Keresés

Részletes keresés

T.Howard Creative Commons License 2009.09.16 0 0 287
qwerty22 válasz | vissza a topikba 2002.02.12 10:33:28 Š (11)

Ha a szadesz visszakerül a hatalomba, bizony lesz félnivaló attól, hogy átmegyünk kvázidiktatúrába, és minden jobboldali üldözött náci lesz.



Ez igen!
Előzmény: qwerty22 (11)
T.Howard Creative Commons License 2009.09.16 0 0 286
Mármint kik? :)
Előzmény: geszthi (284)
geszthi Creative Commons License 2008.02.07 0 0 284
Aktualisabb mint valaha. MOst mar 1% miatt felnek...
Előzmény: MickeyKnox (-)
zividivi Creative Commons License 2002.03.03 0 0 283
Bocs! Közben kissé Wizeztem. Szóval:

/"..ez a szep az egeszben, hogy mindenki mondhatja a magaet :)..."/

De az már kevésbé tetszik, hogy mindeki teheti is, amit csak akar. Együttélésnek nem csupán törvényes-, hanem tapasztaleti szabályai is vannak.

Jaj! Most arról kezdünk majd vitázni, hogy melyik előbbrevaló.

Előzmény: MickeyKnox (282)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.03.03 0 0 282
na, ez az, ami sajnos a politikaban nem mukodik: ellentetes elveket vallunk, es megis ki tudunk targyalni dolgokat, anelkul, hogy egymas torkanak esnnek (persze neha itt is elszakad a cerna sajnos)

Mas oldalrol megkozelitve: ez a szep az egeszben, hogy mindenki mondhatja a magaet :)

Előzmény: zividivi (281)
zividivi Creative Commons License 2002.03.03 0 0 281
/": talan minden partbol ossze kellene szedni a szakerto, hozzaerto embereket, es akkor lehetne egy normalis vezetest, kormanyzast "csinalni.."

Talán az egymással szót értő embereket. (Nem baj, ha szakértők is valamiben:-)))

12 éve elbeszélünk egymás mellett. Mindenki a magáét fújja és halvány lila gőze sincs a másik bajáról. Én "szerencsés" vagyok, mert "belülről" érezhettem meg mindkét felet. Nagyon sokat berzenkedtem sorsom miatt, de mára belátom, erre predesztinált a sorsom. Számomra innen egyenes és belátható az út, amit végi KELL járnom.

Sajnos az SZDSZ vonal legalább annyira elfogult, mint az többi. Pedig ezen a fórumon jobban látszik, mint a médiumokból, hogy mennyi tisztességes belátású ember van mindenütt. Dehát sehol sem azok a hangadók.

Előzmény: MickeyKnox (280)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.03.03 0 0 280
Tetszik a stilusod! Komolyan! Olvastam mas topicban
is hozzaszolasaidat, de azok "kemenyebbek".

Egy dolgot leszogeznek: nem voltam, nem is vagok az SZDSZ tagja, de kezdettol fogva ok szamomra a legrokonszenvesebbek a politikai palettan. Mint diakujsagiro anno talalkoztam Magyar Balinttal, Fodorral, Kuncze-val, egyikuk sem volt bekepzelt, nagykepu, a megadott 1 ora helyett Magyar pl. tobb mint ket orat beszelt velunk kotetlenul. Szoval, nem mindegy a szimpatia sem. (Ez kicsit off volt)

Antall-rol: mint irtam, o volt az egyik elso, aki osellenseget latott az SZDSZ-ben, es minden eszkozzel probalt harcolni ellenuk, lejaratni oket. Ezt az tendenciat (okkal, ok nelkul) azota is atvette minden jobboldali part.

Ami meg allando tema: SZDSZ-es fordulatok:
nos, lenyegesebb szukebb kort mozogtak, mint a Fidesz, ami lassan korbejarja az egesz politikai palettat (radikalis, liberalis, konzervativ, demokrata, stb)

Sok topicba irtam mar: talan minden partbol ossze kellene szedni a szakerto, hozzaerto embereket, es akkor lehetne egy normalis vezetest, kormanyzast "csinalni".

