Keresés

Részletes keresés

spritus Creative Commons License 2012.12.20 0 0 32

A párom az ajándéka mellé kap egy leheletnyi szeretet is! :) https://apps.facebook.com/bb_leheletnyi_karacs/ 

Vörös Emese Creative Commons License 2012.11.26 0 0 31

Közelegnek az ünnepek, gondolj időben az ajándékozásra! Csináltass portrét szeretteidnek!  http://www.grafikarendel.mlap.hu/

Baba oridzs Creative Commons License 2005.04.20 0 0 30
Püff neki. Mi vagyok én? Milliomos?:DDDD


Törölt nick Creative Commons License 2003.05.06 0 0 29
koszi :-) Pecs az tenyleg nem annyira jo, viszont a nyomda az tenyleg jo otlet!
Előzmény: Stich (27)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.06 0 0 28
te ismersz marketingest?
;-)
Az elobb MSN-en adott valaszt figyelmen kivul hagyom.
ha mar hulyet kell csinalni egymasbol :-)))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (26)
Stich Creative Commons License 2003.05.06 0 0 27
Esetleg lézeres gyorsnyomdát is érdemes megkérdezni, Pécsen tudok egyet, de valszeg neked az nem lenne jó.
Kislányom képéből csináltak ott puzzlet. Tehát lehetőség biztos van rá.
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.06 0 0 26
szerintem kérdezz meg egy markatingest, akik pl bögrét meg ilyesmit nyomatnak. ha nem ismersz marketingest, kérdezz meg valakit, aki ismer marketingest....
ha ez sem menne, kérdezz meg mindenkit, hogy ismer e valaki egy marketingest, vagy valakit aki ismer...

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.06 0 0 25
Sziasztok!
Nem tudtok veletlenul arrol, hogy van-e olyan ceg, aki legyart puzzle-t egy tetszoleges keprol, amit te viszel nekik?

SuperBoy Creative Commons License 2003.05.06 0 0 24
Ötletek sohasem ártanak.

Bár nem túl nagy és eredeti ötlet, de ha külföldön jársz, akkor érdemes szétnézni kabalák szempontjából, és venni párat, amit később használhatsz... És amikor kell, csak szétnézel a "raktárban", és kiválasztod a cuccot.

Előnye, hogy láthatóan külföldi és ezért hasonlóval nem találkozhat, tehát látszik hogy nem a sarki boltban vetted...

Hátránya, hogy pénzbe kerül, és be kell fektetni, valamint ha sűrűn váltogatod a nőket, akkor nehéz eltalálni milyen is kell... :-)

SuperBoy

kotipas Creative Commons License 2003.04.30 0 0 23
Gondoltam felhozom, vannak-e újabb ötletek ?
P.sárky Creative Commons License 2002.02.07 0 0 22
Szóval, a virágot is adok. Természetesen.
Vörös rózsát, marcipánból. Olyan "hétköznapi"
az igazi virág, mondom én, hiszen virágot szinte minden héten veszek. Ezért gondontam "ehető ajándékra".
Ez csak egy része a Tervnek....
SuperBoy Creative Commons License 2002.02.05 0 0 21
Alex_:

Azért én is köszönöm a hozzászólásodat, nagyon jó és eredeti ötlet. Majd talán ha egyszer úgy érzem hogy igazán meg akarok lepni valakit valami különleges ajándékkal, akkor ezt is számításba veszem.

Előzmény: Alex_ (16)
lotht Creative Commons License 2002.02.04 0 0 20
Lepd meg egy jeggyel a Csöndfürdőbe!
Persze magadat is, úgy van értelme, ha utána meg tudjátok beszélni az élményeket.
Nem olcsó mulatság, de hidd el, nem mindennapi, amit ott átélhet az emberfia/lánya.
Ha bevált, kérlek levélben is írd meg, hogy tetszett.
Csöndfürdő
Előzmény: P.sárky (-)
Móni és Zsolti Creative Commons License 2002.02.04 0 0 19
Szívesen, én is úgy olvastam az ötletet, és adaptáltam a kapcsolatunkra... :-) Azért beszámolót örömmel olvasnék, hogy hogyan sikerült a dolog! :-)

