Keresés

Részletes keresés

fd Creative Commons License 2003.10.28 0 0 1399
igen :)
Előzmény: dzsungelnyuszi (1398)
dzsungelnyuszi Creative Commons License 2003.10.28 0 0 1398
Szercsi mindenkinek! Ez az a presszó topic ami annak idején behalt a veszekedés miatt?
sasoda Creative Commons License 2003.10.28 0 0 1397
Sunny: Pussz! :-))

Zöpö: láttalak az Ignis topicban, gratulálok jól választottál, ...én is.

ZöPö Creative Commons License 2003.10.28 0 0 1396
Khmm... Izé... (c: Nehogy azt gondold, hogy el akarlak zavarni innen, de amiről te beszélsz, az a régi Törzsasztal, ez meg itt a régi Presszó topicja. Szóval EBBE a topicba feltétlen nézz be, kérlek! (c:

Amúgy Isten hozott!

Előzmény: Chornell (1395)
Chornell Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1395
Remegő gyomorral, kissé megszeppenve vetettem bele magam a virtuális lét különleges világába, akkoriban még a nettón. Friss műanyagillat lengte be a szobát, direkt erre az eseményre beszerzett billentyűzetem gombjait még félve nyomkodtam. Aztán bele a közepébe. Zutty. Wágner Úr, Sehonnani Bitang Ember, ZöPö, Laci, Engels, satöbbiek, akik mindjárt nekem estek, és menthetetlenül belerántottak a nagy katymaszba, amiből a mai napig nem tudok kikecmeregni.
Ide bele.
Emlékeztek még a (kissé később készült) Bagolymondja féle szakdolgozatra?
:-)
Aztán az első gyilkososdira?
Azta!

Nem gondoltam volna akkor arra, hogy milyen jó lesz majd egyszer ezekre a "világmegváltó" pillanatokra emlékezni.

Chornell

ZöPö Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1394
Én viszont Okleveles Mérvadó vagyok! (c:
Előzmény: Manó (1393)
Manó Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1393
Sőtt....de mondom, én nem vagyok mérvadó...
Előzmény: Miragee (1392)
Miragee Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1392
de szerintem igy sem egyszerusodott a helyzet....:o)
Előzmény: Manó (1390)
Miragee Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1391
abszolut nem emlekszem...pedig azota is azon torom a fejem..
De MuzX-nak mondtam az igazit is..az Greta
Előzmény: Manó (1390)
Manó Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1390
Pedig sokkal egyszerübb lenne hova tenni téged, ha tudnánk ki voltál...

Bár manapság ez nálam már akkor se mindig megy...nemhiába no Cavinton

Előzmény: Miragee (1389)
Miragee Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1389
Sziasztok!

Mint annyian en is veletlenul akadtam erre a kis zugara a vilaghalonak es bizony szivet melengeto erzes volt regi ismeros nickeket latni(MuzX,Mano,csinnKa):)))
Valoszinuleg ram nem is emlekeztek -magam sem tudom milyen neven futottam akkoriban:DDD- de arra hatarozottan emlexem h. MuzX foglalja el a mai napig az "elso internetes ismerosom"
cimet nalam..Ugyanis vele kommunikaltam legeloszor meg valamikor '96ban.De regen is volt...

Egyszoval nagyon orulok h. van ez a topic:))

Csak kicsit lehetnetek elenkebbek...

Udvozlettel:

-mittomenmarkiisvoltamakkoiban-

SunnyB_ Creative Commons License 2003.10.21 0 0 1388
Nimááá, itt a családom! :))))))
Rexi fiam, csapok a szádra, ha malackodsz!! ;-))) Erre tanítottalak? :)))
Előzmény: Zoli_fiú (1386)
ZöPö Creative Commons License 2003.10.18 0 0 1387
Jól van, javul a nemek aránya! Már hárman vagyunk urak, meg a kriptopresszós fd. :-DDDDDD
Zoli_fiú Creative Commons License 2003.10.18 0 0 1386
Ha lehet.........

Z96

Hali all!

