Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2002.02.22 0 0 13
Volt valami ilyen vicc valamelyik netes oldalon:
- Kisfiam, miért írtad a dolgozatodban hogy apukád transzvesztita táncos egy buzibárban ?
- Azt mégsem akartam bevallani hogy az M$-nál dolgozik...

;-)

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.21 0 0 12
a kicsi puha (mától nyelvtörvény van, így helyes írni) találkozón készülj el mindenre.

elôször is, steve jobs plakátokkal fogsz találkozni, amiket dartsnak használnak.
aztán égô macintosh hegyeken kell átgázolni.
és a teszt tulajdonképpen annyi, hogy egységnyi idô alatt hány macintosh cuccot tudsz áttenni ablakra (windows) úgy, hogy a dizájnja randább legyen, viszont tutin 10x akkora helyet foglaljon és fagyjon a nyári melegben is.

ez a tét. menni fog?

blrad Creative Commons License 2002.02.21 0 0 10
Annyira azért nem, van másik helyem :)
Előzmény: Tamska (7)
pancho Creative Commons License 2002.02.21 0 0 9
looser = lazító (aki valamit meglazít) (e: lúször)
biztos, hogy ezt akartad írni?
Előzmény: Tamska (7)
Ablakos indián Creative Commons License 2002.02.20 0 0 8
Well, well,

szerintem, ha valaki félig is komolyan gondolja, hogy elmegy egy interjúra, akkor legalább annyira felkészül az adott cégből, hogy benéz a webjükre (ezesetben http://www.microsoft.com/hun). Ha megtetted volna, akkor megtaláltad volna az ADC-hirdetést itt, és kevésbé lettél volna meglepődve (nem is szólva arról, hogy pontosabb infót kaphattál volna a kérdésedre).

Előzmény: blrad (3)
Tamska Creative Commons License 2002.02.20 0 0 7

Egy igazi LOOSER.
micu Creative Commons License 2002.02.20 0 0 6
Szvsz azt számolja hogy egy-egy húzásuk után mennyi lesz a várható perköltség ;-)
Előzmény: Köt-Köt-Kötöde (5)
Köt-Köt-Kötöde Creative Commons License 2002.02.20 0 0 5
Viszont ujabban a Microsoft nagynevu matematikusokat is alkalmaz. Pl. a hires magyar Lovasz Laszlo is a Microsoftnal dolgozik.
Előzmény: pint (1)
pancho Creative Commons License 2002.02.20 0 0 4
Szerintem te rosszmájú vagy :-)
Előzmény: pint (1)
blrad Creative Commons License 2002.02.20 0 0 3
Lefújva fiuk/lányok! A csaj "Application Developer Consulent" állásra hívott be, nem "Application Dev"-nek.
Mikor bementem, kérdezte egy fickó, hogy:
- "Az ADC állásra jöttem?"
Átfutott az agyamon: "A" mint aplication, "D" mint developer.
- "Persze!" mondtam neki, bár gyanús volt, hogy mi a faszom az a "C".

Aztán elkezdtek minden hülyeséget kérdezni, hogy hogyan bizonyitom be az öreg rókáknak, hogy fiatal korom ellenére értek a munkámhoz. Meg, mondták, hogy mennyire fontos a az vén kujjoncokkal való együttműködési készség. Nem értettem, hogy mi a túró van.

Aztán végülis kiderült: MAGYARORSZÁGON AMÚGY SEM FEJLESZTENEK SZOFTVERT! Ekkora pancsert mint én, hát hugy a picsba fejlesztenék nálunk az szarjaikat? Hogy nem kapcsoltam??!!!

Ablakos indián Creative Commons License 2002.02.18 0 0 2
Hova jelentkeznél, Magyarországra vagy Redmondba? A redmondi kérdésekről több website is van (google is your friend), én is tudok pár dolgot mesélni. Budapestről kevesebb tapasztalatom van, de esetleg utána tudok kérdezni.
Előzmény: pint (1)
pint Creative Commons License 2002.02.11 0 0 1
tesztet kell kitölteni, íme pár példakérdés:

mi a "piacképes" termék?

A. lefordul
B. az esetek 60%-ában telepítés közben nem pusztul
C. mindíg telepíthető, néha el is indul

ha egy termék kifejlesztéséhez várhatóan 12 hónap kell, akkor ön mennyi időt szánna erre?

A. 1 hónap
B. 3 hónap
C. 6 hónap

válassza ki a helyes súgó-szöveget a Mark Object nyomógombhoz

A. help topic not found
B. general protection fault
C. marks the object

ön szerint mikor biztonságos egy rendszer?

A. van "biztonság" fül a beállítások között
B. ha van pofánk azt mondani róla
C. ha van hozzá legalább 4 service pack

mekkora az elfogadható mérete egy számológép programnak

A. maximum 12 megabyte
B. minimum 12 megabyte
C. 4mb exe, 1mb online update tool, 7mb wav nyitóhang, 71 db dll, összesen 41mb, új kernel32.exe, új gdi.exe, együtt 470kb

és így tovább

Tam7 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 0
Nekem 0 tapasztalatom van Micro$oftos állásinterjúk terén, de szerintem nem kell betojni. Amúgy miért nem mentél egy normális céghez? :)
Előzmény: blrad (-)
blrad Creative Commons License 2002.02.11 0 0 topiknyitó
Tudja valaki, hogy mit kérdeznek, mit kérnek a Microsoftnál állás interjún? Van e próbamunka, mennyit kell pofázni angolul, mikre kiváncsiak? Alkalmazás fejlesztői állásról van szó. Aki tud valamit, plíííz, help!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!