Keresés

Részletes keresés

hm238423 Creative Commons License 2002.02.14 0 0 79
Hidd el nem a csaladdal van baj, de gondolom ezt nem erted.. Aki akarja az ugyis megerti mirol beszelek...
Ja es ne sajnaljal Te engem se a csaladomat, jol megvagyunk politika nelkul is. ;-)

Ami a lenyeg, hogy oriasi a szakadek a ket tabor kozott, amit tovabb melyit az osszes media es a politikusok (tisztelet a kivetelnek).

Előzmény: nurej (77)
nurej Creative Commons License 2002.02.13 0 0 77
hm238423,

>>>szinte lehetetlen politikarol beszelgetni mondjuk egy szuletesnapon (bar ott nem is kell), anelkul, hogy valaki meg ne sertodjon...
Az en szuk csaladom kb. 20 fos. Van miep-tol munkaspartig minden es mindig kinosan ugyelunk, hogy politikarol egy szot se.

Akkor a Te családoddal van baj. Nálunk is van mindenféle, miép, fidesz, mszp, mkp, szadsz párti egy nagyobb családi összejövetelen. Sőt már centrumosok is vannak. Ja, és mdf-esek is!

És jókat vitázunk sértődés nélkül. Kultúra kérdése. Sajnálom a családodat, és téged.

nurej

Előzmény: hm238423 (24)
volante Creative Commons License 2002.02.13 0 0 76
Én eddig a Fideszre akartam szavazni. De az ilyen hangok miatt, amik ebben a topikban (is) megjelennek, erősen gondolkodom, hogy a Miépre fogok. Igaza van Csurkának. Még mindig nem történt rendszerváltozás. Még mindig ugyanazok a módszerek, ugyanazok az emberek. Ezekkel szemben csak radikálisan lehet fellépni.
volante Creative Commons License 2002.02.13 0 0 75
1. A MIÉP jelöltjét nem Gipsz Jakabnak hívják.
2. A párt neve: Magyar Igazság és Élet Pártja.
3. További állításaidhoz elfelejtettél mellékelni két dolgot: Forrás, bizonyíték.
Előzmény: gyrich (63)
ElNi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 74
Ballibsi munkaköri leírás:
1. Vetess a fiaddal cédulát és fogd a Miépre!
2. Amikor a turpisság kiderül: ne helyesbíts, ne módosíts, ne magyarázz!
3. Adj tanácsot 30 millióért!
4. Közben kifogásold a miniszterelnök utazását 32 millióért, amivel nem pusztán őt, hanem mindanmnyiunkat is elismertek!
5. Mindent fogjál a jobboldalra! Nem érdekes, hogy őket vertük, akasztottuk 40 éven át, AKKOR IS ŐK TEHETNEK mindenről!
6. A híreket ne közöld, hanem alakítsd! Az a hír, amit te elmondassz, nem az ami megtörtént!
7. Ne vállalj semmit, hiszen te jót akartál és jót akarsz, de ez a fasiszta primitív nép nem érti meg!
8. Verd meg a jelöltjeiket! Ez tényleg nem hír!
9. Törjél be az irodáikba, lopd el az autóikat!
10. Ne félj, mert mi megvédünk! Ez a hír!
11. MI, akik toleránsak, higgadtak, másság-elfogadóak vagyunk!
12. előprivatizáció? Kit érdekel?
MDF-SZDSZ paktum? Taxisblokád? Bokros-csomag,
Tocsik-ügy? Fenyő János? Postabank? Dunaferr?
MNB-Bécs? ........ Ezek nem hírek!
Mindenről ezek tehetnek! Hitesd el Mari nénivel, Pista bácsival és ha ők elhiszik akkor ez úgy is lesz! Törj fel honlapokat, küldj vírust, hallgasd le a papokat, készíts jegyzetet és hangfelvételt! Mindent lehet. NEKED mindent.
Misztériumi elvtárs Creative Commons License 2002.02.13 0 0 73
Egyértelmű egyébként a helyzet. A két tévé MIÉP-es.

1. Be vannak tojva, hiszen őket is agyonverhetik.

2. Tudják, hogy kamu a verés, legalábbis a politikai "indoka", és a hallgatással védik a Bocskai-gúnya böcsülettyét. U.i. égő, ha szegény Oláhot a hitelezői verték meg, akik a képviselőtestületi üzletágban manapság nem ismernek tréfát. Úgy hírlik alvilági körökben, hogy ha a valódi indokkal hívják le a képviselőt a sarokra, nem mozdul, de azonnal pöccen, ha kopogtatócédulával kínálják.

3. Ezzel akarják elterelni a figyelmet arról, hogy nem számoltak be egy sereg más ügyről sem. Pl. a Valenta Laci és a Pintér Pityu viselt dolgairól, a Kövér Szilárdról, a Varga Tamásról, a titkoszolgálatokról, az Orbán washingtoni kudarcáról, hogy falaztak a kiflitolvaj szőke nőnek, hogy nem filmesítették meg a Kende-féle Viktort. És a hallgataás falával védik a Magyar Fórum minden héten özönlő vérfasiszta propagandáját.