Rííííííííííííííkex:-))))))))))) Hali....:-D

TREX Creative Commons License 2003.10.18 0 0 1385
böööf :o)
csinnnKA Creative Commons License 2003.10.14 0 0 1384
Már megint ez az egyeduralmi pozíció, mi? ;-)
Egyébiránt nézd meg, mit kaptál a kukacodra!

Pankus!
Örülök, hogy idetaláltál (főként, hogy a levélben azt írtad: nem tudod, mit kell csinálni, én meg már majdnem nekiálltam magyarázni)! ;-)

fd!
Tisztára mint egy ENSZ megfigyelő! :-)

Előzmény: ZöPö (1381)
ZöPö Creative Commons License 2003.10.10 0 0 1383
Pedig úgy látszik, ma kénytelen leszel velem beérni! :-))))))
Előzmény: fd (1382)
fd Creative Commons License 2003.10.10 0 0 1382
Ez az fd csak kukkol, beszélgetni nem akar...
Veled?
Nem :))))
Előzmény: ZöPö (1381)
ZöPö Creative Commons License 2003.10.10 0 0 1381
Szia Ági! :-**

Egyre jobb ez a topic. Rengeteg gyönyörű és kedves hölgy, pasi meg csak én egyedül. :-DDDDDD (Ez az fd csak kukkol, beszélgetni nem akar...)

Nálam nagy változások voltak a héten, vezetéknevemkukacfrímélponthu akit érdekel. :-)

Előzmény: pavelkaagi (1380)
pavelkaagi Creative Commons License 2003.10.10 0 0 1380
Sziasztok !

Na, valahogy remélem csak sikerült idekeverednem.
Kaptam egy eligazítást /iránytűt ide/ . Ja, igazából Tél leányát akartam írni kékkel felhasználói névnek, de ez a nagy sietség...

csinnnKA Creative Commons License 2003.10.08 0 0 1379
Sziasztok! :-)

Óóóó, egy Szánimaci! :-)))******

Én meg tudjátok, kinek írok éppen ímélt?
Ági (kékkel), aki -mint tudjuk- a Tél leánya. Mondanám, hogy véletlenül találkoztunk, de igazándiból én kerestem meg. Majd mindjárt jól adok neki!!!!! (egy idetalálós iránytűt a kezébe)

Kökitündér?!?!?!?!
(adósságom felé: egy REmil)

Egyébként pedig, a magam részéről: CÜCC! :-)

ZöPö Creative Commons License 2003.10.07 0 0 1378
Olyasmi. (c:
Előzmény: SunnyB_ (1377)
SunnyB_ Creative Commons License 2003.10.07 0 0 1377
akarod mondani, végre már és de nagyon örülsz? :)))
Előzmény: ZöPö (1375)
Cornholio the Great Creative Commons License 2003.10.07 0 0 1376
Ha már így összejöttünk: nem akajtok cücögni meg szejpíteni kicit?

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ZöPö Creative Commons License 2003.10.07 0 0 1375
Nacsakhogy! (c:
SunnyB_ Creative Commons License 2003.10.07 0 0 1374
Tiszteletem a régi/új díszes társaságnak! :))
csinnnKA Creative Commons License 2003.10.03 0 0 1373
Barna hajú a barátnőm kislánya!
Nagyon okos, nagyon helyes, nagyon rossz, nagyon elkényeztetett, nagyon erőszakos... de persze azért imádom! (Méreteit tekintve jelentős, mellesleg másfél évvel fiatalabb, mint a mi törékeny keresztlányunk. Sztori róla, hogy egy fotón meglátta egy másik barátunk, aki nem ismeri. Nehezen hitte el, hogy a kislány, akit lát, 3-4 éves (ezen a fotón 4,5), nem pedig egy elsős vagy másodikos iskolás.)