Előzmény: zividivi (276)
Númenor Creative Commons License 2002.03.02 0 0 279
Bezony ám! Ráadásul kinn van a plakáton, hogy ők is jönnek szavazni. Hát, szappant nem viszek és a barátaimmal fogok menni...
Előzmény: zebUlon (278)
zebUlon Creative Commons License 2002.03.02 0 0 278
Hát azé mer ha az ember fija leejti a szappanját egy illen elfajzott párt tagja mellett , akkor nagyon nagyo kockázatos lehajolni érte , hisz ezek mindig ugrásra készen vannak . :-))))

zebUlon

rocky Creative Commons License 2002.03.02 0 0 277
Nem félünk az SZDSZ-töl. Egyszerüen hányingerünk van töle. Meg elegünk van ebböl a dogmatikus szélsöbalos bolsi hazaáruló bandából. Nem baj, most áprilisban "Ez a harc lesz a végsö.." az SZDSZ bolsiknak is.
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 276
/"..Ez kb. olyan, mint a mi volt elobb, a tyuk vagy a tojas..."/

Pontosan ezt írtam én is valamelyik topikba. Van amiben egyetértünk?

/"..emlekezetem szerint Antallek idejen (amikor meg eleg nepszeru volt az SZDSZ) mar elkezdodott a folyamatos zsidozas, stb..."/

Oh! Már Antallék előtt! Csak nem a zsidózás, hanem a magyarozás.
(Magyar Narancs, Magyar Nemzet, vagy kedvencem a RING, Valamilyen Tíbor EZEK c.szennyírása stb.

/"..Elegge meghatarozo egyenisegek voltak, kar hogy mara tobben hatterbe szorultak. (pl. Kis Janos..."/

Na! én pontosan ezek miatt a "meghatározó" személyiségek miatt maradtam el szerencsémre még idejében tőletek. És a "gyakorlati republikánusok" sem igen tetszenek, mert nem demokratikusak és nem liberálisok.

Azért tudom, hogy néhány rendes fickó még maradt köztetek. Hajrá! Előre!

Előzmény: MickeyKnox (275)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.03.02 0 0 275
Megint nem ertek egyet, de seabj, igy vita a vita :)))

Ennyi értelmetlen nácizás után nem is csoda
Ez kb. olyan, mint a mi volt elobb, a tyuk vagy a tojas... Bar emlekezetem szerint Antallek idejen (amikor meg eleg nepszeru volt az SZDSZ) mar elkezdodott a folyamatos zsidozas, stb. Mar Antall ki akarta nyirni az SZDSZ-t, nos ugy tunik ezt sajat maguk es a Fidesz jobban csinalja :(

Sokan azt hittük! Ne csodáld, hogy mára már sokan csalódottak lettünk
Ne hidd, mert ezt teny. Emlitettem mar parszor a marcius 15.-i esemenyeket, a szamizdat "sajtot", stb. Elegge meghatarozo egyenisegek voltak, kar hogy mara tobben hatterbe szorultak. (pl. Kis Janos)

Előzmény: zividivi (274)
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 274
/"...de nezd meg: hazaaruloznak, nemzetellenesnek, magyargyulolonek kialtjatok ki allandoan az SZDSZ-t,..."/

Ennyi értelmetlen nácizás után nem is csoda.

/"...elfelejtve, hogy a rendszervaltas talan legmeghatarozottabb ereje volt...."/

Sokan azt hittük! Ne csodáld, hogy mára már sokan csalódottak lettünk.

Torz politikai tükröt állít az ország elé az SZDSZ, szinte senki sem ismer magára benne. Nem a tükörrel van baj, hanem a szándékos torzításokkal.

Előzmény: MickeyKnox (273)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.03.02 0 0 273
Ez akar rendben is lehetne, de nezd meg: hazaaruloznak, nemzetellenesnek, magyargyulolonek kialtjatok ki allandoan az SZDSZ-t, elfelejtve, hogy a rendszervaltas talan legmeghatarozottabb ereje volt. Egy masik topicban egy olvtarsam kifejtette a liberalizmus gondolkodasmodjat, SZVSZ az SZDSZ most is ehhez tartja magat.

