermesztési tapasztalatokról kivánnak eszmét cserélni?

Közös ellenzéki együttmüködés lehetősőgeit akarták megvitani?

Esetleg a médiatörvényről akartak egyeztetni?

talán:)))

üdv PinaBubus

bali111 Creative Commons License 2002.02.28 0 0 159
HMMMM? Ókos!
Előzmény: ThomasCovenant (157)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.28 0 0 158
Mit nem értesz csillagom?
Előzmény: ThomasCovenant (157)
ThomasCovenant Creative Commons License 2002.02.27 0 0 157
"A kérdés nem az hogy hogy miben is nyilvanul meg ez a baloldali veszély hanem az hogy ezek a baloldaliak milyen jogon merik a jobboldalt azzal vádolni amit rajtuk kívül itt még senki nem kötvetett el..."

Kérdésedben a válasz.

"A jobboldal erkölcsi fölénye tehát vitathatatlan."

Most hogyis van ez? Bűnös, de ártatlan?

Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.27 0 0 156
Amiket elmondtam nem bizonyító erejűek. Ez tény és elismerem. De azért vannak még egyéb dolgokis a mérlegen... Nem akarom felsorolni az elmúlt évtized(ek) összes történését...
Ugye megérted.
Előzmény: Józan Polgár (153)
hajlam Creative Commons License 2002.02.25 0 0 155
Sokféle hajlam van :))Az a rossz, aki rosszra gondol, és pláne az, aki nem olvas figyelmesen. Én nem voltam ott, ezért készséggel elhiszem, hogy a Magyar Öntudat (ez személynév?) felvonult ott.Ha egy baseball ütővel orrba vágtak volna akkor most nyugodtan irogatnék, de nem tudnék beszélni, és főleg nem úgy néznék ki, mint akit a cica megkarmolt. De ebbe nem akartam belemenni, mert OFF.
Előzmény: All-right (152)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.02.25 0 0 154

Edvárd:
"Józan, elfogulatlan gondolkodású, érző ember számára nem lehet kérdéses a jobboldal és benne a MIÉP erkölcsi fölénye! Ezt most a baloldaliaknak is be kell látnia."

Józan, elfogulatlan gondolkodású, érző ember számára nem lehet kérdéses hogy a túrógombóc sokkal finomabb mint a virsli! Ezt azoknak is be kell látniuk, akik a virslit szeretik jobban.

Előzmény: Törölt nick (126)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.02.25 0 0 153

Edvárd:
"A baloldal fenyeget terrorral ez vitathatatlan. Hisz van rá példa. Több is. A kérdés nem az hogy hogy miben is nyilvanul meg ez a baloldali veszély"

De igen, pont ez a kérdés. Ezt korábban meg is válaszoltad egy rövid felsorolással. Ennek keretében megemlítetted Schuster Lóránték megverését. De minthogy ezesetben anyagi jellegu nezetelteresrol volt szó, ennek nincs köze az MSZP-hez. Aztán mondtad még Oláh megverését, de erről azóta magad is elismerted hogy ehhez nincs köze az MSZP-nek, maximum annyiban hogy a kampányuk a MIÉP ellen szól, de melyik párt kampánya nem szól a politikai ellenfelei ellen?
Írtad még: Gödöllői MIÉP iroda feltörése, Rozgonyi képvselőjelölt lakásának feltörése, Magyar Demokrata jobboldali radikális lap szerkesztőségének szétverése. No igen, de ugyanígy szétverték a 168 óra szerkesztőségét is, meg betörtek Medgyessy irodájába is, meg az MSZP egyik irodájába, és még sorolhatnám. Tehát, a tények azt mutatják, hogy nem csak a jobboldal szokott szenvedőalanya lenni a terrornak, hanem ugyanúgy a baloldal is.
Ezek után mi alapján vontad le azt a konzekvenciát, hogy a baloldal fenyeget terrorral?

Előzmény: Törölt nick (109)
All-right Creative Commons License 2002.02.25 0 0 152
Hajlam!

