Keresés

Részletes keresés

bad100 Creative Commons License 2002.02.23 0 0 16
kezdek én is a névváltoztatáson gondolkodni...

[de én esztet nem is tuttam....]

Előzmény: Törölt nick (11)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.02.23 0 0 15
Engem megnyugtat, ha a Fidesz-fanok így kiborulnak. Csak így tovább!
onogur Creative Commons License 2002.02.23 0 0 14
A FIDESZ szimpatizánsai egyáltalán nem arrogánsak, hanem békés jóindulatú polgárok.
Ezt én mondom, mint FIDESZ-szimpatizáns.
S ha valakinek más a véleménye, jelentkezzen, kaphat néhány pofont! :-)))
Vincenzo1524 Creative Commons License 2002.02.23 0 0 13

:)

Ez eddig titkos volt? Azt hittem, nem. A Köztársaság Tér miért is kapcsolódik a 15-24-hez? Vagy én értettem félre?

A gesztus lényegét nem értem. Sebaj, a kommunisták, akik a mai felfogás szerint egyenlőek a nem kormánypárt-szimpatizánsokkal, ilyen apró nüanszokat nem érthetnek meg. Mellesleg, nézem itten ezt a visegrádi ügyet, nézem, hogy Grespik gyakorlatilag már-már elismeri Orbán Viktor egyeduralmát, nézem a kisgazdapárt székház-körüli botrányát, s változatlanul nem fogom fel, hogy ezek a hibák, meg az eddig eltelt négy év története miért nem minősül hibának a mi életünkben, s a stílus alapján általam feltételezett 20 év körüli fórum-gárda miért a negyven évvel ezelőtti politikai helyzettel, s akkori politikusokkal foglalkozik...

Cos, nem ismerlek én téged valahonnan? ;)

ui: asszem rájöttem, mit akartál mondani a sorszám-dologgal. Fájdalom, és el kell, hogy keserítselek, de valószínűleg ez az általad feltételezett rossz tolerancia mintapéldája lesz: a 15-24 a kedvenc számpárosom, s a Vincenzo nevet már használja valaki. De hát ha már nem szeretem Orbánt, akkor ennek is biztos a Köztársaság térhez van köze...

Előzmény: Törölt nick (11)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.20 0 0 12
Csak egy észrevétel, úgy tűnik, jelen pillanatban semmi másról nem szól a meggyőzés, mint hogy mocskos kommunisták, le veletek és a szemét tolvaj pártotokkal, mert itt vannak a jók, a szentek és a szépek, a FIDESZ.

Ez igy van. :) Egy dolgott kihagytal: A jovo elkezdodott. :))) A konyokomon jon ki bazz.

Előzmény: Vincenzo1524 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 11
tudom, hogy ezt sokan rosszul toleraljak, de szeretnem megkimelni a regi (nem valasztasi fikanikk-kategorias) bal, lib, jobb valamint az szdsz-es terminusz technicus szerint "naci" kartacsokat a felesleges kattingatastol. ezert bar sokan gyulolnek erte, alljanak itt a tenyek, melyek a sorszamos nikk alapjan a Koztarsasag terre utalnak:

Felhasználónév: Vincenzo1524
Email-cím: chic1524@hotmail.com
Homepage: http://
Üzenetek száma: 4
Státusz: Új vendég

Előzmény: Vincenzo1524 (-)
cos Creative Commons License 2002.02.20 0 0 10
Ja
Béke, szeretet, és büdös balliberálbolsevik söpredék.. Ez a divat, meg a faláb;-)

Egyébként a centristák/baloldaliak is arrogánsok mind.. azt nem értem, hogy miért kommunistázzák le az MSZP-t, amikor tudható, hogy a mai magyar parlament nem kis százaléka igenbizony MSZMP-tag volt 90 előtt... A maradék meg KISZ-titkár. Ennyit a magyar politika/közélet tisztaságáról, meg arról, hogy ki mit miért mond kinek.

Addig is éljen Vincenzo Siriacusa;-)

éljenek a grafománok!

cos

ui. emberek, a Munkáspártot mérnem kommnistázza le soha senki? Ja, mer nekik esélyük nincs kormányra kerülni, ezé nem köll őket lejáratni?

Előzmény: Béke Legyen (9)
Béke Legyen Creative Commons License 2002.02.16 0 0 9

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

bummm Creative Commons License 2002.02.16 0 0 8
Senki nem mondta,hogy jók! Csak talán ezen politikai palettán valamivel jobbak.Hibáik nekik is vannak mint minden volt kormánynak.De ha a szélsőségeket veszed alapértéknek akor igazad van.Arogánsok ,lehet de valószínű oka van. Én is arogáns leszek mikor a tíz éve kenyeret venni nem tudó PÁRTVEZETŐ kiszól a harmincmilliós audiból ,hogy menj már odébb mert utban vagy!!
zividivi Creative Commons License 2002.02.16 0 0 7
Arroganciád átható. Te is FIDESZ szimpatizáns vagy?
Előzmény: molim (6)
molim Creative Commons License 2002.02.16 0 0 6
Ne légy ilyen dinka! Csak arra koncentrálj, ami jól esik...
Előzmény: zividivi (5)
zividivi Creative Commons License 2002.02.16 0 0 5
Mármint Madách? Olvass akkor nagy Eörsit!
Előzmény: molim (3)
molim Creative Commons License 2002.02.16 0 0 4
Hagyd egyszer el végre a pártfeladataidat... Lazítsál...

u.i. Maszírozás jól esik...

Előzmény: enuma_elis (0)
molim Creative Commons License 2002.02.16 0 0 3
A kis irodalmár!
Előzmény: zividivi (1)
molim Creative Commons License 2002.02.16 0 0 2
Gratula nektek, élvezkedjetek csak.

üdv:molim

zividivi Creative Commons License 2002.02.16 0 0 1
MERT:

"A nép nem nyerve semmit is,
Nevet cserélt. A gazda megmaradt."

Madách

Előzmény: Vincenzo1524 (-)
enuma_elis Creative Commons License 2002.02.16 0 0 0
Tipli válasz erre | adatok | e-mail 2002-02-15 23:10:53 (66)

a fityesz meg klienturaja 4 evnyi vajban es tejben pancsikalt, amig az emberek zome minimalberen teng-leng.
Persze szavazzunk meg nekik meg 4 ev pancsit, semmi gond :))))
De tudod mit, tartsd el oket te...

Millen igaz, a szennyesmocskosfityesz csak kommunistázni tud...
Szégyen az MSZPnek, hogy van miért...
Előzmény: Vincenzo1524 (-)
Vincenzo1524 Creative Commons License 2002.02.16 0 0 topiknyitó
Csak egy észrevétel, úgy tűnik, jelen pillanatban semmi másról nem szól a meggyőzés, mint hogy mocskos kommunisták, le veletek és a szemét tolvaj pártotokkal, mert itt vannak a jók, a szentek és a szépek, a FIDESZ.
És nem látok semmi tényt vagy érvet, tegyem hozzá: normális, emberi hangnemben, amely meggyőzne.
Aki nem a Fidesz-re szavaz, az kommunista. Miért is? Miért érzem sokkal tárgyilagosabbnak azokat a megjegyzéseket, hozzászólásokat, amelyek nem kevésbé szeretik jelen kormánypártunkat? S miért tűnnek sokkal demagógabbnak, tájékozatlanabbnak a Fidesz-pártiak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!