Keresés

Részletes keresés

qwer1234 Creative Commons License 2002.02.04 0 0 6
Örülj neki ! Kevesebb tahóval kell kontaktusba kerülnöd.
Egyébként nem vagyunk mi ilyen looser típusúak, csak most beszoptuk... :-)
Előzmény: murray (5)
murray Creative Commons License 2002.02.04 0 0 5
engem hállistennek kerülnek ezek a köcsögök talán nem vagyok nekik szimpatikus??:-))
qwer1234 Creative Commons License 2002.02.04 0 0 4
.
HEnci Creative Commons License 2002.02.02 0 0 3
Egyszer hozzánk is odajött egy ilyen "most csórtam a Westendből" szöveggel két lecsoffadt fószer. Elkezdtek minket b@szogatni, hogy vegyük már meg tőlük az órát, mert az milyen jó lenne nekünk. Persze egyből mindenki levágta az egészet és mivel pont csocsóztunk nem voltunk túlságosan készek a kommunikációra két ilyen balekkel. Miután ötödszörre is megpróbáltuk finoman elmagyarázni nekik, hogy keressenek más bonyeket, odajöttek hatodszorra is. Aztán már nem olyan finom szavakkal elhajtottuk őket a "westendbe". Ja, egyébként az ár náluk 20-ról indult, a végén már 4-ért odaadta volna...
Előzmény: qwer1234 (-)
qwer1234 Creative Commons License 2002.02.02 0 0 2
Lehet hogy nem túl nehéz, de számomra nem tűnt akkor és ott gagyinak. Mondom, nem értek az órákhoz !
Másik történet:
Asszony sétált a gyerekkel. (Akkor még hó volt.) Egy járókelő egyszer csak megállt előttük, lehajolt és felvett egy gyűrűt a hóból. Mjad odafordult kis családomhoz és mondta - amit ők is láthattak -, hogy talált egy gyűrűt. Kijelentette hogy neki nem kell a gyűrű, nekik adja. No persze adhatnának cserébe valamit. Mondjuk 400 forintot. Adtak. Én meg jót röhögtem a sztorin. :-) Nem kellett volna, mert rá egy hónapra engem is átbasztak. hehe

qwer1234

Coolboybadboy Creative Commons License 2002.02.02 0 0 1
Szerintem nem túl nehéz különbséget tenni egy majd' 100e Ft-s és egy piaci 1200 Ft-s bóvli között... Még ránézésre is. Meg szerintem annak is kissé cinkesnek kellett volna tűnnie számodra, hogy csak úgy elemeltek a Westendben egy ilyen értékű órát.

Ha hozzám jön oda valaki ilyen ajánlatokkal az utcán, lazán elhajtom a rákba, pont az ilyen eseteket elkerülendő.

Előzmény: qwer1234 (-)
kaviat Creative Commons License 2002.02.02 0 0 0
j0l megjártad

.kav]4t r.e.b.

qwer1234 Creative Commons License 2002.02.02 0 0 topiknyitó
A saját történetem :
Ma álltam a benzinkút mosójánál a sorban, amikor odajött hozzám két srác. Kérdezték, nem akarok-e mobilt venni. Mondtam nem, mert van. Erre elővettek egy órát, és mesélték, hogy ezt néhány órája lopták a Westend-ből. Még az árcédula is rajta volt: 96900.- Kérdezték, nem kell-e ? Mondtam nem kell, mert nem hordok órát. Erősködtek, sürgősen vidékre kell menniük, kéne nekik benzinre pénz, vegyem meg ! 20-ról indult az ajánlat, a végén már 8-ért ideadták volna, csak vegyem meg. Időközben rámkerült a sor, ezért hozzákészültem a kocsimosáshoz. Erre megint jöttek, hogy mostmáraztán tényleg vegyem meg ! Volt nálam 50e + kb. 4e HUF Végül beadtam a derekam. Mondtam van nálam kb. 4e, ennyit adok. Odaadták, majd távozóban közölték röhögve, hogy 1200-ért vették a piacon. :-) Ezen én is röhögtem, és mondtam nekik, hogy jó a módszerük. Szóval átbasztak szépen !

Várom a nullázást és az egyéb "vidám" történeteket !
qwer1234

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!