Keresés

Részletes keresés

GOLAZ111 Creative Commons License 2014.11.05 0 0 19
golaz11 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 18

Румунија Бакафант Одговор | Погледај | Боокмарк © 02.05.2002 02:18:23 (1)
Ерол је то ме подсећа на мене. Бака врба веома добро. Наиме, палачинке су фантастични.

Једном, када су испалили паллерекет, једна пумпа. У почетку сам мислио да постоји нешто у рерни, али се касније испоставило да је бака преминула. ако је више тачно, ја бих вам рећи да ствари, велики ПУРЗАНТОТТ бесконачно велика. али то није неопходно.

Оно што је важно је да постоји бесконачно скромно створење. Дакле, то је само једном украо од њега, четири хиљаде форинти. али новац је и смрди.

Шест, ово је мој мали нагиикам. Шта мислиш, зар не драга?
Цитат: Минденлебенканал (-)

jelcz Creative Commons License 2007.11.09 0 0 16
WEGA Creative Commons License 2002.05.18 0 0 15
TDK.....
Ha kézzel megbróbáljuk "meghajlítani" a kazit
(becsomagolt állapotban),és nem "nyeklik",akkor
biztosan nem csavaros a kazi!!!!!!!!!
A csavaros kazi ugyanis "képlékenyebb"
A görgő (baba)forog,ezért sípol!!!(de csak
a jobb oldali)
Én visszavittem a szoruló kazettát és határozott
fellépéssel elértem,hogy kicseréljék !!!!!!!!!
Az volt a bajuk,hogy mi van akkor ha a másik is roszz lesz!!!???? -mondom ,hogy azt is
visszahozom !!!!és legalább megtanulják,hogy
minden selejtes árút nem lehet rásózni a
hazai vásárlókra !!!!!!!!, ha pedig megteszik
úgy rákényszerítjük,hogy a nyakukon maradjon !!!!
Ha nem visszük vissza,szegények azthiszik,hogy
jó kazit árulnak és még többet hoznak be belőle!!
Ez irónia,de így igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: csibesz (13)
eMM Creative Commons License 2002.03.16 0 0 14
Nekem meg egy háklis videóm van/volt (mióta mechanika javításon volt azóta nem) szóval a TDK-t kifejezetten szerette de a BASFT nem, az EMTEC-et meg nagyon nem.
Most spec mindegy neki mindent lejáccik.
Pedig 10 éves Daewoo a készülék csak épp 1 kissé felújítva.
Szóval szvsz, ez a kérdés nem is ilyen egyszerű.
Előzmény: csibesz (13)
csibesz Creative Commons License 2002.02.05 0 0 13
Igen, az sajnos nem látszik, hogy milyen módon van rögzítve a palást egymáshoz. Nekem volt közte TV-180, HS-200 és EHG-240 is. A tipus és a sorozatszám nem szitázva, hanem belesütve volt a törlésgátló fül mellett. Széttörve a tokot és átpakolva egy másik,_csavaros_ tokba, a szalag vígan használhatóvá volt, nem szorult, nem visított csévélés közben, mint a fába szorult féreg.
Úgy tűnik, hogy mindegy, hol vesszük: nekem több helyről is származik. Nem tudom, a Konflex/jól írtam?/ - mint forgalmazó - nem jött még rá, hogy milyen sz.rt forgalmaz!?
Addig is: Maxell, BASF/EMTEC,Panasonic,Fuji.
Előzmény: Törölt nick (3)
Mindenlébenkanál Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12
Azért biztos ami biztos alapon elmentem a videóm márkaszervizébe. Tudom, hogy hülyeség, mivel utána felvettem egy másik műsort, és az kristálytiszta, stereo, és még a számláló is megy rajta. Sajnos nem a kedvenc videószervizem a márkaszervíz, de azért előtte benéztem hozzájuk, mondják meg mi lehet a baj. Ők azt mondták, hogy 85 % -hogy kazetta, de 15 % az esélye, hogy valami KH-s a videóban. Mindenesetre mivel 2 hónapos, és garis azért nézze meg a szervíz. Hát tudjátok!!! Eddig nem túl eredményesen követtem egy szabályt, hogy ha video, akkor JVC, de ezek után tuti az lesz! A szerviz, nemhogy a VIII. kerület legretkesebb, leglepukkattabb környékén volt, de ráadásul a csaj is flegma volt. Szinte "Én kértem elnézést" -Gálvölgyi után szabadon-, hogy megzavartam a VIVA+ nézése közben. Ráadásul 1 hétre vállalták -tegyük hozzá lehet, hogy a jó videó- javítását. Elkérte a telcsiszámomat, én pedig rákérdeztem, ha előbb kész lesz szóltok? Mire Ő: Nem szoktunk ilyeneket csinálni.... -Anyád..

Na szóval +látjuk mi lesz, bár az HBO-ban dolgozó szakavatott ismerősöm szerint is a kazetta a hiba... (ja és seggberúgott telefonon, hogy nem JVC-t vettem...)

