Keresés

Részletes keresés

domemama Creative Commons License 2002.02.01 0 0 29
Szia Labor!
Nemcsak neki. Vittem én már hajléktalannak családi, nem is annyira levetett göncöt, nem is egyszer, tiszta fehérnemut, kutyakaját a kutyájának és pénzt is, bár nem tartom magam mini Teréz anyának. Most, miután merülni csak a horvát tengerparton és csak egyszer merültem, egyszeruen fizikailag nem tudtam segiteni. Nem vagyok elvakult, korántsem vakhitu (ld.pancho már nem tudom melyik hozzászólását), egyszeruen tényleg megtapasztaltam, hogy valamilyen hatása van a dolognak. Bár, ha nem, akkor is, ahogy szintén irta valaki - ártani nem árt!
D.mamus
Előzmény: Labor (27)
domemama Creative Commons License 2002.02.01 0 0 28
Bizonyára...

dm

Előzmény: johevi (26)
Labor Creative Commons License 2002.02.01 0 0 27
Tényleg, miért csak a búvárnak?
Úgy értem, hogy szelektálsz? Hogy most ennek fogok segiteni, most annak stb.
A szándék tényleg nemes, de mennyivel áll hozzád közelebb Szilágyi Zsolt, mint egy, az utcán éppen megfagyni készülő hajléktalan?

Labor.nem.támad.kérdez.

Előzmény: domemama (-)
johevi Creative Commons License 2002.02.01 0 0 26
Ha megkérdeznénk a srácot, hogy mit érzett minden egészkor és félkor, biztos azt mondaná hogy " egyre éhesebb lettem"
domemama Creative Commons License 2002.02.01 0 0 25
Jaj,bocs,a nagy rohanásban elis felejtettem!
Koszi!
M
mamus
Előzmény: pancho (22)
domemama Creative Commons License 2002.02.01 0 0 24
Kinguska$
Bocs,hogy csak most reagálok, de tudod én éjszaka szubjektiv kommunikálok, igy nem érek rá netezni. Kár, hogy nem olvastalak elalvás elott, mert akkor "beszélgettünk" volna álmodban éjjel.
Ez a topic nem vitafórumnak indult, ha okosabb 'agyasokkal' akarsz beszélgetni, keresd meg az Agykontroll topicot.
Pusssz
Mamus
Előzmény: KingaLany (21)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.01 0 0 23
hehehe,
Előzmény: pancho (22)
pancho Creative Commons License 2002.02.01 0 0 22
Itt vagy mindjárt te példának.
Előzmény: KingaLany (21)
KingaLany Creative Commons License 2002.01.31 0 0 21
hat, ez durva. :] Gyurcsok is segit? ;]

baszod, en aszittem, hogy az agykontrollban van ertelmes resz is. de itt NAGYON BUTA emberek vannak. :]

Előzmény: domemama (-)
domemama Creative Commons License 2002.01.31 0 0 20
Igazán nem azért, hogy enyém legyen az utolsó szó - szegény topic, úgyis elsüllyedoben, mint a mór, aki megtette... (hogy teljes legyen a képzavar). No, hogy a lényegre térjek, az egész agykontrollal kapcsolatban az a véleményem, hogy mindenkinek magának kell megtapasztalnia, hogy neki mire van szüksége és az muködik-e vagy sem.
Semmi értelme hadakozásnak, bizonygatásnak.
Én sok mindent el tudtam intézni, igaz, hogy szubjektiv kommunikációval ötvözött nappali relaxációval, igy én hiszek ebben, mert számomra bebizonyosodott, hogy muködik. Több olyan eset volt a családomban, ami már az 1 % fölött van jóval.
De tartom magam a saját elveimhez, nem akarlak gyozködni.
Neked is azt kivánom, hogy sose legyen égetoen szükséged a technikára.
Minden jót!
D.mamus
Előzmény: pancho (19)
pancho Creative Commons License 2002.01.31 0 0 19
De, ott voltam végig, sőt, még után a klubokra is jártam egy ideig.
Azért merem egyes dolgokra rámondani tiszta szívvel, hogy marhaság (más néven vakhit kérdése). Másokra meg azt, hogy működik. Az energiaküldés az első kategória. Lehet, hogy 100 esetből egyszer valóban történik valami, amire rá lehet fogni, hogy az energiaküldés miatt van, de 99-ben nem. A hívő viszont csak azt az egyet jegyzi meg, mintha a másik 99 nem is létezne. Pedig 1 simán belefér a véletlen kategóriába.
Előzmény: domemama (14)
domemama Creative Commons License 2002.01.31 0 0 18
Kicsi vadász!
Nem tévesztetted el a napszakot?