Amugy szerintem valtozna a MIEP megitelese is, ha a mostani vezetes tavozna (mas kerdes, hogy valszeg a nepszeruseg is jokorat csokkenne)

Előzmény: zividivi (272)
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 272
/"..Mindenesetre en nem neveznem (amellett, hogy nagyon nem szimpatikusak) a MIEP-et sem fasisztanak, sem rasszistanak...."/

Sajnos nem te képviseled a másik oldal hivatalos álláspontját.

Egyébként nem kell mindenkinek szeretni a MIÉPET. Vagyunk hozzá elegen, és ha majd a te módszereddel állnak hozzá a többiek is, a megfélemlítettek is szeretni fogják.

Előzmény: MickeyKnox (271)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.03.02 0 0 271
Viszont félni azért nem kell az SZDSZ-től - nem mintha nem lenne egy mocskos rasszista párt - mert baloldalon éppen most darálja be az MSZP.

Ezt ird at legyszi a MIEP-re es Fideszre, aztan olvasd el ujra! Hogy tetszik?

Mindenesetre en nem neveznem (amellett, hogy nagyon nem szimpatikusak) a MIEP-et sem fasisztanak, sem rasszistanak.

Igaz, en "csak" egy liberalis gondolkodasu emberke vagyok... Rolad viszont mar e hozzaszolasod alapjan megvan a velemenyem. De inkabb nem irom ide :)

Előzmény: Cassius Dio (263)
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 270
Ciki! Nem olyan hangulatban olvastalak. :-)))
Előzmény: éireann (269)
éireann Creative Commons License 2002.03.02 0 0 269
Meg aztan fasiszta nezeteket vallo partot talan nem kellene engedni belegazolni a bimbozo demokracia kertjebe.
Előzmény: éireann (268)
éireann Creative Commons License 2002.03.02 0 0 268
Az olyan kifinomult irodalmi elemek, mint ironia talan kimaradtak a tudasodbol?! Amit tolem ideztel az IRONIA volt...irodalom erettsegi, eh?
Masreszt, de, a MIEPet kellene megszuntetni, amely ovi es csapata kozremukodese nelkul nem tarthatna fenn frakciot sem, mert minden teren (igy szambelileg is mereten aluli).
Előzmény: zividivi (267)
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 267
/"..Bizony sok skinhead meg fasisztoid nezeteket vallo van abban a partban..."/

Egyet sem ismerek! Amire te hivatkozol, az Szabó Albert csapata, de ezt a társaságot még a Horn-Kuncze érában is azért endedték működni, hogy legyen mivel megfélemlíteni példáúl téged.

A faisztoid és bolsevik szellemű, gyilkos pártokat pedig törvényes tárgyalás alapján egyszerűen be kellene tiltani, csakhogy nem lehet, mert még kiderülne, hogy nem a MIÉP-et kell emiatt megszüntetni nálunk.

Előzmény: éireann (264)
zividivi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 266
/"...de aki tényleg le akarja váltani a kormányt, az miért is ne szavazna inkább az MSZP-re..."/

Egyszer talán eljön annak is az ideje, de most még nincs nálunk nemzeti bal. Az MSZP és az MSZMP egy lejárt és lejáratott, véres ideológia anyagi és szellemi örököse, és nem altarnatívája a FIDESZ-nek, mégha ez a párt meg nem nemzeti jobb.

