Keresés

Részletes keresés

Lavina fan Creative Commons License 2006.02.12 0 0 200
Látom már, tényleg Téged kéne alkalmazni. Te aztán tudod, mitől döglik a légy a Protect B-n kívül! :-DD
Előzmény: Józsi Soprano (196)
Lavina fan Creative Commons License 2006.02.12 0 0 199
Sziasztok! Él még ez a fórum? Jó lenne új sztorikat olvasgatni kedvenc Lavinásainktól. :) Puszi mindenkinek, külön puszi Dodinak és Gyingyinek. ;)
Nick_Rivers Creative Commons License 2005.09.03 0 0 198
:-DDDD Ez kész :-)
Előzmény: Józsi Soprano (195)
Walkmann Creative Commons License 2005.06.12 0 0 197
Szia, Gyöngyi ®! :) Rég láttunk itt a fóromon, mi történt Veled? Engem az érdekelne, mennyire számít a Lavina befutott zenekarnak a hazai metál színtéren, elismernek, elfogadnak Titeket?
Előzmény: gyingyi (193)
Józsi Soprano Creative Commons License 2005.06.12 0 0 196
Most látom, hogy az Avril koncert múlt szombaton, junius 5-dikén volt, sebaj. a megmaradt posztereket fogjuk átírni a Lavina eggyüttes következő nagy föllépésére, csak az utolós betűt kell át írni. Ha esetleg jövő áprilisban Francia országba szerveznénk koncertet, akkor az Avril is maradhatna, csak a napot kell mellé írni.
Előzmény: Józsi Soprano (195)
Józsi Soprano Creative Commons License 2005.06.12 0 0 195
SZIA LAVINA EGGYÜTTES!

A honlapotokon olvastam, hogy "Keresünk agilis menedzsert, akit ha kidobnak az ajtón, bemászik az ablakon. ", ez van odaírva. Nos, valószinüleg én vagyok a Ti EMberetek, ugyanis ha engem kidobnak az ajtón én le rombolom az egész Házat! Persze ha egyszer betetem a lábam valahova, onnan engem ki sem dobnak, az biztos, de ha mégis, akkor.

SZóval az első 5letem: a LAVINA EGGYÜTTEs a nemsokára budapestre érkező Avril Lavine előzenekaraként lépne föl, az lenne a postereken: Lavine + Lavigna, ez tuti sikert jelent nektek presztizsben, nekem pénzben.

De aztán nem el lopni az ötletet, mielőtt szerződünk!
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.12 0 0 194
sajnálom, a gyöngyi név vezetett félre kicsit

és milyen eredményeket ért el eddig a Lavina FC? kik a top góllövők? hol léptek pályára? ilyesmik

Lamarck ®
Előzmény: gyingyi (193)
gyingyi Creative Commons License 2005.06.12 0 0 193
Bár nem vagyok kisasszony, de azért, mert nem működik a kfki! (oda vannak feltöltve a képek, és nóták)

Gyingyi ®
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.12 0 0 192
kisasszony, miért nem jönnek be a képek a lavina oldalon?
Előzmény: gyingyi (191)
gyingyi Creative Commons License 2005.03.01 0 0 191
Próba!

Gyingyi ®
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 190
A következő lakásfelújításkor én biztos, hogy valahol nyaralni fogok! (vagy Egyiptomban, vagy a diliházban) :-DDD

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (189)
Fafara Creative Commons License 2005.01.14 0 0 189

én még nem akarok belegondolni. gyakorlatilag minden szét lesz bombázva, egy darab főfal marad meg.

képzeld el és menekülj :)))

Előzmény: gyingyi (188)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 188
A lakásfelújítással lehet kizavarni a világból! (szerencsére túl vagyunk rajta)

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (187)
Fafara Creative Commons License 2005.01.14 0 0 187
mi is jól. most kezdünk lakásfelújítani. trónörökös jövőre. legalábbis a tervek szerint :) elég húzós volt a tavalyi év mindenféle szempontból.
Előzmény: gyingyi (186)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 186
Amúgy jól!

Veletek mi újság???

Trónörökös???

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (185)
Fafara Creative Commons License 2005.01.14 0 0 185
és amúgy jól vagytok?
Előzmény: gyingyi (184)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 184
Persze hogy irigyelték! :-)

Volt szakállam, csak nem látszik! :-DDD (nem borotválkoztam)

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (183)
Fafara Creative Commons License 2005.01.14 0 0 183

nagyon szép hajad volt, gondolom irigyelték a lányok :)

szakállad még nem vagy éppen nem volt akkor?

Előzmény: gyingyi (182)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 182
A kisgyerek a lányom, a másik én! (1974-ben)

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (180)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 181
A fórumozásról szoktam le! :-)

Gyingyi ®
Előzmény: P.stephenson (179)
Fafara Creative Commons License 2005.01.14 0 0 180

a kisgyerek vagy te? vagy ki? vagy mi van?

?

Előzmény: gyingyi (178)
P.stephenson Creative Commons License 2005.01.14 0 0 179

Már megint?

Azt mondtad, leszoktál róla.

:-)

 

P.s

Előzmény: gyingyi (172)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.11 0 0 178
Találtam egy képet a régmúltból!

Én és a lányom 1974-ben














Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (177)
Fafara Creative Commons License 2005.01.11 0 0 177
nem látszik. érződik.
Előzmény: gyingyi (176)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.11 0 0 176
Miért, nem látszik rajtam????

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (175)
Fafara Creative Commons License 2005.01.11 0 0 175
atyaég, tényleg elvittek az ufók?
Előzmény: gyingyi (174)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.11 0 0 174
A szövegeimben benne van az életem! :-)

Gyingyi ®
Előzmény: Fafara (173)
Fafara Creative Commons License 2005.01.11 0 0 173

szerintem érdemes lenne írnod! :)

 

Előzmény: gyingyi (172)
gyingyi Creative Commons License 2005.01.11 0 0 172
Nincs abban semmi érdekes!

Kit érdekel, hogy egész nap ülök egy gép előtt???? :-)))

Gyingyi ®
Előzmény: P.stephenson (171)
P.stephenson Creative Commons License 2005.01.11 0 0 171
Gyingyi nagyon jók vagytok!
Nem akarsz mostantól naplót írni az életed történéseiről?
:-)


P.s
Előzmény: gyingyi (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!