Keresés

Részletes keresés

drstrangelove Creative Commons License 2002.02.05 0 0 38
Kedves Szeppent,

Nekem is volt szerencsem hosszabb ideig Hollandiaban tartozkodni. Valoban nem olyan orszag, amilyennek itt tartjak, de nagyon meglepne, ha a szolasszabadsagot korlatoznak Hollandiaban. Vannak orszagok, ahol a cenzura egyszeruen nem letezik.

Előzmény: Szeppent (37)
Szeppent Creative Commons License 2002.02.04 0 0 37
Nem vagyok annyira alapos. Meg e témában annyira ambiciózus. Képtelen vagyok dokummentálni állításomat.Tehát akár úgy is érezheted, hogy megfogtál.
Kedves drstragelove, valamit azonban sejtek - családi szerencsétlenségünkre-szerencsénkre ott születtem. Az elemit ott jártam. Onnan mentünk távolabbra.
Szerintem sok félreértés lehet a derék hollandusokkal kapcsolatban.
Hello, Sz
Előzmény: drstrangelove (31)
Szeppent Creative Commons License 2002.02.04 0 0 36
Ez miféle értelmetlen blabla?
Sz
Előzmény: xyzdr (29)
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.04 0 0 35
vicces ennek a sullyedo topiknak a kiabalo cimet latni. nos, az indexen pl. politikai topikokat tiltanak be ostoba cenzorok.
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.03 0 0 34
Meglepne. Szoval cim, kiadas, publikalas es betiltas eve, eleg jo holland link is. (Forditast vallalok a topiktarsak kedveert)
Előzmény: Hy (33)
Hy Creative Commons License 2002.02.03 0 0 33
Hitler "Mein Kampf"?

Nem tudom, csak kérdem?
:o)

Előzmény: drstrangelove (31)
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.03 0 0 32
EGyébként épp ma volt egy betiltás, itt az indexen t?nt el A romacsáv? és a biciklim és a Magyarb?nözés c. topic. Az egyik egy rasszista, a másik egy antirasszista topic volt, de taburól szólt mindkett?. Ki tudja, lehet, hogy a Demszky is moderátor.
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.03 0 0 31
Szeppent! Tudnal egy, azaz egy peldat adni arra, hogy Hollandiaban az elmult 300 evben mit tiltottak be, ami beszedhez kapcsolodott, ugymint dalszoveg, szoveg, konyv, stb, stb. Ugy mint szerzo, kiado, evszam, betiltas evszama, csak szepen, visszakereshetoen.

Előzmény: Szeppent (25)
Hy Creative Commons License 2002.02.02 0 0 30
Igazad lehet, mert alaposan bearanyozták magukat az elmúlt 4 évben!
Előzmény: Szeppent (3)
xyzdr Creative Commons License 2002.02.02 0 0 29
lesz bizony, aki nem fröcsög kell?en a könyv ellen - természetesen anélkül hogy olvasta volna, hiszen önmagában hazaárulás elolvani!! - annak bizony a körmei nem lesznek épségben, az elftik jó helyen szocializálódtak, Rákosi-Orbán kopasz bajtársak a mi atyuskáink, nyalogasságot ?ket csak lelkesen...
Előzmény: ninive (28)
ninive Creative Commons License 2002.02.02 0 0 28
Körömtépkedés is lesz?
Előzmény: GregorFisher (18)
parthus Creative Commons License 2002.02.02 0 0 27
Kedves Bbalázs!

Adja Isten, hogy annyi szavazója legyen az MSZP-SZDSZ -nek, ahányan megveszik ezt a förmedvényt.:))Attól még mehetnek a falnak:)

Előzmény: Bbalázs (24)
F14A Tomcat Creative Commons License 2002.02.02 0 0 26
Demszky nagyon buta volt!

Ekkora ziccert kár volt adnia egy különben meglehetősen beszűkült érdeklődési körrel - és kevés érdeklődővel - rendelkező csoportnak.

Különben nem a rendezvényt, csak a helyszint tiltatta le, ám a rendezők csak akkor válhattak mártirokká, ha azt máshol sem tartják meg.

Ezt az esélyt pedig kár volt megadni nekik!

Ettől mondjuk alapvetően a véleményem mit sem változik: SENKINEK SINCS JOGA SEMMIT BE- MEG- LE- TILTANI!

Se Demszkynek, se Tarlósnak se másnak.