Átok miépes tévések.

Nemzeti Ökörség Misztériuma

szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 71
ja csak mindig elkövetem azt a hibát hogy leereszkedem ezekhez. na bye
Előzmény: gyrich (69)
GyornHula Creative Commons License 2002.02.13 0 0 70
Nem értem mire gondolsz,hogy reagálta le szerinted?Egyébként most arról van szó, hogy ezt az esetet egyáltalán nem reagálta le "ez a két adó".
Előzmény: szp (65)
gyrich Creative Commons License 2002.02.13 0 0 69
Szp, húzzuk innen a csíkot, mer ez a topic egy milyépes bagázs.

ElNi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 68
Kisfiam!
Sokkal öregebb motoros vagyok, mint gondolnád, csak a liberális darálógép nagyon jól működik. Most nem fogom az eddigi nickjeimet felsorolni, de miután nekem nem az iskolám, a melóhelyem (Óh, nazarene) és én is apucim fizeti a telefonszámlát, holnapig pá!
Apropó ott voltál 89'ben a Parlament előtt?
ElNi
Előzmény: szp (67)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 67
Te biztos nem tudod hogy nem kell ám minden hozzászóláshoz új nicket regisztrálni.

Előzmény: ElNi (66)
ElNi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 66
ITT VAN EGY PÁR NÁCI...
KÖZTÜK te IS...
Előzmény: gyrich (63)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 65
lásd 2-vel alább
Előzmény: GyornHula (64)
GyornHula Creative Commons License 2002.02.13 0 0 64
Öreg!Válaszolni nem tudsz?
Előzmény: szp (57)
gyrich Creative Commons License 2002.02.13 0 0 63
Kedves topicnyitó Volante, mi a túróért lenne hír az hogy egy Gipsz Jakab nevű senkiházit aki éppen a NagyMagyarországért Náci Párt körül sündörgél, jól elverik a krimóban, vagy éppen részegen legurul a lépcsőn és erre költenek egy sztorit, a dramaturg FőNácival, hogy lehessen hangulatot kelteni???
Előzmény: volante (-)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 62
Érdekes a Vancsik balesetet vagy hódmezőv.helyi képviselő megverését nem így reagálta le ez a két adó. Akkor most mi van?
Előzmény: andrej11 (61)
andrej11 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 61
Nagyon jó... Teljesen igazad van.
Előzmény: Kenderes (42)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 60
...osztályozd le!

óvodában még csak piros/fekete pont jár a teljesítményért

Előzmény: volante (55)
stones Creative Commons License 2002.02.13 0 0 59
SZVSZ a miépes Oláhot zsidó fiatalok tángálták el. Fellelkesültek Sharon "erőpolitikáján".
Üdvözlettel:stones
volante Creative Commons License 2002.02.13 0 0 58
Ezt elfogadom, csak kicsit pontosítok: a te 16-os hozzászólásod után nincs helye érveknek.
Előzmény: szp (56)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 57
ne tettesd hülyébbnek magad mint amilyen vagy
Előzmény: GyornHula (54)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 56
a 39 es hozzászólásod után nem nagyon marad érveknek helye.

Előzmény: volante (55)
volante Creative Commons License 2002.02.13 0 0 55
Aha, tehát ha már nincs érved, akkor belekötsz a helyesírásomba. Ha gondolod, olvasd végig a hozzászólásaimat és osztályozd le!
Előzmény: szp (49)
GyornHula Creative Commons License 2002.02.13 0 0 54
Milyen trükk?Mennyire olcsó?
Előzmény: szp (53)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 53
mindegy ez akkor is olcsó trükk volt a mijéptől.
Előzmény: GyornHula (52)
GyornHula Creative Commons License 2002.02.13 0 0 52
Szerintem a 34-es hozzászólás minden problémánkat leírja!
Előzmény: Törölt nick (48)
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 51
na jo de tudod hogy van egy televizio nevu talalmany amiben mennek mindenfele hiradok.:)

(ez vicc volt)

Előzmény: Törölt nick (48)
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.13 0 0 50
by the way, who the fuck is olah janos, mondana az angol, joggal.
szp Creative Commons License 2002.02.13 0 0 49
az lehet, de legalább tudok helyesen írni, nem úgy mint az itteni szittya ősmagyarok.
Előzmény: volante (47)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.13 0 0 48
nyuszifül,

ad 1, nem "lehallgatás", mint ez a topikból kiderült
ad 2, kifejtettem, hogy ezt az egész "akciót" az emberi hülyeség egyik szép példájának tartom
ad 3, baromira nem érdekel, hogy mit mondanak be a hiradókban, mert nem nézek tévét és nem hallgatok rádiót, mert nézhetetlen, ill. hallgathatatlan (egy-egy film erejéig azért be szoktam kapcsolni)
ad 4, nevetségesnek tartom, hogy értelmes emberek képesek azon hisztizni, hogy valamit bemondanak-e vagy sem egy hírműsorban
ad 5, nem rémlik, hogy bárhol kifejtettem volna, hogy liberális vagyok, de egyébként stimmt... :))))

Előzmény: Fine Tune (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!