Keresés

Részletes keresés

Alcantara Creative Commons License 2020.02.28 0 0 29

Berek Kati helyére Halász Juditot választanám.

ferapont Creative Commons License 2007.06.28 0 0 28
Egy cseppet sem lepett meg. Jó és bölcs döntésnek tartom. Sokoldalú és nagy formátumú színész. Kívánom, hogy sokáig viselje ezt a megtisztelő címet.
Előzmény: Magdi60 (27)
Magdi60 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 27
Bodrogi Gyula lett.
kate001 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 26

Azt hiszem aktuális lenne ezt a topikot folytatni.

Nos nem azért....., hanem azért mert nemzetünk három színésze nem vállalaja a fellépést a Parlament előtti '56-os ünnepségen. Nagyon átlátszó indoknak tartom azt a kifogást, hogy nem szeretnék megélni azt, hogy a tömeg kifütyülje Őket. Nem hinném, hogy az Ő szereplésüket füttykoncert, vagy ne adj isten paradicsomdobálás kísérné. Sem az egyik, sem a  mási oldal ezt nem tenné meg. 

Kedves "nemzet színészei" ? Önök éppen annyira nem az egész Magyarországot  képviselik, mint Sólyom László úr.  Az igaz, hogy  Önök még nem álltak fel a színpadra, de  tettükkel már feliratkoztak EGÉRKE mellé.

Talán jobb lett volna beteget jelenteni ! De először egyeztetési problémák, majd az esetleges "viharos taps" elmaradása miatt lemodnani  a felkérést.  Nem gondolják, hogy kilóg a lóláb !!! Cserbenhagyni többi színésztársukat !!! Ejnye, Ejnye.

Igazán sajnálom, de szerintem rosszul döntöttek.

Magdi60 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 25
stonedrop Creative Commons License 2002.03.05 0 0 24
Mielött beleolvastam volna a topicba, és csak annyit tudtam, hogy Komlós Juci "nyert", azt akartam írni, hogy ennyi erővel Bajor Imre is lehetne. De látom ez a gondolat komolyan felmerült egyesekben.
Kiváncsian várom a Barátok közt "sztárjai" mikor kerülnek legalább a fóumtársak képzeletében a Nemzet szinészei közé. Bár ezek után IRL is előfordulhat ilyesmi.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.05 0 0 23
Tordy Géza talán még épp nincs 62.
Garas Dezső viszont ott van a 12-ben.
Előzmény: Ösztönlény (16)
butcher Creative Commons License 2002.03.05 0 0 22
halász judit
Előzmény: katalizátor2 (-)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.03.05 0 0 21
Hofi Gézát?! Te egy közveszélyes kisnyugdíjas vagy.
Előzmény: katalizátor2 (20)
katalizátor2 Creative Commons License 2002.03.05 0 0 20
T. Hölgyek/Urak,
a "kérdés" lezárult. A Nemzet Színésze megválasztatott: KOMLÓS JUCI. Jó döntés volt a többiek részéről.
Gratulál: katalizátor2
Előzmény: katalizátor2 (19)
katalizátor2 Creative Commons License 2002.02.16 0 0 19
Kedves akito, első mondatod állítás, vagy kérdés?
Ha kérdés úgy jogos. Én pl. tudnám javasolni TÁBORI NÓRÁT. Férfilag pedig HOFI GÉZÁT.
Előzmény: akito (18)
akito Creative Commons License 2002.02.16 0 0 18
Nem kéne a színésznők között keresgélni. Elvégre egy hölgy távozott (nyugodjon békében)!
katalizátor2 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 17
Ez költői kérdés volt. Jött is rá válasz, amely gyanúsan elismerő, alázatos. Nem hinném, hogy őszinte, de ne legyünk rosszindulatúak! Amúgy Tordy Gézára utaló javaslata JÓ!
Előzmény: Conscience (15)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.02.15 0 0 16
:(
Hmmm. Bocsbocs, néha tényleg teljesen hülye vagyok, igen, olyan éretlen. Nem, beteg az azért nem! Csak olyan zagyva. Csakis a magam méltóságát sértem! Bocsánat ezerszer! Csak adj egy utolsó esélyt, megpróbálom összeszedni magam. Na. Szóval. A Nemzet Színészei. 62 év fölött. Mondjuk Haumann Péter, vagy még nincs 62? De Jordán Tamás is megérdemli......huhhh, most nagyon zavarban vagyok, ugye nem ciki, amit most írok...szerintem Garas Dezső is megvan már annyi, mármint 62, és ugye ő is sok mindent eljátszott. Meg Tordy Géza, vagy ő már megkapta...nem tudom...hát most ennyit sikerült összeszedni, remélem sikerült. Bocs, bocs, bocs, bocs...köszönöm a lehetőséget, huhhhhh.
Előzmény: katalizátor2 (14)
Conscience Creative Commons License 2002.02.15 0 0 15
Vajon miért kérdezed?