Ami pedig a szülők "leültetik a gyereküket" hozzáállását illeti, szomszédom 8 éves kisfiát csak zokogva lehet elrángatni a most kapott full-extrás (300e Ft-os!) számítógépe elől. Szerintem halálba játszotta magát, már többször hallottam anyát panaszkodni, hogy a gyerek szinte egyáltalán nem eszik (nyilván függő), az istennek se akar lejönni, mert nem éhes, nem szomjas... viszont hisztizik, cirkuszol, ha elszakítják a gépektől. Az anyja pedig áthallatszódva üvölt vele: "Most pedig takarodsz ki a kertbe homokozni és biciklizni, és legalább egy órán keresztül be ne merj jönni a lakásba!"
Érdekes világban élünk! (Bár nemtom, hogy csak azért, mert anya-apa megteheti, miért kell a vadiúj, méregdrága Playstation mellé fél év múlva egy full-extrás számítógépet is venni. Hacsak azért nem, hogy a gyerek a bőség zavarában azt se tudja, hogy melyiket válassza nagy hirtelen. A nő azt mondta, hogy azért vették a számítógépet, hogy leszoktassák a Playstationről. Majdnem elröhögtem magam.)

Igaz, a múltkor azt mesélte valaki, hogy a játszótéren a "kiscsávó" megkérdezte a gyerekét, hogy "Akarsz narkósat játszani?". Ismerősöm odanézett, és "kiscsávó" kezében egy használt (eldobott) tű+fecsi volt. Kiverte a víz, felkapta a gyerkőcöt és majdnem mindvégig a hóna alatt tartva loholt vele haza, miközben a 4-5 éves gyereke azt kérdezte, hogy "Mi az a narkós?"

És ilyen hátborzongató sztorik tucatjait tudná mesélni mindenki! :-(
Miközben a könyvesboltok roskadásig vannak a 18-20 pontos betűmérettel, szebbnél-szebb képekkel illusztrált, tényleg csábítóan szép klasszikus mesekönyvekkel, az Öreg néne őzikéjével, a Rút kiskacsával, Hamupipőkével és a Piroska és a farkassal stb.stb.
Annyira szépek ezek a mesekönyvek... elgondolkodtam azon: vajon azok, akik(nek) ezt megveszik, (f)el is olvassák? Mesélnek még a szülők a gyerekeiknek a max. este 8 órakor történő lefekvéskor mesét? Egyrészt, hogy elaltassák a gyereküket, méghozzá olyan érzésekkel, hogy a rút kiskacsából is lehet szépséges hattyú, az elvarázsolt békakirályfiból herceg... szóval valamiféle pozitív felhangot adni az élet amúgy is elég negatív történéseinek. :-/

Előzmény: Köki (1372)
Köki Creative Commons License 2003.10.02 0 0 1372
Csinn: megnéztem, aranyos a keresztlányod:) és a barna hajú tündér ki?

Az én lányom nem nézi ezeket, a Dunát szokta és az MTV2-est. Az elején, mikor mindig kiszóltam innen-onnan, hogy ezt vagy azt az adót kapcsolja ki, még harcok voltak, mostanában nem:) És a Dunán és MTV1 és 2-n még a mi korabeli meséink vannak és újabb tanítós, ugyanakkor aranyosak. Nagyon allergiás vagyok rá, ha szülők leültetik bármi elé a gyereket. Egyébként nálunk este hét előtt nincs tévénézés. MÉg utána is jönnek persze a rettenetes dolgok, jönnének, ha engedném be őket a szobámba:( :)

Nem csodálkozom sajnos, hogy tragédiák történnek az RTL-es, kukac kettős mesék miatt:((

Egy játszótéren a lányom mellett csúszott le egy fiú, akinek a kezében pisztoly volt, azt hittem, játék, de otthon barátom mondta, hogy nem játék volt. Kár, hogy nem a játszótéren mondta, így csak beleborzongtam, a hajam az égnek állt:(( Amúgy balhéztam volna, de nagyon!

Pusszancs nektek, ZP, majszoljál:)

Előzmény: csinnnKA (1369)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.30 0 0 1371
Még nem volt időm újabbakat feltenni. Majszólok... :-))) :-***
Előzmény: Köki (1368)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.30 0 0 1370
Csodálod, hogy egyre több az agresszív, szeretet nélküli, minden kultúrát elutasító gyerek? Ezeken a szarokon nőnek fel, amikben nincs egy normálisan artikulált mondat, csak ordítozás meg jajgatás-halálhörgés, nincs egy emberi gesztus csak gonoszság, ármánykodás, meg az Igazságos Izomtibor, aki mindenki lever?
Előzmény: csinnnKA (1369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!