Keresés

Részletes keresés

takacsi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 28
Nagydög!

Az baj, ha magyarázni kell a hívő emberek, az egyházak frazeológiáját.
Ne szólj bele, ha ennyire távol állsz tőlünk.

Egyébként ma áttörés következett be a liberálbilsi terror kommunikálásában. Megszólalt Orbán. Kontrázott Kovács.
Kiderőlt, tényleg megtörtént az elmult 12 év legsúlyosabb terrorista akciója.
Megvertek egy MIÉP-es képviselőt.

Előzmény: Nagydög (27)
Nagydög Creative Commons License 2002.02.13 0 0 27
"Namármost, azt elvárni egy lelkésztől, hogy semleges legyen az ateizmus és az Istenfélő élet között..."

Ez a mondatod tobb sebbol is verzik.
1. A partok nem vallasosak, vagy ateistak.

2. Az SZDSZ az igenyek szerint hol zsido, hol Hitgyulis. Gondolom ilyenkor ateistanak szamitanak.

Mas:
Az "istenfelo" kifelyezes szerintem hulye talalmany. Mi oka lenne egy hivonek felnie Istentol?

Nagydög


Előzmény: takacsi (26)
takacsi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 26
Kérlek szépen, a fiatal bolsik akanák.
Csak fennakadtak az alkotmányon, meg az adatbiztoson.
Bornírtságukat az Index híreiben is olvashatod: az akarják kontollálni, hogy "SEMLEGES-E" az igehírdető?
Namármost, azt elvárni egy lelkésztől, hogy semleges legyen az ateizmus és az Istenfélő élet között...
Nem akármilyen baromságra vall.
A többi meg következik belőle:
az ateista szellemiségű pártok távol, a nem ateista szellemiségüek meg közel állnak az igehírdetőhöz, meg híveikhez.
Na ne hogy mán ne lehessen megmondani a véleményét bárkinek Magyarországon! Miért nem esnek az alkotmány alá a lelkészek?
Ja, hogy a liberálbolsik azt mondják, ne a szószékről...
Ugyan már milyen alapon szólnak bele egy autonóm egyház, sőt a protestánsoknál autonóm gyülekezetek életébe?
A papok társadalmi szerepükből adódóan kötelesek irányt mutatni híveiknek, életük MINDEN kérdésében, amennyiben ők ezt igénylik.
A keresztényüldözés pedig nevén neveztetik.
Meg az üldözők is.
Előzmény: Bárdy (25)
Bárdy Creative Commons License 2002.02.12 0 0 25
A demokrácia szellemében azt kell, hogy mondjam, hogy aki képviselőt ver, annak képviselői volta miatt, az káros, akkor is, ha azz illető miépes.

Ezért javaslom, hogy mielőtt pofánvertek egy miépest, informálódjatok a foglalkozása felől!

Egyébként ki kontrollálja a vallásos embereket? A keresztényekre talicskával hordják a pénzt, nem győznek nekik tetsző törv. javaslatokat beadni.

Lassan az ateisták kerülnek hátrányos helyzetbe. Állj ki értük.

Előzmény: takacsi (23)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 24
>Az Index tisztességesen számolt be végül a MIÉP képviselőjének szétveréséről

úgy érted: a mijép cetlikereskedőjének szétveréséről?
:PP

Előzmény: takacsi (23)
takacsi Creative Commons License 2002.02.12 0 0 23
Úgy látszik hatott az elementáris felháborodás.
Az Index tisztességesen számolt be végül a MIÉP képviselőjének szétveréséről.
Mi van a Szadeszes cetlikereskedővel?
Mi van a keresztények kontrollálásával?
A vallásszabadsággal?
Kérdezem ezt a Fideszkormány belügyminiszerétől is, Pintér elvtárstól?
Mi újság Pintér elvtárs?
Hogy van a demokrácia?
Nagydög Creative Commons License 2002.02.12 0 0 22
"A keresztényellenességet keresztényellenességnek, időnként üldözésnek, a magyargyűlöletet magyargyűlöletnek, magyarelleneségnek, a nekünk ártó tetteket."

Jajj! Ne ma'! A keresztenyseg ellenes tamadasok topikban fanyuvo mar a kereszteny penzespostasok kirablasat is eloszedi lassan vegzetes ketsegbeeseseben.
Azt pedig mar mondtam, hogy ne teveszd ossze magadat(es a MIEP-et) a magyarsaggal, az utalkozast pedig a gyuloletel.