Ma ugyan mindent a pénz mozgat, gondolják sokan, de én úgy gondolom, hogy még mindig vannak dolgok, amik másképp muködnek. Tipikusan ez a segitség is az volt,és bocs, de ha nem érted, hát...(((
De azé' nem haragszom!
pusz
D.mamus

Előzmény: Night Hunter (17)
Night Hunter Creative Commons License 2002.01.31 0 0 17
Aztán ha az a sok eszement nem menti "agyon" a gyereket, hanem tényleg kicibálják a lyukból, akkor döngetheted a melled, hogy a te energiád is ott volt.
Ez az olcsóbb megoldás.
Küldj inkább pénzt.
Előzmény: domemama (15)
domemama Creative Commons License 2002.01.31 0 0 16
Rendes vagy! Rossz technika nincs, a szándék nagyon fontos.
D.mamus
Előzmény: kultúrális ellenőr (13)
domemama Creative Commons License 2002.01.31 0 0 15
Hidd el, ha a 'kontrollosok' 'dolgoznak' az eseten, akkor a keresoknek is jut az "energiából".
Ugyanis ilyenkor az eset pozitiv megoldására programoznak, és ebben ez is benne van. Nagyszeru híreket irtál, és mindenkinek oszinte tiszteletem, aki fizikailag is ott volt.
Én személy szerint csak azt nem értettem, hogy amikor már ott volt mellette valaki, akkor miért nem aludhatott végre. Vagy lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet valami?
D.mamus
Előzmény: papetti (7)
domemama Creative Commons License 2002.01.31 0 0 14
Egy picinyt azért csodálkozom rajtad. De csak azért, mert azt irtad, elvégezted a tanfolyamot.
Lehet, hogy nem próbáltad ki az technikákat? Esetleg nem maradtál ott a negyedik nap délutánján? Persze, lehet, - és oszintén kivánom, hogy ez még sokáig igy legyen - eddig még nem volt szükséged rá, hogy igazán kipróbáld. Magyarul, nem volt a környezetedben senki olyan, akin IGAZÁN segiteni kellett volna.
A herbatea pedig ott volt kéznél, vitték a segítok...
Előzmény: pancho (11)
kultúrális ellenőr Creative Commons License 2002.01.31 0 0 13
köszi, már beszélgettem agykontrollosokkal :)
persze nem annyira behatóan, de kb. el tudom képzelni a dolgokat.
küldtem energiát tegnap este... persze lehet, hogy rossz technikával :)
Előzmény: domemama (5)
pancho Creative Commons License 2002.01.31 0 0 11
Energiaküldés? Jó kis hókusz-pókusz, de az igaz, hogy ártani biztos nem árt.
Esetleg küldhettetek volna egy kis herbateát is az energia mellé. Annak tán még jobb is a hatásfoka, pláne melegen :-)
(Ui.: én is elvégeztem az agykontroll-tanfolyamot, csak kiszűrtem a sok infóból a hülyeséget - a hasznos részek, amik azért tagadhatatlanul vannak - maradtak)

Viszont annak örülök, hogy a srác jól van (mármint ahhoz képest, hogy min ment át).

Előzmény: domemama (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.31 0 0 10
Heló!

