Keresés

Részletes keresés

James di Fulig Creative Commons License 2002.02.07 0 0 24
Tudod olyan emberek között, akik évtizedk óta barátok, ha tetszik, ha nem, ez bizony így szokás( szemét hazaáruló Müller, mit képzel magáról, miért nem tagadja meg a barátait? ). Elhiszem, hogy ez sokaknak meglepő, de nem mindenki olyan, mint Szörényi Levente, aki boldog-boldogtalant meghívott az 50.-ik születésnapjára az egyetlen Bródy Jánoson kívül, akivel egyébként állítólag szintén barátok voltak évtizedeken keresztül. Ehhez ugyanis kell egy gyomor.
Előzmény: waxxablaze (22)
Ariel Creative Commons License 2002.02.07 0 0 23
de legalabb nem csokolt kezet neki, mint egyesek a torpe diktatornak :DDD

Előzmény: waxxablaze (22)
waxxablaze Creative Commons License 2002.02.07 0 0 22
Müllerke nem tiltakozik....csak kampányol(t) Demszkinek a Szigeten a Morchiba (vagyhogyírják) előtt
aElröfögte a Szavazz rám c. számát
majdan kinyalta Demszki seggét "Üdvözöljük pmest. urat a születésnapján...."
hányadék
Előzmény: madfax (-)
repülőjegy Creative Commons License 2002.02.07 0 0 21
lehoczki lászló az testvére lehoczki károlynak aki dobosa volt a Kontroll csoportnak

tudnak róla és a tiltakozás is folyamatosan történik

Veszely Gyula jr. Creative Commons License 2002.02.05 0 0 19
A gond az, hogy a kontrollcsoport a természettudományos (tipikusan orvosi-biológiai) kísérletek világából ismert fogalom, két vagy több megfigyelt sokaság közül azt jelölik meg vele, amelyiket _nem_ tesznek ki semmiféle extra behatásnak a kísérletben (nem túl szabatosan, de talán érthetően megfogalmazva).

Tudtátok?

Ha nem, akkor ma sem neteztetek hiába... :-)

További jó szájtépést: Gyula

Előzmény: madfax (-)
Veszely Gyula jr. Creative Commons License 2002.02.05 0 0 18
Nem "mindjárt", hanem "most már".
Idézni is csak pontosan, szépen.
Különben meg "get a life".

üdv:

Gyula

Előzmény: RadiX (10)
Szolmizátor Creative Commons License 2002.02.05 0 0 17
Egy dolgot tudok: a régi Kontroll Csoport jó volt a mostani nem teccik annyira. Elő is vettem a régi jó kazettáimat meg bakelit lemezeimet és meghalgattattam a gyerekekkel. A KCS nem tettszett nekik, Az AE Bizottságnál azonban valami fény megcsillant a szemükben. A fiam megállapította, hogy jó kis polgárpukkasztó zenekar lehetett (hihihi).
felpillantó küllő Creative Commons License 2002.02.05 0 0 15
Micsoda 1 szőrszálhasogató vagy.
Tudtommal egyébként Magyarországon a Kft volt az első Kft, tehát pereljenek csak ők.
"Egyéb értelmes ötlet?" Nyugodj meg, nem annak szántam. :)
Előzmény: Törölt nick (13)
Shai Hulud Creative Commons License 2002.02.05 0 0 14
Putonita, legalább pontosan idéznél (most már úgyis), egyébként mindegy mert amúgy is hogy jön ide a Sziámi, müllerféle antimegamájernóta.
Elég szégyen hogy kocsog oviéknak ennyi maradt meg a kontrollcséből, pedig. Viszont még nagyobb szégyen lenne ha az együttes maradék beszéd/írásképes tagjai reagálnának reá.

Ez nem az rencer amire jóérzésű ember reagál.
Ez nem az a világ amiben jóérzésű kender kiabál.
Egyébként meg modéfak.

Előzmény: RadiX (10)
felpillantó küllő Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12
Én a Kft. együttes nevében beperelnék többezer gazdasági társaságot, a Hungária nevében a Hungária Biztosítót, a Piramis nevében a Piramis Brókert, az LGT nevében pedig minden lapos képcsövű koreai televíziót. Fentieken túl bevonatnám a boltokból az Omega karórákat és becsukatnám a Fonográf hanglemezboltot. Mindennek van határa.
GanxtaL Creative Commons License 2002.02.05 0 0 11
Talán, mert jóindulattal szemlélik a fiatal tehetségeket.
Hisz el ne feledjük: ők is a komcsik ellen voltak.
A félelem háza, meg a besúgók és provokátorok.

Ne tévesszünk szerepeket elvtársak :-DDD

RadiX Creative Commons License 2002.02.05 0 0 10
"Jajj de ideges vagyok!
Mindjart ugyis meghalok."

Meghato az erölködesed :-)

Előzmény: iktato (9)
iktato Creative Commons License 2002.02.05 0 0 9
Nem akarlak megsérteni, de, ha már zenénél tartunk, te meg Radics Béla, a gitárkirály, nevére hasonlító nicket használsz. Miért gyalázod meg az emlékét?
Előzmény: RadiX (6)
iktato Creative Commons License 2002.02.05 0 0 8
Az Index meg Molnár Tamás volt hírügynökségének a nevét (Index) bitorolja. Ehhez mit szólsz?
Előzmény: RadiX (6)
a_tanu Creative Commons License 2002.02.05 0 0 7
Ez ellen már nem tehetünk semmit se. A Kontroll Csoport nevét már meggyalázták. Nem akarok tippet adni de félek, hogy a következő az A.E. Bizottság lesz (pl. Autópályapanamákat Engedélyező Bizottság)
RadiX Creative Commons License 2002.02.05 0 0 6
Persze a LOvas-controlled csoportocskaban is lehetett volna annyi tisztesseg, hogy ne bitoroljak el a zenekar nevet.

Jajj, mit tettem, egy mondatban leirtam azt hogy Lovas, meg hogy tisztesseg. Hiaba, koran van meg.

szende Creative Commons License 2002.02.05 0 0 4
Ha jegyeztél volna be már cégnevet akkor tudnád,hogy nem csak a név számít,hanem az is,hogy milyen területen működik.Ez a Kontroll csoport nem zenekar.Az a Kotroll csoport meg nem hiszem,hogy ki tudta volna fizetni a név minden területre való levédését,mert az óriási nagy pénz.
Előzmény: madfax (-)
tanú Creative Commons License 2002.02.04 0 0 2
Müller Péter,Bárdos Deák Ági,Hajnóczy Csaba, és a többiek, miért nem tiltakoztok?

Erre én is nagyon kíváncsi lennék!

Előzmény: Esik (1)
Esik Creative Commons License 2002.01.29 0 0 1
"Ma háború van, holnap béke,
de mikor lesz már ennek vége."
vamzer Creative Commons License 2002.01.29 0 0 0
Igazad van, már nekem is eszembe jutottak az eredetiek - egyébként egy 0 azért jár neked -, de nem gondolom, hogy bele akarnának kerülni most ilyen ügyekbe.
(Bár érdekes lehet, ha néhány év múlva rákeres az ember kölke, hogy mi is volt "Kontroll Csoport", ott ül majd zavarában, hogy erről legendáztak a szülei?)
Előzmény: madfax (-)
madfax Creative Commons License 2002.01.29 0 0 topiknyitó
Müller Péter,Bárdos Deák Ági,Hajnóczy Csabi,Lehoczky Laci miért nem tiltakoztok a nevetek aljas elorzása miatt?

Fényes bogarak hullanak?
Besúgók és provokátorok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!