Egy esetben igen - de akkor sem előre! - ha az esemény komolyan megzavarja a közrendet. De akkor már nem cenzúráról, hanem a rend helyreállitásáról van szó.

Előzmény: drstrangelove (23)
Szeppent Creative Commons License 2002.02.02 0 0 25
Ekkora gennységet pl. a hollandoknál nem adnának ki (kvázi betiltanának).
Ennyi váladékot sehol a világon - talán Romániát kivéve - sehol sem adnak ki.
Ergo, Magyarországon a legteljesebb a sajtó- illetvea szólásszabadság a világon. A magyar sajtó, a magyar könyvkiadás kedvére van Belzebubnak is.

Friss hír(!): Belzebub Magyarországra telepedik. A letelepedési és munkavállalói engedélyeket már meg is kapta. Úgy hírlik, hogy valamelyik nagy kereskedelmi televizió elnöki posztjának várományosa.
Sz

Előzmény: Bbalázs (24)
Bbalázs Creative Commons License 2002.02.01 0 0 24
Na figyusz !

AZ üzlet:
Adott egy könyv.
Első kiadása Kb 50000 példány.
A szerző jövedelme könyvenként 500,-Ft
Ez alapból huszonöt guriga.(millió)
Sikerkönyv=botránykönyv
Ezt a produkciót csak hálószobatitkokkal, csusztatásokkal és egyébb huncutságokkal lehet csak előadni.
(Az a szerencsétlen Dávid Ibolya könyv 5000 példányban adták ki, de a kutya sem keresi)

A politika:
A szocik és libsik azonnal a szárnyuk alá vonták a szerzőt mivel kampány idején egy ilyen szemét
többet és mint 100 pufajkás nyugdijastalálkozó.
A szerzőnek nem kell félni mögötte van az egész értelmiségi siserehad (bármi negetiv reakció és megy a levél Brüszelbe.... a 40 jómadár aláirásával)

És nyomják már a második kiadást....
És nyalják a szájukat az elvtársak-csak igy tovább.

MI meg veszük, mint a cukrot mert nagy az Isten állatkertje,van még hely böven....

Minek kéne ezt betiltani, elvégre szólásszabadság van.
Nemde elvtársak ?

Előzmény: Szeppent (15)
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.01 0 0 23
Legyen akkor ez egy cenzúra lista

Kedvencem:

Demszky Gábor a Fehér karácsony koncertet (ahogy büszkén, kéjesen mondja: jogellenesen)

Előzmény: F14A Tomcat (12)
Szeppent Creative Commons License 2002.02.01 0 0 22
Persze pöcsi, te abban a tévhitben szardagasztod a hülye velődet, hogy egyáltalán létezel. Miközben te csak valahol a csirkevágóhídak ideiglenes listáján szerepelsz,a selejtállomány nyílvántartásában, de csak addig, míg be nem darálnak macskatápnak, vagy szerves takarmánynak.
Tehát viccesek a szánalmas kotkodácsolásaid.
Azért - talán ez vígasztal - én átérzem szerencsétlen vergődésednek kínjait és őszintén sajnállak.Ígyhát írogass szorgalmasan továbbra is nekem, igérem, hogy válaszolok!
Baráti érzéssel, Sz
Előzmény: GregorFisher (21)
GregorFisher Creative Commons License 2002.01.31 0 0 21
Nocsak-nocsak, miket nem tudsz te rólam?! Csak nem te is a MEh fizetett nyalizója vagy? :-)
Há' nehogymá' a záróvonal lépje át a BMW-t!
Kettőnk közül ha jól emléxem nem én égtem be nagyon csúnyán (segítek, te voltál az!), úgyhogy én a helyedben... persze nyomhatod tovább az üres rizsádat, hadoválhatsz itt jobbra-balra, oszthatod az észt - engem nem zavar különösebben. Csak egyet kell látni: sok vizet nem zavarsz itt, szarnak - még a jobbjaid is - a fórumodra.
Úgyhogy köszönd meg szépen nekem, hogy ezen hozzászólásommal is emeltem topicodat a listán, azt életbentartandó,
különben kiváglak, mint Máté Kriszta a Karcsit, és akkor leszel igazán megSzeppent! :-)))

gihihihi

Üdvözlettel!
Greg.