Előzmény: Cassius Dio (263)
fehgyo Creative Commons License 2002.03.02 0 0 265
Az SZDSZ nem balos, sokkal inkább önös. Igazi érdekpárt (önérdekpárt).
Előzmény: Cassius Dio (263)
éireann Creative Commons License 2002.03.02 0 0 264
Bizony sok skinhead meg fasisztoid nezeteket vallo van abban a partban! Hal' Istennek a MIEPet ezek az elemek elkerulik. GONDOLKODJ mielott hulyesegeket irsz le!
Előzmény: Cassius Dio (263)
Cassius Dio Creative Commons License 2002.03.02 0 0 263
Helyben vagyunk, szóval az SZDSZ mégis csak balos - kérdés által feltétételezve, mert hát ha a jobbosok félnek tőlük .. esetleg azért, hogy nehogy mint izmos jobbos kizorítsa őket (de ez viccnek is gyenge).

Viszont félni azért nem kell az SZDSZ-től - nem mintha nem lenne egy mocskos rasszista párt - mert baloldalon éppen most darálja be az MSZP. Egy zártkörű lufizásra még futja, de aki tényleg le akarja váltani a kormányt, az miért is ne szavazna inkább az MSZP-re (annyira finnyás nem lehet, merthogy úgyis őket segíti az SZDSZ-szel.)?

fehgyo Creative Commons License 2002.03.01 0 0 262
Bizony, bizony rossz vagyok. Például veled sem szoktam egyetérteni, sőt többnyire cáfolom amit írsz.
Előzmény: taplo (261)
taplo Creative Commons License 2002.03.01 0 0 261
Valoban rossz ember vagy. beirasaid alapjan legalabbis ez egyertelmu...
Előzmény: fehgyo (260)
fehgyo Creative Commons License 2002.03.01 0 0 260
Én "jobbos" vagyok és azért félek az SZDSZ-től, mert Ők mindig rámutatnak a jobboldal gátlástalan, törtető, demokráciaellenes, kádárista, népnyúzó, hazug, gyűlöletkeltő, akarnok praktikáira (+ az antiszemitizmusára). Így persze mindig lelepleződünk.

Ja meg azért, mert néha megszakadok a röhögéstől amikor látom az erőlködéseiket.

Pedig inkább szánalomra méltók, de én rossz ember vagyok és kinevetem Őket.

Bányász elvtárs Creative Commons License 2002.02.28 0 0 259
5:2 arányú a ball:jobb. Viszont mindog egymással onanizálnak. Miért nincs 2-3 véleményt, irányzatot kéoviselő társaság? Ez olyan természetes kellen legyen.

Ja, hogy akkor meg te onanizálhass.

Előzmény: Gonda László (255)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.02.28 0 0 258
Egy gyongyszem, egy jobbos kollegatol, egyszeruen ide kell masolnom:

sacco válasz erre | adatok | e-mail 2002-02-28 05:11:20 (26)

Ha valóban mondta, az szép gesztus Kövértől, és milyen igaza van, én mondjuk habozás nélkül választanám ugyanazt. Hogy miért? Mert az SZDSZ, másszóval az élősködők, hazaárulók, ellenségek eltávolítása a magyar politikából össznemzeti érdek, aminél minden fontosabb. Rövid, tömör jelző rájuk: mocskok. Kiesésük az ország házából, amelyhez annyira méltók, mint egy darab szar a hollóházi étkészlethez, felér a tatár-török-náci-komcsi hadak kivonulásával együttesen. Ami aljasság politikai pártban és politikusban elképzelhető, az mind együtt és hatványozottan van meg bennük. De hiába gyávák, és nem merik felvállani nyíltan, hogy antimagyarok, a magyarság immár keresztül lát rajtuk, és pénzzel is csak kínlódva tudják összevakarni a kopogatót. Ami, mint tudjuk, még fényévekre van a bejutás nehézségeitől.

Hat nem szep, hogy egyes jobbos olvtarsak milyen finoman fejezik ki magukat? Es meg ok ugatnak az SZDSZ-re...

Előzmény: MickeyKnox (257)
MickeyKnox Creative Commons License 2002.02.19 0 0 257
Ja, ez viszont erdekes, ugyanis en is onnan copyztam be a cikk elejet, es megadtam a linket is hozza. Azota atirtak volna a cikket? Ugyanis tegnap meg azzal kezdodott, amit idemasoltam.
Előzmény: Gonda László (255)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!