Zsolti

Előzmény: P.sárky (17)
Móni és Zsolti Creative Commons License 2002.02.04 0 0 18
A megsértődés, meg az, hogy nem örül neki úgy védhető ki, hogy
1. nem mutatja meg, hogy mit húzott ki
2. nem köteles mindegyiket beváltani

Szerintem nem baj, ha olyat adsz, amit amúgy is szívesen adsz, feltéve hogy ő örül neki... Eleve szívesen adsz minden olyan ajándékot, aminek örül, nem? :-)

Zsolti

Előzmény: ambrosius (12)
P.sárky Creative Commons License 2002.02.04 0 0 17
Alex_ ,köszi
Móni és Zsolti, ez egy remek ötlet, megpróbálom
átültetni a mi kapcsolatunkra.
Újból elakarom csábítani. Ez a TERV
Alex_ Creative Commons License 2002.02.01 0 0 16
Gügye vagyok már megint, s nem nézem a neveket. bocsánat érte.
előző hozzászólás ajánlása a topicnyitó figyelmébe, aki P.sárky

És Üdvözlet mindenkinek
s természetesen bocs mindnekitől, nézzétek el nekem.

Előzmény: Alex_ (15)
Alex_ Creative Commons License 2002.02.01 0 0 15
Üdv SuperBoy

ha nem bánod, s talán érdemesnek találod elolvasni egy ötlet:

barátnő, tehát hódítás alatt áló mennyei nőszemély.

ergo legyen meglepetés, nem baj ha nem tart sokáig, az se ha látja majd a barátnője is, s meg is tudja mutatni a szeretteinek, s hogy ez miben is kapjon itt eme földi porfészekben realitást?
teljes mértékben fantázia dolga.
Egyszer valami hasonló esteben bementem egy játékboltba, majd még vagy kettőbe mire sikerült 64 darab piros lufit venni (kisváros), előtte szépen meg lett tervezve a lufik hogyan lesznek összeragasztva szív alakban a jobb felső csücskébe egy fehér lufival rajta felirattal...
maga monumentális másfél méter szélessége is meghökkentő elsőre, s ha meg tudod oldani (ami nekem anno nem sikerült, de terveztem), hogy a lufik többségébe gázt töltesz, arányaiban annyit, hogy egy átlag 20 fokos hőmérsékletnél enyhén emelkedjen... anno számolgattam hogyan is lehetne megvalósítani, s bár a veszteségből adódó gázcsökkenés ugye nem állandó ezért kérészéletű lehetne a "lebegése", de mellékes szövegnek kisíéretként nem is rossz, hogy veled a mennyekbe érzem magam, avagy szállni tudnék stb... ízlés szerint.

garantálni persze nem lehet ezzel sem semmit sem.
garancia csak Te lehetsz, s Ő. ha Ő, az ő .

viszont hogy még a szomszéd kislány is emlékezni fog egy év mulva is rá...
vagy nem...
no. ez van. :)

Sok sikert Neked!
Alex_

Előzmény: SuperBoy (14)
SuperBoy Creative Commons License 2002.02.01 0 0 14
Móni és Zsolti:

Ez nagyon eredeti ötlet és nagyon tetszik!!! :)

Csak sajnos a mostani barátnőmnek nem adhatok ilyan ajándékot, mert nem biztos hogy 1 év múlva is együtt leszünk. De ha majd lesz olyan kedvesem akivel nagyon hosszú távra gondolkozom, akkor ezt be fogom vetni! :)

Előzmény: Móni és Zsolti (10)
ambrosius Creative Commons License 2002.02.01 0 0 13
Egyébként nekem is ez a problémám, lassan három év után már nem nagyon tudok olyan ajándékot, ami illő lenne hozzá.
Venni nem lehet semmit, vagy ha veszek, akkor ott van bennem, hogy ezt bármikor máskor megvehetném neki, nem pont a Szülinapjára/karácsonyra stb.
Teljesen tanácstalan vagyok, régen volt hogy rajzoltam neki virágot és azt adtam oda (nem hervad el ugye) vagy verset írtam hozzá, de hát nem lehet mindig ugyanazt adni.
ambrosius Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12
Én szívesen kipróbálnám (nagyon tetszik az ötlet) de iszonyú nagy meló mindezt összeszedni...
Gondolom olyasmiket írsz rá, amit te szívesen adnál, olyanokat nem, amit tudod, hogy ő szívesen fogadna, de te nem szívesen adnál.
Ekkor meg olyan súlytalan lesz az egész, mert végülis csak olyasmi kerül fel a papírra, amit bármikor megtennél neki úgyis, ha megkérne rá, vagy ha nem is kérne meg, akkor te adnád oda magadtól.
Vagy nem jól látom?
Meg aztán 56 ajándékből könnyen lehet egykettő, amin a másik megsértődik vagy rossz néven vesz (én már jártam úgy, hogy nagyon elszaladt velem a ló és túlságosan sok mindent vettem a szerelmemnek, aki ettől iszonyú rosszul érezte magát, mert hogy az én ajándékomhoz képest az ővé elég soványka valt, pedig nemis)
Előzmény: Móni és Zsolti (10)
Móni és Zsolti Creative Commons License 2002.02.01 0 0 11
Ja bocs, ha szülinapra kapja, elég az 55! :-)