Előzmény: Szeppent (20)
Szeppent Creative Commons License 2002.01.31 0 0 20
Látom, hogy résen vagy pöcs. Te, aki negyvenhét nicken tündökölsz hitelesen, a nap 24 órájában. Ami pedig a vesémet illeti, lábszagoskám, sietve szállj le róluk. Inkább sürgősen vizsgáltassad ki a magadét, nem megfeletkezve az epédről, a prosztatádról, meg az aranyeredről...
Sz
Előzmény: GregorFisher (18)
CSÍK TAMÁS Creative Commons License 2002.01.31 0 0 19
Én már nem is merek szólni én a kisebbség vagyok.
Előzmény: GregorFisher (18)
GregorFisher Creative Commons License 2002.01.31 0 0 18
Te meg a "feleséged" viszont baromi hiteles emberkék vagytok, igaz, barátom? :-))))

Ugyan-ugyan...
Inkább húzd be füled-farkad, mert vesénrúglak még a végén :-)))

Üdv.
Greg.

Előzmény: Szeppent (17)
Szeppent Creative Commons License 2002.01.31 0 0 17
A "libsi" önmagában semmit sem jelez.
A szadesz például kimondottan antiliberális, a liberalizmus eszméjének leghatékonyabb kompromittálója.
Sz
Előzmény: Vitéz (16)
Vitéz Creative Commons License 2002.01.29 0 0 16
Kende csak egy libsi!
Előzmény: Szeppent (15)
Szeppent Creative Commons License 2002.01.29 0 0 15
Az, hogy politikai megrendelésre, bértollnok által gyártott hazugsággyűjtemény.
Egyébként kende élettörténete, előélete olyan, amely teljesen diszkvalifikálja mint hiteles szerzőt. Ő arra predesztinált, hogy olcsó szarkotyvasztó legyen. A könyvén is ennek penetráns szaga üt át. Felvette a szaros honoráriumát is a maszop pénztárban, hiszen, mint ahogy a pragmatikus szocik is vallják, a pénznek nincsen szaga, illetve a cél szentesíti az eszközt.
Sz
Előzmény: deep one (14)
deep one Creative Commons License 2002.01.29 0 0 14
És mi nem ok a könyvvel?
Ne azt,hogy semmi!
Előzmény: Szeppent (9)
GregorFisher Creative Commons License 2002.01.29 0 0 13
Jól van ecsém, akkor tessék utánanézni ezeknek egy picit a könyvtárban (nyugi, menni fog - még neked is!):
- Kondor Katalin: Ne beszéljük meg! Avagy, Bolgár és a Magyar Rádió
- Kondor K.: Hetihetes Vs. Kabaré, avagy, Farkasházy! Válassz!

Egyébként nemtom mi ez az undorító new style, amit veled együtt itt sokan képviseltek, de szerintem baromira be vagytok rosálva, hogy OVi királyotok csehül jön ki a Román ügyből, s a választásokra sem talál ki a bányából... már azt hiszi majd, látja a fényt az alagút végén... DE AZ A VONAT!!! :-)
Jajjj, gyerekek...

Üdv!

F14A Tomcat Creative Commons License 2002.01.29 0 0 12
Hülyébb topicot is láttam már, de ez se kisnyúl! Mindeddig nem tudtam rájönni, hogy MIT és MIÉRT kellene betiltani? Valamint még egy kérdés: KI és MILYEN ALAPON lenne erre jogosult?

Vagy ha igy szebb: Kinek van annyi jogosultsága, hogy belepofázzon az életembe holmi tiltásokkal? Ugyanis ami nem tetszik, és nem igénylem, azt nem nézem, olvasom hallgatom. Ennyire egyszerű, legalábbis felnőttek között.

Szeppent Creative Commons License 2002.01.29 0 0 11
Jól teszed, ha nem elegyedsz. Még megfertőzhetsz.
Sz
Előzmény: tekipna (10)
tekipna Creative Commons License 2002.01.29 0 0 10
Magyarázhatom a pontnak ,hogy mi a GÖMB ?
Csak ennyit.
Örülhetsz, hogy szóba elegyettem Veled kisember.
Igérem, többet nem teszem.

Tekipna az ÖREG CIGÁNYEMBER

Előzmény: Szeppent (8)
Szeppent Creative Commons License 2002.01.29 0 0 9
Igen.
A szerzőt is ismerem.
Ha (lásd alant!)definiálni akarod a sakálgecit, akkor elég őt megnevezni, mivel ő annak kvintesszenciája.
Sz
Előzmény: deep one (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!