Keresés

Részletes keresés

Porcupine Creative Commons License 2004.10.29 0 0 5

Én még mindig Win98-on használom és most gondolkodom az áttérésen XP-re, meg egy erősebb gépre. Kicsit szomorúan hallom az XP-s problémát. 98-on nekem elég jól megy. Igaz, ezt a gépet nem is használom másra. A problémám, hogy PCI túlterhelést tudok produkálni, de félek, hogy ez erősebb gépen is meg fog maradni. Kiváncsi lennék, hogy sikerülhet-e valakinek 24bit/96kHz 5.1 hangot keverni, mert ettől nekem egyből leáll, hogy ez már sok neki.

P  

Gyep12345 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 4

Jelenleg XP-vel használom a Lunát, de tervezem, hogy csinálok egy win98-as partíciót, amit kifejezetten csak zenélésre használnék. A gépem elég jó, viszont van egy olyan érzésem, hogy az XP többet foglalkozik a különböző háttérszolgáltatásaival, mintsem a szekvenszer stabilan fusson.

Van valakinek ilyen tapasztalata? A dologhoz hozzátartozik, hogy eléggé megalomán hangszereléseket alkalmazok, de az előző hangkártyámmal és - akkor még - win98-cal nem volt ilyen jellegű problémám (csak a win98 instabillitása, ezért is váltottam XP-re).

Tehát jelenleg XP-vel stabil, de az XP megeszi az erőforrásokat. Win98-cal látok némi javulást, de erről kérném inkább mások véleményét, mielőtt visszaformázok mindent FAT32-re vagy esetleg MAC-es tapasztalatok?

Várnék hozzászólásokat minden lelkes Luna használótól!

 

szteff Creative Commons License 2002.10.24 0 0 3
A Luna önmagában csak 2 ki 2 be vonalat tud, de csatlakoztatható hozzá egy I/O Box (24/96)ezen van 8 ki és 8 be (asszimmetrikus).

Így már nagyon kellemesen lehet vele multitrack felvételeket készíteni.

A Luna szoft-ja (most már közös a Pulsar-ral és a Scope-pal is)nagyon jól használható. Alapja egy keverő, amihez mindenféle dolgokat lehet hozzácsatlakoztatni: effektek, midi eszközök, illesztők (pl. ASIO2), szintik stb.

Szóval csak ajánlani tudom! Megéri a befektetést.

szteff

Előzmény: Larss (2)
Larss Creative Commons License 2002.10.22 0 0 2
Sziasztok!

Lenne egy kerdesem, megpedig, hogy a LUNA mit tud HDD recording teruleten? Vagy csak a 3 DSP az igazi aduja? Mennyi analog csatornaval rendelkezik?

bye,
L.

PEPE75 Creative Commons License 2002.09.26 0 0 1
Szia szteff!
Én is Creamware Luna II tulajdonos vagyok
1 éve nagyon meg vagyok vele elégedve.
3.0 verziot és XP-t használok.
Ha érdekel soft plugin vagy kérdésed van irj!
Előzmény: szteff (-)
msasa Creative Commons License 2002.02.26 0 0 0
A Luna v2.5 kompatibilis a Pulsar 2.04-gyel, kacsintgass "felénk"!:-)
Előzmény: szteff (-)
szteff Creative Commons License 2002.02.16 0 0 topiknyitó
Keresek Creamware Luna II hangkártya tulajdonosokat tapasztalatcsere céljából.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!