Én nem vagyok egy nagy relaxáló, és már régen "csináltam", de már vasárnap este próbáltam a sráccal lenni.

Előzmény: domemama (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.31 0 0 9
Nem vayok agykontrollos, sem vallásos. A keresztények imádkoznak, az angykontrollosok pedig energiát küldenek. Jól van ez így. Mert önzetlenségből és jószándékból fakad.
papetti Creative Commons License 2002.01.30 0 0 7
Tegnap jottem haza a mentesrol, mint buvar voltam lent. Nekem az a velemenyem, hogy legkozelebb ne csak a balesetet szenvedett szerencsetlenert relaxaljatok, hanem segitsetek a buvarnak is, aki keresi. (Egyebkent is a mentettnek akkora szerencseje volt, hogy az mar szinte eleg volt az eletben maradashoz.) A latas 0 volt, es eddig ismeretlen jaratba ment be, tehat eleg kicsi volt az esely a megtalalasra. Aki megtalalta azota kb. 10 orat toltott a tarsa mellett, elotte pedig szinten ennyit a keresessel. Neki is jo lett volna a lelki segitseg.

Mindenkit megnyugtathatok most mar nem hiszem, hogy gond lehet. Igaz a barlangaszok lassan haladnak, de a buvarok eszkabaltak neki egy agyat, etelt, italt visznek neki, meleg vizet ontenek a ruhajaba.

Ploo Creative Commons License 2002.01.30 0 0 6
Na erről mesélhetnél. mármint az agykontrollról. hol lehet erről olvasni?
Előzmény: domemama (5)
domemama Creative Commons License 2002.01.30 0 0 5
Szivesen elbeszélgetek veled a témáról, már mint az agykontrollról, csak most egy kicsit komolyabb volt (sot, ahogy tudom még mindig az) a helyzet, semhogy, viccelodjünk rajta. Aki elvégezte a tanfolyamot, az tudja mit jelent az enregiaküldés, mármint, hogy praktikusan mit kell csimálnia, de bármilyen meglepo, te is tudsz segiteni az együttérzéssel. Igy ha van kedved, rajta, a srác nevében elore is köszi.

domemamus

Előzmény: kultúrális ellenőr (2)
marcipa Creative Commons License 2002.01.30 0 0 4
Máris segítettetek..
Előzmény: kultúrális ellenőr (2)
rali Creative Commons License 2002.01.30 0 0 3
Ez nagyon is jó ötlet.Csináljátok!
Előzmény: domemama (-)
kultúrális ellenőr Creative Commons License 2002.01.30 0 0 2
:D
utána majd meg kell kérdezni, hogy félóránként érzett-e valami töltődést.
én is küldhetek energiát? bár nem vagyok 'agykontrollos'... de energiám az van elég(bár vszínű nem kéred :( )
az együttérzés, az pozitívan hat?

(csak, hogy ne süllyedjen)

Előzmény: domemama (-)
Nikotinpatkány Creative Commons License 2002.01.30 0 0 1
Ha elsüllyed akkor nehezebb a víznél?
Előzmény: domemama (0)
domemama Creative Commons License 2002.01.30 0 0 0
azért ne hagyjátok elsüllyedni! (már mint a topicot)
Előzmény: domemama (-)
domemama Creative Commons License 2002.01.30 0 0 topiknyitó
"Négy napja fogja a Rákóczi barlangnak Szilágyi Zsolt búvároktató. A mentésben részt vevők elmondták: elképzelhető, hogy mégiscsak a merüléses módszert választják a mentéshez: bizonytalan ugyanis, hogy milyen vastag az a fal, melyet ki kell bontani, ha szárazon akarják a felszínre vinni a búvárt. "
Kérlek benneteket, hogy segítsünk. Minden egészkor és félkor küldjünk energiát Szilágyi Zsoltnak, hogy kibirja.
Nem agyakontrollosok: megjegyzéseiteket most nem kérjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!