Keresés

Részletes keresés

underwood Creative Commons License 2006.03.08 0 0 7
Engem nagyon is érdekelt, kösz a tippet!
papugaja Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6
Hátha érdekel valakit:
Cobian Backup-pal remekül megy minden.
Előzmény: papugaja (5)
papugaja Creative Commons License 2005.02.02 0 0 5

Sziasztok!

SyncBack-et használnék napi mentéshez NT szerveren, de nem tudom az időzítést aktiválni rajta, ezt dugja az orrom alá:

"The Scheduling Agent Service COM object is not installed or registered. Please note that Windows NT does not include the Scheduling Agent COM object."

Mi a fenét csináljak?

Zool2107 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 4
Ahogy elnézem, nem nagyon élő már a topic, de hátha... :)

Nekem az a kínom, hogy Win2000-es szerveren kell napi, differenciális, és hetente egyszer full backupot csinálni ütemezve. A minden (full mentés kivételével) menne egyszerre file-ba is és szalagra is. A mentésekkel nincs gond, csak a napi file mentésnél van egy kis gáz: marha nagy méretű file-t csinál a mentett adatokhoz képest. A mentés file-ból, ami 800 MB körül van, kb. 350-400 MB a hasznos cucc, amit vissza lehet állítani.
Van olyan folder is, amit minden nap elment annak ellenére, hogy nem történik benne változás. Ezt most kiirtottam, de csak holnap derül ki az eredménye (saccra így 400/150 MB lesz a mentett file/visszaállítható arány).
Mitől lehet ez, hogy ekkora méretű backup file-ok keletkeznek?

h_gerike Creative Commons License 2002.08.28 0 0 3
kevés!!!
NovaDisk a megoldás!
Elég korrekt és crack is van hozzá!!
Előzmény: sip pista (2)
sip pista Creative Commons License 2002.08.28 0 0 2
van :-)
pl. jar32.exe
Előzmény: h_gerike (1)
h_gerike Creative Commons License 2002.08.28 0 0 1
Hi!

Van v.kinek, v.mi korrekt NT-s Backup progija, ami Foldereket tud menteni vinyóra

sip pista Creative Commons License 2002.02.05 0 0 0
jéegynullás.
az a bajod sztem, hogy az ütemezett cucc nem a bejelenkezett júzer, hanem a task scheduler szervíz gazdája nevében indul. ez a localsystem szok lenni, akinek nem nagyon van joga a hálózati erőforrásokat használni. megpróbálhatod átírni a szervíz tulajdonosát, ezt a sp-től függően v hagyja, v nem. ha nem, akkor a null session izét kell engedélyezni a másik gépen, itten le van írva (nt-re is igaz, nem csak w2k-ra). ha akkor se megy, kérdezz meg egy hozzáértőt :-)
Előzmény: csubul (-)
csubul Creative Commons License 2002.02.04 0 0 topiknyitó
Kérdésem a következő:
Az NT-s backup programmal akarok lementeni egy hálózati, felmappelt diszket. Ha elindítom a felületet, kijelölöm a foldert, akkor rendben el is menti.
Viszont, mivel automatizálni, éjjel akarom indítani, akkor nincs jogom a backuphoz. A következőt kapom:

You do not have permission to access portions of
.
Please see the owner or administrator to get permission.
You do not have permission to access portions of
.

Végig domain administratorként vagyok bent. Hogyan tudnám ezt kiküszöbölni? Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!