Nagydög

Előzmény: takacsi (13)
takacsi Creative Commons License 2002.02.12 0 0 21
Tudod jarlaxe, a magyarellenességhez, az antihungarizmushoz nincs szükség magyarra.
Ezt megtanultuk egy MÁSik izmusból.
Ezért nyugodtan írhatom, akár jókedvemben, akár rosszkedvemben, félelmemben, vagy merészségemben, ma, itt magyarellenesség ül tort.
Ma, kersztényüldözés van Magyarországon.
Ma, itt bizonyos "egyedek" (von aus nagydög) "Otthont MagyarországBÓL"
kívánnak teremteni. Egy részéből? Vagy Budapest egyes kerületeiből?
Esernyőkkel, külföldi tudósitókkal, televíziókkal, Internettel, újságokkal, rádiókkal, bankokkal, globalizációval, fizikai és szellemi terrorral?
Előzmény: jarlaxe (14)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 20
*jarlaxe megadóan sóhajt egyet*
igazad van paciprof. abszolút mértékben igazad van. megyek vissza a netpártba.
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 18
milyen első érvről beszélsz? te összehoztál egy olyat? érvet? :DDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (17)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 16
fiyejjé barátom...ha te olyan nagy szittya lendülettel magyarellenesezel, akkor feltételezem, meg tudod mondni, hogy ki a magyar...asse gond, ha nem tudod, csak akkor ciki, amit művelsz...
hol volt itt paródia, te hejdemagyar? he? én csak kérdeztem...persze ha frusztrál, hogy nem tucc válaszolni, akkor megértem, hogy ilyen mérges vagyol...:->
Előzmény: Törölt nick (15)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 14
rögtön behódolok érvelésed erejének, amint definiálod nékem, mi az, hogy magyar.
mer amíg eztet nem teszed meg, addig asse tudod, mi az ellenes...:->
Előzmény: takacsi (13)
takacsi Creative Commons License 2002.02.12 0 0 13
Kedves Nagydög "egyed"!

Tudja mindenki, hogy a MIÉP, miépes nem szinonímája a "magyar" szónak.
Ettől még sokat tapasztalt embereknek lehet konkrét esetekben olyan véleménye, hogy itt és most magyarellenes tevékenység folyt, folyik, történik.
Másoknak meg lehet olyan, hogy: nem.

Mindenesetre, ennyire koncentráltan jövő keresztény és magyarellenes akciók, valamint azok mádiában való tükrözése, tükröztetése, egyre több emberben azt a konkluziót eredményezi:
bajban van a magyarság. Valamit tenni kell.
Legalább annyit: nevezzük nevén azt, ami.
A keresztényellenességet keresztényellenességnek, időnként üldözésnek, a magyargyűlöletet magyargyűlöletnek, magyarelleneségnek, a nekünk ártó tetteket.
Önvédelmünk megköveteli.

Előzmény: Nagydög (8)
Nagydög Creative Commons License 2002.02.12 0 0 12
Nem nyert. En is csak magyar vagyok, nem a magyarsag.

Nagydög

Előzmény: Törölt nick (10)
bmg Creative Commons License 2002.02.12 0 0 11
De igen, mert én nem Rád mondtam, szavazó polgárra, hanem azok többségére, akik a párt színeiben indulnak.
Azok közül se mindre, mert mindenhol vannak becsületes és rendes emberek.
Tehát ha netán jelöltként indulsz, nem feltétlen kell magadra venni amit mondtam.
Ugyanúgy a Fidesz soraiban is vannak gazemberek, mint bárhol máshol, én csak arányokban beszéltem.

Ha ezek után még mindig fenntartod durva állításod, akkor inkább zárjuk le ezt a vitát.

Nagydög Creative Commons License 2002.02.12 0 0 8
"...éjjel 11-kor még mindig miépezik (értsd: magyarozik) a gagyiTV."

Megprobaltam mar itt tobbszor a tudtukra adni mindenfele egyedeknek, hogy ne tevesszek ossze onmagukat a magyarsaggal.