Már a neved is kissé bizalomgerjesztő. Talán hajlamod van a vörös szegfű leszedésére, vagy mi? Na mindegy.
Szóval
1. Nem hiszem, hogy a 10000-res MIÉP-es tömeg 90%-a fiatal hülye gyerek aki szereti a balhét és 10%-a vén trotty.
2. Akik ott voltak, azok kőkemény emberek akiknek van Magyar Öntudatuk. Amúgy kiváncsi lennék, hogy beszélnél most ha téged jól megvernének egy baseballütővel.

Előzmény: hajlam (151)
hajlam Creative Commons License 2002.02.25 0 0 151
A kivonulók és a szavazók azért nem ugyanaz. Én pl. csak két miépest ismerek - illetve olyat, aki ezt nyiltan hirdeti - mindkettő idős ember és nem vonult ki. Biztos voltak olyanok, főleg fiatal gyerekek, akik viszont szarnak az elvekre, de szeretik a balhét. Szóval a szavazókra ebből a tömegből én nem mernék következtetni, de a normális emberek egy részét, akik esetleg arra kacsingattak, biztos elriasztotta. Az Oláh ügyről van egy külön topic, ami nem olvasok mert olyan szánalmas az egész, de nekem volt egy ismerősöm, akinek nem baseball ütővel, de betörték az orrát, szegény hetekig kék zöld foltokkal a szeme alatt mászkált, a képviselőjelöltön meg semmi....
Előzmény: rich.mond (148)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.02.25 0 0 150

Edvárd:
"ezek a baloldaliak milyen jogon merik a jobboldalt azzal vádolni amit rajtuk kívül itt még senki nem kötvetett el...
Ez a kérdés. Ez biztos zavarba hozna sokakat."

Milyen szerncse, hogy én nem tartozom a sokak közé.
Szóval, hogy a baloldaliak milyen jogon merik a jobboldalt azzal vádolni amit rajtuk kívül itt még senki nem kötvetett el?
Edvárd! Ha figyelted volna az elmúlt napok eseményeit, akkor észrevehetted volna, hogy nem a baloldaliak vádolják a jobboldaliakat a terrorral, hanem fordítva: a jobboldal vádolja terrorral a baloldalt. Lásd például azt a tüntetést, amire a topic címe utal.

Előzmény: Törölt nick (114)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.02.25 0 0 149

Edvárd:
"A MIÉP elleni soroazatos erőszak. (Oláh esete nem az egyedüli!) bizonyos hogy nem a jobboldal számlájára írandó. Az is biztos hogy nem az MSZP pártvezetés bűne közvetlenül, de közvetve a gyűlöletkeltő és MIÉP elleni kampányuk által mindenképpen! A tömeg fanatizásáért és a gyűlöletkelésért az MSZP vezetés is felelős."

Na végre valaki egyenesen és érthetően válaszolt a kérdésemre.
Szóval, akkor azt már tudjuk, hogy a verést nem az MSZP szervezte. De az egész az ő gyűlöletkeltő, MIÉP-ellenes kampányuk miatt van. Jó, ezt elfogadom. De, egy kérdés: szerinted a MIÉP kampánya nem MSZP- és SZDSZ-ellenes? Mert ez esetben a MIÉP kampánya semmivel sem gyűlöletmentesebb, mint az MSZP-é (és a többi párté). Tehát, akkor miért pont az MSZP székháza elé mentek tüntetni a MIÉP-esek? A saját székházuk elé miért nem mentek?

Edvárd:
"Azon hogy az egyházak MSZP ellenesek nincs mit csodálkozni... (Hadd ne kelljen ezt a nyilvánvalóságot elmagyarázni...)"

De, én szeretném, ha elmagyaráznád ezt a nyilvánvalóságot.

Edvárd:
"Teljes joggal mondanak negatív véleményt a baloldaról hisz ez az igazság szerint való - így nyilván az istennek tetsző is..."

Nem rossz, egy ateistától ilyet olvasni... :-)

Edvárd:
"Felesleges erre ennyi energiát pazaolnod mert attól nemlesz igaz az a sok képtelen gondolat amit kifacsarsz magadból..."

