Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.03.29 0 0 476
ide is pussz, aztán ugyis lehajit a freestart, vagy szegény anyukám lesz rosszul a tel.szla miatt,
:))
m.v.
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 475
meglátod. ne regisztrájj, csak jelentkezz be. (akkor nem kell jelszót beírni, csak egy nevet. a chat-be jelentkezz be, és akkor onnan tucc majd választani)
Előzmény: gyingyi (474)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 474
Az mi?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (473)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 473
gyere a jatek.hu-ra:)
Előzmény: gyingyi (472)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 472
Mit?
Papás-mamást?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (470)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 471
már bocsánat, de a f@szt!:)))
Előzmény: gyingyi (469)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 470
gyingyi, nincs kedved jáccani?
Előzmény: gyingyi (468)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 469
Most mi van?
Bástya elvtárs le van sz@rva?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (467)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 468
De igen!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (467)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 467
:)))))
de hisz ebből még énekeltél is!
ez a szj-os, nem?
Előzmény: gyingyi (464)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 466
Már itt van!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (465)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 465
hehe, magammal beszélgetek.
most kimegyek egy cigire, azt mire visszajövök, legyen itt vmi!
Előzmény: dzsu-li (463)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 464
Futókaland

Futókaland és semmi más
Csak ez voltam neked
Fellángolás, rövid varázs
Mely elmúlt hirtelen

Szerettem volna, hogyha belül
Téged is éget a tűz
Nem játszol soha velem
Nem hagysz egyedül

Futókaland pár röpke nap
Csak ez jutott nekem
Illúzió, hogy életed
Meg osztod énvelem

A hajnalnak velem örülsz
Csak nekünk kell fel a nap
Csókjaid halmoznak el
S mindig itt maradsz

Futókaland több kéne már
Ez oly kevés nekem
Vágyálmokat nem kergetek
Csak várlak szüntelen

Egész nap rád gondolok
Oly rossz, ha lemegy a nap
Ne várjak hiába rád
Jöjj, és itt maradj

Mond végre el, miért gondolod,
Hogy több nem jár nekem
Nem tudhatod, hogy lesz e majd
Ki téged így szeret

Mindig csak rád gondolok
Esténként zavar a csend
Fekszem a párnák között
Olyan rossz nélküled

Mindig csak rád gondolok (egymásra énekelve) Mond végre el, miért gondolod
Esténként zavar a csend (egymásra énekelve) Hogy több nem jár nekem
Fekszem a párnák között (egymásra énekelve) Nem tudhatod, hogy lesz e majd
Olyan rossz nélküled (egymásra énekelve) Ki téged így szeret

Gyingyi

Előzmény: dzsu-li (462)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 463
megvagy még??
Előzmény: dzsu-li (462)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 462
megvan még?
írd be!
Előzmény: gyingyi (461)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 461
Egyszer írtam egy közhelyekre épülő szöveget.
Megdöbbenésemre mindenkinek tetszett.
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (460)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 460
mondod vagy nem mondod?
Előzmény: gyingyi (459)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 459
Tudok ennél nagyobbakat is!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (458)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 458
:) ezt meg írhatnád a legnagyobb közhelybe:)))
Előzmény: gyingyi (457)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 457
Függő vagy?
Nem vagy egyedül!
Szobámban az egész világ!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (456)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 456
azt hiszem, le kéne szoknom erről a sok netről.
és még én akarok számítógépet...
Előzmény: gyingyi (455)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 455
Ilyet, ne is említs!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (454)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 454
szerinted dolgozom?
de egyedül.
te hogy állsz a liftekkel?
Előzmény: gyingyi (453)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 453
Csak Te dolgozol?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (452)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 452
na, most már mind elmentek.
munkatársak
Előzmény: gyingyi (451)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 451
Kitől?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (449)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 450
Akármiről!
Bátran szabadon!
Gyngyi
Előzmény: dzsu-li (447)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 449
búcsúzkodás volt
Előzmény: gyingyi (448)
gyingyi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 448
Na most mi van?
Elvitte a cica a klaviaturát?
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (445)
dzsu-li Creative Commons License 2002.03.29 0 0 447
nna, kösz.
miről is?
Előzmény: gyingyi (446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!