Nagydög

Előzmény: takacsi (-)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 7
szervilizmus rulez...:P
Előzmény: bmg (4)
bmg Creative Commons License 2002.02.12 0 0 4
Valóban.
Ez az egész egyre gusztustalanabb.
A tegnapi Orbán-utazás kivesézésétől aztán tényleg okádnom kellett.
Még belülről is megmutatták a repülőt!!!!
Hogy Orbánt díszdoktorrá avatták? Nem érdekes, csak az a sok millió, amennyibe az utazás került.
Igaz, hogy ha nem bérelnek magánrepülőt, a szállással annak a sok embernek még többe került volna, de ez nem érdekes. Minek ment ki egyáltalán? Egy miniszterelnök minek megy külföldre? Hobbiból? Piknikezni? Jókedvéből?
Az RTL/TV2 szerint talán igen.

Ennyi hazug mocskos tetvet már rég nem hordott a föld a hátán, mint amennyi a maszop-szadesz színeiben indul.

Előzmény: takacsi (-)
jarlaxe Creative Commons License 2002.02.12 0 0 3
látod, ebben különbözünk.
én példul nem utállak téged, annak ellenére, hogy ordítozol, überkecc itt feleslegesen, és egy alapszintű szillogizmus végiggondolására is képtelen lennél.
nem utállak, bármennyire is visszataszítónak tartom azt az áporodott hangulatot, melyet árasztasz magadból.
én sajnállak téged.:P
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.12 0 0 2
Figyu! Hogy jön ide az izraeli hadsereg? Ki érti? Rossz, aki rosszra gondol, nemdebár...?
Gyenge Idegzetű Creative Commons License 2002.02.12 0 0 0
Épp ezért fontos, hogy veszítsenek.
Ha mindezen mocsok ellenére elvesztik a választásokat, itt a nagy esély, hogy az egész csürhét örökre kipateroljuk a közéletből.
Előzmény: takacsi (-)
takacsi Creative Commons License 2002.02.12 0 0 topiknyitó
Tipikus eset. Tanulmányra érett.
SZDSZ képviselőjelölt fia törvényt sért, cédulákat vásárol.
A médiában megjelenik (Internet, gagyiTV, stb), hogy MIÉP képviselőjelöltnek vettek cetliket.
MIÉP dél körül közleményben cáfolja: nincs is fia a jelöltnek. A MIÉP ilyet nem csinál, nem csinált.
A média nem adja közre a cáfolatot, éjjel 11-kor még mindig miépezik (értsd: magyarozik) a gagyiTV.

Tegnap este megvertek egy MIÉP képviselőjelöltet, politikai okokból.
Az Index közli, ma reggel, mi történt(?):
"Súlyosan bántalmaztak egy képviselő-jelöltet

február 12. 8:39
[Havaria]

Baseballütőkkel felfegyverkezett fiatalok súlyosan bántalmaztak egy képviselő-jelöltet Budapesten - értesült a HavariaPress. A jelöltet összegyűjtött kopogtató cédulák átadásának céljából, telefonon csalták egy Angyalföldi címre. A honatya megérkezése után, a kivilágítatlan kapualjból többen előugrottak, akik baseballütőkkel súlyosan bántalmazták. Az elkövetők elmenekültek, a képviselőt orrcsonttöréssel és egyéb zúzódásokkal szállították kórházba. Az ügyben az ügyészségi nyomozóhivatal folytat nyomozást."

Kifelejtették belőle, hogy a feltehetően szélsőséges, liberálbolsi, terrorista akció áldozata MIÉP-es képviselőjelölt. Nem elsőoldalas hír a továbbiakban... Hiszen "csak" egy MIÉP-est vertek össze.
Fizikai terror, médiaterror?
Terror-e az a hír, hogy 32 millióba került egy utazás? Nem. Ez így hír. Akkor azonban, ha a hír nem úgy szól, hogy mekkora kitüntetés érte hazánkat és miniszterelnökünket, elutazik átvenni a Harward diszdoktori diplomáját és mindez 32 millió forintba kerül...
Sőt nem is tudhatjuk meg, miért utazik el ez a szerencsétlen, pénzszóró gyelegácija...
Na ez már a fentiekkel, meg a többiekkel kimeríthati a liberálbolsi "médiaterror" fogalmát.
Ha nem, hát nem...
Az azért furcsa, hogy a vallásszabadság ilyetén mértékű megsértése: "SZESZ (szoci)tagjai ...a szentmisékről magnófelvételeket készítenek..."
megintcsak nem hír. Nem tudom. Mi lesz a médiával?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!