Képtelen gondolatokat facsarnék ki magamból? Nem, én semmilyen gondolatokat nem facsarok ki magamból. Én csupán kérdéseket teszek fel.

Előzmény: Törölt nick (111)
rich.mond Creative Commons License 2002.02.25 0 0 148
Bár személyesen nem láttam,az Index szerint 6000 körül voltak a miépesek.Ez pedig szerintem igen kevés!A kampány lassan a finishez közelít,a komplett párt kivonul,beharangozzák nagy dúrral...ehhez képest igen kevés!Amúgy Oláh 8 napon túl gyógyuló sérülése máris meggyógyult?Tudtommal a rendőrségi vallomásai is ellentmondanak egymásnak...
Előzmény: hajlam (146)
riper Creative Commons License 2002.02.25 0 0 147
Uraim !
Öszintén remélem.a MIÉP nem fog elérni számottevő erdményt a választásokon.
Vegyétek észre Csurka egy jellemtelen ember aki az átkos rendszerben nagyon is jól megélt.
Politikailag támogatta, nem vonult vissza.Szerintem a lelkiismeretével nem tud elszámolni magának azért csinálja évek óta ezt a radikális agressziv politikát.
Talán kihagyták valamiből ,nem tudott akkorát szakítani amekkorát gondolt, ki tudja?
Az a baj ,hogy az embereket egymás ellen úszítja,úgy akar magyar lenni,hogy másokat kirekeszt. Zsigerből gyűlöl- talán azért mert megzsarolható ?.A gyűlöletkeltés nem vezet sehova.
hajlam Creative Commons License 2002.02.25 0 0 146
A pártok támogatottsága az embereken múlik. Ha az emberek többsége a "hazaárulókat" támogatja, akkor ők kerülnek hatalomra. Milyen alapon lehetne betiltani, elzavarni stb. egy olyan pártot, amelyikre a polgárok jelentős része szavazni kíván? Gondolhatod, hogy ez nem jó, de mások meg másként gondolják. Az, hogy az mszp-sek nem viselkedtek úgy, mint a miépesek még nem jelenti, azt hogy beszartak. Az erkölcsi példa nem igazán játszik egy ország irányításában egyébként. Én pl. azért nem szavazok a fideszre, mert nagyon jól ismerem a viselt dolgaikat, és úgy érezném, hogy beszennyezem én is a kezemet. A miép számomra egy kicsit sem jelent erkölcsi fölényt, sőt Csurka maga a biztosíték arra, hogy soha ne gondoljam így. Ráadásul szvsz egy normális politikus sincs a miépben, míg az mszp-ben és a fideszben vannak ilyenek. Az viszont igaz, hogy a Csurka jól lenyúlta a Vikitől a Terror Háza dicsőségét. Erre mondják, hogy ügyes. OV-ék most hagyják, mert azt gondolják, hogy az ő malmukra hajtja a vizet, de szerintem a miépet nem tudják majd bedarálni úgy mint az mdf-et meg a kereszténydemokratákat, pedig arra játszanak.
Előzmény: Törölt nick (133)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.02.25 0 0 145

Edvárd:
"Már hoyg lehetne a MIÉP-nek annyi köze az MSZMP-hez mint az MSZP-nek?
Tűz és víz. Nem is érdemes ilyen provokatív kérdésekkel foglalkozni. Úgy látom magad is a baloldali provokátoroktól tanulsz újabban. :("

Bocsesz, de a provokációt nem én keztem, hanem Tóth75, mert ő nevezte az MSZP-t MSZMP-nek. Namármost, miután a MIÉP-ben is ugyanúgy vannak volt kommunisták (igaz, nem annyian, de vannak, élükön a pártelnökükkel), ezek után nem értem, hogyha az MSZP-t lehet MSZMP-zek nevezni, akkor a MIÉP-et miért nem.
Ezzel tényleg nem provokálni akarok, csak szeretném tudni a választ, mert tényleg nem értem.

Előzmény: Törölt nick (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!