Zsolti

Előzmény: Móni és Zsolti (10)
Móni és Zsolti Creative Commons License 2002.02.01 0 0 10
Kedvesem Karácsonyra egy dobozt kapott tőlem (magam ragasztottam össze és vontam be csomagolópapírral, hogy azért jól nézzen ki valamennyire), benne 55 boríték, mindegyik borítékban egy-egy papírlap, amelyre ráírtam az ajándékokat. Ezen ajándékok természetesen lehetnek "szexi" ajándékok (pl. egy erotikus masszázs, akármilyen erotikus kedvesség, amit élvezne), vagy nem szexi ajándékok (pl. egy egész hétvégi mosogatás, vagy valami ilyesmi), ha olyat is akarsz adni. A szabály az, hogy Kedvesem minden hétvégén (péntek este) kiválaszt egy borítékot, elolvassa, (nem kell megmutatnia nekem, hogy azért nekem is legyen valamennyi izgalom benne), és amikor be akarja hajtani rajtam (vagy előtte valamennyivel, ha előkészületek is szükségesek), akkor bemutatja. Azért 55, mert 52 hétvége van, a 3 bónusz a szülinapján, névnapján és együttjárásunk évfordulóján jár. De inkább 56-ot javasolok, hogy az adott napon (szülinapon?) is kapjon valamit, mert ellenkező esetben olyan fura, hogy kapott valamit, de mégsem tudja, hogy mit.

Próbáld ki, ha kedved van hozzá, de fordíts elég időt arra, hogy kitaláld az ajándékokat, és meg is írd őket! :-) Ja, és 55 kis borítékot végignyálazni... :-)))

Zsolti

Jungfrau Creative Commons License 2002.02.01 0 0 9
vidd el egy kovácshoz és csináltassatok piercinget a köldökébe egy nagy zafirból! :)
jinjang Creative Commons License 2002.02.01 0 0 8
Menjenek barlangtúrára! :-)) Túúúdom, mi fog jönni: és ha klausztrofóbiája van?
Előzmény: P.sárky (7)
P.sárky Creative Commons License 2002.02.01 0 0 7
bocimobil amit te tudsz szülni! az legyen csak a tied!
Jinjang, akkor mi van, ha tériszonya van?

bocimobil Creative Commons License 2002.02.01 0 0 6
Én gyereket szülök neki asszem. Így hímneműként különösen nagy ajándék lesz. :))
jinjang Creative Commons License 2002.02.01 0 0 5
Nem értek egyet. Szerintem nem tárgyakat kell ajándékozni, hanem élményeket adni. Amikre aztán nagyszülő korunkban is szívesen emlékezünk vissza.
Na jó, nem kell feltétlenül szerenád, mert az tényleg veszélyes. Mondjuk vigye el Himaláját megmászni. :-)))
Előzmény: SuperBoy (3)
panaszláda Creative Commons License 2002.02.01 0 0 4
Többnyire ajándékkal.
Előzmény: P.sárky (-)
SuperBoy Creative Commons License 2002.01.31 0 0 3
és ha a szomszédok lelövik puskával az éneklőt?! :)

Szerintem egy névre szóló toll, pohár, vagy valami egyedibb dolog. Annyi legyen rajta hogy tőled van.

Csak majd ne gyere idegesen, hogy ráirattam hogy "tőled van", és nem örült neki :)))

Előzmény: jinjang (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!