Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Picuj Creative Commons License 2006.12.24 0 0 5
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/hate2006/

Háát.... valóban fröcsögnek ezek a levelek a gyűlölettől, és néhány közülük minősíthetetlen hangnemet üt meg, de azért a Tisztelt Zsurnaliszta Urak is magukba szállhatnának. Ők sem ártatlanok ugyanis. Néha tényleg nagy zöldségeket képesek írni, néha pedig annyira fárasztó és erőltetett a stílusuk, hogy elveszik a lényeg.
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.29 0 0 4
ok... most értekezleten vagyok majd holnap... :)
Előzmény: totalcar (3)
totalcar Creative Commons License 2002.01.29 0 0 3
Kedves mindenki!

A TC természetesen válaszol. Egy kérésünk van: az eddigi gyakorlat az, hogy a velünk kapcsolatos kritikák/észrevételek/dicsértek az Autós újságírás ámokfutói topikban jelennek meg. Ezért kérnélek benneteket, hogy ne ide, hanem oda írjatok, hogy ne kelljen párhuzamosan futnia a kettőnek.

BX_thomas,

Ez a használt BX teszt nagyon fáj neked, már a Golf topikba is beírtad. A helyzet azonban az, hogy emlékeim szerint a TotalCar soha nem írt BX használttesztet. Szívesen megvédenénk az álláspontunkat, de úgy rémlik, hogy nincs mit, mert nincs ilyen anyagunk.
Kérlek kutass utána az emlékeidben, hogy pontosan hol olvashattad, mert nekünk a teljes tartalmunk elérhető az oldalról, de mi nem találtuk.
Szerintem itten emlékzavar esete forog fenn, ez a BX teszt valaki más tévedése lehetett.

Karotta

Előzmény: BX_thomas (1)
cliort Creative Commons License 2002.01.29 0 0 2
Sziasztok!

Bocs, de mi volt a baj a Golfos cikkel? Elnézést, ha ez netán egy nagyon off kérdés.

Üdv
cliort

Előzmény: BX_thomas (-)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.29 0 0 1
aztat nem mondtam de tudnak vad dolgokat irni... Volt használt bx teszt, na az sem volt gyenge..
Előzmény: Koltai Péter (0)
Koltai Péter Creative Commons License 2002.01.29 0 0 0
Szerinted a totalcar egy nagy-nagy 0??? :)
Előzmény: BX_thomas (-)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.29 0 0 topiknyitó
észrevételeket, és legfőképp a cikkekkel kapcsolatos érv ellenérveket... Hátha a t. szerk is válaszol... Lásd golfos topcic!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!