De komolyan ?

Előzmény: katalizátor2 (14)
katalizátor2 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 14
Ösztönlény, te komolyan beteg vagy. Fordulj, amig nem késő orvoshoz. Ez a topic mentes a politikától, a gyűlölködéstől, stb. Ez egy ún. békés topic. Miért kell cinikus, éretlen, viccesnek nem vicces, emberi értékeket megalázó, értelmetlen zagyvaságokkal bosszantani embereket. Szó sincs arról, hogy mindenkinek igaza van, vagy hogy igaza legyen, egyszerűen csak véleményt mondhasson egy harmad-, tized-, vagy ötvenedrangú dologról. Miért kell emberek örömét, kedvtelését elrontani. Választ persze nem várunk, ugyanis épeszű válasz erre nincs. Főleg tőled...
Előzmény: Ösztönlény (13)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.02.12 0 0 13
Én se tudom, mi az európai kultúrnorma, szarok rá, a west-balkáni kultúrnormát ismerem, az klasz!
Kalasnikov valamint Nema vise sunce! Kolo és bora-bora, koleszterin és buherált pálinka.
Sajnos tahó vagyok, így neveltek, hónapok óta nem láttam se Trokán se Bajor művész urat, így hozzászólni sem tudok a témához, csak ugatok meg nyaffogok, mert grafomán vagyok. Egy west-balkáni grafomán!
Éljenek a nemzet színészei!
Előzmény: katalizátor2 (11)
Harvey Porter Creative Commons License 2002.02.12 0 0 12
Mondjuk, ha láttad volna Bajor Imrét a Pasik legutóbbi részében, amiben Robinson Crouse-t, vagy Cruose-t vagy Crosuo-t játszott, mert a Jucika bezárta a lakásba, és ott élt évekig légpuskával lőtt galambokon, meg szobanövényeken táplálkozva, akkor te se így beszélnél.
Előzmény: zeuszka (9)
katalizátor2 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 11
Ösztönylény, félek, te nem a kultúra-fórumba való vagy. Vagy éretlen, vagy cinikus, vagy neveletlen, de mindenképpen szellemileg alultáplált vagy. Ha tévednék, akkor már nem tudom, mi az európai kultúrnorma! De az biztos, hogy a tiedből nem kérek.
offbeat
Előzmény: Ösztönlény (7)
Polihisztor Creative Commons License 2002.02.06 0 0 10
Zenthe Ferenc
zeuszka Creative Commons License 2002.02.06 0 0 9
a topiknyitó el is döntötte. Trokán Pétert pedig nehogy egy napon merészeld emlegetni azzal a pojáca Bajorral, mert nagyon megjárod!
Előzmény: Ösztönlény (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.06 0 0 8
Blaskó Péter is esélyes lenne nálam, de ő sincs még annyi, asszem.
Ösztönlény Creative Commons License 2002.02.06 0 0 7
Ezt döntse el a topicnyitó! Bajor, meg Trokán, na persze, meg a kisfaszom.
Előzmény: zeuszka (6)
zeuszka Creative Commons License 2002.02.06 0 0 6
nem igaz! csak te hülyéskedsz, mi komolyan gondoljuk!
Előzmény: Ösztönlény (5)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.02.06 0 0 5
Ez nem igazságos! Miért csak engem szúrsz le?! Mások is poénkodtaaaaaaak...Bűűűűűű!
Előzmény: katalizátor2 (3)
zeuszka Creative Commons License 2002.02.06 0 0 4
szerintem 2008-ig hagyják üresen azt a helyet. Trokán művész úr akkor lesz ugyanis 62 éves...
Előzmény: katalizátor2 (-)
katalizátor2 Creative Commons License 2002.02.06 0 0 3
T.ösztönlény,

sohase hallgass az ösztöneidre. Legyél inkább lény, pl. GONDOLKODÓLÉNY.
A szomorú esemény (Lukács Margit halála) nem is olyan vicces, mint gondolnád. Mint a "válaszod"!
katalizátor2

Előzmény: Ösztönlény (2)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.02.06 0 0 2
Téged.
Előzmény: katalizátor2 (-)
szopiszuri Creative Commons License 2002.02.06 0 0 1
természetesen trokán pétert, ez teljesen egyértelmű!
Harvey Porter Creative Commons License 2002.02.06 0 0 0
Én Bajor Imrét, de tudom, hogy úgyis csak hiába beszélnék...
Előzmény: katalizátor2 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!