Előzmény: 4ndr3w (10)
sarpy Creative Commons License 2002.02.05 0 0 11
A múlt héten sikerült kifognom 2db mechanikai hibás TDK-t. Először azt gondoltam a videom mechanikája kezdi feladni magát, de a régi kazettákkal nincs semmi gondja.
A bosszantó az, hogy egy film felvétele közben egyszerűen megállt.
Egyébként "csomagolás egyszerű műanyag fólia, felirat és egyéb dekoráció csak a kartondobozon van" tipusról van szó. Eddig nem tudtam, hogy ezek hamisak, pláne úgy hogy egy nagyáruház forgalmazza.
4ndr3w Creative Commons License 2002.02.05 0 0 10
Kb. 2 éve én is pórul jártam egy TDK kazettával, a típusára már nem emlékszem. Felbontás után a elvégeztem a szokásos végére- majd visszacsévélést, és amikor visszaért az elejére, szépen kiszakadt a szalag eleje az orsóból...
originalqszi Creative Commons License 2002.02.05 0 0 9
1300-at egy kaziért?????????:(((((((( Én ha 600-at adok értük! A nejem mindig veszekszik, hogy ne vegyek olcsó szart! Én meg mondom, hogy a drága ugyan olyan szar:((((( tehát mégis csak nekem van igazam, pedig a nejem nem szőke:DDDDDDDDD
Előzmény: Mindenlébenkanál (4)
originalqszi Creative Commons License 2002.02.05 0 0 8
De mennyi, a qrva anyjukat! A rohadt CORA! Kiváncsi lennék, hogy Franciaországban is merik árulni???? Már most is minden, otthon eladhatatlan szart idehoznak, hát még ha uniósok leszünk! Igaza van Csurkának:))))))
missparker Creative Commons License 2002.02.05 0 0 7
Én eddig csak mechanikai hibás TDK-val találkoztam. Nyiszorognak a videóban, nem akarja csévélni, és nem lehet indexet tenni rá. Szintén nagyáruházban vettem őket. Hifimán-vidióta életem párja azt mondta, ezek után csak BASF kazit merjek venni. A hamis kazetták ismérve lehet még a fólián túl, ha csak hosszú cimkét adnak hozzá, a másikat nem. De ez persze kivülről nem látszik, ugyanúgy ahogy a csavarozás sem.
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.05 0 0 6
Tudod az a bosszantó, hogy ezeket a hamisított(?) kazettákat pl. a Duna Plaza Keravill üzletében is lehetett kapni.
Előzmény: micu (5)
micu Creative Commons License 2002.02.05 0 0 5
Én is kifogtam egy mechanika hibás TDK-t (az első ilyen videokazettám) és én is hivatalos helyen vettem (nagyáruház).
Előzmény: Mindenlébenkanál (4)
Mindenlébenkanál Creative Commons License 2002.02.05 0 0 4
Nem, és pont ez a bosszantó!

1300 Forintért vettem darabját a Tesco-ban!

Hidd el, megismerem a hamis videókazettát! És egy 200 000 Ft-ot érő videóba nem dugnák hamisat! Kifejezetten minőségi kazettákat választottam mindíg... -legalábbis eddig azt hittem!!!!-

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.05 0 0 3
Ezek a hibás kazetták egészen véletlenül nem azok a kazetták, amelyeknél a csomagolás egyszerű műanyag fólia, felirat és egyéb dekoráció csak a kartondobozon van?
Ugyanis ezek állítólag hamisítványok, semmi közük a dobozon szereplő gyártóhoz.
Az eredetinél a fólián van a felirat.
Előzmény: csibesz (2)
csibesz Creative Commons License 2002.02.05 0 0 2
Jó neked!Én és az ismerettségi köröm már jóval 20 db felett tart. Mondjuk nálunk mechanika hibás volt a kazetta, a szalaggal semmi gond. A kazettapalást ragasztott v. csavarozott volt? Amelyik csavarozva van, azzal semmi gond, de amelyik ragasztva:((((
Előzmény: Mindenlébenkanál (-)
Bakafánt Románia Creative Commons License 2002.02.05 0 1 1
errol nekem a nagyim esete jut eszembe. nagyi nagyon jol fuz. tudniillik fantasztikusak a palacsintai.

egyszer, amikor sutotte a pallereket, az egyik BEDURRANT. eloszor azt hittuk, hogy a sutovel van valami, de kesobb kiderult, hogy nagyi szallt el. ha pontositani akarnek, akkor elmondanam, hogy valojaban a nagyi egy vegtelenul nagyot PURZANTOTT. de ez most nem lenyeges.

ami fontos, az az, hogy nagyi vegtelenul szereny teremtes. emiatt meg csak egyszer loptam el tole NEGYEZER forintot. de meg a penze is BUDOS volt.

hat, ilyen az en kis nagyikam. mit gondoltok, ugye kedves?

Előzmény: Mindenlébenkanál (-)
Mindenlébenkanál Creative Commons License 2002.02.05 0 0 0
Ja, és tudom, hogy 0 esélyem van rá, de azért, ha valakinek véletlenül meglenne a tegnapi Chicago Hope, akkor kérem jelezze, mert gyűjtöm a kórházsorozatokat, és ez a rész is kellene....

Köszönöm előre is!

Előzmény: Mindenlébenkanál (-)
Mindenlébenkanál Creative Commons License 2002.02.05 0 0 topiknyitó
Figyelem!


TDK gyártmányú felsőkategóriás videókazetták között egyre több a selejtes darab! Jómagam már 2-vel találkoztam az utóbbi egy hónapban!

Típus:

TDK EHQ-240
(ideal for home cinema)

Amelyik rossz volt, az hordozóréteghibás volt!

Felejtsétek el e típusú videókazetta használatát, ha fontos a felvételetek!!!

Remélem Ti nem jártok úgy, ahogy én.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!